Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25001) WesTM válasza #19617792 (#25000) üzenetére


WesTM
senior tag

;] ;] ;] :R

(#25002) #19617792 válasza WesTM (#25001) üzenetére


#19617792
törölt tag

Le merném fogadni, hogy ha Zk meglátja, olvassa, akkor valami nagyon állat dolgot fog kitalálni. ;]

(#25003) #19617792


#19617792
törölt tag

(#25004) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Estét. :R

Nokia.
Was? ;]
Amugy ezekből az e39 a favoritom. 3lityis dizellel, manuál váltóval. Ah. :C

Earl.
Grat a 25k-hoz. :C Köv ati partin személyesen törlöm ki vele a segged. ;]

Vagy kapsz egy marék muffprémet (punciszőrt), hogy megtudd különböztetni a hónaljkutyustól :)) Bár vmi usb-s kütyünek jobban örülnél sztem. Hisz, azt tudod biztosra, hogy hova mért kell bedugni. :P :DD
Félek, ha végre bedugod a kicsi earlt egy p.nciba, várnifogod hogy az oprendszered felismerje az új hardwaret. ;]

Megjött az új kolega. Manchesteri reptéren aludt. Majd beállított délben. Ehe. Grat mondom. Namajd kiderül milyen a koma.
Reggel jövök. Sztem.
:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25005) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

He!
Canon digit fényképezöt nem lehet webcamként használni? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25006) WesTM válasza - = Zk = - (#25004) üzenetére


WesTM
senior tag

Jó reggelt Cimborám!

Felsírtam a röhögéstől így kora reggel! :C

Új kolléga? Reméljük jobb, mint a szobatársad. ;]

Megindulok a vízpartra, környezetvédelmi nap, rendezzük a terepet kicsit! :C

(#25007) No-kia válasza WesTM (#24999) üzenetére


No-kia
őstag

legszebb hangja az S2000-es fábiáknak, Lancereknek, Clióknak meg a ladákak volt

egyik csaj ismerősöm ittasan pár spanjával a megállíto autók mögé álltak tolni azt, de egyszer a félmétere lángcsóva miatt elég nagyott ugrott, fájt is a lába(kb20 centire állt a kipuftól) xD

most indulok az egerszalóki szakaszra, majd este mesélek, csáó :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#25008) Varoz válasza No-kia (#24994) üzenetére


Varoz
őstag

Jó kép. :C

Nekem a 88-as ás a 10-es tetszik a legjobban, de én úgy vagyok vele, hogy a BMW az BMW. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25009) #19617792 válasza - = Zk = - (#25004) üzenetére


#19617792
törölt tag

Tudtam, hogy valami eszement dolog jut az eszedbe! :C :DDD Ha már USB kütyü, akkor ez. :DDD


USB Snowbot

[ Szerkesztve ]

(#25010) Varoz válasza #19617792 (#25009) üzenetére


Varoz
őstag

Legalább lenne valami funkciója is. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25011) #19617792 válasza Varoz (#25010) üzenetére


#19617792
törölt tag

Van funkciója: világít, csipog. :DDD

(#25012) Varoz válasza #19617792 (#25011) üzenetére


Varoz
őstag

Akkor pontosítom. Használható és értelmes funkciója. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25013) #19617792 válasza Varoz (#25012) üzenetére


#19617792
törölt tag

Na az nincs. :DDD

(#25014) Varoz válasza #19617792 (#25013) üzenetére


Varoz
őstag

Na ugye. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25015) #19617792 válasza Varoz (#25014) üzenetére


#19617792
törölt tag

Pont ez a lényeg benne. ;]

(#25016) #19617792


#19617792
törölt tag

C&C4-et meghozta a futár, azonban az újratöltöttben van némi kártevő, így máshonnan kellett megoldani a virágboltos üzemelést.

(#25017) pckownz válasza No-kia (#25007) üzenetére


pckownz
senior tag

Szerintem a legszebb hangja egy őszinte női sikításnak van XD :R

(#25018) pckownz


pckownz
senior tag

EarL, mivel moddoltad a vga-d órajeleit?

(#25019) #19617792 válasza pckownz (#25018) üzenetére


#19617792
törölt tag

GPU-Z-vel lementettem a BIOS-t, majd RBE-vel átírtam a megfelelő Clock Infokat, utána ATI WinFlash-sel rányomtam a karira.

Clock Info:
Clock info 00 a boot: órajelet, feszt nem szabad állítani (mert akár ki is nyírható a kari), nem is kell.
Clock info 01 a 2D: ez a rész tartalmazza a 2D beállításokat, az itt szereplő értékekre csökkenti az órajelet, feszt a VGA, ha nincs terhelve. Ez a PowerPlay 2D profilja.
Clock info 02-09: itt az UVD és a 3D beállításai szerepelnek, én ezeket egyformára írtam, ha kell az erő (akár játék, akár DXVA lejátszás, akár GPU gyorsított Flash), mindig max teljesítményt adjon, lehetne ezzel játszadozni, hogy melyiknek mennyi kell, de egyszerűbb volt mindet ugyanarra írni, így bizotsan elég teljesítményt nyújt. A DXVA lejátszás, GPU gyorsított flash valószínűleg nem igényel ekkora teljesítményt, de mivel nem is terheli le 100%-ig a GPU-t, ezért csak kicsit emelkedik a fogyasztás és a hőmérséklet, így a hűtésnek sem kell felpörögnie.
Beírtam ezeket, majd kicsit állítgattam a hűtésen, majd az ATI WinFlash-sel rányomtam a karira. Ennek is rendszergazda jog kell, Load-nál kiválasztod a moddolt BIOS-t, majd Program-mal rányomod, kicsit villogni fog a progi, majd ha kiírja, hogy "successful", akkor elvileg sikerült a BIOS írás, bár ilyenkor befagy a kép, két entert kell nyomni, mert ahhoz, hogy teljesen kész legyen, újraindítás kell.
Bár biztonság kedvéért kell CD-ről, penről bootoló (NTFS-t felismerő) DOS-t, origi bios, meg a DOS-os ATIFlash. Helyreállítás: CD DOS-szal bootolsz, kikeresed a meghajtót, eredeti bios helyét (egy helyen legyen a BIOS és a DOS-os ATIFlash), majd atiflash -f -p 0 biosfájlnév (8+3 karakter lehet, DOS korlát miatt, pl origbios.bin)
Két-három dolgot még nem szabad átírni, a Vendor ID-t, a Video card típust, illetve az Overdrive értékeket, kipróbáltam, hogy mi van ha átírom ezeket.
Overdrive limitnél a VGA tetszhalott lesz, se driver, se Aero, semmi nem megy, de képet ad (800x600-ban), Vendor ID-nél ugyan működik a kari, csak az alap Windows-os driverrel megy, más nem ismeri fel. A Video card típust nem próbáltam, de nem is kell, mert legfeljebb Radeon-ról FireGL-re, FireStream-re lehetne átírni, ami a munkaállomásokba szánt verziója az asztali Radeonoknak, ott más optimalizációk vannak, mint az asztali Radeonoknál, lehet, hogy bugos lesz a működés játékokban.

[ Szerkesztve ]

(#25020) subaruwrc válasza - = Zk = - (#25004) üzenetére


subaruwrc
félisten

Vagy kapsz egy marék muffprémet (punciszőrt), hogy megtudd különböztetni a hónaljkutyustól Bár vmi usb-s kütyünek jobban örülnél sztem. Hisz, azt tudod biztosra, hogy hova mért kell bedugni.
Félek, ha végre bedugod a kicsi earlt egy p.nciba, várnifogod hogy az oprendszered felismerje az új hardwaret.

neeeeeeee :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

az a : bruhhahhahahahahahahaha :D

[ Szerkesztve ]

(#25021) #19617792


#19617792
törölt tag

Fene enné meg, jövőhétre megint nem osztottak be, nem lesz meló, kereshetek másik munkahelyet, mert ez így nudli.

(#25022) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Reggelt:R

És nagy ölelés nektek :R
Fura a 3as élet. Hozzászoktam az egyedülléthez. Hm.
Namind1. Hnap fizu ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25023) #19617792 válasza - = Zk = - (#25022) üzenetére


#19617792
törölt tag

Mihez képest reggel. ;]

Mennyi lesz a fizu? Gondolom szép summa lesz. :R

(#25024) - = Zk = - válasza #19617792 (#25023) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Jahát igen. ;]
Sztem a szokásos £145.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25025) nixx-21


nixx-21
senior tag

csocsi srácok...haljtáok lenne egy oan para h nagyfateromnál XP van és ugye ha elindítom a gépet akkor első indítás után tálcán nem jelenik meg pl a Skype vagy a nod32
de ugye feladat kezelőben meg ottvan és fut...
és hogyha kijelentkezek meg ujra belépek akkor meg minden jól müxik minden elindított progi megjelenik a tálcán

vélemény? :U

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#25026) #19617792 válasza nixx-21 (#25025) üzenetére


#19617792
törölt tag

Rendszertisztító progi fut? Mert ha igen, az okozhat ilyen bugot. Amúgy nem kell kijelentkezni ehhez, hogy le kell lőni az explorer.exe folyamat, majd újra indítani azt. Lecsekkolnám, hogy van-e valami ami elindul, de nem kéne, ha van itt fölös cucc, akkor azt kitörölni.

(#25027) nixx-21 válasza #19617792 (#25026) üzenetére


nixx-21
senior tag

nem,ok,ok

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#25028) nixx-21 válasza #19617792 (#25026) üzenetére


nixx-21
senior tag

feleslegesen induló progikat kivettem, explorer.exe ujrainditása megoldás a problémára.....valahol itt lesz a gáz :U

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#25029) #19617792


#19617792
törölt tag

Ez a C&C 4 nem valami hosszú. Reggel lejött, most végig nyomtam a GDI oldalt.

(#25030) pckownz


pckownz
senior tag

Űűűű, Fürge Diáknak van helyi melója, 16 év fölöttieknek, napi 4-6órában, 423Ft/óra bérrel. Ez most jobban esne mint búcsúban 2 pofon. :Y :Y
Fater késő estig dolgozik, holnap letárgyalom vele ezt, meg a fültágító igényemet :DD :DD
Drukkoljatok *_*

(#25031) westcoastog


westcoastog
veterán

nah megjártam pestet meg az osant, végre itthon :))
ja és a birtokomba került a szökés 1. évada eredetiben, mekkora jó, végre a polcomon lehet. :B :))

(#25032) No-kia


No-kia
őstag

nah re 7 óránj keresztül álltunk kb 1 helyen, elfáradtam, LADA-k nyomták alegjobban, bmw-k nem is mentek keresztbe, hazafelé meg végig a rally-sokkal jöttünk, oszttársammal mentem, a faterja vitt és végig tartotta a tempót a rallysokkal visszafelé, még előzgette is őket :C , elég durca volt :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#25033) westcoastog


westcoastog
veterán

am ez lehetetlen, de ha ma nem láttam minimum 25, 2005-ös bmw 5-öt akkor egyet sem. :Y
mióta ilyen népautó? :DD

(#25034) #19617792 válasza westcoastog (#25033) üzenetére


#19617792
törölt tag

Simán, telepről használtan vehetik meg sokan, meg BMW Premium Selection használtautóként is. Minél drágább, márkásabb autó, annál inkább esik az ára megvásárlás után. :)

(#25035) westcoastog válasza #19617792 (#25034) üzenetére


westcoastog
veterán

azért azt nem hiszem hogy 2milkáért eldobálják őket. :U
használt autón 3,5milkáról indul az ára, hitelre megoldható, csak lehet nyögni évekig. :D

(#25036) No-kia


No-kia
őstag

kipróbáltam a metro 2033-at, medium-ban 1280ban 4x AF-el 22-80 közötti fpseket kapok és sztem így is nagyon szép a játék, de mamár nem gamelek, fáradt avgyok xD holanp megint go rally, ezen a héten alig aludtam :O

jó8

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#25037) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

" itt jártam " by zk ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25038) No-kia válasza - = Zk = - (#25037) üzenetére


No-kia
őstag

"hogy szúrna meg egy kígyó" by No-kia ;]

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#25039) No-kia


No-kia
őstag

nah irány a mai szakasz látom elvagytok ájulva xD csáó everybody

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#25040) #19617792 válasza No-kia (#25039) üzenetére


#19617792
törölt tag

Megviselt minket az +1 óra állítás. ;]

(#25041) pckownz


pckownz
senior tag

Bazzeg mindenkit ennyire falhozbaszott ez az átállítás, hogy fel se mertek jönni? :-)

(#25042) westcoastog válasza pckownz (#25041) üzenetére


westcoastog
veterán

én fönt vagyok, csak nem tudok mit írni. :))

(#25043) pckownz


pckownz
senior tag

Az atiumdag.dll miért felelős?

(#25044) - = Zk = - válasza No-kia (#25038) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Namajd azt lesd meg, én hogy megszúrkállak ha végre a kezeim közé kaparintalak. ;]
De ha élvezni mered a szadizásomat, p.csán rúglak. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25045) nixx-21 válasza pckownz (#25043) üzenetére


nixx-21
senior tag

asszem akkor hiábzik ha túl van húzva a kari és nem bírja.....legalábbis így emlékszem nekem tegnap durva estém volt mindjárt bemásolom a leírást egy msái ktopikból..:D

Egyenlőre egy gecijó alapozás, fos dokkcafe (kevesen volták) ellàtogattunk studeszba de nem mentünk be most lovsikázunk iszok
mindezt kb 38,5os lázzal:/
A csaj sem jött el egyenlőre tré estének nézek elébe :/
de h nézzük a pozitívumokat is elvileg meglesz a rekordom...
Negyed év folyamatos bulizás 11. Hétnél vagyok most és 13 kell :))))

hát onnantól kezdve csak rosszabbodott....azthittem elhagytam az ájfón fülesem.....
jó kicsit depiztem miatta utánna szartam rá és bepezsgőztem :DDD hangulat megvolt felmentünk a várostetejére....oan kilátást :Y :Y :C :C majd megkérdezem h pontosan holvan megmutatom nagyon komoly helység szabadtéren 5-6 embernek.... :K

bátyámék csomagtartóztak nem fértek el az audiban :))
végül adta és mikor beletörődtem h már nicsn ájfón füles akkor hazaértünk és mit látok az ágyamon?
hát persze h a szifon fülhallgatót :DDD tuti a föld órája miatt hagytam itthon mert ugye a polómat még rátettem világosban és sötétbenc sak a polómat vettem el és azthittem eltettem a fülest...nomindegy :D

este egy hullámvölgyvolt de mindenképpen érdekes tuti be kell még játzani egy iet negatív dolgok nélkül :K :C

ezt sikerült tegnap összehozni :D

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#25046) pckownz válasza nixx-21 (#25045) üzenetére


pckownz
senior tag

Nincs húzva a VGA és folyamat kifagy a CoD2, hibamodul neve: atiumdag.dll :F

Széép este :))

(#25047) nixx-21


nixx-21
senior tag

Tegnapi estre hatására.:D

Mai Zenék:
JoJo - Too Little, Too Late
Owl City - Fireflies

:R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#25048) pckownz


pckownz
senior tag

Ühh, milyen volt a mai F1... Egész jó :))

(#25049) nixx-21 válasza pckownz (#25048) üzenetére


nixx-21
senior tag

fászomé nem szaulsz időbé ' :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#25050) #19617792 válasza nixx-21 (#25049) üzenetére


#19617792
törölt tag

TV újságot olvassá' more! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.