Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27051) nixx-21


nixx-21
senior tag

akik észrevesznek valami érdekességet a fotó jelentkezzenek.

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27052) subaruwrc válasza nixx-21 (#27051) üzenetére


subaruwrc
félisten

semmi érdekes, ott egy Fedde Le Grand és ? :DDD
de ez miafasz hazavittétek?

(#27053) #19617792 válasza nixx-21 (#27051) üzenetére


#19617792
törölt tag

Három vigyori, oszt? :DDD

(#27054) subaruwrc


subaruwrc
félisten

[link]

955 be 35k

(#27055) westcoastog válasza subaruwrc (#27054) üzenetére


westcoastog
veterán

hát ha vártam volna a 720be-vel akkor most megtudnám venni... :O

[ Szerkesztve ]

(#27056) subaruwrc válasza westcoastog (#27055) üzenetére


subaruwrc
félisten

:))

(#27057) westcoastog válasza subaruwrc (#27056) üzenetére


westcoastog
veterán

de hát nekem minden hamar kell, nem bírok várni. :W :DDD

(#27058) nixx-21 válasza subaruwrc (#27052) üzenetére


nixx-21
senior tag

neeem mikor jött le akkor egyszer elkaptam egy partifotóssal még pult mellett ez meg utánna volt... mikro készült haza.

mondtam h összespanolok vele :D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27059) subaruwrc válasza westcoastog (#27057) üzenetére


subaruwrc
félisten

énis így vagyok vele...
ha bejönnek a terveim akkor a május elég tuningdús lesz ;]
lehetőség adott, de nem számolok be, mert csak kedvezőtlen árat tudok mondani.

nixx

vágási now

(#27060) westcoastog válasza subaruwrc (#27059) üzenetére


westcoastog
veterán

hát ha lenne valaki a környéken akinek eltudnám passzolni, a procim nem packáznék, de azt most nem dobom föl apróra, az 5000+ a se kell a kutyának sem, na meg nem tudni hogy most alaplapot kaphatok e nagyobbat ráfizetéssel, vagy visszakapom a szart.
Megyek írok egy uppot :DD

[ Szerkesztve ]

(#27061) pckownz


pckownz
senior tag

Srácok, kéne egy progi ami szabályozza nekem a ventiket.
AMD overdrive benyalhat mert baszik szabályozni őket.

(#27062) westcoastog válasza pckownz (#27061) üzenetére


westcoastog
veterán

biosnak hívják :)
a proci hűtőt biztosan letudod szabályozni, de a ház ventiket nem, már ha a lapra vannak kötve.
Asszem hardware monitor menüpont, és ott lehet beállítani hogy mennyire vegye le a fordulatszámot, és hogy hány foknál kezdje emelni, legalábbis az msi-men úgy kellet, de nem tudom milyen biosod van.

(#27063) pckownz válasza westcoastog (#27062) üzenetére


pckownz
senior tag

Igen, biosból lehet szabályozni de engem a ház hűtő ventik érdekelnek. Ja és az alaplapra vannak kötve. Vagyis 2 a 3ból :D

(#27064) nixx-21 válasza westcoastog (#27062) üzenetére


nixx-21
senior tag

az már smart BIOS amin így lehet szabályozni nállam csak 3 fokozat van....Silence/Optimal/Performance :K

srácok mit gondoltok ma is elnézzek bulizni ? :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27065) No-kia


No-kia
őstag

nah hát ez kész, BIOS 1,3625V-nál 1,35V-ot kap, leveszem 1,3425-re itt meg 1,26V-ot, mi a rák baja lehet a lapnak? :F :W :W

earl: ez az, leakartam venni pont, mert úgyse gamelek, erre meg nem lehet xD látod, ha akarnám se tudnám, ez a lap a V-ra gerjed :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27066) #19617792 válasza No-kia (#27065) üzenetére


#19617792
törölt tag

Tessék, kell neked agyon feszelni a procit... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27067) westcoastog


westcoastog
veterán

már a 3. újonc ír a proci iránt, utánvéttel szeretné, írtam neki hogy csak utalás, kíváncsi vagyok.

(#27068) westcoastog


westcoastog
veterán

még egy érdeklődő, csak eladom lassan.. :U

(#27069) pckownz


pckownz
senior tag

Bazzeg.
Bármit csinálok, időközönként belaggol a gép, és kb 40x végrehajtja amit elkezdtem.
PL msn, nyomok egy backspace-t, lagg és kitöröl mindent amit beírtam :DD
Jó játék csak kicsit idegesítő :(((

(#27070) westcoastog válasza pckownz (#27069) üzenetére


westcoastog
veterán

alaplapot nem akarod garba küldeni?

(#27071) Varoz válasza westcoastog (#27067) üzenetére


Varoz
őstag

Pedig hülyeség, mert
1. neki ugyanúgy lutri, mert te akár téglát is küldhetsz neki(de te nem vagy olyan :D )
2. ráadásul drágább a posta költség

Ha meg azzal jön, hogy nincs neki bankszámlája, mert az se gond. Bemegy a te bankodba és a számládra csinál befizetést.
Meg pénzt is lehet postán keresztül intézni. Bár azt nem tudom, hogy én még nem csináltam.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27072) westcoastog válasza Varoz (#27071) üzenetére


westcoastog
veterán

most van egy érdeklődő, igaz még csak azt kérdezi hogy mennyivel jobb az 5000+ a 4450-től, szóval nem tudom megveszi e még.
rezeg a léc.

[ Szerkesztve ]

(#27073) westcoastog


westcoastog
veterán

ha utánvéttel adom a cuccot, akkor a postás fogja nekem hozni a pénzt?

(#27074) pckownz válasza westcoastog (#27073) üzenetére


pckownz
senior tag

Ha utánvéttel adod levélként, mert abba még belefér, értékküldeményen megjelölöd az árat, akkor a postát elkéri tőle a proci árát + közel 2ezret.
Te pedig 2napra rá megkapod a proci árát.

(#27075) subaruwrc


subaruwrc
félisten

Paul Oakenfold - Ready Steady Go

wáwááwáwáwáwááw

DRIFT Compilation

aza csatt csatt csatt :DD :DD

(#27076) No-kia válasza subaruwrc (#27075) üzenetére


No-kia
őstag

hát ez a video nem adja anynira...

nah de ez már videó a javábóll...

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27077) subaruwrc válasza No-kia (#27076) üzenetére


subaruwrc
félisten

nekem ezzel a zenével meg a kerék mögötti kamerával kickass :B

ezis odabasz valóban :C

[ Szerkesztve ]

(#27078) Varoz


Varoz
őstag

Szép videók. :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27079) westcoastog


westcoastog
veterán

(#27080) - = Zk = - válasza westcoastog (#27079) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nah ez brutál volt :Y

Noh. Asszem háború lesz.
Szitu
Górém török. Elnézem. Ideiglenesen nálunk laktak 150évet. Megesik. Most Idehoz egy angolul nemtudó full orosz srácot. Ehe.
Ha Idehoz nekem ezekután egy vkit is a trianoni területünk birtoklói közül, kicsapom a vérem egy kupába. Haljon meg a hintalovam, ha nem ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27081) grabber válasza subaruwrc (#27075) üzenetére


grabber
addikt

Ready csak most linkelitek LOL.Bezzeg ha én linkelek,jó szám nem lehet :U

Ha ez sem jó
Mert jó szívem van :)
Aki szereti a retro zenét,vagy én ezeken nőttem fel

westcoastog: Olvasom az F1 topikot ez is rég volt.Ennyi erővel a Rosberg körét is linkelhetted volna az viccesebb ;)

[ Szerkesztve ]

(#27082) grabber válasza westcoastog (#27079) üzenetére


grabber
addikt

(#27083) westcoastog válasza grabber (#27081) üzenetére


westcoastog
veterán

nemtuttam nah :DDD
nah kíváncsi vagyok vagyok a gyerek elviszi e így a procimat, emrt hogy előre utalni nem szeretne, pedig linkeltem pici referenciát is, mondtam neki hogy bescannelem a lakcímkártyát meg a személyit, azt írta hogy utalni esetleg úgy hogy utal 4k, ha megérkezett a cucc akkor a többit, na én ezt nem szeretném, akkor marad az utánvét meg a költsége az ő terhére....

(#27084) subaruwrc válasza grabber (#27081) üzenetére


subaruwrc
félisten

ettől a smiletól kivagyok :DDD

jóók ezek a zenék. :C

(#27085) Varoz válasza westcoastog (#27083) üzenetére


Varoz
őstag

Mekkora f@sz komolyan. :W :W
Írtad neki, hogy rohadt mindegy, mert utánvéttel is ugyanolyan lutri neki.

Zk
Együtt érzek veled.
Azért nem semmi. Török főnök hoz egy oroszt, már csak az kéne ha hozna egy szlovákot. :(((

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27086) westcoastog válasza Varoz (#27085) üzenetére


westcoastog
veterán

figyelj, most írtam neki hogy jó, mehet utánvéttel, de akkor az plusz 2k lesz neki.
ennyire bizalmatlannak lenni... utaltam már fanatikus tagnak, a vga-mat is egy újonctól vettem aki ezekkel foglalkozik, szóval, kell az egészséges bizalmatlanság, de nem ennyire. :F

[ Szerkesztve ]

(#27087) Varoz válasza westcoastog (#27086) üzenetére


Varoz
őstag

Persze jó lesz így is. Csak akkor lesz szopás ha nem veszi át, mert akkor buktad a postaköltséget.

Én is vettem már cuccot olyantól akinek semmi referenciája nem volt és megjött a cucc. Bár szarul, mert egy az, hogy utánvéttel jött így a kétezer forintos cucc lett négyezer. A freezeremet vettem tőle, a másik meg, hogy hót retek volt az egész, tele porral meg minden. Nem tudom, én ha eladok valamit azt letakarítom előtte. Ez azért elárul valamit róla.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27088) westcoastog válasza Varoz (#27087) üzenetére


westcoastog
veterán

na ezaz, ezért is akarok előre utalást, de fosik látod, amúgy már csak átveszi ha ennyit érdeklődött.. ha meg nem kell a plus 2k miatt mondja le addig amíg lehet..
most nézem, 3 perce volt bejelentkezve, és nem írt semmit..

[ Szerkesztve ]

(#27089) Varoz válasza westcoastog (#27088) üzenetére


Varoz
őstag

Lehet tudni ki az?
Csak kíváncsi vagyok.
Túl sok információ nincs róla. Legalább kitölthette volna az adatlapját.(név, város ilyesmi)

grabber
A retro zenék tetszenek. :C :R
Mindegyikbe belehallgattam és én nem találom a kakukktojást. :D
Igaz nem hallgattam végig, de ami késik nem múlik. :))
De sok belőle nekem is ismerős. Bátyám által sokat hallgattam ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27090) westcoastog válasza Varoz (#27089) üzenetére


westcoastog
veterán

(#27091) westcoastog


westcoastog
veterán

10:46kor is be volt jelentkezve és nem írt... szerintem felejtős lesz, lehet le is veszem a francba a hirdetésemet, mert mindig csak újoncok jönnek, és mind bizalmatlankodnak, há nem kérek ebből. :W legyen őstag a nevem alatt attól megbízhatóbb leszek vagy mi a shit? :F

[ Szerkesztve ]

(#27092) westcoastog


westcoastog
veterán

írtam neki hogy érdekli e még vagy ink nem kell neki....

(#27093) westcoastog válasza westcoastog (#27092) üzenetére


westcoastog
veterán

nah visszaírt, még átgondolja az utalást, írtam neki hogy nem kell ennyire bizalmatlannak lenni, ugyanúgy küldhetek utánvéttel is 1 kiló homokot mint előre utalással.. de persze nem teszem :)

[ Szerkesztve ]

(#27094) westcoastog válasza westcoastog (#27093) üzenetére


westcoastog
veterán

mindegy offolom a témát, le is veszem a hirdetést, pk-t nem szeretném állni, egy fillért nem akarok költeni mert kell új lapra meg házra, eladni akarok nem átverni, na mindegy, inkább elrakom a procit emlékbe... :W

(#27095) westcoastog


westcoastog
veterán

csak belement...

(#27096) No-kia válasza westcoastog (#27094) üzenetére


No-kia
őstag

-+uhh omg nehogy már emiatt levedd, te még nem adtál el itt semmit? a 600 személy közül akikkel beszéltem üzlet miatt több mint a fele csak bizalmatlankodott és nem lett semmi, ilyen az élet, mindenkivel ez van... nem kell vele törödni... nem megy mnden karika csapásra..

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27097) westcoastog válasza No-kia (#27096) üzenetére


westcoastog
veterán

ja várjá, most kérdezi hogy

ez milyen bankszámlaszám amit megadtál?
Hát írtam hogy a takarékszövetkezetbe van anyámnak a számlája, és az, számlaszám ott van, tulaj neve ott van, nem tudom mivel van gond. :F

oda nem tudok pénzt küldeni mert utalni nem tudok csak befizetni és nálunk mindegyik bank csak arra fogadja el a befizetést ha náluk van a illetönek szerzödése

most akkor tud befizetni vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#27098) westcoastog válasza westcoastog (#27097) üzenetére


westcoastog
veterán

nagyon macerás dolog ez, most hogy ő az otp ből nem tud utalni csak otp-s számlára, meghogy pesten nincs takarék és befizetést sem tud csinálni. istenem :F

(#27099) Varoz válasza westcoastog (#27098) üzenetére


Varoz
őstag

Már nem azért, de kizártnak tartom, hogy pesten ne lenne takarék. :W

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27100) westcoastog válasza Varoz (#27099) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát én is, de ezt írta:
hétfön nyitva a bank elmegyek megkérdem de nem hiszem mert
1x probáltam otp böl k&h számlára befizetni de nem engedték és elmagyarázta a csaj hogy miért ha max nem tudom át utalni akkor elküldöm postán

de abból az elküldöm postán-ból remélem nem az lesz hogy én küldöm a procit előbb...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.