Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27201) westcoastog válasza grabber (#27182) üzenetére


westcoastog
veterán

na jó ferrarit azért nehezen vesz egy átlagember, de ha vesz japcsi kocsit akkor abba szépen lassan teheti a pénzt, a tuningok után, ja és nem utálom a ferrarit, és nem is vagyok japcsi kocsi rajongó :) de az ilyeneket imádom, lehet azt vezetni, csak nem padlóval kell bevenni a kanyart. ;)

(#27202) westcoastog válasza westcoastog (#27201) üzenetére


westcoastog
veterán

de nekem a szívem csücske a mustang. :B :K

am az hogy lehet hogy egy jópár senior tagnak, akik 2000nap körül vannak azoknak van egyéni avatar? sőt most láttam egy 1500 napos fanatikus tagot, chuck norris avatarral. :F :)

[ Szerkesztve ]

(#27203) subaruwrc válasza westcoastog (#27202) üzenetére


subaruwrc
félisten

am az hogy lehet hogy egy jópár senior tagnak, akik 2000nap körül vannak azoknak van egyéni avatar? sőt most láttam egy 1500 napos fanatikus tagot, chuck norris avatarral.

ez pont olyan téma amire ne kérdezz rá mert tuti elvágod magad az egyéni avatartól. van nekik és kész...

(#27204) westcoastog válasza subaruwrc (#27203) üzenetére


westcoastog
veterán

nem arról van szó, nem mintha rohannék avataré csak gondoltam megkérdeztem érdekesség képpen... én max csak december után kérhetek mert akkor jár le az 1 év az 1 napos bannom miatt, meg szerintem még akkor is senior leszek szóval nem téma, csak megkérdeztem.. :U :R

[ Szerkesztve ]

(#27205) nixx-21 válasza westcoastog (#27204) üzenetére


nixx-21
senior tag

Ezthívják protekciónak :DD
amugy végéztem sulival 2 váratlan dolgozat....
És mind2 faszántosan sikerült :Y:)) ezt imádom h amikor bejárok suliba tanulás nélkül is le tudom tenni az asztalra a jódogát :C

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27206) westcoastog válasza nixx-21 (#27205) üzenetére


westcoastog
veterán

jó neked, én most a javítások miatt töröm magam... :DDD
igaz feleltem 5-ösre töriből, de az még nem elég a dicsőséghez... :DDD :B

(#27207) pckownz válasza westcoastog (#27206) üzenetére


pckownz
senior tag

Én is javítok....
Irodalom, maradt kb 3 dolgozat meg egy felelés.
A felelés az szózat+vörösmarty munkássága, ha megtanulom a geciarcú dolgait akkor simán 4-es, + a dolgozatok és átmentem :DD
Fizika megintcsak 4 jegy. Ha nem vívok párbajt a tanárommal simán átmennék, de most kell 4darab 4-es. Kb 15órai munka egyesem van. Volt hogy 3-mat kaptam egy órán és még majdnem össze is verekedtünk :DD :W

(#27208) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Helyzet? :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27209) WesTM válasza - = Zk = - (#27208) üzenetére


WesTM
senior tag

Szia Barátom!

Szarul de büszkén!!! :C :R

Megvolt ma a tanár búcsúztató, utolsó métereket taposom. :C

Autó témához: :O :O :C A Lada a király, a többi csak hazugság! ;] Belőlem sokkal nagyobb erekciót tud kiváltani egy keresztben haladó Lada, mint bármi más. :C Büntiből megforgattam ma az enyémet is, kint a tó mögötti a réten. Nem volt arra senki, kettesben kis kuplungrúgásra már szépen forgott is a segge. :K

(#27210) #19617792 válasza westcoastog (#27202) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az úgy lehetséges, hogy őstagok (vagy magasabb rangú) voltak még a RIOS R5 portálmotor előtt, amikor minden hsz ugyanannyit ért, de mivel be lett vezetve a kombinált hsz szám, ezért nekik csökkent a "rang", emiatt nem őstagok, de kb leszarták, hogy nem azok, megmaradt az egyéni arckép, elég melója van a házigazdáknak, Panthernak, Parcinak így is.

(#27211) - = Zk = - válasza WesTM (#27209) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R (L)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27212) westcoastog válasza #19617792 (#27210) üzenetére


westcoastog
veterán

aha, világos :R

(#27213) - = Zk = - válasza WesTM (#27209) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Péterem.
Kérhetek egy szívességet? :U
Ha ujra születsz valaha. És lány képebe. Pls. Szolj rám. Én szeretném előszőr szúrni a fosódat. Igérd meg. :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27214) WesTM válasza - = Zk = - (#27213) üzenetére


WesTM
senior tag

Szólni fogok Mesterem! :C :C :C (L)

De egyelőre én szurkálnék ;]

MÁS: Feltette Gabi barátom facebookra a vidit, amit múlt héten csináltunk, a tanárbúcsúztatóra. [link]

Nézzétek meg ha nem sajnáltok negyed órát rá, szerintem nagyon fog tetszeni, főleg a vidik, és az utolsó 8 perc, ami meghatóbb lett. :)

[ Szerkesztve ]

(#27215) No-kia válasza - = Zk = - (#27198) üzenetére


No-kia
őstag

[link]
[link]

csak a regisztrációs adó majdnem 3 millió rá....

hasznaltauton van egy sárga ae86 keressetek rá, sztetek milyen állapotban lehet? nagyon megtetszett..rákéne próbálni :U :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27216) - = Zk = - válasza No-kia (#27215) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nice car. :Y
De miért ennyi? :U

Péterem
Megbeszélve. Támogatva. :R (L)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27217) No-kia válasza - = Zk = - (#27216) üzenetére


No-kia
őstag

melyikre érted a kérdésed?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27218) WesTM válasza - = Zk = - (#27216) üzenetére


WesTM
senior tag

:B :B :R

Te leszel az első akit megkeresek. :C

(#27219) - = Zk = - válasza No-kia (#27217) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Skylinera.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27220) WesTM válasza WesTM (#27218) üzenetére


WesTM
senior tag

Picsába lejárt időlimit.

Akinek nincs facebook itt is megnézheti: [link]

(#27221) No-kia válasza - = Zk = - (#27219) üzenetére


No-kia
őstag

hát wennyi és snasz, mióta van regadó azóta ennyi egy ilyen autóra... eltörölhetnék már a picsába

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27222) - = Zk = - válasza No-kia (#27221) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ennyi? Nebassz má föl. Reg adóra? Ehh. :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27223) westcoastog válasza No-kia (#27221) üzenetére


westcoastog
veterán

őszintén nem bánnám ha azt a sok adót letörölnék a kocsikról, súlyadó, teljesítmény adó, még fizessen az ember az országnak a saját tulajdonú kocsija után, mert ha nem akkor állambáék eldádáznak... kb mintha bérelné az ember a saját kocsiját az országtól..
(#27224) EarL 007
szlovák rendszámmal kell kocsit venni...

[ Szerkesztve ]

(#27224) #19617792 válasza No-kia (#27221) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ennek csak a neve regadó, ez valójában befektetés egy újabb luxusvillába... Én emiatt a rengeteg költség miatt nem szeretnék autót, mert vezetni gondolom nagy feeling, de saját autó, nem elég, hogy maga az autó drága, meg az üzemanyag, még ez is...

[ Szerkesztve ]

(#27225) WesTM


WesTM
senior tag

MAI ZENE: Craig David - Rise & Fall

Addig nézem az osztályvidit, a végén bedepizek. :))

(#27226) westcoastog válasza WesTM (#27225) üzenetére


westcoastog
veterán

de jó neked, irigyellek :R én szabadulni akarok már ebből a kóterből :W
a reggeli tesit hogy hogy úszom meg azt sem tudom. :W

(#27227) WesTM válasza westcoastog (#27226) üzenetére


WesTM
senior tag

Kezdek, sőt ahogy irkálnak msn-en kezdünk rájönni, hogy nehezebb lesz az elválás, mint gondolnánk. :O De azért még öreg erdőre rendezünk egy utolsó hatalmas hempergést! :C

(#27228) westcoastog válasza WesTM (#27227) üzenetére


westcoastog
veterán

bárcsak ilyen közösségben lennék, és nem olyanban amiben szinte mindenkinek lerúgnám a hülye fejét... :O csak a basztatást kapom mindenfelől.. :W

[ Szerkesztve ]

(#27229) - = Zk = - válasza #19617792 (#27224) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ilyen indokkal ne vegyél levegőt, mert szennyezett. :W
Igazad van, de amire te gondolsz az már kukacoskodás. Finoman szólva. :U

Épp ezért melózom itt. Hazamegyek, könnyebben megélek majd. Veszek kecót, autót. Ennyi. Mellé elmek melózni, és fenntartom ezeket. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27230) subaruwrc


subaruwrc
félisten

csak ennyi,

Sebastian Ingrosso

az egész nyaramat a rioban fogom tölteni :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27231) #19617792 válasza - = Zk = - (#27229) üzenetére


#19617792
törölt tag

Értem én, hogy mire gondolsz, csak az autó az egyik olyan, ahol a legnagyobb a lehúzás mértéke... Ezért nem tetszik. :(

Csak sikerüljön annyi pénzt megkeresni rá, én azért bízok benne. :K Mondjuk a fenntartás, ami még nem egyszerű. :) De ne legyünk pesszimisták.

(#27232) westcoastog


westcoastog
veterán

(#27233) Varoz válasza No-kia (#27215) üzenetére


Varoz
őstag

Azzal a hacsival már szemeztem én is. :D Ha lenne pénzem tán még meg is venném. Bár a fehér jobban tetszik, csak az drágább.

pck
Pont 2 ilyen műszakilag fostalicska autót néztél ki?
A franci és a koreai autókat nagy ívben el kell kerülni. Értem. (burkolt South Park reklámot láttak :DDD )

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27234) - = Zk = - válasza #19617792 (#27231) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Meglássuk mit hoz a sors ilyen szempontból. Hm. :))

Elismerem, h penge vagy sok dologban. De ha az életről osztod az észt, akkor kiakadok. Ismervén a nézetedet ugyebár. ;)
Nem érdekelne, de ez egy fórum ugyebár. Látni lehet. Ennyi. ;R

Mondok egy példát az autósra.
Hitelre vettem a gépemet. De megérte. Ennyi. Az előnyét nézem, nem a hátrányát. :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27235) grabber


grabber
addikt

Én hülye megállás nélkül tanulhatok,mert ide jelentkeztem és mert hülye is vagyok,különben nem kéne tanulnom :W

(#27236) - = Zk = - válasza grabber (#27235) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én elhagytam az országomat, családomat. No para. :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27237) grabber válasza - = Zk = - (#27236) üzenetére


grabber
addikt

Nem is akarsz visszajönni?

Itt sz**ok az Intel prici memória illesztésével és programozásával :((( Még jó hogy Amd proci van a laptopban különben nem élne már :D

[ Szerkesztve ]

(#27238) - = Zk = - válasza grabber (#27237) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Dehogynem akarok. :Y
Minden vágyam.

Én egy msi windben, vagy egy 3e pcben gondolkodom. Első körben.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27239) grabber válasza - = Zk = - (#27238) üzenetére


grabber
addikt

Ezen gondolkodok még,hogy most mi van? :F Így reggel nehezen megy :)

(#27240) - = Zk = - válasza grabber (#27239) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Mivel mi van? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27241) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Noh. Vééégre. Angol ebayen elkezdtek szállingózni a thubanok. £180-300 között.
Értelem szerűen az 1055t nyitja a sört.
Nagyon jó. Pont mire lesz kessem, válogatni is tudok majd. :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27242) grabber válasza - = Zk = - (#27240) üzenetére


grabber
addikt

Gondolom kiutaztál.Miért mentél ki?
Gondolom nem akarsz visszajönni,mert jobb kint,mint itt,mert itt is sz@r idő van :D

(#27243) westcoastog válasza - = Zk = - (#27241) üzenetére


westcoastog
veterán

1055t nagyon csábító számomra. :U :C

(#27244) - = Zk = - válasza grabber (#27242) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Pénz miatt jöttem ki, de tervezem hogy hazamegyek. Ha nem jön be, lelépek. De nem anglia. Európa. Azért ne legyen már 1500km táv köztem és pár számomra fontos ember között. :R

Westc
Nekemis. Venném azonnal. De tudod a black edition a vérembe ette magát. ;]
Neked kell? Tudok javasolni segítő társat. Vásárlás, posta, kommunike stb. :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27245) #19617792 válasza - = Zk = - (#27234) üzenetére


#19617792
törölt tag

"De ha az életről osztod az észt, akkor kiakadok. Ismervén a nézetedet ugyebár."

Hova legyek tapasztalt, még csak 19 vagyok. :DDD Meg elég fura figura vagyok, azt nem tagadhatom. :DDD :R

Hát, ha játszani is akarsz néha, akkor az Atomos netbúkokat jegelni kell, még azt sem nagyon bírják, ha win7-tel, msn, zene, web megy egyszerre, túlzottan kiherélt procika az Atom. Inkább egy ilyen Core i3-as noti, vagy kisebb Intel CULV megoldás. :K Pl legolcsóbbak az Intel Celeron M723 procisak, igaz csak 1 magos, meg csak ~1.3 GHz, de köröket ver az Atomra. :K Acer is jó, nem kell attól parázni.

1055T elég jónak tűnik, nekem is kéne, egy fain új MSI lappal. :K [link] Hát ez a 890FXA-GD70 lap nagyon durva.

[ Szerkesztve ]

(#27246) - = Zk = - válasza #19617792 (#27245) üzenetére


- = Zk = -
félisten

19? Uhh. Én mi is voltam akkor? Jah. Utcagyerek! Emléxem már. Szíttam a spanglit mint asztmás kisfiú az ellenanyagot egy tavaszi réten:C

Nem tudok mit tenni a figuráddal. Majd az élet meg esztergálja:R

Szerk
A netbook nem játékra kellene. Tudom hogy oda semmit nem ér. :R
Más a kotta! Venni egy netbookot, használni x hónapot, majd veszek laptopot. A netbook meg muteré lenne, hogy tudjunk kommunikálni. Kinyitja, kattint, meglát, leköpi a kijelzőt, aztán lecsukja a kijelzőt oszt csákány :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27247) westcoastog válasza - = Zk = - (#27244) üzenetére


westcoastog
veterán

höhh, kéne há :U ha állod a felét, tudok beleadni 18k-t kb... :P :DDD
áh álmodik a nyomor, 18k-m lesz nemsoká ha meg kapom a pénzt az 5000+-ért, kb, abból ha lehet ráfizetek vagy 5k-t a 785g-s lapra(már ha ipon belemegy és cserélik a lapot, ha nem akko meg eladom havernak a szerintem rosz k9a2-t mert azt mondta 12 ért megveszi, lesz 30-am abból már tudnék lapot venni) meg veszek valami 5000 forintos házat oszt sajna kifújtam..
(#27245) EarL 007
ez az új 890fx-es msi lap elvarázsolt úgyszintén.. :D de megelégednék egy 790fx gd70-el is első körben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27248) - = Zk = - válasza westcoastog (#27247) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Én maradok giga párti :R

Hát kiv leszek, nálam mire lesz jó a 6mag a 4mag helyett :U

Remélem lesz cseréd. (y)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27249) westcoastog válasza - = Zk = - (#27248) üzenetére


westcoastog
veterán

úgylegyen :R
na majd egyszer, ha jól keresek veszek akkor már 16 magos procit, addig meg jó lesz szódával a 3 is... :DDD
akárhogy számolok, akármit adnék el 51k ból nem tudnék kihozni egy thuban supportos lapot megy egy 1055t-t, mondjuk eladnám az x3-mat 21k, k9a2 ha visszakapom 12k, meg hozzádobom a 18k-t=51ropi, hát ebből még a legkisebbet sem veszem meg. Ha meg is venném max kitehetném a polcra. :D

[ Szerkesztve ]

(#27250) #19617792 válasza - = Zk = - (#27246) üzenetére


#19617792
törölt tag

Így van, előbb-utóbb reszelni fog rajtam az élet. :DDD :R Rám fér. :)

Netbookra meg egy jó kis Linux passzolna, pl Ubuntu 10.04 LTS (pár nap múlva megjelenik és, mint LTS, ezért kb 4-5 évig lesz hozzá support), vagy esetleg Xubuntu, utóbbi a régi, lassú gépeken is szalad. :C Böngészőnek Firefox, Chrome, Officeos dolgokra OpenOffice, MSN-re meg Emesene. Mindenre van megoldás. :) Én is nyitok a Linux irányába, már a 9.10-et próbáltam, minden ment rajta szinte azonnal, VGA drivert kellett csak feldobni, de azt automatikusan javasolta. Az Ubuntu féle Linuxok a legegyszerűbbek, szinte mindent el lehet intézni grafikus felületen, bár a terminállal (parancssor) meg kell barátkozni. :) 10.04-et majd feldobom, aztán meglátom.

westcoastog: Hát, remélem összejön valami komoly 785G-s lap. :C 6 mag nekem is tök jó lenne, de még "csak" 2 maggal virulok, egy jóféle Core 2 Quad is jó lenne nekem, használtan, olcsón.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.