Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39001) Varoz válasza WesTM (#38997) üzenetére


Varoz
őstag

:R

pck
Olvastam és 100%-ig egyetértek vele. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#39002) pckownz válasza Varoz (#39001) üzenetére


pckownz
senior tag

Igaz, ja....
Erre kíváncsi voltam, és valahol gondoltam is, hogy IW 3.0 ment alatta, mert full olyan fícsörök voltak benne, mint a cod4ben.

(#39003) Varoz válasza westcoastog (#39000) üzenetére


Varoz
őstag

Tetszeni nekem is tetszik, nem is erről van szó. Csak rohadtul nem érdemli meg, hogy felpontozzák.
Jó választás szerintem. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#39004) WesTM válasza pckownz (#38999) üzenetére


WesTM
senior tag

Maximálisan egyet értek a cikkel. Én kimondom. Szerintem ez az első COD ami egy rakás szar lett. :( Legalábbis bennem semmit maradandót nem hagyott...

[link]

Vecát hallgattam egész nap, egyszerűen leírhatatlan, és egyre dühösebb vagyok, hogy kiejtették. Egyszerűen nem hiszem el, hogy végre van egy világszínvonalon is helyt álló énekesnőnk, és akkor majd valami szépfiú nyer. Igen, ez magyarisztán. A ~6 millió önös hülye országa.

Annyira őszinte, minden nagyképűségtől mentes, nem tudom csak engem vág e pofán a kisugárzása, de nálam a tökéletes valahogy így néz ki. Imádom nincs mese. :)

De ez a dolog felvet bennem pár gondolatot.

És ezt úúúúúútálom. Néha pár percre tök jó Magyarnak lenni, mert ilyen kincseink vannak, utána feltévedek egy fórumra, vagy videó hozzászólásokat olvasok, és hányok tőle, hogy együtt kell élnem velük. És ez elég szar érzés egy olyan embernek, aki soha nem hagyná itt a hazáját. Így kell majd megöregednem? Tényleg ennyire mélyen vagyunk? Én meg voltam győződve róla, hogy azért annyira nem vagyunk elveszve. Sajnos azonban rá kell döbbennem, közel vagyunk a menthetetlen mélységhez... :( Miért? Miért kellett ide eljutni? Miért kell mindig mindenkire mocskolódni? Tudjátok miért? Mert ez a mentalitásunk. És már magunk sem vesszük észre. Én ebbe nem tudok belenyugodni.
Erről beszélgettünk ma szülőkkel. Olyan szinten van kilátástalanság, hogy az valami félelmetes. Egyszerűen a maradék motivációt is elveszíti az ember, mert minden irányból csak a rohadék szemétláda, beképzelt, önös érdekeket mindenek előtt tartó, divatbuzi, műveletlen, személytelen lények veszik körül. Hát faszom. :((( :O

Reggel ki is ülök a tóra, ki kell üríteni a cache-t...

Jó éjszakát BARÁTAIM! -mert nélkületek aztán végképp nem lenne értelme az egésznek! :)

[ Szerkesztve ]

(#39005) Varoz válasza WesTM (#39004) üzenetére


Varoz
őstag

Teljes mértékben egyetértek.
Jocc barátunk tudja tanúsítani, hogy én is azt mondtam rá, hogy a tökéletes NŐ. :R

A mentalitást az elmúlt 60 évnek köszönthetjük. Az emberek java leült, nem foglalkozik semmivel csak a saját dolgával. A komm. alatt, beléjük verték, hogy tűrni kell és kész.
Sajnos a magyar ilyen, kicsit birka nemzet, hogy sokat eltűr. Talán túl sokat is az utóbbi időben.
A mai rendszer jó lenne, csak az a baj, hogy azok kezében van a hatalom, akik eddig csak loptak és tetejében még kárt is csináltak. Mert nem az a legnagyobb baj, hogy lopnak, de kárt okoznak.
Ez engem is nagyon bánt, szívem szerint itthon maradnék, mert ez a hazám és nem más. De egyszerűen mindenkit aki haladni akarna, azt megfojtják.
Leginkább itt maradnék és gazdálkodnék. De itt is azoknál van a hatalom akik nem érdemlik meg illetve nem is ez, nem sajnálom én tőlük. Csak épp nem is csinálják jól, csak megy a pocséklás. Sok mai gazdag/gazda azt hiszi, hogy a régi urak szórták a pénzt, pedig egész másképp csinálták, talán még jobban is spóroltak, mint az átlag. De ők megérdemelten voltak azok akik.
Én a mezőgazdasági részét látom és értem. Nagyon nem jól csinálják. Akkora sokszor a pocséklás, hogy az hihetetlen. Meg a hozzá nem értés. A föld meg romlik a rossz talaj használat miatt.
Pedig egyszerű dolgok lennének, én is magamtól jöttem rá sok mindenre, csak egy kis józan paraszti ész kéne hozzá. Arról nem beszélve, hogy hosszú távon ők is jobban járnának. De hát most az a cél, hogy minél többet minél kevesebből.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#39006) Varoz


Varoz
őstag

Ki milyen operációs rendszert használ?
Én Windows-t, de autóban szigorúan DOS-t. :D
Ha a traktor is érvényes akkor ott megy a Linux. :C :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#39007) - = Zk = - válasza Varoz (#39006) üzenetére


- = Zk = -
félisten

neee:C
a manuális, az egy bmw váltó:R.... olé:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39008) pckownz válasza WesTM (#39004) üzenetére


pckownz
senior tag

[link]
:O
Iszonyat hangja van....
Miért pont a Vastag Csaba? Annyi van belőle...
Nicolas, Király L meg Veca legalább tényleg egyedi valamennyire.

(#39009) #19617792 válasza WesTM (#39004) üzenetére


#19617792
törölt tag

Anyum is rákattant Veca előadásaira, elő kellett bányásznom nővérem iPodját (iPod Nano 3G 4GiB) az egyik fiókban a papírhalom alól (mert nem használja), rá kellett tennem Veca összes produkcióját és nagyon sokat hallgatja (amin meglepődtem, hogy nem kellett hozzá a fos iTunes, Win7 feldobott két drivert, utána mint pendrive ment... hál istennek). :DDD Én alapból nem nézek TV-t, pláne, hogy AdBlock sincs. :DDD

Meg ugye szokták mondani, hogy csak abban az országban lehet gazdaságról beszélni, ahol van is. Mo-n is van, de a béka segge alatt...

[ Szerkesztve ]

(#39010) #19617792


#19617792
törölt tag

Na megvolt reggel Algoritmusok tárgyból az aláíráspót, fúh, nehéz menet volt...

(#39011) pckownz válasza #19617792 (#39010) üzenetére


pckownz
senior tag

EarL, C# alap doksijaidat majd dobáld át pls :R

(#39012) No-kia válasza #19617792 (#38948) üzenetére


No-kia
őstag

1 nap:folyton maxfényerőn, kb 2 órát van 3G-n , 4-5 órát wifizek, egyébként folyton megy vmi játék,meg félóra telefon, 10 sms, így kb naponta 2 szer lemerülne, de koliiban folyton töltőn van, albiban is, szval még nem volt gondom vele, hogy cserben hagyott volna, a hétvégéket azt hiszem kibírja töltés nélkül, de akkor nem is használom

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#39013) #19617792 válasza No-kia (#39012) üzenetére


#19617792
törölt tag

Akkor nálam 2 napot is kihúzna, mert 3G-n nem lenne (APN-es beállításokat kilőném, nincs előfizum, meg mobilnetem, aztán hamar lezabálná a kártyámról a zsetont), WiFi az menne, de nem 4-5 órát, órák alatt inkább tanulok és csak a szünetekben neteznék (itthon meg szintén nem, mert van gép). A tápja meg úgyis mindig nálam lenne, szóval az nem volna gond. :K Akkor nem is rossz, pláne maxfényerőn hajtva, mert azért a kijelzője elég komoly és az nem kevés energiát igényel. :)

pckownz: Hallgatói anyag, elméleti anyag, gyakorló feladatok

[ Szerkesztve ]

(#39014) No-kia válasza #19617792 (#39013) üzenetére


No-kia
őstag

hátigen a technika jelenlegi szintjén ez az akksi idő még ellnézhető a paraméterekhez mérten :)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#39015) westcoastog válasza Varoz (#39003) üzenetére


westcoastog
veterán

Azért elszórakoztat, csak a cím körül nagy a hype. :K
(#39004) WesTM
nekem is egyre jobban tetszik ez a csaj. :D
Nekem is ez a topik az utolsó mentsváram, ha felnézek ide rögtön jobban érzem magam. :)
(#39006) Varoz
sírok. :D

[ Szerkesztve ]

(#39016) nixx-21


nixx-21
senior tag

Sziasztok srácok!

csak beköszönök gyorsan, iszonyatosan pörög minden körülöttem ezen a hétvégén 3 buli volt abból 2-n játszottunk el nem tudjátok képzelni mennyire boldog vagy:C
amint van időm mesélek, im out

peace :R :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#39017) #19617792 válasza No-kia (#39014) üzenetére


#19617792
törölt tag

És pláne, hogy ehhez a képességekhez milyen ár társul. Kicsit felkavarta az okostelefonok "unalmas" piacát a Blade.

[ Szerkesztve ]

(#39018) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szegény laptopomnak adtam egy kis feladatot, de 2 perc után megesett rajta a szivem..hm
gondoltam kiirok egy filmet (avi) DVDben. winfos átkonvertálta.. volna, ha hagytam volna neki :DDD
3-4 perc alatt a konvertálás haladt 0,2%-ot...hát mondom, ez nem ezé a 2,2es 1 magos procié...
bezzeg az otthoni 4 magvasam:C....hehe...
kiv vok, mit menne most az 5770-nel karöltve... nah mind1. tehát nem lett dvd-be konvertálás:C
helyet szabaditottam fel, és simán kiirom inkább....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39019) #19617792 válasza - = Zk = - (#39018) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az még semmi, én Vista telepítőkbe nyomtam SP1-et, SP2-t, nővérem laptopján, az is egymagvas Celeronon. :DDD Az sem volt sétagalopp, vinyót még nem hallottam úgy darálni. :DDD

(#39020) - = Zk = - válasza #19617792 (#39019) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem annyira nem vészes a vinyó
egy wd 250-es van benne. lehet lecserélem egy 500asra az idők folyamám, de inkább procit cseréltetnék. valami kellemes 2 magvast. ha már a VGA chipet nem tudóm módosittatni...:W
de lehet, hogy laptopot cserélek, nem tudom mit hoz a jövő....

de szeretem ezt a gépet. egy álmom vált valóra vele, ráadásul pont ez a tipus kellett hozzá (Y)
like ezerrel:C.....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39021) westcoastog


westcoastog
veterán

de jól esne valamit összetörni. :U

(#39022) I'm Jocc


I'm Jocc
csendes tag

Na, meglett a karácsonyi ajándék. TV-t már le kellett cserélni, régi volt meg szarakodott is. Vettünk egy Samsung LE32C550J1W Full HD. Tettem pendrive-ra full hd képeket, meg egy 720p-s filmet.. Hát csak kamilláztam, milyen kép van rajta... Meglesz új gép, tuti kipróbálom milyen full hd-ban játszani:DDD

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39023) westcoastog válasza I'm Jocc (#39022) üzenetére


westcoastog
veterán

Hány centis ez? :) Grat hozzá. :))

Más: Nagyon gondolkodom 34k-ért azon a benq-n, de majd szerdán már élőben is megcsodálhatom havernál. Vetettem velük egy nexus dual link dvi-kábelt, sőt lehet inkább ezt veszem, nem biztos hogy megér +6k-t a hdmi. :U :)

[ Szerkesztve ]

(#39024) #19617792 válasza westcoastog (#39023) üzenetére


#19617792
törölt tag

32" az 82cm.

(#39025) WesTM válasza westcoastog (#39023) üzenetére


WesTM
senior tag

Én inkább úgy mondom marhára nem ér meg 6-ot a hdmi! :K

[ Szerkesztve ]

(#39026) I'm Jocc válasza westcoastog (#39023) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Jaja, 82 ahogy Earl mondja. Kössz:D Nagyon tuti cucc :Y :Y

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39027) westcoastog válasza WesTM (#39025) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor ezt fogom megvenni, minden paraméterében ugyan az mint a 40k-s csak hdmi nélkül, egyre biztosabb hogy ezt veszem. :)
(#39026) I'm Jocc
Az nem rossz. :C

(#39028) - = Zk = - válasza I'm Jocc (#39022) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nice :C....

majd én is veszek valamit. ha meg lesz a box meg a kormány..
de ez szerintem majd jövő karácsonyra talán...:D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39029) #19617792 válasza westcoastog (#39027) üzenetére


#19617792
törölt tag

Egy ismerősöm nemrég egy 40-es Samsungot vett. LE40C530F1W, hát, magam alá fostam. A gépet még nem kötöttem rá, de sort kellene keríteni rá. ;] Egy HDMI kábel sem ártana hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#39030) westcoastog


westcoastog
veterán

teszem a 10.12-es catát, abból is az új ccc-s preview változatot. :K

(#39031) subaruwrc


subaruwrc
félisten

Fedde Le Grand's HUGE remix of Everything But The Girl classic - Missing

alig zene :))

ájj a picsába legyen már holnap 2 óra :W

(#39032) WesTM válasza #19617792 (#39029) üzenetére


WesTM
senior tag

Nekem ezekkel csak az a bajom, hogyha nem HD anyagot nézel rajta, olyan fos a képük, hogy valami hihetetlen. Azt egy dolog hogy szépek, meg nagyok, csak sajna egy CRT tv JELENLEG földbe döngöli őket ha analóg adást nézünk. Bár lehet digitális is, ha nincs meg a felbontás. Az a világ meg messze van, mikor minden adás fullhd-ban jön itthon... :K

[ Szerkesztve ]

(#39033) #19617792 válasza westcoastog (#39030) üzenetére


#19617792
törölt tag

Új CCC? Remélem jobb, mint az eddigiek...

WesTM: Nem kell TV-műsorokat nézni, úgyis csak non-stop faszság megy... Ismerősnél néztünk TV-t, IPTV-vel, STB-szal, néhány adás már egész jó minőségben jön. Na ja és kapjál szemrákot a vibráló CRT TV-től, még a 100 Hz-es TV-n is látni a vibrálást. :(

[ Szerkesztve ]

(#39034) I'm Jocc válasza - = Zk = - (#39028) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Küff:DDD

Earl: Ez is ilyen, csak méretben kisebb, de technikailag valamivel többet tud, mivel amit mutattál ugye az 530, a miénk meg 550. De mondom, nagyon-nagyon adja! :R

WesTM: Tényleg ezeken a tv-ken, ha sima adást nézel elég furcsa a kép, de annak meg semmi értelme nincs, hogy CRT-re ruházzunk be... Szerintem ez így is nagyon tuti :K

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39035) westcoastog válasza #19617792 (#39033) üzenetére


westcoastog
veterán


Fusion-re felkészítve.

(#39036) #19617792 válasza westcoastog (#39035) üzenetére


#19617792
törölt tag

De jó lenne, ha az ATT-t tennék meg hivatalosnak és tolnák ezerrel. :K

(#39037) I'm Jocc válasza subaruwrc (#39031) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

FLG-től mit vársz? :)) Ő szar zenét nem is tud csinálni... :K Szerintem ő a legnagyob! :R

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39038) WesTM válasza #19617792 (#39033) üzenetére


WesTM
senior tag

Bakker beszarok rajtad. :DDD Ne nézz tévét, mer ne. :DD Ez kicsit olyan, ne dugjál, mert ne. Gondolom sportcsatornákon is hülyeség meg, a horgász csatornán is, F+-on is, Discovery-n is. :D

Nekünk lent 100HZ-es a 72-es, ha te azon vibrálást látsz, csoda ember vagy. :DD

Jocc: Persze természetesen, CRT-be már nagyon be se tudsz ruházni, de ha lehetne, akkor se lenne értelme. :K Eljárt felettük az idő. :K :R

Jah és Gratula a TV-hez! :R

Én most töltöm az Avatart, 24 giga, kíváncsi leszek rá. :K Még csak 1X láttam belőle 10percet, de bealudtam rajta. Holnap megnézem. :K

[ Szerkesztve ]

(#39039) westcoastog válasza #19617792 (#39036) üzenetére


westcoastog
veterán

Unalmas lenne a catalyst topik.. :U :D

(#39040) I'm Jocc válasza WesTM (#39038) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

:R :R Mondjuk ez ha jól tudom, ez pont 50 Herz és egyáltalán nem vibrál:DDD

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39041) - = Zk = - válasza westcoastog (#39035) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mester? kissé puritán az az asztal? why? warum? :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39042) westcoastog válasza - = Zk = - (#39041) üzenetére


westcoastog
veterán

nem az én stílusom ha tele van kúrva ikonokkal. :)
skinezni meg nem tudom mert a beta sp1 miatt nem müxik a uxtheme multi patcher. :D

(#39043) - = Zk = - válasza westcoastog (#39042) üzenetére


- = Zk = -
félisten

milyen beta sp1?.... már ilyen is van a 7-hez?:Y.... wow

azért egy háttércsere beleférne, nem?:C..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39044) I'm Jocc válasza westcoastog (#39042) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Én sem szeretem ha tele van ikonokkal... bár mindig sikerül teleb*sznom vele... :W

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39045) westcoastog válasza - = Zk = - (#39043) üzenetére


westcoastog
veterán

Háttér más van mindig, most visszanyomtam erre mert még szarakodtam a témákkal de nem jött össze. :D
Windows7 SP1 RC
(#39046) - = Zk = -
semmi tolakodás, szívesen válaszolok. :D

[ Szerkesztve ]

(#39046) - = Zk = - válasza westcoastog (#39045) üzenetére


- = Zk = -
félisten

okés, csak érdeklődtem, semmi tolakodás :R
Lájk a béke :C...

jocc:
azért pár ikont csak kiteszel, nem? :D...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39047) - = Zk = - válasza westcoastog (#39045) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hallod ombre, nem menekülsz. megint kérdeznék :C:R....

második mondat ez:
" Otthoni felhasználóknak nem érdemes telepíteni. "
neked minek is van fent? :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39048) I'm Jocc válasza - = Zk = - (#39046) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Most mondjuk 15 van kint:DDD De azt szeretem, ha mondjuk annyi van kint hogy Sajátgép, Zene, dokumentumok, meg játékok. Több ne legyen:D Szép 370z a hátterem, hadd nézegessem:DDD

Na, én azthiszem elpályázok... Jóéjt srácok! :R :R

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#39049) westcoastog válasza - = Zk = - (#39047) üzenetére


westcoastog
veterán

fölteszem a béta dolgokat is. :D

(#39050) #19617792 válasza WesTM (#39038) üzenetére


#19617792
törölt tag

Van nekünk egy 63-as 100Hz-es TV és látom a vibrálást... nem csodaemberség, egyszerűen látom. TV-t nem nézek, mert főműsoridőkben non-stop faszság megy, az újságok TV-műsoros részét átlapozni elég is... Reklám csőstül, AdBlock nincs. ;] Sportcsatornát sose néztem. ;] Discovery is ergya lett, régen még néztem, de mikor ugyanazokat a műsorok ugyanazon részeit gyakran ismétlik, gyökér reklámokkal fűszerezve, kösz tovább nem kell.

(#39040) I'm Jocc: Azért nem vibrál 50Hz-en, mert LCD, LCD-nél az 50Hz csak a mintavételezési frekvencia, az LCD is frissíti a képét, de az messze 50Hz felett van, ezért nem látni a vibrálást, viszont kimutatható kamerás felvételnél. CRT-nél egyezik a katódsugárcső képfrissítési frekvenciája a mintavételezés frekvenciájával.

(#39043) Zk: Van hát, még RC is.

Nálam sincs egy ikon sem az asztalon, Win7-nek a dockként is használható tálcája miatt felesleges is. Aztán ami nincs kint, lent, go start menü és keresés. :)

Én is szoktam béta cuccokat feltenni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.