Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35001) Varoz válasza #19617792 (#35000) üzenetére


Varoz
őstag

Jó vétel volt. Maga az 5770 is meg a Vapor is. :C
Néztem az 5770-es topikot és érdekes dolgok zajlanak. Droid mester el van szállva, esküszöm, ha nem látom a nickjét azt hinném katt az. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35002) #19617792 válasza Varoz (#35001) üzenetére


#19617792
törölt tag

Beleolvastam, ez a Droidmester nem komplett.
Állítása szerint egy Vapor-X rosszabb, mint egy Sapphire-féle rev3 5770 (New Edition-ös 5770), több sebből is vérzik.
Egy: a Vapor-X-nek a hűtője kicsit komolyabb, tehát eleve jobbnak kell lennie.
Kettő: Ő újrapasztázott egy rev3-at, ami hoz nem kevés fokot mert tudjuk, hogy a gyártók néha paszta helyett rágógumit nyomnak a GPU-ra.
Igen ám, de a Vapor-X-et elkerülte az újrapasztázást, ergo gyári állapotában maradt. Így egy tuningolt rev3-as karit egy gyári Vapor-X-szel hasonlított össze, persze hogy a tuningolt rev3 viszi a prímet. Ha a Vapor-X-en is elvégezte volna a pasztázást, ugyanazzal a pasztával, akkor ismételten a Vapor-X lett volna jobb.
Illetve előfordul azon eset is, hogy két látszólag egyforma karinál erősen eltérnek a mért hőfokok, mert a szenzorokkal van valami. És ha még fel is polírozza a rev3-at, akkor már evidens, hogy a rev3 fog nyerni... Vapor-X hűtőjét is fel kell akkor polírozni... Mert sokszor a jó hűtőt a szar pasztával, vagy érdes alappal el lehet rontani.

Ez szerintem annyira logikus, hogy már fáj, hogy egyeseknek nem esik le.

Hát igen, jó a Vapor-X, az biztos, Sapphire nem szokott szarul tervezni, sőt, sok refkártyát a Sapphire-ék gyártanak le és adnak el más gyártóknak, nem véletlen, hogy no.1 partnere az AMD VGA részlegének.

[ Szerkesztve ]

(#35003) Varoz válasza #19617792 (#35002) üzenetére


Varoz
őstag

Én nem tudom ő milyen vaport nézett, de nekem nem megy 50 fok fölé. Neki meg bőven 70 fokos volt.
Ezzel a pasztás dologgal nem értek egyet illetve nekem a 4670 is meg ez is jól van pasztázva.

nem véletlen, hogy no.1 partnere az AMD VGA részlegének.
Az se véletlen, hogy én Sapphire-t veszek. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35004) pckownz válasza #19617792 (#35000) üzenetére


pckownz
senior tag

Azert a mostani eger a regi sorosportos MS egerhez kepest.... :))
Egernek ott a trackball es touchpad alternativaja is :K

Lattatok az uj ph hirt?
Csalik a pissx :C
Remelem jol seggbekurrantjak erte :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35005) #19617792 válasza Varoz (#35003) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ehe. :DDD

Hát a gyári paszta nem közelíti meg egy komoly paszta minőségét, pl AC MX-2-ét, vagy MX-3-ét.

(#35004) pckownz: "Azert a mostani eger a regi sorosportos MS egerhez kepest..."
Ezt értem, de az alapelv ugyanaz, van egy képalkotó rendszer, ami bizonyos frekvenciájú frissítés során észreveszi, hogy elmozdult alatta a felület, ebből számolja ki az elmozdulás irányát és sebességét. Golyósnál a golyóhoz nyomódó tengelyek végén a fogaskerék elfordulása alapján, optikai, meg lézer egérnél meg fénynyaláb torzulás alapján számolódik ki. Az, hogy golyósról áttértünk optikaira, meg lézeresre, az csak a technika finomodása. A plusz gombok, ergonomikus forma, meg pl súlyozás már csak extra feature, az alapelven nem változtat. :) Bár tény, hogy a bill ennél kevesebb változtatást élt meg.

"Egernek ott a trackball es touchpad alternativaja is"
De ha úgy vesszük, az megint csak egy formája a régi egérnek. Touchpad már nem a régi technika egy formája, az komplexebb.

[ Szerkesztve ]

(#35006) pckownz válasza #19617792 (#35005) üzenetére


pckownz
senior tag

Van itthon nagymami legkvarja ;) :DDD

(#35007) Varoz válasza #19617792 (#35005) üzenetére


Varoz
őstag

Hát én 2-3 fokra nem adok. Többet meg nem igen jelent.
Elég nagy már a farkam így is. ;] :DDD[/OFF

#35008
El lehet, de nem a pasztán fog múlni.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35008) #19617792 válasza Varoz (#35007) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az a 2-3 fok ugyan nem sok, de el lehet rontani a pasztázást úgy, hogy 5-10 fokot is rontson.
Pff... :DDD

(#35009) pckownz válasza #19617792 (#35008) üzenetére


pckownz
senior tag

Hoppa örlé a 35k xDD

(#35010) Varoz válasza pckownz (#35009) üzenetére


Varoz
őstag

És nem szarjuk le? ;] :DDD

35011
Pff.. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35011) pckownz válasza Varoz (#35010) üzenetére


pckownz
senior tag

Ennyire azert ne irigykedj hogy meg le is szarod szegeny gyereket xD

(#35012) #19617792 válasza pckownz (#35009) üzenetére


#19617792
törölt tag

Yeah, thanks bro'. :DDD

(#35013) WesTM


WesTM
senior tag

Adjon isten! :R

Gyors kérdés urak! [link]

Szerintetek?

A másik hp mégis eladó, de bibis. 1. nem tűnik korrektnek az eladó, 2. bad sectoros a vinyó...

így már nem téma az. Ez viszont nem tűnik rossznak. :K

(#35014) #19617792 válasza WesTM (#35013) üzenetére


#19617792
törölt tag

A proci ugyanaz, mint az előzőben, tehát jó, igaz nem erőmű, de alap dolgokra elég az. :K A RAM is elég, igaz egy picit lecsíp a VGA, de csak keveset. 1 GB Win7-hez elég, pl nővéremnek Acer, 1 magos Conroe-L Celeronos notijában 1 GB RAM van és Vista HP SP2, teljesen jól fut, picit döcögve indul, de utána jól megy. A vinyó okés, ha nem bad sectoros. A bill nem probléma, mert van matrica, a kijelző ütős! :C Abszolút rendben, eladó is korrekt, szerintem jó vásár lenne ez a gép. :K 1-1.5 óra picit szűkös lehet, de jó ez, pláne ennyiért.

(#35015) WesTM válasza #19617792 (#35014) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R

Én is így gondolom. Memória nem gond, fillérekért veszek bele akár +512-t, már azzal is bőven jó vagyok. Amire kell még így is elég szvsz. :K

Most elmegyek itthonról iszogatunk egyet, utána ráírok az eladóra. Remélem posta játszik, mert nincs kedvem még oda is felmenni csütörtökön... :K

[ Szerkesztve ]

(#35016) #19617792 válasza WesTM (#35015) üzenetére


#19617792
törölt tag

Minél hamarabb írsz, annál hamarabb a tied lehet. ;]

(#35017) #19617792


#19617792
törölt tag

(#35018) nixx-21 válasza #19617792 (#35017) üzenetére


nixx-21
senior tag

nMag.;)

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#35019) #19617792 válasza nixx-21 (#35018) üzenetére


#19617792
törölt tag

Psszt, eztet egy modi meg ne lássa... ;] Nekem új volt legalább is.

[ Szerkesztve ]

(#35020) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Becsatlakoznék a magam 5870-ével, ha szabad mindenre nyitott vagyok :DDD :DDD :DDD :DDD :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#35021) Varoz


Varoz
őstag

Na a HAF kigolyózva inkább ezt venném. ThermalTake Element G :D

Cybertrone
Üdv. néked tesó!
Jó a kiegyenlítőtartályod. :DDD :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35022) #19617792 válasza Varoz (#35021) üzenetére


#19617792
törölt tag

Inkább a HAF, jobb, masszívabb. A TT házak legtöbbje elég vékony lemezekből van, plusz a ventijeik sem valami jók, eléggé hangosak. Sokkal inkább HAF. :K

(#35023) pckownz válasza Cybertrone (#35020) üzenetére


pckownz
senior tag

Mindenre?
Akkor holnap reggeli postaval johet az az 5870a tapoddal. ;] :DD

(#35024) Varoz válasza #19617792 (#35022) üzenetére


Varoz
őstag

A hangot majdnem, hogy leszarom. A masszivitás már érdekes kérdés. Meg hát mihez képest. Mert bátyám gyengének találta a HAF-ot is. De ő régi Chieftec szerver házakon nevelkedett. :DDD
Az a baj, hogy rohadtul megtetszett ez a Tt ház. Ráadásul belül is fekete. Ez a HAF-nál külön gond lefestetni.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35025) westcoastog válasza Varoz (#35024) üzenetére


westcoastog
veterán

Nehéz a döntés :D Én a hafot venném. :B :))

(#35026) Cybertrone válasza pckownz (#35023) üzenetére


Cybertrone
veterán

Á az még johelyen van a gépben, nemrég lett kész kompleten a rendszer, én nem lottón nyertem mint itt 1-2 fazon, de majd ha jön a hd6000 akkor talán beszélhetünk róla!
Varoz: a HAF X fekete belülről is, más kérdés hogy nekem nem jön be, én szeretem a mostani házamat minden elfért még eddig benne panaszom nincs, az Obsidian féle nagy szaroknak értelmét nem látom, főleg nem annyiért.... Nagy balfasz aki megveszi, de sajnos sok a balfasz :D. A kiegyenlítőtartáj pedig sok embernek tetszik. olcsobb volt mint venni egyet, és gyorsabban jött mint a posta, mert egy automata 3sec alatt kiköpte :C :C :C :C :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#35027) Varoz válasza westcoastog (#35025) üzenetére


Varoz
őstag

Nem tudom, engem rohatul megfogott az a Tt. :B

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35028) westcoastog válasza Varoz (#35027) üzenetére


westcoastog
veterán

This is your choice. :) :R

Nah, utolsó perceit tapossa a nyári szünet. :O Örülök is hogy itt a suli, legalább lesz valami rendszer a hétköznapokban, na de félek is tőle, remélem nem fog sok szart lapátolni a képembe. :) Jó éjt emberek. :R

(#35029) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hy
CSI sorozat + farmerama :C
függtem picit sry :C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35030) WesTM


WesTM
senior tag

Húú kegyetlen este volt, és még verekedtem is egy amcsifocis faszkalappal. Utálom ha indok nélkül belekötnek a barátaimba.... Megint meglepetés volt hogy én ugrottam oda... :((( megmondtam hogy nem félek...

De összességébe brutlális volt... :DD

(#35031) WesTM


WesTM
senior tag

Jó reggelt!

Sajog a fejem... De nem kicsit. Aljas pálinka beütött. Jah meg találtam a telefonon fél óra videót. Tescoba vettünk éjfélkor 2 répát 6 zsömlét 2 kindertojást, 2 csomag 3 napja lejárt párizsit, és ebből csináltunk szendvicset... ;] Majd lökök fel vidit...

Aztán meg bepörögtem a főúton, elszédültem, behánytam. Ajjajjj... :D

Meg boxolni is kellett... bár ne kellett volna. :(

De azért évnyitóra bementünk. Hiába hiányzunk mindenkinek. Azt mondják az alsóbb évesek üres a suli nélkülünk. De hát ez van... Annyira nem mennék vissza. :DD

(#35032) #19617792 válasza Varoz (#35024) üzenetére


#19617792
törölt tag

Mindkettő sajtreszelő, mert annyira rácsos. TT háznál csak a belül is fekete festés az előny, más semmi. Amúgy a TT házak, kivéve a legdrágább csicsahuszárok, elég bénák. HAF jobb, amúgy ha utólag kéne feketére fújni belül, irány egy autószerelő, vagy fényező és szebbet csinál, mint gyárilag. Ha meg fekete kell, akkor HAF X. Amúgy az a vicc, hogy a TT nagyobb az enyémnél jóval, és csak 1 kg-mal nehezebb, alig van anyag benne.

[ Szerkesztve ]

(#35033) Varoz válasza #19617792 (#35032) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem a HAF lesz akkor. Az X nekem nem jó, az kurva drága. :D
Még az is lehet, hogy lefestem én. :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35034) #19617792 válasza Varoz (#35033) üzenetére


#19617792
törölt tag

HAF masszívabb. :K Utólagos festést inkább fényezőre bízd, az szebben dolgozik, mint bármelyikünk. :D Ha kompromisszum mentesség kell, akkor tessék megfizetni a X-et. :DDD

(#35035) I'm Jocc


I'm Jocc
csendes tag

Cső arcok! :R
I'm Jocc @ school:(, but near PCK :C

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#35036) westcoastog


westcoastog
veterán

Cső mindenki. :D Szokatlan a suli :DDD

(#35037) #19617792 válasza westcoastog (#35036) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nekem csak Szept 6-tól van suli. ;]

(#35038) pckownz válasza #19617792 (#35037) üzenetére


pckownz
senior tag

Neked csak 1 valamit tudok ajanlani ;]

Amugy:

[ Szerkesztve ]

(#35039) westcoastog válasza #19617792 (#35037) üzenetére


westcoastog
veterán

Jóneked. :))
(#35038) pckownz
jól bírja, akkor a netbookig fog menni? :)

(#35040) nixx-21


nixx-21
senior tag

nekem eksüszöm isten volt ez a sulibáltás....:C:C:C kellően gyors suli wifi aminek megkaptam a kódját a bennfentesektől páran használják csak:))
atomcsajok....közel is van a suli áááh nagyon jólesz érzem <3

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#35041) WesTM válasza #19617792 (#35037) üzenetére


WesTM
senior tag

Earl papi! :C :C :C :R

[link]

Írtam is privátot. Szerintem nagyon faja. -már az árához képest. Lévén HP sok gond nem lehet vele... Remélem benne lesz a srác a futárban, és akkor el is hozom a notit. :K

(#35042) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jó iskolázgatást... he he he xDDDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35043) westcoastog válasza - = Zk = - (#35042) üzenetére


westcoastog
veterán

kössz, nagyon jól esik. ;]

(#35044) #19617792 válasza nixx-21 (#35040) üzenetére


#19617792
törölt tag

És tanulni ki fog? ;] Mert hogy te nem fogsz a @#&@#&&@}{@ wifi miatt az biztos. ;]

(#35041) WesTM: Hoppá, ez is szép darab. Két magos proci, 2 GB RAM, jó lesz ez. :C

[ Szerkesztve ]

(#35045) WesTM válasza - = Zk = - (#35042) üzenetére


WesTM
senior tag

Szia drága Zk barátom!

Zajlanak már az előkészületek ám itthon! :C (L)

Minden rendben külhonban? :R Mesélj valamit mesterem! :))

Earl: Megláttam a hirdetést mondom ho-ho te kellesz nekem! :K Lehet hogy végre lesz egy AMD alapú gép birtokomban??? Na jó ez így nem igaz, mert van 1, csak bent a szekrényben... ;]

Bár amilyen a formám, nem jön össze az üzlet. Minden azon múlik, hogy hajlandó e futárral elküldeni. Az a legtisztább szerintem. :K

[ Szerkesztve ]

(#35046) #19617792 válasza WesTM (#35045) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az AMD jó, az AMD finom, az AMD különleges... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35047) pckownz válasza WesTM (#35041) üzenetére


pckownz
senior tag

Neviccelj.
Ilyen aron ajandek :))

(#35048) WesTM válasza #19617792 (#35046) üzenetére


WesTM
senior tag

Rajtam ez nem fog! ;] :R :DD

pckownz: Felőle mehet a futár! :C Úgyhogy elhoztam a notit! :C 1 gyenge pontja van az akksija, de annyi baj legyen. Majd ha olyan, akkor veszek bele valamikor 1 akksit, de nem lényeges szempont. Hordozhatóság a lényeg. :K

(#35049) pckownz válasza WesTM (#35048) üzenetére


pckownz
senior tag

Akksi vs hordozhatosag?
Nem nagyon ertem, hogy ez a 2 dolog hogyan tud elterni egymastol ennyire :DD

(#35050) WesTM válasza pckownz (#35049) üzenetére


WesTM
senior tag

Értem ezalatt, hogy hónom alá kapom, elviszem a koliba és vigyorgok. :D Az asztalit elvinném, azt ott is maradna, itthon meg nézném a falat. :)) Na meg a bigboss nem szereti ha hurcolásszák. Garázsba van még pár 65Ah-s akksi, már csak egy inverter kell és 1 hétig oda viszem ahova akarom. :DD :DD :DD Már csk az aksi felfogatását kell kitalálni... ;]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.