Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3001) nixx-21 válasza No-kia (#3000) üzenetére


nixx-21
senior tag

bassszus nem igaz erre pályáztam :O

azé grat hozzááá :C

2008.03.23 1.hsz -->2008.12.06 3000.hsz
azaz 8 hónap 14 nap ha így haladunk egész hamar meglesz a 10,000.hsz

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#3002) szilva01


szilva01
őstag

3002 :C :R

(#3003) szilva01


szilva01
őstag

3003 :C :R

(#3004) szilva01


szilva01
őstag

3004 :C :R
Ha ilyen értelmi tartalommal bírnának a háeszeink akkor valszeg hamma meglenne a 10000 :D

(#3005) No-kia válasza szilva01 (#3004) üzenetére


No-kia
őstag

az biztos, de legyünk becsületesek, a pespi ajándékát láttátok már? hogy a mikulásnak nincs pénze és csak egy ember kaphat ajándékot? aki nem szóljon és felveszem videóra

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3006) Szkipi


Szkipi
tag

Üdv.
Ezennel csatlakoznék a klubba egy X1650Pro-val..... :R
Ha valakinek még ilyen van az megoszthatna velem pár infót, tapasztalatot ezzel a karival kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#3007) No-kia válasza Szkipi (#3006) üzenetére


No-kia
őstag

üdv a klubban, remélem aktív résztvevője leszel a fórumnak, egyik ismimnem van ilyen karija, de a gyári adataim kívül sok mindent nem tudok elmondani róla :F

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3008) Szkipi válasza No-kia (#3007) üzenetére


Szkipi
tag

Köszi...
Engem leginkább az optimális hőmérséklete érdekelne, most egy Xilence V60-as van rátéve és Winben alapon 45fok..játék közben 50-60 között....Ez jó vagy még kicsit lejeb kéne lenni?

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#3009) No-kia válasza Szkipi (#3008) üzenetére


No-kia
őstag

jóh, az enyém (3870) 40-50 alapból, és nyáron volt 90 is, véletlenül nem állítódott át a fordulatszám, 80-90 ig még elmegy ha nagyon muszály, de fölötte már ne menjem semmi kép

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3010) Szkipi válasza No-kia (#3009) üzenetére


Szkipi
tag

A másik gépemben 3650-es van Evercool Turbo2 hűtővel alapból 40-42fokon.......nem igazán értem, hogy ezeket a gyári hűtőket miért csinálják ilyen sz@rra.....azzal szinte forr a kártya...megveszed a karit és az első dolgod, hogy lecseréled.

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#3011) Kickass


Kickass
őstag

Dikk nem is tudtam h van ilyen topik is, pedig világ életemben Ati kártyáim voltak kivéve az S3 Trio-t :DD

(#3012) No-kia válasza Kickass (#3011) üzenetére


No-kia
őstag

nah, nyolc hónap után azért, csak jönnek a tagok :R :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3013) Kickass válasza No-kia (#3012) üzenetére


Kickass
őstag

és ma vagyok kerek 300 napja tag :C This is Phhhhhhhhhhhh!!!!! :DDD

(#3014) Bluegene válasza Kickass (#3011) üzenetére


Bluegene
addikt

DIKK MÁÁ ECSÉM!!

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3015) Bluegene válasza nixx-21 (#2996) üzenetére


Bluegene
addikt

iPhone egy hulladék....... lehet egy hulladék azért nem bánnám ha valaki nekem ajándékozna egyet, nem dobnám ki ;] :P

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3016) No-kia válasza Bluegene (#3015) üzenetére


No-kia
őstag

úgy énsem dobnám ki, 40 ezret adnék érte, nekem annyit érne meg max

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3017) nixx-21 válasza Szkipi (#3006) üzenetére


nixx-21
senior tag

nekem X1600PRO-m van azt hiszem a kettőnk karija közötti különbség az órajel....
nekem VGA 38 GPU 50 egyedi(nagyon halk,visszavett órajelekkel) profil
játék alatt van h GPU 75 na akkor 100-on megy a venti mert ha eléri a 80-at akkor lekapcsol(600/900-as órajelen) mindezt gyári hűtéssel volt rajta tuning hűtés ien baszottnagy thermaltake jo is volt mert a VGA 28 GPU 35 idle és VGA 35 GPU 60 volt load de valamien részét nem hűtőtte a karinak és azért lekapcsolt ezért ment is vissza a régi gyári hűtés azóta nincs is gáz vele

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#3018) Bluegene válasza No-kia (#3016) üzenetére


Bluegene
addikt

szerintem ez szubjektív, azért erős kijelenteni hogy egy hulladék, vagy rossz

egy BMW-re se mondjuk azt hogy egy hulladék, max az h nekem nem jön be, ennyi(nem neked szántam hanem annak aki ezt mondta)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3019) No-kia válasza Bluegene (#3018) üzenetére


No-kia
őstag

rendben, értem én ;)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3020) nixx-21 válasza Bluegene (#3018) üzenetére


nixx-21
senior tag

ne célozgassunk ien burkoltan :P

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#3021) Bluegene válasza nixx-21 (#3020) üzenetére


Bluegene
addikt

jah! utólag néztem meg ki is írta azt hittem valami új fiú, de közbe ráklikkeltem No-kia nevére :D

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3022) nixx-21 válasza Bluegene (#3021) üzenetére


nixx-21
senior tag

tiszta chat feeling:D amúgy kéne hírdetni h van ilyen topik mert sokáig én se tudtam h van ......csak hát minden Ati-kártyás topikba berírni nem túl könnyű moöndjuk a híresekbe mint pl a 3870 v 4870 topikokba bekéne így tehát a rámruházott hatalommal mint tag engedélyezem h megtedd Bluegene (amúgy ne ér később regeltél és már beelőztél :P )

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#3023) No-kia válasza Bluegene (#3021) üzenetére


No-kia
őstag

ez a tudatalattid miatt van, mert már nagyon hiányoztam itt a topikban és muszály volt rákattintanod a nevemre :P :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3024) szilva01 válasza nixx-21 (#3022) üzenetére


szilva01
őstag

Ez nem rossz ötlet! Én beírom ha beírtok ide egy szöveget hogy mit írjak be!

(#3025) Bluegene válasza nixx-21 (#3022) üzenetére


Bluegene
addikt

áhh lehet hirdetni, de mindíg úgy kell hogy hozzá is szólsz a témához, ha csak hirdeted esetleg zavarja a többieket és rontja az imidzsünket

egyébként már sok helyre belinkeltem, sok embert nem érdekel talán nem érdekel mittudomén, de ha hirdetitek szóljatok hozzá is a témához szerintem

az lenne a faxa ha az nvidiás topicot beelőznénk hsz-ben de szerintem ez nem fog menni, talán majd akkor ha a következő csatánál(5800-as széria vs nv), na szal ha ott az ati döntő fölénybe kerül, akkor az extreme userek is áthúznak ide

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3026) No-kia válasza Bluegene (#3025) üzenetére


No-kia
őstag

jaja, mindenképp szóljatok a témához, nehogy elkezdjenek ugatni ránk, mert akk nem értünk vele semmit

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3027) Bluegene válasza No-kia (#3026) üzenetére


Bluegene
addikt

de szerintem nem kell túlzásba vinni, még idejön mindenféle alvilági alak :D

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3028) Bluegene válasza Bluegene (#3027) üzenetére


Bluegene
addikt

na jó nem... lehet hirdetni ha épp eszetekbe jut

egyébként az nvidiások el fogják érni a 10000-ret nemsokára, nekünk még vagy másfél év kell :)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3029) nixx-21 válasza Bluegene (#3027) üzenetére


nixx-21
senior tag

amugy tényleg mert már régóta járnak ide páran és már kialakult én "baráti" hangulat amit ugye a topik neve is takar és ha idejönnek flémelni emg mitomén az nem túl lehet h elég lesz ha csak néha 1-2 ember idetámad és becsatlakozik bár nem is tudom :)

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#3030) No-kia válasza nixx-21 (#3029) üzenetére


No-kia
őstag

ebben van vmi :F , éehet hogy igazad van

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3031) Bluegene válasza nixx-21 (#3029) üzenetére


Bluegene
addikt

áhhh tökmindegy, figyu idejön valami f@sz attól félsz aki össze vissza tolja a hülyeséget

és? szólunk a modiknak, előbb utóbb meg lesz fenyegetve h végleg bannolják, ha meg csak picit hülye akkor kiutáljuk, meg van a módja

de nem hinném hogy valaki erre pazarolná az energiáját, itt nem kap senki nagy publicitást úgyhogy felesleges flémelnie, de ha flood-ol az még jól is jöhet :D közelebb visz minket a Millenium-hoz

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3032) Bluegene válasza Bluegene (#3031) üzenetére


Bluegene
addikt

.

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3033) Bluegene válasza Bluegene (#3032) üzenetére


Bluegene
addikt

.

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3034) Bluegene válasza Bluegene (#3033) üzenetére


Bluegene
addikt

.

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3035) No-kia válasza Bluegene (#3034) üzenetére


No-kia
őstag

vesszőcske kész is van a fejecske , :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3036) Bluegene


Bluegene
addikt

azon dolgozok h meglegyen a 10K :DD meg nekem is csurran cseppen valami

szerintem itt szabadok vagyunk bármit lehet csinálni és mondani!!

szerintem erre mindenki tojik magasról, persze ha a 4800-as topicban csinálnám 3 nap ban

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3037) No-kia válasza Bluegene (#3036) üzenetére


No-kia
őstag

én is, már 8 hónapja, de haladunk , aza lényeg

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3038) szilva01


szilva01
őstag

3038 :C :R :DDD

(#3039) szilva01 válasza szilva01 (#3038) üzenetére


szilva01
őstag

Na jó nem, csinálom.. Még a végén rám fogják hogy hsz-t gyűjtök ;]
Egyébként ha idejön egy nem kívánt ember, és elküldjük oda ahonnan jött akkor miva'? Szerintem semmi...

[ Szerkesztve ]

(#3040) Bluegene válasza szilva01 (#3039) üzenetére


Bluegene
addikt

jah nem kell parázni! kivácsi lennék ha élőben taliznánk akkor is ilyen jól kijönnénk, hmm lehet hogy nem

fogok találkozni feefexx-el beszéltem már vele telefonon, tökre nem olyan hangja van mint elképzeltem

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3041) No-kia


No-kia
őstag

most nézem a győzikét, ez az ember beteg, komolyan mondom, jah ha taláálkoznán akk más lenne a helyzet, de majd kiderül :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3042) Bluegene válasza No-kia (#3041) üzenetére


Bluegene
addikt

hú ma lettem senior tag 180 napja reggeltem, de má őstag is lennék hsz-aim alapján(min 1750 szakmai), de ahhoz még 120 nap kell, sajna jócskán beelőztem magam

No-kia: mi itt cyber-kapcsolatban élünk :DDD bit-ek formájában kommunikálunk egy világméretű számítógépes hálózaton keresztül :Y sci-fi!!

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3043) Szkipi válasza nixx-21 (#3017) üzenetére


Szkipi
tag

Nekem sajna a gyári hűtővel 50fok alapon....és eléggé süvítő a hangja. na meg a gyári hűtő nem nyom levegőt a memókra...pedig az a 512Mb tud ám melegedni :D

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#3044) Bluegene válasza Szkipi (#3043) üzenetére


Bluegene
addikt

mit akarsz a 4850-es 78 fokos alapból ;)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3045) Szkipi


Szkipi
tag

Nem semmi...2 órája nem voltam fent és már vissza kellett lapoznom, hogy válaszolt-e valaki nekem :D veritek a billentyűt rendesen nem lehet panasz :D

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#3046) No-kia válasza Bluegene (#3042) üzenetére


No-kia
őstag

:DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3047) No-kia válasza Szkipi (#3045) üzenetére


No-kia
őstag

jah, a mikulás hozott a fórumozáshoz kedvet, meg már rég nem voltam, bekell pótolnom

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3048) Szkipi


Szkipi
tag

Amúgy ezek a fokozatok, hogy tag + lelkes újonc. Ezek mi alapján vannak besorolva? Lehet hülyeséget kérdezek de nem találtam semmit erről...vagy csak nem vettem észre!?

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#3049) No-kia válasza Szkipi (#3048) üzenetére


No-kia
őstag

keress rá a keresőben hogy rang és ottt lesz egy topik ami ezzel foglalkozik

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3050) Szkipi válasza No-kia (#3049) üzenetére


Szkipi
tag

Bakker...tényleg... :D ...én eddig azt írkáltam a keresőbe, hogy "rangok" és nem adott ki semmit :DD :DD KÖSZI

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.