Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13001) nixx-21 válasza No-kia (#12999) üzenetére


nixx-21
senior tag

és shiftben rajtnál szaggatsz? :F
cod5 elég jo mit jelent? ~60FPS?

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13002) No-kia válasza nixx-21 (#13001) üzenetére


No-kia
őstag

öszintén nem nagyon emlékszem, de 30-40 megvolt az tuti
shift fönt van, ránézek

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13003) nixx-21


nixx-21
senior tag

nemfordítoták palikéknak a rádiót és nem tudnak angolul ez a móka :C :C :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13004) - = Zk = - válasza nixx-21 (#13003) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ne vegyél rá mérget, hogy nem tudnak angolul...gondolkodj kicsit ;)
olyat mondtak Hamiltonnak, amit Mi nem értenénk. Ennyi....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13005) nixx-21 válasza - = Zk = - (#13004) üzenetére


nixx-21
senior tag

hülyeség én is értettem amit modntak:

lehetséges h probléma van a kers-el.....aztán mondták a kodokat amiket álítson de akkoris az első mondat full érthető volt :U :K

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13006) subaruwrc válasza - = Zk = - (#13004) üzenetére


subaruwrc
félisten

semmi gond, jön még kutyára úthenger. az úk nv kari topikjába annyit fogok offolni, hogy kibasznak :DDD

(#13007) - = Zk = - válasza nixx-21 (#13005) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor mért állítasz fals dolgokat?:U ;) ej ej Benszii

subaru: megéri az neked? :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13008) nixx-21 válasza - = Zk = - (#13007) üzenetére


nixx-21
senior tag

első mondtad érthető volt szal ez nem fals.....
kodot meg persze h nem értem de ők a szakik nekünk dolguk az h lefordítsák a laikusok számára.... :U :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13009) - = Zk = - válasza nixx-21 (#13008) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szted a laikus értené, miről van szó? :DDD
a falst arra értettem, hogy a Palikékat leminősítetted az angol tudásuk miatt :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13010) nixx-21 válasza - = Zk = - (#13009) üzenetére


nixx-21
senior tag

ez a dolga paliknak h oan nyelven mondja amit egy laikus is ért.....mind1 ugylátom nem veszed a lapot amit akarok adni....

hát abból a terelésből csak az látszódott... de mind1 :D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13011) pckownz


pckownz
senior tag

Megoldódott a CoD-os problémám :C
Felmentem régi haverokhoz ventrire és a front panelem nem működik ezért hátul bedugtam a fülest egy másik csatiba és audio managerben át akartam állítani a jelet. Nem sikerült, ezért felraktam egy régebbi verziót, igaz abban sem sikerült, de mennek a cod multik :Y :DD

(#13012) No-kia válasza pckownz (#13011) üzenetére


No-kia
őstag

nah végre :C :C :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13013) nixx-21 válasza No-kia (#13012) üzenetére


nixx-21
senior tag

na wer iz máj fákin pikcsör? :DDD ábót dö rivamonitor?

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13014) No-kia válasza nixx-21 (#13013) üzenetére


No-kia
őstag

jah xd, közben elmentem itthonról és elfelejtettem :DDD nah nyugi mindjárt

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13015) nixx-21 válasza No-kia (#13014) üzenetére


nixx-21
senior tag

ja jó majd én is elfelejtem utalni a pénzt....vicces lesz :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13016) No-kia válasza nixx-21 (#13015) üzenetére


No-kia
őstag

csak ilyet tudok, riva nem akart menni, fps 27-49 között volt, 1280, majdnem minden high, 2X AA ahhoz képest hogy múlthéten sehogy sem ment 15 fpsnél többet nem rossz, jó ez a patch

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13017) nixx-21 válasza No-kia (#13016) üzenetére


nixx-21
senior tag

:C :C :R :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13018) No-kia


No-kia
őstag

egy kis NFS retro zene

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13019) pckownz válasza No-kia (#13018) üzenetére


pckownz
senior tag

Zsír :R

(#13020) westcoastog válasza WesTM (#12997) üzenetére


westcoastog
veterán

de jó lehet 1 ilyen motoros túra :C
első képen a terepszínű dzsekis gyerek nagyon stalkeres :D vagy csak már mindenben stalkert látok? :DD

(#13021) No-kia válasza westcoastog (#13020) üzenetére


No-kia
őstag

stalkerbe mit lehet ennyit gamelni?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13022) - = Zk = - válasza No-kia (#13018) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hamár NFS, drága cimborám:R
Carbon - Menu zene
(imádom...évek óta fentvan telómon:U 1:40-től felállla a hátamon a szőr:Y)

High stakes- szintén menu
(ezen a gémen nőttem fel:C....ezvolt autóversenyes korszakom alapja :O )
mit meg nem adnék, ha működhetne a gépemen....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13023) westcoastog válasza No-kia (#13021) üzenetére


westcoastog
veterán

tedd fel meglátod :K
az atmoszféra az nagyon odaver benne, el lehet benne barangolgatni, meg mindig tűzök ki célul valamit, pl most elmegyek ide, elmegyek oda, megszerzem ezt azt :K :C

[ Szerkesztve ]

(#13024) No-kia válasza - = Zk = - (#13022) üzenetére


No-kia
őstag

uhh ez a menü zene, imádtam, nagyon jó lett, emailben jöhetne mp3-ban ha nem gond: tamas1209@hotmail.com

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13025) - = Zk = - válasza No-kia (#13021) üzenetére


- = Zk = -
félisten

beállítottság függő a játék...
van egy fajta atmoszférája, amit ha nem kedvelsz, vagy nem érdekel, akkor nem fog meg a játék...

engem pl leköt, érdekel Csernobil maga. az atmoszférája stb...úgyhogy számomra kihagyhatatlan:C de sztem WestC is eképp érez a játék iránt...
semmilyen játék sem paráztat jobban sötétben, fejhallgatóval, mint a stalker bmelyik része, amiben éjjel van, és korom sötét:C

13024: melyik barátocskám?:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13026) westcoastog válasza - = Zk = - (#13025) üzenetére


westcoastog
veterán

na meg amikor a föld alatti alagutakban kell járkálni, vak sötétben :C

(#13027) No-kia válasza - = Zk = - (#13025) üzenetére


No-kia
őstag

jah, carbon :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13028) nixx-21


nixx-21
senior tag

Mai Zene: Moderntánczene szeretőknek :K :R

2 perctől jön a vokális rész :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13029) - = Zk = - válasza westcoastog (#13026) üzenetére


- = Zk = -
félisten

brrr..megborzongok. :Y
ha jólemlékszem az agropom alatti részt teszt képpen vérnyomás mérővel játszottam:C
a folyamatos csipogástól nemtudtam koncentrálni sajnos, és levettem:C

de tudod mit nokia. ízelítő:R
hamár zenélünk...
STALKER- SoC menü zene

az Oblivion Lost Mod-ét sajnos nemtudom megmutatni, de ha nagyon akarod felteszem valahogy tube-ra....de ha azt meghallod, bekakksi:C

megy a carbon zene:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13030) No-kia válasza - = Zk = - (#13029) üzenetére


No-kia
őstag

jött, kösz :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13031) - = Zk = - válasza No-kia (#13030) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nope:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13032) No-kia


No-kia
őstag

faszom, tanulni kéne holnapra, de hát ezért vannak a padtársak :DDD
minek tanulunk olyat amit soha nem használunk az életben? ki a faszt érdekel hogy mit csináltak a franciák a felvilágosodás korában, meg hogy arany jános egy puha pöcs volt :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13033) westcoastog válasza - = Zk = - (#13029) üzenetére


westcoastog
veterán

éppen azon gondolkodám, hogy kéne airsoftozni, de ahhoz már nekem dukálna 1 stalkeres öltözet :C

No-kia: minek tanulunk olyat amit soha nem használunk az életben?
erre keresem a választ én is évek óta, még most is, miközben magyar ország királyait magolom holnapra... :W
(#13034) pckownz: dehogy fake, sajnos át tolták a megjelenést jövőre... :W :W

[ Szerkesztve ]

(#13034) pckownz


pckownz
senior tag

Egyes oldalakon megtaláltam a Call of pripyat vagy mibánat új STALKER-t. Ez fake vagy lehet valami valóság alapja?
Ajánlott konfigba x4 2,7ghz van írva és 4850 :Y
Még egy játék ami nem fog maxon futni?

(#13035) - = Zk = - válasza pckownz (#13034) üzenetére


- = Zk = -
félisten

no para:R
szerencsére a beállítása a gémnek, igen széleskörű lesz..lsd Soc, és CS
nameghogy DX11-is lesz benne tudtommal:C:C

westc: visszakéne menni a Zónába, (CS) de semmi bátorságom így estefelé.... ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13036) No-kia válasza - = Zk = - (#13035) üzenetére


No-kia
őstag

ne basszatok már föl hoyg enynire beszaratós játék, én csak 1 órát toltam vele de az eleje nem volt ijesztő, bezzeg a Condemned

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13037) nixx-21


nixx-21
senior tag

ejjejj srácok holnaptól ujra sportolok.....közel 9 hónap aktív sportolást mellőző időszak után(kondizás nem aktív sport...) ujra belevágok:D viszont nem gumiasztalozni fogok hanem kempózni :C :C

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13038) - = Zk = - válasza No-kia (#13036) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mondom, függ attól milyen hozáállásod, beállítottságod van az adott atmoszféra iránt...
de az első pár küldiben semmi érdekes nincs. max ha besötétedik de pl menj le X16ba ;]

Bence: én egy 1méteres nyéllel ellátott favágó fejszét tartok itthon. kicsit rendbeszedem, és megy fel a falra...de kézközelbe csakis ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13039) No-kia válasza nixx-21 (#13037) üzenetére


No-kia
őstag

az nem rossz, nekem is újra elkéne kezdeni bringázni, bár egyesek szerint ez a legkárosabb sport, de nyár közepe óta nem bringázam úgy isten igazából, meg is látszott a a Cooper futásomon :W :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13040) westcoastog válasza - = Zk = - (#13035) üzenetére


westcoastog
veterán

kitart vissza? :U :D legyen bátorság! :C én megyek meg teszem a kötelező esti tevékenységeket aztán megyek is!
Majd egyszer kéne szerveznünk 1 utat a rendes zónába :U igaz hogy nem pár forint de megoldható lenne :U ;) nagyon szeretnék el menni ukrajnába, szétnézni :C

[ Szerkesztve ]

(#13041) No-kia válasza westcoastog (#13040) üzenetére


No-kia
őstag

mi osztállyal megyünk a tavasszal, bár nem a zónába, csak ukrajnába

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13042) nixx-21 válasza westcoastog (#13040) üzenetére


nixx-21
senior tag

egyszer én is el szeretnék jutni oda főelg h nyáron ovlastam egy ien cirka 10-20 oldalas netes könyvet amiben a csaj bemotorozta a cernobili részleget.....valahogy nagyon vonz az a titokzatosság és (20 éve) érintetlen természet.. :B :K :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13043) westcoastog válasza No-kia (#13041) üzenetére


westcoastog
veterán

az jó, bár nagy kár hogy a zónát kihagyjátok :( :D
(#13042) nixx-21 : az szép kis le írás lehet :K

(#13044) pckownz válasza nixx-21 (#13042) üzenetére


pckownz
senior tag

Bizony én is szeretem csernobil környékét :)
A cod4be is van egy ilyen map, ki is ráz ott a hideg :)

btw rávettem magam, holnap felteszem a clear sky-t ;)
Ennek van dx 10 támogatása?

(#13045) No-kia válasza pckownz (#13044) üzenetére


No-kia
őstag

:K majd ha lesz úúj vinyóm karácsonykor, akkor én is kipróbálom a játékokat, de mt csak 40 mega helyem van :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13046) westcoastog válasza pckownz (#13044) üzenetére


westcoastog
veterán

igen, dx10.1 támogatása is ofkorsz :K

(#13047) pckownz válasza westcoastog (#13046) üzenetére


pckownz
senior tag

Hmm hmm... Akkor újra megizzasztom a 4850es kicsikémet :)

Anno xp-n próbáltam viszonylag full grafóval, de nem volt túl szép látvány.
Mondjuk a lőszerhiány baszkurálta fel az agyamat nagyon azért töröltem le :D

[ Szerkesztve ]

(#13048) nixx-21 válasza westcoastog (#13043) üzenetére


nixx-21
senior tag

megkeressem neked? :U

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#13049) No-kia


No-kia
őstag

mennék már tanulni, de bárány attila itt tart és nem enged 09.19 :Y :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13050) WesTM


WesTM
senior tag

Jójestét!!! :R :R :R

Na hazaértem mamától, teliettem magam.

MAI ZENE: [link] ;] ;] ;]

Nem rossz, nem rossz... ;]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.