Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6001) nixx-21 válasza nixx-21 (#6000) üzenetére


nixx-21
senior tag

hoppá közbe nézem már 6K hsz-nél járunk bazzzeee :Y :Y :Y :Y még 4K és Bluegene-nél (vagy akárkinél) buli lesz :C :C :R :R :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#6002) WesTM


WesTM
senior tag

Jó estét az uraknak!!!!

Meséljetek merre hány méter!!!
Gratulálok a 6000.hsz-hez. :R :R :R

Ma toltam kicsit az új Riddicket, mert az első része is elég jó volt, végig is vittem anno, de vagy én öregszem vagy nem tudom, de nem fog meg még túlzottan.
Viszont a kis 3850 még mindig hűségesen viszi 1280ban 2Xmsaa val fullon, nekem pedig jelenleg többre nincs szükségem. :R Ki kéne még valamit találni hogy a bűvös 810 fölé tudjam húzni. Csak a vmod meg megölné szegénykémet....
Szerintem ez lesz az első karim, ami megmarad az idők végezetéig, mert nem nagyon hiszem hogy eladom, ha eladom is a haveri körbe, ahonnan bármikor vissza tudom szerezni. :D

A nők meg elmennek a vízalá levegőzni, de KOMMANDÓS VAGYOK MEG SEM ÉREZTEM!!! :D

[ Szerkesztve ]

(#6003) #19617792 válasza WesTM (#6002) üzenetére


#19617792
törölt tag

Egy Arctic Cooling S1 + 12 cm ventitől megemberesedik szerintem. :D

Új ATB Album

[ Szerkesztve ]

(#6004) westcoastog válasza WesTM (#6002) üzenetére


westcoastog
veterán

nem történt sok minden, zk-val telebeszélgettük a topikot stalker clear sky témában :DDD

http://ipon.hu/hir/atalakulas_vege_az_ati_nak_amd_lesz_helyette/6507

[ Szerkesztve ]

(#6005) WesTM válasza #19617792 (#6003) üzenetére


WesTM
senior tag

:DD :DD :DD
Új ATB :Y :Y :Y :R

westcoastog
: :R :R

Azért nekem olyan szar hogy nem ATI lesz, ez már több mint márkahűség, ez olyan nálam, mintha a Ferrarit hívnák ezentúl Fiatnak. Nekünk akkor is ATi marad. :R

(#6006) - = Zk = - válasza WesTM (#6002) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Örülök, hogy visszatértél :C ;)
már nagyon hiányoltalak... :U

(#5999) EarL 007:köszönöm a hozzámvaló nincs mit:R
ha oda érkezik a dolog, már nem kell paráznom. van tudásbázisom e téren. (is!)
egyelőre mégcsak jólenne eljutni Iponba, de dögnehéz a gépem :F :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6007) Badman 4ever válasza WesTM (#6005) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Hali, már megint de rég jártam itt...
Nem fogják ATI-nak hívni? :( Ez nekem se tetszik, mért zavarta őket ez a név? :Nekem hiányozni fog. :O

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6008) #19617792 válasza - = Zk = - (#6006) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hívj egy taxit! :DDD Apám a Főtaxinál dolgozik 35 éve, hívd a Főtaxit. ;]

(#6009) nixx-21 válasza westcoastog (#6004) üzenetére


nixx-21
senior tag

síros fejeket akartam bele pirossal atit de inkább nem küzdök meg vele mert kurv@ hosszu lenne megcsinálni és tuti h valami modi lebaszna :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#6010) WesTM válasza - = Zk = - (#6006) üzenetére


WesTM
senior tag

:C :C :C :R :R
Én is úgy gondolom itt volt már az ideje. :D

(#6011) westcoastog válasza nixx-21 (#6009) üzenetére


westcoastog
veterán

nem tudom mért zavarta őket az ati név :(

[ Szerkesztve ]

(#6012) WesTM válasza westcoastog (#6011) üzenetére


WesTM
senior tag

Adjunk be petíciót, hogy legalább ATMID legyen az új márkanév. :) :R

(#6013) Badman 4ever válasza westcoastog (#6011) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Biztos sok volt vele a munka, hogy még egy ATI nevű csoportot fenntartsanak és így összevonhatnak részlegeket....elvégre válság van és spórolni kell. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6014) - = Zk = - válasza #19617792 (#6008) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pff. kösz.éves bkv bérletem van, de az más tészta....
és honnan tuddjam, ki a Faterod? ;] hivatkozzak a nick nevedre?....

(#6010) WesTM::R jujj, de berugtam ma...is. fizu volt :F

milyen névváltozásról sisteregtek? :Y

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6015) westcoastog válasza Badman 4ever (#6013) üzenetére


westcoastog
veterán

maradjon ati és amd :C
spórolnak 3 betűn, túl drága a kártyákra nyomni T-t + az I-t? :D

(#6016) WesTM válasza - = Zk = - (#6014) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R
Röveden törlik az ATI márkanevet, és ezentúl a vga-k is amd-k lesznek hivatalosan.
Példaként Amd hd 4890. Mindjárt nem olyan szép a menyasszony csöcse. :( :U

MARADJON AZ ATI NÉV, ........TAKARODJ!!!!! :C

(#6017) - = Zk = - válasza WesTM (#6016) üzenetére


- = Zk = -
félisten

őőőő. oké. értem:R
de ezt honnan szeditek? és mikortól várható az átnevezés?...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6018) WesTM válasza - = Zk = - (#6017) üzenetére


WesTM
senior tag

[link] :R :R

Na megyek kezdődik a Family Guy, minden napom befejezése tökéletes lesz ennek a kis mesének hála.

Jóéjszakát Legnagyobb PH-s Cimborám!!! :R :R :R

És Jóéjt nektek is Srácok!!! :R :R :R

U.I: Új ATB album :Y -csak ennyit tudok mondani. :Y

(#6019) #19617792 válasza - = Zk = - (#6014) üzenetére


#19617792
törölt tag

1688-as kocsi, ezüst Ford Focus kombi. :)

(#6020) subaruwrc


subaruwrc
félisten

pár ponttal fogok lemaradni az NB potról amit 3d01 lowclockba szerezhettem volna :O
legjobb haverjaim most érettségiztek... hétvégén erre iszunk :DD

(#6021) - = Zk = - válasza WesTM (#6018) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jóóóészakát:R

(#6019) EarL 007: ahh, thx. megjegyzem. legalábbis próbálom :R
majd ha szólok, igazán szólhatnál az érdekemben :B

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6022) nixx-21


nixx-21
senior tag

mai counter-strike 1.6 nevezetű játékban lejátszott war egyik menete :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#6023) #19617792 válasza - = Zk = - (#6021) üzenetére


#19617792
törölt tag

Sajnos X kocsit nem lehet közvetlen kérni, csak megmondva, hogy mi kell, pl. klímás kombi, ez az A kategória, apám is A kategóriás, ez a legjobb, erre érkezik a legtöbb kérés. :)

(#6024) nixx-21


nixx-21
senior tag

Szépjóreggelt minden kedves korán kelőnek ^^ :R
aki 10 után kel az meg sz@pjon le :DDD akarom mondani mondjom le!!

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#6025) #19617792


#19617792
törölt tag

Armin Van Buuren - A State Of Trance 403 [letöltés] :)

(#6026) nixx-21


nixx-21
senior tag

kicsit nosztalgiáztam átolvastam pár régi tesztet :K 8800GTX vs 2900XT elég kemény korszak volt.....csak a GTSeket tudta beérni a legnagyobb ATi nem véletlenül voltak annyira elszállva az nv árai abból a szituból kikászálodott az Ati és ujra fel tudott ülni a a leggyorsabb VGA-t gyártó cég királyi székére.....és legyürni az nv-t azért az nem semmi

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#6027) nixx-21 válasza nixx-21 (#6026) üzenetére


nixx-21
senior tag

pangás van bááááááááááááááááááááááááááz :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#6028) - = Zk = - válasza #19617792 (#6023) üzenetére


- = Zk = -
félisten

aha. oké. akkor haggyuk. becipelem BKV-val. mielőtt őkis sztrájkolni akarnának. :DDD

(#6027) nixx-21: komám pangás idelyén jáccani kéne, nem? ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6029) westcoastog


westcoastog
veterán

http://www.sg.hu/cikkek/67258/megsem_t_369_nik_el_az_ati_nev

nah nem lesz itt semmilyen amd radeon :C , legalábbis az sg szerint :U
Az AMD időközben jelezte , hogy a Radeon, Mobility Radeon, FirePro és Firestream grafikus chipek továbbra is az ATI logóját hordozzák majd magukon, így a név mégsem tűnik el a süllyesztőben.

[ Szerkesztve ]

(#6030) - = Zk = - válasza westcoastog (#6029) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszi a hírt, de könyörgöm tanuld meg a LINK gomb használatát :F

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6031) westcoastog válasza - = Zk = - (#6030) üzenetére


westcoastog
veterán

sorry megfogom :R

ATI

megy ez mint az ágyba hugyozás :R

[ Szerkesztve ]

(#6032) - = Zk = - válasza westcoastog (#6031) üzenetére


- = Zk = -
félisten

;) :K :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6033) #19617792 válasza westcoastog (#6031) üzenetére


#19617792
törölt tag

"megy ez mint az ágyba hugyozás"

Megy ez, mint az ágyba szarás! :DDD

(#6034) - = Zk = - válasza #19617792 (#6033) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az eredmény majdhogynem ugyanaz szvsz :DD
meleg és büdös....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6035) westcoastog válasza - = Zk = - (#6034) üzenetére


westcoastog
veterán

és váratlan :DD vagy van aki önakaratból? :DDD de jó téma :C

am - = Zk = - milyen az idő pesten? csak ellenőrizni szeretném a win7 időjárás gadget-ét mennyire pontos, ő felhőset jelez (mostly cloudy):))

(#6036) - = Zk = - : nyugi nem volt még dolgom ilyennel :P

[ Szerkesztve ]

(#6036) - = Zk = - válasza westcoastog (#6035) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha VÁRATLAN, akkor ott gondok vannak eléggé... ;]

voilá:

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6037) #19617792 válasza - = Zk = - (#6034) üzenetére


#19617792
törölt tag

Mi a hasonlóság a szerelem és bepisilés között? Mindkettőt látják rajtad, de csak érzed a melegét. :DDD

(#6038) westcoastog válasza #19617792 (#6037) üzenetére


westcoastog
veterán

:DD :R :C
átmegyünk viccmesélésbe... ;]

[ Szerkesztve ]

(#6039) - = Zk = - válasza #19617792 (#6037) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ismertem. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6040) subaruwrc válasza #19617792 (#6037) üzenetére


subaruwrc
félisten

motor és a fa között
???
motoron lehet fázni a fán meg nem lehet motorozni.

(#6041) nixx-21 válasza subaruwrc (#6040) üzenetére


nixx-21
senior tag

dehogynem lehet motorozni a fán..... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#6042) nixx-21


nixx-21
senior tag

Tranformers 2 Játék :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#6043) - = Zk = - válasza nixx-21 (#6042) üzenetére


- = Zk = -
félisten

látom nem unatkozol a topicban :C

a videórol: :Y :Y :Y hűűű, komám. ez tetszetős lesz, ha ezt megis valósítják...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6044) No-kia


No-kia
őstag

huh lezs mit olvasnom, hazaértem erdélyből rettentő jó buli volt, nem tom háym liter vodka fogyott, majd mesélek, jó újra itt

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6045) #19617792 válasza nixx-21 (#6042) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az szép lesz! :C

No-kia: Mi ez a bádogfigura? :DDD :DDD

Más: Hamarosan címlapra kerülhet egy írásom. :)

(#6046) No-kia válasza #19617792 (#6045) üzenetére


No-kia
őstag

felnőttem :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6047) - = Zk = - válasza No-kia (#6046) üzenetére


- = Zk = -
félisten

...mihez? ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6048) No-kia válasza - = Zk = - (#6047) üzenetére


No-kia
őstag

:P az egyéni arcképhez :DDD

nézd meg, haza se érek de már kötözködik, ember az ilyen, há mi van veled? :)) :DDD :DDD :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6049) - = Zk = - válasza No-kia (#6048) üzenetére


- = Zk = -
félisten

muhaha:DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6050) nixx-21 válasza No-kia (#6048) üzenetére


nixx-21
senior tag

haggyad csak jön a foga :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.