Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7001) WesTM válasza nixx-21 (#7000) üzenetére


WesTM
senior tag

Nagy valószínűség szerint én megyeek exemhez, és helyreállítjuk amit elrontottunk... :) Ha mégsem megyek úgy berúgok, majd be járok.!!! :DDD

Jó szórakozást. John Dahlback...elég kemény party lesz az papi!!! :Y :R gondolom lesznek szép jánykák is... :)

Jó szórakozást!!! :R

(#7002) nixx-21 válasza WesTM (#7001) üzenetére


nixx-21
senior tag

keménynek keméyn főleg h 3K a beugró és 4K van nállam namármost kifizetem a belépőt mindjárt 1K marad amiből mit tudok inni? kb vizet:DDD kéne egy 2,100ft flamming lambo-ra :D az jo egy 1-2 óráig:D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#7003) WesTM válasza nixx-21 (#7002) üzenetére


WesTM
senior tag

Na komám... :D Én megismerkedtem kedden egy olyan alkoholos itallal hogy ARO vodka. Igen jól gondoljátok... :)) Pénztáros megkérdezte, hogy ezt most komolyan gondoljuk e. Nem látta a szemünkben a tüzet, lehet azért mert már satuba fogott minket az alkohol. :D 4kersztbe állt a 2 szemem. :) Na az volt 600ft. De úgy beálltam tőle ahogy kell. :) Jajj tényleg jönnötök kell hozzánk berénybe bulizni egyet, megmutatjuk mi mi a gazdaságos berúgás. :D
Mindjárt itt a nyár... ;]

[ Szerkesztve ]

(#7004) nixx-21 válasza WesTM (#7003) üzenetére


nixx-21
senior tag

nem igazán kedelem a minőségtelen piákat bár volt h egyszer 3,5l bortól + 1ü pezsgőtól rugtam be(plusz pár tequila legalábbis erre emlékszem:D) alig párezer forintből na az nagyon durva volt.....amugy lehet nállad tartjuk a bulit mert Bluegene lefalsult be se jár a topikba h egyem a fejét :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#7005) WesTM válasza nixx-21 (#7004) üzenetére


WesTM
senior tag

A stégen bármikor csinálhatunk ihb bulit. :D Csak legyen nyár meg jó meleg. :DD

(#7006) No-kia válasza nixx-21 (#7004) üzenetére


No-kia
őstag

nah az jó lenne, irány berény, több szempontból is előnyös, csak húzzunk bele, nyár végén sztem lehetséges lesz :R :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7007) No-kia


No-kia
őstag

segítsetek már a 3 monitoral kapcsolatban, hog ylehet megoldani? :O

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7008) subaruwrc válasza nixx-21 (#7000) üzenetére


subaruwrc
félisten

ohhogyszakaddjmeg :DD

WesTM
az se rossz buli :D

( gyönyörű szemei vannak :)) :)) )

(#7009) nixx-21 válasza No-kia (#7007) üzenetére


nixx-21
senior tag

így:

széthuzni mindhárom monitorra bár 3 monitorhoz már vagy egy Triple head to go kell vagy 2 VGA h legyen elég csatlakozód.....vagy speckó VGA amin van D-sub + DVI+ HDMI és akor 2D-subos és egy HDMI-s monitorral meg lehet oldani

(#7008) subaruwrcne káromkodj még annyira mert spanok nem jönnek mondván hideg van + sors keze is benne van h nicns elég pénzem..... :((
midn1 annál többet iszok el jövőhéten :DDD :DDD

most nzéem enyém a 7K. hozzászolás jeeeeeeeeeeeee

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#7010) subaruwrc válasza nixx-21 (#7009) üzenetére


subaruwrc
félisten

(#7011) No-kia válasza nixx-21 (#7009) üzenetére


No-kia
őstag

igen hardveresen gondoltam, 2őt sikerült összekötni, és úgy menni fog hogy dvi-dvi-hdmi?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7012) WesTM válasza subaruwrc (#7008) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R :B

Most indulok hozzá, szorítsatok. Remélem összejön minden!!! :)

Este még jelentkezek. :D

(#7013) nixx-21 válasza No-kia (#7011) üzenetére


nixx-21
senior tag

persze..persze...
miért ne menne? :D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#7014) subaruwrc válasza WesTM (#7012) üzenetére


subaruwrc
félisten

drukkolok papi :R

(#7015) nixx-21


nixx-21
senior tag

szerintetek mekkora kibaszás ugy rio-s videót nézni h nem tudok elmenni??

a videó tartalma(én vettem fel):
- ~5500an üvöltik az egyik kedvenc számomat(Bump to this) :N :DDD

te jóég mekkora jóhely ez a rio x) :C

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#7016) subaruwrc válasza nixx-21 (#7015) üzenetére


subaruwrc
félisten

elég nagy. bump to this-t énis üvölteném :D

(#7017) No-kia


No-kia
őstag

nah megyek a falunapra, utcabál, tüzijáték és soksok eneriaital, remélem anynira csak nem káros az egézségre

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7018) nixx-21 válasza No-kia (#7017) üzenetére


nixx-21
senior tag

hogy cidáznál lovat....
nekem a legizgalmasabb program a Sims3 na de majd jövőhéten.......jézusom mit bulizok már tényleg :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#7019) No-kia válasza nixx-21 (#7018) üzenetére


No-kia
őstag

hazaértem, iszogattunk, mértékkel, mostmég megnézem a REC című horrort, aztán szundi, végre (lassan) 2 nap után, UI.: anyum természetesen megvárta míg hazaérek.... :( :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7020) No-kia


No-kia
őstag

áá holnap lehet átállok véglegesen win7-re, egyszer 2 hétig már volt, de nagy a kísértés..... :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7021) nixx-21 válasza No-kia (#7020) üzenetére


nixx-21
senior tag

jófajta , bár nekem néha vannak kékhaláljaim ne tudom miért
lehet nem stabil a tuning mert memory management néven fagy le általában....
de mióta kivettem a kingmaxokat kevésbé csinálja habár ha szar lenne a tuning akkor Prime,everest,memtest alatt miért nem jön elő a hiba :F
de maga a rendszer az jóféle :D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#7022) No-kia válasza nixx-21 (#7021) üzenetére


No-kia
őstag

a cod 4 is csinál olyat hogy "stabiL" tuningnál lefagyogat, de majd kiderül , hogy megy-e, jó ez a REC :K

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7023) No-kia


No-kia
őstag

húúú nem semmi a film vége :K

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7024) No-kia


No-kia
őstag

jó reggelt :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7025) WesTM válasza subaruwrc (#7014) üzenetére


WesTM
senior tag

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Az a baj hogy most ha leírnám ami velem történt 6 oldal lenne. Egyelőre NAGYOKÉÉÉ!!! :R :C

(#7026) subaruwrc válasza WesTM (#7025) üzenetére


subaruwrc
félisten

jól drukkoltam ezekszerint :DDD

(#7027) #19617792 válasza No-kia (#6961) üzenetére


#19617792
törölt tag

Alapórajelen (proci: 2,5 GHz, 4830: 575/900) 9872 pont. Megnézem 3,6-on hajtott procival.

(#7028) #19617792 válasza #19617792 (#7027) üzenetére


#19617792
törölt tag

Proci 3,6-on, 4830 alapon, 3DMark06: 11337 pont.

(#7029) No-kia válasza #19617792 (#7028) üzenetére


No-kia
őstag

áá kösz, azt hittem elfelejtetted, nekem is ekörül van, csak ha a vidkarit tuningolom akkor 11500 környéki pontszámot kapok. nem csinálunk vami összehasonlító tesztet játékokban? :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7030) #19617792 válasza No-kia (#7029) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nekem kicsit sántít, mert 3,6-on alig több mint 1400 ponttal több? Összehasonlításban benne lennék, csak ahhoz sok-sok játékot kell még megvennem a virágboltban. :DDD Délutánonként tudnék a dologgal foglalkozni (mert tanulgatok a szóbelire, szeretném, ha jól sikerülne), szóbeli után amíg nem lesz munkám*, addig egész nap! ;]

*: Bátyám szerint majd a szóbeli után mehetek (ha lesz lehetőség) a Piramis Építőházba (Göd) raktárossegédnek (pakolni, rakodni a raktárban/építkezéseken, takarítani), remélem összejön.

szerk: 3DMark06-t mondjuk nem egy frissen telepített, csupaszított Vistan futtattam, hanem egy "hasaználton".

[ Szerkesztve ]

(#7031) No-kia válasza #19617792 (#7030) üzenetére


No-kia
őstag

ok, sztem 3,4ghz-n mennyen a proci VGA alapon, a ramok meg 800Mhz- körül, most van vmi játékod amit már megvettél?

mod. azt nem írtam, hogy a proc akkor 3,4gHZ-n ment, amikor 11500-at kaptam

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7032) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

üdv Rosszak:R
visszatértem. :R egykis kiruccanás 3napra nagyimhoz:R ..rákattantam a PS2-re, és azon belül is a Gran Turismo 4-re. kedvenc sorozatom után nekiállok Gridezni, csakhogy eszembejusson, mit szeretek ebben a műfajban:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7033) westcoastog válasza - = Zk = - (#7032) üzenetére


westcoastog
veterán

ó a granturismo 4 mennyit játszottam én azzal :C amíg be nem döglött a ps2-m ( ezért ülök most pc előtt :C ) a 24 és 48 (úgy emlékszem ilyen is van benne 48h)órás versenyekhez nem volt nagy lelkesedésem hogy hozzáfogjak :D
a másik játék amit ha máshonnan nem, virágboltból szerezz meg : Test drive eve of destruction :Y roncsderbi a kedvencem :R
jah és löktem 1 püt :B
(#7034) nixx-21 : már anyira benne voltam hogy kinyomtattam vagy 6 lapra hogy melyik autót melyik versennyel lehet megnyitni, volt olyan hogy már vagy 150 kocsim egyszerre :C

test drive

[ Szerkesztve ]

(#7034) nixx-21 válasza westcoastog (#7033) üzenetére


nixx-21
senior tag

huuuu én is keményen toltam régebben......
amig nem lopták ki spanyolba a lakóautóból =/ ( a PS2-t és az LCD-t akkor megigérte fater h majd vesz PS3at hoppá ezt még nem teljesítette:D minjá lemegyke és a szemére is hányom h mit képzel :DDD )

én ha jól emlékszem végigtoltam valami 100 körös verseny és kaptam egy oan F1-es autót ami verhetetlen volt onnantól kezdve kicsit uncsi kezdett lenni :D

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#7035) - = Zk = - válasza westcoastog (#7033) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát ettől a játktól sem estem hanyatt. hamár roncsderbi akkor már inkább Flatout: UC.
grafira is, játékélményre is...! :K
válasz is ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7036) westcoastog válasza - = Zk = - (#7035) üzenetére


westcoastog
veterán

nem tudom de engem valamiért meg fogott az a játék, de hát ízlések és pofonok :K

(#7037) - = Zk = - válasza westcoastog (#7036) üzenetére


- = Zk = -
félisten

így van :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7038) westcoastog válasza - = Zk = - (#7037) üzenetére


westcoastog
veterán

hát nehéz játék ez a clear sky, de én szeretem a kihívásokat :DD
(#7039) - = Zk = - :R

[ Szerkesztve ]

(#7039) - = Zk = - válasza westcoastog (#7038) üzenetére


- = Zk = -
félisten

#7037-es választ ide :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7040) No-kia


No-kia
őstag

húúúú dirt 2 fincsi lesz, meg MW2, már várom őket

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7041) #19617792 válasza No-kia (#7031) üzenetére


#19617792
törölt tag

Eddig Cod4 és Crysis, most jön a virágboltból a Far Cry 2, Burnout Paradise.

Zk: Flatout forever! :DDD A legjobb, mikor fel kell lőni az embert a magasba! :DDD

(#7042) westcoastog válasza No-kia (#7040) üzenetére


westcoastog
veterán

jah gyűjtögethetek videókarira meg proccra :C mediumon tán elfognak menni :D

(#7043) #19617792 válasza westcoastog (#7042) üzenetére


#19617792
törölt tag

MW2 biztos, hogy jól fog futni sok gépen, Infinity Ward mindig jó munkát végez. :)

(#7044) westcoastog válasza #19617792 (#7043) üzenetére


westcoastog
veterán

a mw-n is meglepődtem milyen jól ment még a 8600gt-n is, igaz hogy volt olyan opció amit csak normálig engedett húzni de nagyon szép grafja volt :Y 3. nekifutásra a gamet már veteránon toltam és persze hogy kifogott rajtam az utolsó pálya :C

(#7045) FefeeX


FefeeX
veterán

pörög a topic, pár napot kihagyok aztán már több mint egy százassal előbbre tartunk... :)

Bluegene-el mi lett jut eszembe? :)

(#7046) westcoastog válasza FefeeX (#7045) üzenetére


westcoastog
veterán

hát van beszélgetni való az biztos.. :DDD bluegene-t meg nem látni itt a topikban

(#7047) FefeeX válasza westcoastog (#7046) üzenetére


FefeeX
veterán

Azt az utolsó párszáz hsz-ből láttam, csak gondoltam megkérdem hogy ti küldtétek-e melegebb éghajlatra, vagy már magától nem látogat errefelé :)

(#7048) westcoastog


westcoastog
veterán

á már mért küldenénk el melegebbre? biztos nem tud bekapcsolódni a témába és nem ír :D

[ Szerkesztve ]

(#7049) WesTM


WesTM
senior tag

Sziasztok Bácsik!!!

Kutyafuttában linkelem a mai zenét. :[link] :R Hattalmas zene. :B

(#7050) subaruwrc válasza WesTM (#7049) üzenetére


subaruwrc
félisten

valóban fasza. aztán mesélhetnél is :DD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.