Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4001) cizoe válasza nixx-21 (#4000) üzenetére


cizoe
őstag

Olyat tervezek, hogy egy pólóra a fix logókon kívül egyes szövegpozíciókba tetszőleges (a megrendeléskor beírandó) nevet, szót lehet mjad írni, így egyedi pólót csináltatni. Szóval Ati függő Laci, trianon tagadó tibi stb mintára. :D

(#4002) #19617792 válasza nixx-21 (#4000) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ha már XFX ATi: [link] 1600x1200 felbontású háttérkép. :) Nem vagyok Photoshop guru. :B

[ Szerkesztve ]

(#4003) #19617792 válasza cizoe (#4001) üzenetére


#19617792
törölt tag

Egy PH!-s különösen ajánlottos póló lenne nagyon komoly. :D

(#4004) subaruwrc válasza #19617792 (#4003) üzenetére


subaruwrc
félisten

(#4005) szilva01 válasza #19617792 (#4002) üzenetére


szilva01
őstag

thx :R

(#4006) szilva01 válasza #19617792 (#4002) üzenetére


szilva01
őstag

thx :R

cizoe: Tulajdonképpen mindent elmondtak már előttem(Inteli,ATi, XFX)

(#4007) #19617792


#19617792
törölt tag

Ma is volt egy érdekes esemény, régre nyúlik vissza, de ma lett teljes. Barátom mesélte, hogy a barátnője szülei vettek egy új gépet. (nem tudom milyet, mert nem értenek hozzá, a barát sem, rá még kitérek) Kért tőlem Windows XP-t, kulccsal, mivel számukra drága egy OEM XP. Nekem többféle XP-m is van. (SP1-es, SP2-es, SP3-as) Kiírtam neki a SP3-as XP-t, mert az a "legújabb". Az XP SP1 CD-m az egy XP Pro SP1 Corporate (aktiválni nem kell, MSDN-es, angol volt eredetileg, de integráltam a magyar MUI-t.). Az XP SP2 CD-m szintén XP Pro Corporate SP2-vel, ami szintén MSDN-ről van, (ugyanúgy angol, és integráltam a magyar MUI-t). Az XP SP3 CD-met már a MSDN-es SP2-es CD-ből készítettem el, Microsoft módszerével, parancssoros utasításokkal, boot image hozzáadás, stb. Ezt a XP SP3-at használom, és telepítettem fel már sok gépre, és nálam is és (akiknek a gépét én raktam össze és telepítettem, beállítottam.) másoknál is hibátlanul, stabilan, és (gépe válogatja) gyorsan működik. Szóval nálam ez a telepítő hibáltan, remekül működik. Kiírtam neki ezt a telepítőt, elviszi, majd másnap leordítja a fejem, hogy szar a telepítő, az XP, mert nem megy rajta az eredeti Sims 2... Kérdem én:
Én: Mi a hiba?
Ő: Nem megy a Sims 2.
Én: Telepítés rendben ment? Lemez nem karcos, stb?
Ő: A Sims 2 eredeti, és nem megy szar az XP-d.
Én: (Bepipultam*) Persze, ahelyett, hogy megoldanád a hibát, inkább rám kened?
Ő: Szar az XP-d, hülye vagy.
Én: Te vagy a béna, hogy nem tudod működésre bírni, és engem hibáztatsz.
Én: Szoftver-frissítésről hallotál már? Patchek, stb?
Én: Nem gondoltál még arra, hogy mégis szar a Sims 2 és te vagy a béna?
Ő: Sims 2 2004-es a SP3 XP 2008-as illene mennie, de nem megy mert szar a SP3-as XP-d...
Én: No comment, érdekes már pár XP SP3-as gépre tettem fel Sims 2-t és működik, vajon miért?
Ő bedurcázott, és megsértődött, majd tovább állt.
És ez azért idegesít, mert tudja, hogy én mérföldekkel jobban értek a számítástechnikához, és azt is tudja, hogy nem egy gépet raktam össze, telepítettem már fel, és azok hibátlanul mennek, de ennek ellenére lehülyéz, besértődött, mert miért nem adtam jó XP-t. Az adott XP hibátlan, remekül működik. A saját bénáskodását, tudatlanságát, teljes hozzá nem értését azzal próbálja leplezni, hogy engem lehülyéz, és dobálja a sarat: "Szarból nem lehet várat építeni, csak szarvárat", ezzel az XP telepítőmre célzott. Emellett makacsul ragaszkodik véleményéhez, és a nyilvánvalóan jóval magasabb tudásomat semmibe veszi, és megsértődik... (időközben egy másik oszt.társ megkért írjak ki neki XP-t, megtettem, és erre: "Jólvan, milyen vagy, szemét vagy, más kérésére ugrasz, nekünk meg nem segítesz." No comment... Ez történt ma.) És továbbra is dobálja a sarat, másokat is bevonva, és rá akarja erőltetni a saját hülyeségét, hozzá nem értéséből fakadó hibázását, bénáskodását rám és másokra, és próbál lejáratni. Többiek meg elhiszik neki, mert a többiek jórésze is r=1 típusú userek, nem értenek hozzá, de azért okoskodnak, lehülyéznek engem(!) aki "kicsit" jobban ért hozzá. Engem ez idegesít... :W

[ Szerkesztve ]

(#4008) FeRRaR1 válasza #19617792 (#4007) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Én is meg értelek, nem egy gépet raktam össze, telepítettem, hobbinak is nevezhetjük, elég sokan meg keresnek, hogy rakjak össze nekik valami jót az adott pénzért...

Én mindig szeretem tudni, hogy pontosan mit csinál a gépem....

Mindent meg kérdez a Comodo is, mit engedjen mit ne...
Ilyenek után, mint pl a Pro Street, el kell fogadnod a szerződésben azt, hogy tulajdonképpen kémkedhetnek utánad, hogy mit szoktál csinálni a gépen, hát ezt nálam be nézte a köcsög EA de mind1 nem ez a lényeg ;]

Otthon is meg esett, és itt a kóterban is, hogy adott az ember, meg csinálom faszásra a gépét, le tisztult Byte XP, gyors, egyszerű, aki nem ért hozzá, annak Eset Smart Secut teszek fel, hogy ne kelljen szarakodnia a tűzfallal, meg minden szarért hugyért ne engem zaklasson...

Szal ment faszán meg minden, másnap szól, hogy nem indul, de ő csak 1 játékot tett fel...

Mondom ja persze, hibás ki más mint én, mivel szarul csináltam meg, mondom magától nem megy tönkre ne nézzél madárnak, mit csináltál???

Semmit, semmit...

Ok win újra, megy minden jó, és ki derült a hiba oka is

Ő "le törölte a felkiáltó jeles fájlokat a C ről, mert a játék tele szemetelte"

Hagyok időt...

Erre nehéz mit reagálni, én se tudtam 0.o

De rengeteg ilyet, és ehhez hasonlót tudnék mesélni én is, az a gond, hogy nagyon sokan ÚGY KÉPZELIK, hogy ők a helyi rendszer gazdák, mikor gond van persze mi segítsünk, mert a mi hibánk, el múlt 3 hétvégémen mikor otthon voltam, végig gépeket szereltem, most is kéne, de valószínűleg hagyom a faszra, oldják meg leszarom, nekem ez miért buli, hogy ott szopok vele a semmiért, ők meg úgyis szét b@sszák ha nem 1 hét múlva akkor 1 hó múlva...

Senki sem állt meg segíteni, pedig mindenkitől meg kérdeztem Can I help You? :W

Kérem kapcsolja ki -.-"

:R

[ Szerkesztve ]

(#4009) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Nyithatnánk egy Anonim Számítógép szerelők klubbot :DDD

Majd én kezdem ->

-Márk vagyok, IT-ben utazom, de már nem nyúltam más gépéhez 2 hónapja...

:C :C :C :C :C

(#4010) Kickass válasza FeRRaR1 (#4008) üzenetére


Kickass
őstag

azt még ilyen stand-up comedy-sen adja elő h 'Hagyok időt' :DDD :DDD :DDD

(#4011) FeRRaR1 válasza Kickass (#4010) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Alapvető :)

(#4012) WesTM válasza FeRRaR1 (#4011) üzenetére


WesTM
senior tag

Nem mi!!! MIVAN!!! :R :D

Öcsém az a nagyszerű felhasználó, akinek ha 2 napig megy a gépe az maga a mennyei csoda. Letörölte a Nod Samartot, mert lassít a gépén. Mondom neki teszed vissza te gyerek, mert már annyi spyware volt a gépén, hjogy nálam is használhatatlan volt a net. Felteszi. Jön ez nem talált semmit. Mondom tudod hol a víz? Az alá mennyé'! :((( Felfrisítettem a vírus írtót, talált cirka 400 nem oda illő dolgot.
Ez óta vagyok úgy, hogyha a fejére áll, akkor sem csinálom meg neki a gépet ingyen.

Öhömm üres a tank a motorban. Egyből jobban halad a munka. :R :C

(#4013) FeRRaR1 válasza WesTM (#4012) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Hyeeee

Ha már itt vagy, F1 ;]

Azt hittük, hogy a FeRRaR1 nem lesz szép az új szabályok miatt...

Új Renault mekkora LoL már meg a többi is :DDD

:R :R :R

(#4014) nixx-21 válasza #19617792 (#4002) üzenetére


nixx-21
senior tag

köszi szépen de most egy ideig a Mirror's Edge-es csajszi lesz a háttérképem :)
utánna erősen meglehet h ez :K

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#4015) nixx-21 válasza FeRRaR1 (#4008) üzenetére


nixx-21
senior tag

+#4007:ismerős a szitu :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#4016) WesTM válasza FeRRaR1 (#4013) üzenetére


WesTM
senior tag

Az biztos. Talán a wiliams néz ki elég tűrhetően. Az új bmw. :DD Annak télleg hótoló az első szárnya. :)

(#4017) nixx-21


nixx-21
senior tag

nem kinek asszem FX-nek volt UPC-s P2P gondja
valamiféle megoldásra bukktanam véletlen

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#4018) #19617792 válasza FeRRaR1 (#4008) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én nem szeretem ezeket a Byte XP-ket, valamiért undorodom tőle, legyen "eredeti, tiszta" az OS, akár XP, akár Vista.
Egyszer kellett egy Byte Vistat telepítenem ideiglenesen, hamarosan frissült is normál Vistaval utána SP1-gyel.
Én általában úgy telepítem a gépeket, ha XP felkerül a Defender is, valamennyire képes pótolni a figyelmeztéteseivel a Vista UAC-ját, emellett NOD32 legfrissebb, és a védelem passzentos, néha leellenőrzöm más AV-kel is, és semmi piszkot nem találtam eddig. Talán 1-2 adwaret, de az a FrostWirerel együtt feltelepül, ha akarod, ha nem, de nincs más freeware guntella p2p progi, és zene letöltésre jó progi ez, viszonylag.
XP és Vista alapbeállításait meghagyom, sőt ha kell teljesen automatikusra állítok ezt-azt, Update szó nélkül jöjjön mindenből, települjön is azonnal, csak ne indítsa újra a gépet, és ne piszkáljon felugró ablakokkal. Meg ilyenek, és eddig senkinek sem volt gondja a gépével, boldogan használják megelégedéssel. Mindig szépen megtanítom a felhasználóknak, hogy ha valami hibaüzenet, kiírás, olvasd el türelmesen, értelmezd is, és úgy válaszolj rá, és még tanulhatsz is egy picikét. Ha már arra van/volt időd, hogy géphez ülj, arra is lesz, hogy a pl hibaüziket rendesen elolvasd. Referenciaként hivatkozhatnék Ő rájuk is, meggyőzve a havert arról, hogy "az Ön készülékében van a hiba." Pl mostani XP telepítésem kb 1 éves, egy-kettő apróságtól eltekintve hibátlan, picit lassú, de az a hardver "hibája". Vírusom 2006 óta talán 1(!) darab volt, az is véletlenül.
Pl mikor uncsitesóméknál két gépet is meg kellett csinálnom, két teljes telepítés, progikkal, játékokkal, finomhangolással együtt majdnem fél nap (+ egy kis oktatás, hogy mit-merre-hogyan), de kitalálták, hogy pár napra vendégül látnak, játszottunk, tévéztünk, filmeztünk, beszélgettünk, sétálgattunk, szóval elvoltunk rendesen, egy kis meló az udvaron, vidéken, konkrétan Érsekvadkerten.

(#4019) #19617792


#19617792
törölt tag

(#4020) FeRRaR1 válasza #19617792 (#4018) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Én meg pont h az eredeti Winektől undorodtam eddig :DDD

Kivéve win 7...

Hogy lehet alapon hagyni???

Indexelés, biztonsági mentés, meg minden szart csinál a gép magától, szűz eredeti winnel még 1 órát szórakozhat az ember mire épkézláb lesz, Byte XP nél nem kell ^^

Xtreem FX et próbáltad? Reg finomhangolást én csináltam ;)

Az elég jó lett, én azt szeretem, ha minél kisebb, 1x übb, gyorsabb....

Byte Vista az nem az igazi, az csak 1 ilyen próba volt, ennek ellenére sokaknál be vált

De igazából neked úgy jó ahogyan TE csinálod nekem úgy ahogy én, nem is kötök bele, mert ha neked úgy tökéletes akkor neked az a legjobb, én meg úgy érzem, számomra ez a legmegfelelőbb...

Erről hosszasan magyarázhatnék, de inkább ki hagyom most :)

:R

(#4021) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

miahályzet skacok?:R
miről maradtam le?....

(#4019) EarL 007: :C :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4022) FeRRaR1 válasza - = Zk = - (#4021) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Hááát elég sok mindenről, már hiányoltunk is :DDD

az a helyzet, hogy lehet, hogy lopnod kell a hajóról pár peca botot ^^

Illetve nyári horgászós, piázós, főzős&sütős parti elé nézünk

:R :R :R

(#4023) - = Zk = - válasza FeRRaR1 (#4022) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hmm..megoldható:DDD nem ingyé,de megoldható:DDD

de engem meg kihagynátok?...azért mert ti henyéltek,vkinek dolgoznia is kell,nemgondoljátok???:DDD:DDD

:R:R:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4024) WesTM válasza - = Zk = - (#4023) üzenetére


WesTM
senior tag

HÁT HÉÉÉÉLÓ A JÓL MEGÉRDEMELT SZÓRAKOZÁS!!!! :R :R :R
Micsoda buli te jó atyavilág. :DD

Ma elkezdtem a sulit... Hát mit se mondjak fel kell még pörögni... :C Majd pénteken egy kis évnyitó buli(részemről évnyitó) ad egy pár pontot. :DDD

(#4025) - = Zk = - válasza WesTM (#4024) üzenetére


- = Zk = -
félisten

folyton a pia:DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4026) WesTM válasza - = Zk = - (#4025) üzenetére


WesTM
senior tag

Micsoda 2és fél hónapja nem ittam semmit. :D Múltkor a beteg bulin viszont 6 liter tea fogyott 4 emberre. :DD Az mi volt. De hát SZÜKSÉG TÖRVÉNYT BONT!!!

(#4027) - = Zk = - válasza WesTM (#4026) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ahh:DDD:DDD

és hogybirtad FOLYADÉK NÉLKÜL?:DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4028) WesTM válasza - = Zk = - (#4027) üzenetére


WesTM
senior tag

Ínyekción keresztül kaptam a mannát. Akarom mondani véralvadás gátlót. :DDD De bucsut intettem a szernek. :DD Dokibácsi megengedte a bulizást mértékkel. :R :C

(#4029) #19617792 válasza FeRRaR1 (#4020) üzenetére


#19617792
törölt tag

A legtöbb gép, amit én raktam össze, telepítettem pár kivétellel nem játékra van használva, szóval annyira nem feltűnő ha indexel, cachel. Egy-két játékra használt gép is van, ott is meghagytam ugyanígy, mondtam a tulajoknak, ha előfordul, hogy egy kicsit késik, az azért van, mert van egy kis elintéznivaló dolga, indexel, hogy ha keresel valamit, akkor hamarabb megtaláld (XP és Vista), előtölt (XP-ben kicsit kezdetleges de azért megy, és Vista), hogy a gyakran használt programjaid kicsit gyorsabban induljanak, töredezettségmentesít (Vista), hogy a vinyón a dolgok tisztában legyenek, vagy épp Update, hogy biztonságos legyen, szóval nem azért van, hogy direkt lassítson és bosszantson, hanem "neked dolgozik, hogy jobb legyen használni", "önmagát frissen, naprakészen" tartsa. :) Nem sok moddolt OS-sel volt dolgom, de én jobban szeretem a biztos, eredeti dolgokat, és a moddolt OS-ek nekem kicsit zsákbamacskák feeling, vajon milyenek lehetnek. :) Maradi vagyok kicsit. :DDD

(#4030) #19617792 válasza WesTM (#4026) üzenetére


#19617792
törölt tag

Inkább törlöm, túl durva, oszt.kirándulásos élmények, nem szeretném ha olvasnák az oszt.társak. :B

[ Szerkesztve ]

(#4031) Bluegene


Bluegene
addikt

ez lesz a nekemvaló proci

valahogy megérzem az ütős dolgokat(E2000, E5000), amik a legtöbbet nyújtják a pénzünkért

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#4032) Bluegene


Bluegene
addikt

hú gyerekek ma akkorát szoliztam sokkal jobb a kedvem!

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#4033) WesTM válasza #19617792 (#4030) üzenetére


WesTM
senior tag

:DDD :DDD :DDD Vannak nekünk is vidik, csak nem mertük feltenni, mert közszemérem sértő tartalmak. :DD

Bluegene: :DDD

(#4034) #19617792 válasza Bluegene (#4031) üzenetére


#19617792
törölt tag

Jónak tűnik, de a 2MB L2 cache a 4 magnak nem túl sok. Az E5000-ben 2MB L2 cache van a két magnak, ez a Q7000 olyan, mint két E2000-es egybetokozva, 45nm. Biztos, hogy jó proci, csak a 2MB L2 a 4 magnak nem túl bíztató. Szerintem akkor fogja megérni, ha piszok olcsó lesz.

(#4035) Bluegene válasza #19617792 (#4034) üzenetére


Bluegene
addikt

igen pontosan erre számítok h olcsó lesz(és jól húzható)

200-300mhz plussz órajel már kompenzálja a kevés cache-t(olyan átlag 10%-ot vesz el)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#4036) #19617792 válasza Bluegene (#4035) üzenetére


#19617792
törölt tag

Neked legyen igazad! :R :) Én is kíváncsi vagyok rá. A tuningtól nem aggódok. :DDD

(#4037) Kickass válasza #19617792 (#4034) üzenetére


Kickass
őstag

a Phenom II-k is 2Mb L2 van és 6Mb L3, sztem nem lesz kevés

Bluegene: soli? tán buzi-e vagy? :D

(#4038) nixx-21 válasza Kickass (#4037) üzenetére


nixx-21
senior tag

miért lenne buzi h szolizik? télen menjek ki a szabadba napozni? :DDD valahogy tartani kell a színt! :K

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#4039) Kickass válasza nixx-21 (#4038) üzenetére


Kickass
őstag

verőfénybe síelés közbe bazzeg tudod h le lehet égni? :D

egyébként sztem kurvára természet ellenesen mondhatni tréül néz ki egy fiún látszik télen h szolizik, főleg a nagyon trendi rózsaszín inges csávókon és a szteroidkatonákon :D

(#4040) FeRRaR1 válasza Kickass (#4039) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nekem azok tetszenek a legjobban akik szarral kenik az arcukat, mert úgy néznek ki :DDD

Szolárium nem bűn, még :))

(#4041) nixx-21 válasza Kickass (#4039) üzenetére


nixx-21
senior tag

sztem meg a szolárium jó dolog csak ésszel kell használni :))

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#4042) Bluegene válasza Kickass (#4039) üzenetére


Bluegene
addikt

olyan fehér voltam mint a fal, tudod milyen jót tett a közérzetemnek, pláne a csajok majd azt hiszik h cipruson voltam nyaralni ;)
már van önbizalom

igazából mindenki szeret letölteni, csak a kiadók utálják :P

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#4043) Kickass


Kickass
őstag

akkor biztos én vagyok ilyen régi módi :D mondjuk bnőmnek kifejezetten javasolni szoktam de lányoknál más meg ő elég fehér bőrű , de sztem én akkor is hülyén néznék ki szolizva ha csak heti egyszer járnék 3 percre :D

(#4044) subaruwrc válasza Bluegene (#4042) üzenetére


subaruwrc
félisten

jó hogy visszajött az önbizalom :C
viszont az tény hogy a 2560*1600-as ultra high felbontás nem a mindennapi átlag. szóval szép hogy a csúcson tényleg az x2 a nyerő de sokan nem ott játszanak sajna :))
azt az első képet meg lehetne buherálni hogy az x2-n átmenő piros csóva az elején kék legyen mintha a levegőt szimbolizálná.. nekem speciel jobban tetszene. meg a weboldal címét ha ki lehetne szedni máris mehetne háttérképnek :D igen ez célzás volt cizoe :D

(#4045) FeRRaR1 válasza subaruwrc (#4044) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Lehet, hogy nem a mindennapi átlagban a legjobb, de a kártya sem található meg a mindennapi gépekben ;)

Ti is hallottátok, az nV új 40 nm es GPU ja 300mm2 alatt lesz 128/250 bittel és GDDR 5 társaságában....

Vajon miért?

Maguknak mondanak ellent megint, mert ők ki jelentették, MONOLITIKUS lesz a köv generációjuk is ^^

Áh... el se kezdem sorolni, hogy mekkora 1 sz@r cég, meg miket csinált, vagy mit nem inkább.....

:R

(#4046) Badman 4ever válasza FeRRaR1 (#4045) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Lassan be is csődöl az NV akkora trutyiban vannak. Valszeg ki se kászálódnak belőle.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#4047) Badman 4ever válasza FeRRaR1 (#4045) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Gyenge próbálkozások vannak csak.

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#4048) FefeeX válasza #19617792 (#4007) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát erre egy dolgot tudok mondani:

XP átkanyarintott példányok néha nagyon szarul sikerülnek, lásd hugomnál feltettük a ByteXP-t (nem tom mikor már, nem most volt már, de az éppen akkori legfrissebb) --> no msn telepítés, egyes játékok se mennek alatta, stb... Azóta egyébként a MS kiadott olyan WLM-et ami már megy alatta (párhuzamosan normál XP ment a notimon anno, azon minden ment) de akkoris... Szóval ilyen XP edittel csúnyán rá lehet kacsálni... Már az is elég egyébként, ha szar íróval írod ki, a linuxszal szívnak mostanság így sokat... :)
(pedig elérulom, hogy nem vagyok kezdő, szervizesként is dolgoztam anno :P)

Szóval annak ellenére, hogy elsőre én is azt mondanám, hogy a winnel nem lehetne baj, meg kell cáfolnom: igenis lehet a winnel is baj. Mondjuk a helyedben azzal kezdtem volna, hogy gugli--> sims sp3 --> 10 perc olvasgatás, úgyis kiderül ha van prob, ha nem, akkor valszeg nálad a baj, vagy valami más prog kavar...

(#4049) FefeeX válasza FeRRaR1 (#4040) üzenetére


FefeeX
veterán

A szolárium sárgás színt ad, nem napbarnítottat, hanem természetelleneset, ami fiúkon tré főleg... Volt szerencsém hozzá még szalagavató előtt...

(#4050) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

üdv ATI fanok:R

eről vmi halk hang?...nem vitáztatni szeretnék,épeszü normális véleményeket!
kerekasztal beszélgetést! :C
ipon_hír

ha járt már itt sorry ezerrel:R:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.