Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26051) subaruwrc válasza shygirl (#26050) üzenetére


subaruwrc
félisten

a tiéd mit ábrázol?

hát amúgy ja? engem legalább mindenki ismer :DDD

(#26052) No-kia válasza shygirl (#26050) üzenetére


No-kia
őstag

holnapra nem is hívtalak xDxD ;] :P csak megjegyeztem, te már láttad az avatart 3D-ben, meg dia náélkül úgyse jösz sehiova

múltkor linkeltem képeeket:

FUTURAMA

egy nagyon jó mese, rengeteg poénnal, imádom, jössz dvdzni? xDxD




[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26053) #19617792 válasza subaruwrc (#26045) üzenetére


#19617792
törölt tag

Szép az új pofa! :C És az enyém hogy tetszik? ;]

Más: Anyunak a T-Mobile a DHL-lel kiküldte az új telefonját, beválthatta az Aranykártya pontjait és így 990 pontért kapott (0 Ft volt még a kiszállítás is) egy Samsung S3100 Pink-et, a színt leszámítva pofás teló, egyszerű slide típus, bővíthető mem (microSD), FM rádió, mp3 lejátszás (FM, mp3 akár a háttérben), 1.3 mpx kamera, stb csak a szokásos, ok gomb nem wapra visz, hanem a közvetlen gyorsmenüben választott appra. Nem rossz telefon. Tetszik neki nagyon, pláne, hogy 0 Ft volt mind a teló, mind a kiszállítás is. :DDD

(#26054) No-kia válasza #19617792 (#26053) üzenetére


No-kia
őstag

pontokat hol tudom megnézni, meg h mennyit ér? mert én is aranytárskártyás vok, kéne normálisabb msnezős teló...

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26055) #19617792 válasza No-kia (#26054) üzenetére


#19617792
törölt tag

[link] ;] Amúgy nem tudom, hogy hol.

(#26056) No-kia válasza #19617792 (#26055) üzenetére


No-kia
őstag

a második mondatod láttán ink nem nyitom meg a linket, mert ezeréves p3-as gépeken vagyok és nem fárasztom feleslegesen őjket, így is sazrok xDxD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26057) #19617792 válasza No-kia (#26056) üzenetére


#19617792
törölt tag

Pedig a Pentium 3 pláne a Tualatin magosak, egész jók. Netezésre nagyjából jók, otthoni szerverbe Linux-szal tökéletes. :K Amúgy egy lmgtfy.com, Let Me Google That For You. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26058) No-kia válasza #19617792 (#26057) üzenetére


No-kia
őstag

jahxd kösz a segítséget xDxD
jók? hálózatba kötve?? 256MB rammal? 900mhz-vel? esélytelen, szarok ezek mindenre

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26059) #19617792 válasza No-kia (#26058) üzenetére


#19617792
törölt tag

Jók, hálózatba kötve, csak nem 256 MB RAM-mal, 900 MHz szódával elmegy, legfeljebb nem procizabáló progikkal. Itt a vinyó és a RAM a szűk. Ha legalább 512 MB RAM lenne, akkor egy Xubuntu / simán jó lenne rá.

Hmm, kiszámoltam, hogy a PH! addikthoz még csak 614 hsz kell. ;]

subaru: Akkor mindkettő zsííír. :DD

[ Szerkesztve ]

(#26060) subaruwrc válasza #19617792 (#26053) üzenetére


subaruwrc
félisten

téháiksz.

tied is karaj, :C

(#26061) No-kia válasza #19617792 (#26059) üzenetére


No-kia
őstag

mindhárom :(((

:DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26062) westcoastog


westcoastog
veterán

én ha valami csoda módján őstag lennék, várhatnék jövő januárig, a tavaly decemberi 1 napos banom miatt egy évig meg sem említhetem a dolgot. :D

még 650hsz... :D
subaru:
nagy a pofád? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26063) subaruwrc válasza westcoastog (#26062) üzenetére


subaruwrc
félisten

elvileg speckó elbírálás alá kerültem a nagy pofám miatt, de szerencsére simán ment a procedúra...

Zk-mesterrel mivanmá?

(#26064) WesTM


WesTM
senior tag

Sziasztok!

Rohanásban vagyok, nem tudom ma még mit nem csináltam, de még most megyek Felsőszentgyörgyre egy srácnak gépet intézni, legalábbis alkatrészeket összeírni. Úgy néz ki ebből nagyon nagyon jó pénz lesz. ;] :D

Kis vidi estére, hogy szarjatok be :)) : Butor Robi
Felsírtam a gyönyörtől. Valószínűleg most a ladának is így fogom verni kifelé menet. :B :DDD

Nem tudom mikor esek haza, lehet ma már nem leszek.

Subaru: Grat az új avatarhoz, kibaszott jóó lett! :R :R :R :C És szerintem még kcsit hasonlít is rád!

Na léptem skacok!

Áldassék!

[ Szerkesztve ]

(#26065) subaruwrc válasza WesTM (#26064) üzenetére


subaruwrc
félisten

szerintem még kcsit hasonlít is rád!

valóban van benne valami a fejemből :DDD :DDD :DDD

jahhaztnemtuttambazdmeghogyelsőkerekesselismegyadrift XDXDDXDD

naaagyon komoly.

utoljára ilyet valami Juha Kankkunen nevű gyerektől láttam :D

[ Szerkesztve ]

(#26066) #19617792 válasza subaruwrc (#26065) üzenetére


#19617792
törölt tag

Jaja, van haja, szemöldöke, szemei, orra, szája, minden megvan. :DDD

Szerintem Zk vagy melózik, vagy pihen, vagy csajozik. ;] :R

(#26067) subaruwrc válasza #19617792 (#26066) üzenetére


subaruwrc
félisten

há há há vicceske :D

(#26068) pckownz


pckownz
senior tag

Jajj szlováik vegyes pálinka XDDD :R ,
subara grat az uj agvatarhoz :D:D:

(#26069) subaruwrc válasza pckownz (#26068) üzenetére


subaruwrc
félisten

thx man.

(#26070) Varoz


Varoz
őstag

Üdvözletem!

Voltam ma suliban, talán jobb volt így, elterelte a figyelmemet. Bár a hétből elég is volt, holnap nem megyek. Inkább pihenek.
Beszéltem tesómmal. Nehezen viselik. :(
Kérdeztem mi volt.
Csak annyit látott az esetből, hogy repül a kék autó. Azonnal fordult is vissza.
Azt látta mondjuk, hogy a kamion amúgy elég ingatag, nagyon közel ment a felező vonalhoz. Szerinte az lehetett, hogy közel mentek egymáshoz és apósa biztos megijedt és rossz felé rántotta a kormányt.
Kíváncsi leszek, hogy végül mit fognak megállapítani. Talán a legtöbbet az tudja az esetről aki közvetlen tesóm apósa után ment. Mert a kamionost hiába kérdezzük, kötve hiszem, hogy az igazat fogja mondani.

subaru
Pöpec az új avatarod, tényleg hasonlít. :)
Nagyon jó a cod-os vidi is. :C

Zk
Komám, jól kifogtad. Hihetetlen amúgy, nem igaz, hogy nem lehet ezeket valahogy visszafogni. Ha meg megtalálod védeni magad akkor még a végén téged b.sznak meg. :( :W

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26071) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Nah vagyok.
Necces nap volt. Akudtam 5órát kb. Érzelmileg törtem össze megint. Mint exemnél múlthónapban.
Volt már velük találkám, de semmi extra. Az itteni tizenévesek megbolondulnak. Szó szerint.
Mind1. Rem túlélem. De elöre félek a jövőhónaptól. Főnökő mondja, ne menjek sehova egyedűl. Most h magyarázzam el neki, h nem félek. Hanem attól félek, h kap olyat vmelyik p.cs, h megnyekken. Ez a baj. Épphogy védeni mertem magam. Bár a srácnak adtam egy jobbos parasztlengőt. Amit ö adott attol a fejem mozdult. Amit én neki, majdnem elesett.
Sokat agyaltam és még fogok is, milett vna ha. Namind1.
Rendőr korrekt volt. Majd pénteken jönnek sztem. Remélem.
De magyar ember nem felejt. Énsem! :R
Legyetek jók.
Igérem hallotok még rólam. :R

Earl
Igen. De nemcsak az x6ot néztem. Amd kuckó. Vgak, telók. Meg majd ami kell. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26072) nixx-21 válasza - = Zk = - (#26071) üzenetére


nixx-21
senior tag

be + :)) :)) :R :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26073) - = Zk = - válasza nixx-21 (#26072) üzenetére


- = Zk = -
félisten

? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26074) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Olyan qrva hideg van ebben a szobában, hogy mindjárt lemegyek a -18 fokos nagyfagyasztóba melegedni. :W
A tescos lemon juicéról nemis beszélek. Már attól összehúzódott a segglukam, hogy elolvastam az összetevőjét. Bah....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26075) nixx-21 válasza - = Zk = - (#26073) üzenetére


nixx-21
senior tag

bííí pozitíív. :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26076) No-kia


No-kia
őstag

bash.hu:

[00:28] <Gyozo> jó, hát nem tanult egyikünk se angolul
[00:28] <Gyozo> az idegenvezető nekünk aliendriver

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26077) nixx-21 válasza No-kia (#26076) üzenetére


nixx-21
senior tag

xĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐ

iiiiiistenem

...most tápázkodtam fel a földről :'D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26078) nixx-21 válasza nixx-21 (#26077) üzenetére


nixx-21
senior tag

Vicces ... Ugynézki megint kezdek beteg lenni :/
nem akarok, 1. Ma van a party 2. Holnap bátyám partyja xD
3. Hétfőn meg edzés =D szal gyorsan ki kell kúrápjam magam gyorsan el is iöttem dokihoz h ne legyen súlyosabb a torokfájásom :D (strepsils baszki hatni)

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26079) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

áldásom rátok. :R

felkeltem feleslegesen. jött felszolgáló csaj. namind1. pedig tegnap bulizni volt. de nem is akármilyen ruciba. :Y egybeminiszoknya, magassarku. emberek. nálam is magasabb volt....:Y:W....nemsemmi a 14 éves kiscsaj:C

nézegetem az ebayt folyamatosan, jólenne már egy laptop. most is megint kolegámét nyüstölöm. pff :F persze pénz is köll hozzá. idővel remélem. jólenne már pár hasznosabb cuccal meglepni magam:W.....

hallom kicsit káosz van odahaza? pl benzin 335 huf?:Y.....wtf?:F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26080) pckownz válasza - = Zk = - (#26079) üzenetére


pckownz
senior tag

Áááá, most vihar előtti csend van. Ugye elrendelték a kampány tilalmat, most le van szarva az ország vasárnap estig :DD

(#26081) Varoz válasza pckownz (#26080) üzenetére


Varoz
őstag

Adjon az isten, szebb időt! :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26082) pckownz válasza Varoz (#26081) üzenetére


pckownz
senior tag

Jelen helyzetben én már nem vagyok elfogult, csak legyen változás pozitív irányba!

(#26083) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ezt fotóztam pár napja. séta közben. érdekes próbababát használnak itt :C:C

jah, valaki majd püben elküldhetné az eredményeket:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26084) Varoz válasza pckownz (#26082) üzenetére


Varoz
őstag

Elfogult én sem akarok lenni, de a remény hal meg utoljára.
Egy ilyen szavazás azért sok mindent elárul.

Egyébként rájöttem, hogy honnan van nekem a "Ne bántsd a magyart!". A Barikád-ról. :R

Zk
Kérned sem kell. :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26085) - = Zk = - válasza Varoz (#26084) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26086) nixx-21 válasza Varoz (#26081) üzenetére


nixx-21
senior tag

Már akartam kérdezni h ennél szebbet?:D
mert baszotjoidőnk van ^^,

de videomegtekintése után megértettem :))

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26087) nixx-21 válasza - = Zk = - (#26083) üzenetére


nixx-21
senior tag

ZK barátom ne próbababára izgulj hanem igazira :)):DD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26088) - = Zk = - válasza nixx-21 (#26087) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez egy példa.
itt ilyenek a próbababák :P a casjok milyenek lehetnek?:C....fantázia elő. lesz úgy gépem, rakom fel a képeimet, amiket géppel löttem :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26089) pckownz


pckownz
senior tag

miezapangás? :S

(#26090) No-kia


No-kia
őstag

üdvözletek emberek!!

vicces volt a mai nap, egészet végig röhögtük, tényleg nagyon hülyék vagyunkxd most ezt nem részletezném xD

1 hét és Tököli drift verseny, ha ráágondolok már nedvesedek xD adja fiúúúúúúúúúúú :DDD :DDD jókedv ROXX nem tom mi van velem most, de jó így xDxD :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26091) shygirl válasza No-kia (#26090) üzenetére


shygirl
újonc

mit szívtál Tomika? :D

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.

(#26092) pckownz válasza - = Zk = - (#26088) üzenetére


pckownz
senior tag

Zk, a rendőrségi dologból mi lett/lesz?

(#26093) No-kia válasza shygirl (#26091) üzenetére


No-kia
őstag

semmit , nah te megse szólalj, egész nap agyfaszod volt xDxD :P ;]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26094) nixx-21 válasza No-kia (#26093) üzenetére


nixx-21
senior tag

tomika te msotanság mindentől nedvesedsz?:D mivagy te csaj?:D rádférne egy kiadós.... pont mint ahogy ZK-ra is :)) :DDD :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26095) pckownz


pckownz
senior tag

Bazzeg haver már 2x hívott és nem vettem észre. Pénz nincs a telómon :W
Kva freesms site-ok is szarakodnak. Persze, hogy osztálytársam aki ismeri az meg bszik felhívni nekem a srácot :W
Jajj mi lesz így az estéből :DD

(#26096) nixx-21 válasza pckownz (#26095) üzenetére


nixx-21
senior tag

t-mobile visszahívós....nincsjobb bár én előfizus vagyok nekem nem parás kinek kell SMS-t küldeni és mit? :)) :)) :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26097) Varoz válasza pckownz (#26089) üzenetére


Varoz
őstag

Permeteltem, aztán meg L4D-eztem. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26098) pckownz válasza nixx-21 (#26096) üzenetére


pckownz
senior tag

Köszike, megoldva :)) :R
Haver dolgozik 11ig kb, a többiekkel meg nem beszéltem le semmit... :W
Koncertet kihagyjuk, marad afterparty... Kéne szereznem egy T-s kártyát. Teló függetlenítés hogy működik? :D
Régi SE-ról van szó :))

[ Szerkesztve ]

(#26099) Varoz válasza pckownz (#26098) üzenetére


Varoz
őstag

vkp-val
vagy turbo SIM

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26100) nixx-21 válasza Varoz (#26099) üzenetére


nixx-21
senior tag

hirtelen VBK-t olvastam xĐĐĐ

amugy micsoda élvezet lehetett növényeket ápolni utánna meg zombikat zúzni....csak én látok benne ellentétet? :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.