Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26601) nixx-21


nixx-21
senior tag

alakítgattam a jútúb profilomon kéne valami nagyobb videót csinálni és nézettséget generálni...:D na majd meglássuk mit dokumentálun kés teszünk fel:D
visoznt én emgyke aludni mert 7,30kor kelésvan :)) :DD :DD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26602) pckownz


pckownz
senior tag

Na srácok, du. utalom a lóvét, hétfő-keddig úgy néz ki nem leszek. :))
Üdvölet topiklakók! :R :R

(#26603) WesTM válasza - = Zk = - (#26595) üzenetére


WesTM
senior tag

JÓ reggelt gengszterek! :))

Zk barátom imádlak nincs mese! :R :R :R

Nixx: Legyek túl ezen a görény érettségin, felmegy az alakulat! ;] :R

pckownz: Aztán szóljon a cucc rendesen papi! :R :C

Ma iskolanap van, nincs tanítás, de negyed 9-re be kell mennem, mert beneveztünk teremfoci tornára, aztán meg kell vernünk mindenkit. ;] Még így utoljára jó lenne elverni mindenkit. Érzem formában vagyok. :D
Berúgunk SE a nevünk. :B :K

Dél környékén meg hoznak egy konténer fát, délután azt kell behordani. Úgyhogy ma sem fogok unatkozni. Holnap reggel bónuszolunk az egyesülettel, végigtakarítunk a zagyván egy kb. 5km-es szakaszt reggel, jó kis gumicsizmás menet lesz, csak nem értem hogy fogjuk csinálni, mert árad a folyó mint az állat.

Utána délután Terjéki barátom 18. szülinapját ünnepeljük lightosan, kis főzés-sörözés lesz a horgász tanyán, aztán délután közepétől pedig peca, egész éjszakát beleértve. Vasárnap pedig kicsit tanulni kő, jövő héten konkrétan 4 tantárgy jegyem múlik, és mindegyikből viszem a pontot. Izgi lesz... ;]

Na kitartás uraim, nem tudom mikor keveredek legközelebb ide.

(#26604) subaruwrc válasza WesTM (#26603) üzenetére


subaruwrc
félisten

jó reggelt

el ne vigyen a víz :DDD

(#26605) WesTM válasza subaruwrc (#26604) üzenetére


WesTM
senior tag

;] ;] ;]

(#26606) nixx-21 válasza WesTM (#26603) üzenetére


nixx-21
senior tag

Május 14-én lesz a buli , már mindennek vége lesz :))

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26607) #19617792 válasza WesTM (#26594) üzenetére


#19617792
törölt tag

Na, tessék, AMD-re is lehet tartósan építkezni, mégha nem is megy 4 GHz felett, Zk a példa. Én sem vagyok fan, mert akkor most nem Intel cuccom lenne. Arra próbálok kilyukadni, hogy CPU != only Intel, hanem CPU = Intel vagy AMD. Tuningban Intel nyerő, ez nem vitás, míg pl AMD felhasználóbarátabb abból a szempontból, hogy vesz valaki kb 12k-ért lapot és abba akár még a 965BE is megy, ami nem 12k. :DD Nekem sincs különösebb bajom az Intellel, leszámítva egyes termékeik árát. i3 530 ára rendben van, ~27k, teljesen jó, de ~i5 600 ~40-50k, ez drága és nem éri meg, mert kb ennyi a i5 750 is és azért az más súlycsoport, i7 800 ára megint csak vicc, mert ennyiért i7 900 van, ami szintén más liga.

Aztán pck is AMD-t vesz, muhaha. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26608) nixx-21 válasza #19617792 (#26607) üzenetére


nixx-21
senior tag

Ez sem indoklás...
Intel vonalon is rakhatsz csúcs procit olcsó lapba legolcsóbb h55ös lap 17K iponba abba nyugodt szívvel belerakhatsz egy core i7 870et :K

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26609) #19617792 válasza WesTM (#26603) üzenetére


#19617792
törölt tag

Érettségitől nem kell parázni, híg fos az egész, simán leküzdhető. Én is paráztam tőle, aztán mégis meglett, nehezítő körülmény volt, hogy az ország kb legszarabb középsulijában csináltam ahol mindennel foglalkoztak csak azzal nem, amivel kéne. Infóórán nem egyszer én voltam a "tanár", azért ez már vicc.

Mi is tervezzük, hogy amikor jobb lesz idő, akkor megyünk fát vágni, le van vajazva a polgármesterrel (nem hiába rokon ;]), hogy a közeli erdő széléből az útra lógó akácokat kivágjuk, annyit, amennyit akarunk. Arrafele földút van, amit majd fel akarnak szórni kaviccsal és jónéhány fa útban van, ezért ki kell vágnunk azokat. Bátyám hoz majd teherautót, láncfűrész van, sima ügy lesz. Legalább ősszel, télen nem gázzal kell fűteni, hanem mehet a vegyes tüzelésű kazánba. A vegyes tüzelésű kazán vagy a cserépkályha a világon a legjobb, gondosan megpakolod, begyújtod, lassan, de jó meleget csinál és kb félnapon keresztül meleg van a házban. :K

"kis főzés-sörözés lesz a horgász tanyán"

Ha ezt apám hallaná... ;] Imád főzni, sütni, sörözni, nemegyszer hívták falurendezvényre, hogy főzzön valamit. :K Persze ekkor a sör ipari mennyiségben fogy. Emlékszem, régen, anyum öccse lejött segíteni, mikor építkeztünk, 20 sört megittak ketten, hú, hát ott előkerült a rendszer, a zsidó, a roma, minden megkapta a magáét. :DDD

nixx: Csak azért a i7 870 egy csöppet drágább...

Más: Tegnap megszámoltam, hogy a faládika perselybe, amibe mindig beledobjuk a vas 200 érméket (ha van nálunk, bedobjuk, senkit nem vág a padlóhoz), mennyi jött össze, összejött 42000 Ft. :C Persze az ily módon gyűjtött pénz legtöbbször elmegy azokra a hülye csekkekre.

[ Szerkesztve ]

(#26610) nixx-21 válasza #19617792 (#26609) üzenetére


nixx-21
senior tag

Nem erről volt most szó hanem a felhasználóbarátságról ha így nézzükk akkor intel is az.... Nem olcsóbb de jobb teljesítményű és tuningban is jobb ha túl drága akkor ott a 750es :)

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26611) #19617792 válasza nixx-21 (#26610) üzenetére


#19617792
törölt tag

Abból a szemszögből is megközelíthető, hogy a már (akár évek óta) meglévő mondjuk olcsó lapba is bedobható egy erős proci. :) Vagy, ami az ütőkártya, a pretested X2. ;]

Jó lenne eladni az LGA775 cuccaimat, csak kb senkinek sem kell. Ha kb 24-28 között lehetne kapni használtan Q9 procikat, akkor maradna ez, csakhát ez nincs.

[ Szerkesztve ]

(#26612) nixx-21 válasza #19617792 (#26611) üzenetére


nixx-21
senior tag

Igaz zsákbamacska szempontbó jobb az AMD de kellett is neki az ingyenreklám :K
na srácok én bemegyek suliba megírni egy kémia tz-t:C
most jövök a dokitól hát a villamoson nem összefutok a matek tanárommal?:DDD FAIL.

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26613) #19617792 válasza nixx-21 (#26612) üzenetére


#19617792
törölt tag

Csak kémiát neee, még ált. suliban kotyvasztott valami pirosas-lila trutyit a tanár, de valami rettenet büdöset, páran hazamentek, mert úgy rosszul lettek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26614) nixx-21 válasza #19617792 (#26613) üzenetére


nixx-21
senior tag

Na Megírtam a kémiát látszik h lájkolom...
5ösre számítok plusz mivel csak emiatt jöttem be meg persze segíteni legjobb barátnömnek segíteni így kaptam tőled csokit... Áhh jól indul a nap csoki... Este jön át Dia csináltam neki tortát :)) adni fogja xD

lényeg a lényeg adja ez a mai nap... Hétvégén kéne menni partyzni:U:K
mert egyenlőre nincs elhatározás bár lehet nem ártana a pihi mivel 13 Hete zsinorban mindig partyzok :DD és jövőhéten szülinap ünneplés rioban fedde le grand közreműködésével:C atomparty lesz :C
na majd meglássuk :))

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26615) #19617792 válasza nixx-21 (#26614) üzenetére


#19617792
törölt tag

Tőlem kaptál csokit? Mi va'? :DDD Én csokit nem adok, mert mire odaadnám, megenném. ;]

(#26616) nixx-21 válasza #19617792 (#26615) üzenetére


nixx-21
senior tag

Szifon autómatikusan helyetesített amugy LBmtól kaptam csokit nem tőled papa xD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26617) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Reggelt :R
Bence, nézettséget akarsz? Videoztasd le magad, ahogy picsa meztelenül végigkocogsz a 4-6 villamos vonalán. Egy moszkva tér - fehérvári út garantált siker ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26618) nixx-21 válasza - = Zk = - (#26617) üzenetére


nixx-21
senior tag

XD az a durva fantázia xDDDD :C

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26619) - = Zk = - válasza nixx-21 (#26618) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Javaslat, a siralmadra ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26620) #19617792 válasza nixx-21 (#26616) üzenetére


#19617792
törölt tag

A helyesírás ellenőrző öl, butít, nyomorba dönt. ;]

(#26621) No-kia válasza nixx-21 (#26616) üzenetére


No-kia
őstag

elóeló ne lopd a stílusomat... ;] :P

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26622) westcoastog


westcoastog
veterán

végre hétvége :))

(#26623) nixx-21 válasza #19617792 (#26620) üzenetére


nixx-21
senior tag

ez nem helyesírás ellenörző...inkább szó helyettesítő
megjegyzi még a rosszat is ha szarul írom be de utánna átírom és azt jegyzi meg..
kurvasokszor jóljön...pl:

első 3 betűt beírom és kiadja azt 9 betűs szót amit éppen írni akarok szal nagyon meggyorsítja az írást de néha nem figyelek és magától hellyetesít mert ahhoz h elutasítsam rá kell kattintani a szóra h azt írja tovább de jókis fríícsör. :C

No-kia: mien stííílusról beszélsz te?:D :))

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26624) No-kia válasza nixx-21 (#26623) üzenetére


No-kia
őstag

antihelyessírás only forum & msn-re

szerk: ezek a szavak:
Szifon, autómatikusan , helyetesített, amugy, LBmtól ,

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26625) nixx-21 válasza No-kia (#26624) üzenetére


nixx-21
senior tag

és abban a hszben mi votl anti-helyes?:D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26626) #19617792 válasza nixx-21 (#26623) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ja, akkor olyasmi, mint a T9 sima mobiloknál, de ez is öl, butít... ;] Ha már írunk, tegyük helyesen. :K

"autómatikusan" - rövid o
"helyetesített" -helyettesített
"amugy" - amúgy
"LBmtól" - WTF?

[ Szerkesztve ]

(#26627) nixx-21 válasza #19617792 (#26626) üzenetére


nixx-21
senior tag

fórumra msnre kérdemén...mifasznak? :U
érted hivatalos levéla z oké meg valami normálsiabb e-mail de ti ki tudjátok bogózni az írásomat amugy

autómatikus az annyira nem parás, helyettesítettet telóról írtam így ott kimaradt egy t így az se parás.
amugy-t mindig így írom.:D
LB= BFF= Best Forever Friend = Legjobb barát :)) :D

én a helyedben elbujnék h nem tudok ien rövidítéseket :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26628) No-kia válasza nixx-21 (#26627) üzenetére


No-kia
őstag

egyetértek az első bekezdéssel :B :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26629) westcoastog válasza nixx-21 (#26627) üzenetére


westcoastog
veterán

te megtanultad a hülyeségeket, mi meg tanuljuk meg értelmezni. :D
(#26630) nixx-21
én mindig tudok, ahhoz nem kell akarnom. ;]

Nem érdekel valakit a 4gb ramom? :D

[ Szerkesztve ]

(#26630) nixx-21 válasza westcoastog (#26629) üzenetére


nixx-21
senior tag

ííígy-e, így-e.:D
tudol te ha akarol. :K :C

köszi nem kőő vannak ám ittön bitangos krusél bállistx ramosodások. :C

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26631) westcoastog válasza nixx-21 (#26630) üzenetére


westcoastog
veterán

kéne még 4k, aztán ha a lapom garos lenne és sikerülne cserélni ráfizetéssel asrock 890gx-re annak hejj de örülnék :)) haveromtól kölcsönkérném az egyik csodálatos és rettegett geil value modulját, amíg nekem nem lenne saját ram bele. :D apróba már láttam egész jó ramokat olcsón, igaz csak 2x1gb-k, de egy darabig elég lenne.
(Szép álom. :O :C )

[ Szerkesztve ]

(#26632) #19617792 válasza nixx-21 (#26627) üzenetére


#19617792
törölt tag

BFF = Best Friend Forever, Legjobb <örök> barát lenne nem?

"fórumra msnre kérdemén...mifasznak?"

Talán annyira legyünk igényesek, hogy helyesen írunk, ezzel megtiszteled az olvasókat (nem kell bogarászniuk mi mit is jelent), nem sugall igénytelenséget és kb ugyanannyi időbe telik helyesen írni, mint helytelenül. Az egy dolog, hogy mi ki tudjuk bogozni, mit írsz, de attól még igénytelenség helytelenül írni.

"én a helyedben elbujnék h nem tudok ien rövidítéseket"

És akkor mi van, ha a szleng bizonyos szavai nincsenek kiszótárazva?

westcoastog: Kéne mi az ASRock 890GX? ;] Pofás lap, annyi szent és nagyon jó. :K Én is elfogadnám, egy 720 BE-nel, vagy X4 925-tel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26633) No-kia válasza #19617792 (#26632) üzenetére


No-kia
őstag

gondolom te is ráérsz bogarászni xD úgy is mindenki itt punnyad elég sok időt a fórumon ;] :P

nixx: crucial bizony, nekem is azok vannak :R :R

nah rántok egy új wint, glhf mindenkinek

nix: városba meg úgyse nézik :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26634) nixx-21 válasza #19617792 (#26632) üzenetére


nixx-21
senior tag

nem kiszótárazni kell hanem közösségi életet élni ;)
magyarban hallotál már valaha olyat h LEgjobb ÖRÖK barát nem.:D angolban van ugy h BFF készpasz.

igénytelenséget sugall, ha olyan hűde fontosat írok akkor tudok helyesen írni nem ezzel van a probléma...de amugy többi időbe telik helyesne írni nem lehetne rövidíteni..satöbbi
pl egy Logout-ot máshogy írok meg és egy szakmai hszt is máshogyírok meg minde egy közösségit... :U
lusta vagyok evvan :P ide falura bőven jó az átlagos írás nem kell hűdehelyesenírni.:D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26635) #19617792 válasza No-kia (#26633) üzenetére


#19617792
törölt tag

Rántott Windows? A rántott csirke, sertés az finom, de a rántott Windows? Bepanírozod a lemezt? :DDD

nixx-21: Tükörfordításról tetszett hallani? Amúgy az ilyen rövidítéseknek semmi köze a közösségi élethez, egyszerűen hülyeség, idétlen.

[ Szerkesztve ]

(#26636) nixx-21 válasza No-kia (#26633) üzenetére


nixx-21
senior tag

csocsi papas.:D
amugy tudnék úgy beszélni h nem értitek...amit csak a saját baráti köröm ért meg szal örüljetek h a magyar köznyelvet használom fórumra xĐ

szerk.: az meg a másik föle...:D

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26637) No-kia válasza #19617792 (#26635) üzenetére


No-kia
őstag

és kisütöm, mi ebben a hihetetlen? :W :W

;] :P :DDD

nixx: óóó köszönjük, ez számunkra megtiszteltetés :R

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26638) nixx-21 válasza #19617792 (#26635) üzenetére


nixx-21
senior tag

idétlen a lúfaszt.:D
tudod fiatalság boldondság :DD :))
amugy kezd kajarka az a benyomásom lenni rólad h viccen kivül nem élsz semmit hiába vagy fiatal...kora vénnek tetszik lenni kedves Earl bácsi'

hallotam de ezt itten nem köll tükörbe forgatni slusszklucs. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26639) westcoastog válasza #19617792 (#26632) üzenetére


westcoastog
veterán

Kéne-e? Bele vagyok esve. ;]
Igaz van nekem itthon még egy Athlon x2-m, 7-8 ropiért el lehetne adni, felmerjem dobni apróba? :U

(#26640) #19617792 válasza westcoastog (#26639) üzenetére


#19617792
törölt tag

Simán, tedd fel apróba, valaki tuti elviszi. :K Eladod, simán meglehet pénzed akár erre a lapra is.

nixx-21: Koravén egy nudlit, nem élek ilyen rövidítésekkel, ilyen szerekkel. Eddig teljesen jól megvoltam nélkülük.

[ Szerkesztve ]

(#26641) nixx-21 válasza #19617792 (#26640) üzenetére


nixx-21
senior tag

mi volt a legizgalmasabb dolog amit cisnáltál életedben? :)
csajozni nem csajozol, bulizni nem bulizol ?!
akkor mi? elemet cseréltél a számológépbedben? °.°

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26642) westcoastog válasza #19617792 (#26640) üzenetére


westcoastog
veterán

Nagy pofátlanság lenne ha első bizniszemnél csak előre utalás lenne? :U
Csak a postázáson fosom, de nem tudom miért, fogom 2 a4-es fehér papírba becsomagolom, megcímezem oszt megy, csak nem vagyok tisztában ha előre utalnak, akkor hogy kell feladni egy kisebb dobozt, ajánlott csomag? :B :DDD
Mennyire vészes ha ilyen a hűtő alja? Régen megpróbáltam polírozni. OMG:D :W

[ Szerkesztve ]

(#26643) #19617792 válasza nixx-21 (#26641) üzenetére


#19617792
törölt tag

"csajozni nem csajozol, bulizni nem bulizol"

Csak ez ad értelmet a manapság, vagy mi a fene? Tudod, nekem nem adnak minden héten x összeget arra, hogy bulizzak belőle. Meg a környéken nincs normális szórakozóhely, igénytelen kócerájba, sok suttyó közé meg nem megyek.

westcoastog: Szerintem nem, kikötöd a feltételeket aztán ha a vevő elfogadja, mehet az üzlet, postázási kérdésekről meg szerintem kérdezd a helyi postát, vagy nézz körbe a Magyar Posta honlapján. Helyes címzés.
Ha meg kételkednek a megbízhatóság, mi kezeskedünk érte.

Ha a hűtő felülete sima (nem feltétlen tükörfényes), nincsenek mély karcok, sík az alja, akkor rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#26644) nixx-21 válasza westcoastog (#26642) üzenetére


nixx-21
senior tag

pofátlanság lenne sztem leglaábbis én nem vennék tőled az fix.:D
amugy hűtő bőőőven belefér még mondhatod is h csiszolt retail cooler :DD :DD
postát meg hozzábbértők elmagyarázzzák.utánvéthogyanvét nem szotkam postázni xĐ

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26645) westcoastog válasza #19617792 (#26643) üzenetére


westcoastog
veterán

Természetesen sík, nincsenek barázdák szántva bele. :)
(#26644) nixx-21
neszójjhozzám ktsög :DD
Ajándék Originál szálcsiszolt aljú gyári kúler. :C :C

(#26646) nixx-21 válasza #19617792 (#26643) üzenetére


nixx-21
senior tag

ez a kettő fiatal korban JELENTŐS értelemet ad...
nem kötelező X összeget kifizetni meg lehet oldani ingyen is nincs hely?
CSINÁLJ! :DDD egy jó házibulinál nincs jobb higyj nekem. :K :C
azért még pénzt se kell kiadnod áthívod a barátokat mindenkinek egy üveg pia a beugró ugysem vagy megedzve egy pohár akármi is jóleszmég :DDD kis létszámnál még a házra sem kell vigyzáni...mert nem huligánkodik senki...

ja h nincsenek barátok? =/ azoff.
gonoszvagyok az meglehet(hogy köcsöggyökér is). de legalább ami a szívemen az a számon és ezeket már régóta akartam veled tisztázni. :U

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26647) No-kia válasza nixx-21 (#26646) üzenetére


No-kia
őstag

grr látom bekeményítettél... xD nem baj az..

nah asszem kész vok, már csak a játékok kellenek, még bringáztam is közben xD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26648) nixx-21 válasza No-kia (#26647) üzenetére


nixx-21
senior tag

náha ezt is kell : )))))

35 perc? :Y :Y
rövid voltál...:Djó modnjuk mióta nekem is külön partíción vannak az adatok így nekem is egyszerűen urja fent van ar endszer...msot rá akarok menni a géppel bátyám LED TV-jére..

középre led TV HDMI-vel, kétszélére elforgatva a két smasung monitor..egyik D-sub-al másik DVI->D-sub-al.... csak uyge nem kelez 3 monitort a kis drága 4670es :DD
lehet bekötöm a PCI-os S3-at csak sztem az nem fogja bírni a 1280*1024-et 32biten..:D
meg nincs oan játék ami futna ezen a CPU-n meg akkora felbontáshoz...:D

na msot lemértem még uyg ahogy passzolna is a moncsi a rendszerhez... áááh meg kell odlanom valahogy megnézem azt az S3-at mit bír :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26649) #19617792 válasza westcoastog (#26645) üzenetére


#19617792
törölt tag

Legalább elmondhatod, hogy ez polírozott Ajigo MF064-074 típusú hűtő (amúgy tényleg az).

nixx-21: "azért még pénzt se kell kiadnod áthívod a barátokat mindenkinek egy üveg pia a beugró"

Na, ingyen nem csinálnék bulit, jelképes összeg minimum, ami nem vág senkit a földhöz, plusz ha valaki elhányja magát, akkor marad takarítani, nem hiszem, hogy a tisztelt vendég örülne, ha a saját házában valaki rókázik egyet.

"de legalább ami a szívemen az a számon és ezeket már régóta akartam veled tisztázni."

Az őszinteséget, becsülöm és tiszteletben tartom. :R A környezetemben különc vagyok, mert kb csak én vagyok informatikus beállítottságú, mások nem is konyítanak hozzá, de okoskodnak és sértésnek veszik, ha én helyesbítek. Középiskolában az osztály egy merő fostenger volt, idióta, beképzelt hülyegyerekekkel, nem kell cifrázni. Fősulin meg mindenki a saját tanulmányaival van elfoglalva.

"ez a kettő fiatal korban JELENTŐS értelemet ad"

Egyén beállítottságától függ. Csajok? Ha a környéken nem csak ribancok lennének, akkor talán, esetleg más lenne a véleményem. Bulizni? Hol? Környéken a legtöbb diszkót ellepik a cigányok és a hülyegyerekek, közéjük én nem megyek, még nekem szégyen. Haverok vannak, nem kevés, nem hívnak buliba, amit személy szerint nem bánok, mert nem tudom saját zsebből finanszírozni.

[ Szerkesztve ]

(#26650) nixx-21 válasza #19617792 (#26649) üzenetére


nixx-21
senior tag

én sose kérek jelképes összeseget elég az ha hoznak maguknak és a társaságnak egy normális piát...azis megvan 1500-3000 ft szal nem kell jelképes összeg sem buli előtt elmondod h aki elhányja magát és nema WC-be sikeredik az szépen feltakarítja a SAJÁT hányástát ez nállam edidg ígyvolt 2* hánytak mindenki feltakarította azóta érdekes módon mindenki beletalál a WC-be :U :K :C

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.