Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26651) No-kia válasza nixx-21 (#26648) üzenetére


No-kia
őstag

jah nem anyni volt, már feltelepíttetem minden probit és kimentem tekerni az udvarra amíg a torrent tölttött még pár fontos dolgot, 20min volt kb az egész mindenestül

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26652) nixx-21 válasza No-kia (#26651) üzenetére


nixx-21
senior tag

én most heggesztem fel az S3 trio 32/64 driverjét h fusson rajta egy monitor...:D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26653) WesTM válasza #19617792 (#26609) üzenetére


WesTM
senior tag

Sziasztok!

Nem az írásbeli résztől parázok, szóbeli neccesebb lesz, bár nincs tétje, de azért elég normálisan meg kéne oldani a dolgot. :K :R

Nixx: Pont mint az a srác Berényben... ;] :P :R

MÁS: Mai mérleg, egy repedt nagy lábujj lila és akkora mint a fejem, egy szétrúgott sípcsont sőt még a műtött térdemre is kaptam. Jó volt a teremfoci torna, bár az első 2 meccs inkább verekedés volt, adtuk egymásnak az ívet, férfias játszma volt.
3. meccs, amivel döntőbe kerülhettünk volna okozta a fájdalmas dolgokat. Először a gyerek a labda helyett a sípcsontomat lőtte szét, még tanárbá is beszaladt, azt hitték egyből 2 részre tört a lábam. De kurvanyáztam egyet, aztán már futottam is tovább. Aztán Janó barátom véletlen a lábujjamra érkezett, na akkor leültem egy kicsit, és ráharaptam a kezemre.

Fát sikerült behordani, de folyt a könnyem a végén, úgy fájt a lábujjam. Büntiből kimentem horgászni, de hazajöttem, mert már csak kinlódtam a lábam végett. Most jég van rajta, mindjárt lezuhanyzok aztán fekszek, mert reggel 7 re megint megyek melózni a zagyvára... Addigra illene felújítani a futóművet.

Jah és sulinapon 18-an másztunk be egy zastavába, helyi tv is felvette, megpróbálom majd megszerezni a felvételt. :K Komoly volt. Utána 16-an bemásztunk poénból, motor beindít, túráztattam, aztán kiszállás. Utána megint beszálltak 16an, motor indít, suliudvaron nyomták neki, majdnem konténert is elvitték, nagyon nagy volt. :D

(#26654) nixx-21 válasza WesTM (#26653) üzenetére


nixx-21
senior tag

ha hagytok amgamhoz térni esküzöm feltakarítottam volna. :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26655) No-kia


No-kia
őstag

mondjátok meg h miért nem tölt az utorrentem, seeder van ezerrel, mikor elindítom a progit jön rendesen, de egy idő után leesik 3KB-re :W :W és nem is megy föl

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26656) #19617792 válasza No-kia (#26655) üzenetére


#19617792
törölt tag

Aktív kapcsolat van, vagy passzív? Esetleg valami nem blokkolja?

(#26657) No-kia válasza #19617792 (#26656) üzenetére


No-kia
őstag

aktív passzívot holtudom megnézni? eddig felraktam és tökéletesen ment, 2.1 alpha amúgy, nem hinném h blokkolná bármi is...

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26658) #19617792 válasza No-kia (#26657) üzenetére


#19617792
törölt tag

µTorrent kiírja alul, hogy milyen a kapcsolati állapot. Aktívhoz kellhet port forwarding és esetleg statikus IP cím.

(#26659) No-kia válasza #19617792 (#26658) üzenetére


No-kia
őstag

megvan, azt írja h a lemez megtelt.. wtf? 300GB szabad hely van rajta :Y :Y

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26660) nixx-21


nixx-21
senior tag

nicns elegendő technológiai háttér terveim megvalósításához...:D
S3-at nem tudtam beüzemelni win7 alatt :(
így nem gémelek 80"-on...
jól látjátok 80 col (205cm)
kiszámoltam pitagórasz tétellel a duplamonitoros-ledes-tvsrendzser átlóját de nem tudom összehozni xĐ ehhez jött volna bátyám 800W-os samsung erősítője....5.1 ahh de jó lett volna Cod4-ezni egy kicsit úgy .....:D

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26661) #19617792 válasza No-kia (#26659) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nincs véletlenül rossz partícióra irányítva?

Más: észrevettétek azt, hogy a PH! főoldalát kicsit átalakították, változott az elrendezés, plusz a legfrissebb tesztek rovata automatikusan lapoz. Na így már tényleg klafa a PH! :K

Találtam Rainmeterhez egy jó skint, magyarítva, egyszerű, jól néz ki, praktikus. :k

A keresztben futó csík olyan, mint egy másodperc mutató.

nixx-21: Átlót nehezen tudsz számolni egy nem szabályos téglalap esetén, így legfeljebb felületet tudsz számolni. S3-at nehezen fogod beüzemelni Win7 alatt, lévén nincs hozzá driver, bár lehet a 7 tartalmaz egyet. Az a 800W nem PMPO?

[ Szerkesztve ]

(#26662) nixx-21 válasza #19617792 (#26661) üzenetére


nixx-21
senior tag

rá kéne menni a rainmeterre összedobni egy jó asztalt vagy kitakarítani a gépet ide látom h mien poros a TX2 belül...körbeporzsívóztam felületesen a gépet de ez nem elegendő...
valamivle el kell foglalni magam estig :D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26663) #19617792 válasza nixx-21 (#26662) üzenetére


#19617792
törölt tag

Akkor már inkább alternatív Virtual Desktop Managert kellene ráengedned, ez kompletten új felületet ad, vagy próbálj meg Linux alatt valamit összerakni. Pl Ubuntura OSX kinézetet, stb. Rainmeter elég sajátos nyelvet használ a szkriptekhez. Az a Rainmeter skin, amit most használok, eredetileg nem ilyen volt, magyarítva volt, de azon kicsit javítani kellett, ill. kis elrendezés, színbeli módosításokat csináltam rajta, meg nem volt magyar 1440 pixel széles verzió, csak 1024 pixeles, azt kicsit faragtam. A Windows-ra meg a Soft7 1.7 témát húztam.

[ Szerkesztve ]

(#26664) WesTM


WesTM
senior tag

MAI ZENE: Filo And Peri Feat. Eric Lumiere - Anthem (Nic Chagall Remix)

Hallgassátok meg, évek óta a kedvenceim között van, azt hiszem a cream summer 2007-es válogatáson hallottam először. Mindig F előtti szerelem jut eszembe erről a zenéről. :K Azok voltak a boldog békeidők...

másik ilyen: Robyn 'With Every Heartbeat'

[ Szerkesztve ]

(#26665) No-kia válasza #19617792 (#26661) üzenetére


No-kia
őstag

nem mert egy előző torrentet folyatattam ami azon a meghajtón volt, tehát mindenkép odakell töltenie.. de mi a fasz baja lehet... :W

megnézem a 2.0-val

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26666) #19617792 válasza No-kia (#26665) üzenetére


#19617792
törölt tag

Esetleg 1.8.5 végleges verzió? :)

1.8.5 stabil, 2.0 stabil.

[ Szerkesztve ]

(#26667) No-kia válasza #19617792 (#26666) üzenetére


No-kia
őstag

15 perce megy a 2.0 hibátlanul, érdekes előző winen jó volt a 2.1 is

fasza, van más helyette, xfireben akármelyik szerverre próbálok kattintani nem indítja el cod4ben, ezt is csinlta az előző win alatt,

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26668) westcoastog


westcoastog
veterán

Nah, posta start csomag.
tehát akkor így kell feladni, és akkor nekem csak a postaköltséget kell fizetnem?
Mert Előreutalásba ugye a proci ára+pk ami 1980Ft. Ja és csomagolásnak mindenképpen valami postai csomagolópapírt, vagy jó a sima nyomtatópapír is?

(#26669) nixx-21 válasza #19617792 (#26663) üzenetére


nixx-21
senior tag

oat akarok ami nem nagyon eszi a CPU-t RAM annyira nem zavarsz de a CPU igen mert abból szűken vagyunk. :D

szerk.: merül a billem.:DDD
amugy Píííít nagyon durva a zene :Y :Y 5:06-től :|:|:| :C

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26670) nixx-21


nixx-21
senior tag

nagyon durva mély van benne....:D ugye záram kicsit tréfás mert be lett rugva és kicsit mozog mert nem eleht rendesebben visszaszerleni és ajtófélfát köll majd venni....
na mármost feltoltam az erősítőt rendesen halom h remeg az ajtó xĐĐĐĐ

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26671) #19617792 válasza westcoastog (#26668) üzenetére


#19617792
törölt tag

Tippem csomagolásra, cipős doboz kitömve papírral, proci meg valami kemény dologban, hogy a lábak ne tudjanak elhajlani.

[ Szerkesztve ]

(#26672) Varoz válasza westcoastog (#26668) üzenetére


Varoz
őstag

Felesleges.
Sima csomagként kell elküldeni, érték: 0 és ráírod mondjuk, hogy alkatrész és akkor max egy ezres a postaköltség.
Tesóm évek óta így küld el minden laptopot és soha se volt még gond, csak normálisan be kell csomagolni. KB, mint ahogy EarL is írja.
Előre utalással érdemes, mert olcsóbb a posta és utánvétnél a vevő ugyanúgy bukhat, tehát ez nem indok.
De ha kell megkérdezhetem tesómat, hogy konkrétan, hogy is szokta küldeni.
Asszem zöld papírral kell küldeni.

Még kijelzőt is küldött már így és nem lett semmi baja. Többre tartja a postát, mint a futárt.
Csak mondom, be kell csomagolni rendesen és akkor nincs gond. :K

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26673) westcoastog válasza Varoz (#26672) üzenetére


westcoastog
veterán

Nah feladtam a hirdetést. kis véleményt kérnék. :D
A procinak a doboza mindene megvan, majd a postázásra kérnék egy kis segítséget akkor.
Jah, 04ahgy úgy küldte nekem a 720be-t hogy csak papírral volt becsomagolva a proci doboza, és megérkezett gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#26674) Varoz válasza westcoastog (#26673) üzenetére


Varoz
őstag

Így, hogy dobozzal együtt küldöd akkor elég ha csak betekered valami csomagoló papírral és kész. Aztán ráragasztasz egy fehér papírlapot amire ráírod a feladót és a címzettet.
Postán meg lehet kérni ilyen feladóvényt. Neked a zöld kell. Arra meg ráírod a megfelelő helyre ezeket.
Érték: 0
Csomagolás: Doboz
Tartalma: Alkatrész

Ez kb. egy ezres. Másnapra ott van.
De ha feladtad a csomagot akkor adnak neked egy visszaigazolást és azon van egy számsor ami segítségével interneten meg lehet nézni, hogy merre jár éppen a csomag.

Tesóm már rengeteget küldött így. Küldött már el így 300 ezret érő laptopot is, na meg kijelzőt is és sose volt gond.

nixx
Kérdésedre válasz az utolsó bekezdés.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26675) nixx-21 válasza Varoz (#26674) üzenetére


nixx-21
senior tag

aztán nehogy kipakolják...

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26676) westcoastog válasza Varoz (#26674) üzenetére


westcoastog
veterán

nyomtatópapír megfog felelni? 2darabbal becsomagolom, leragasztom, és a doboz elejére írom a feladót és a címzettet

természetesen becsomagolva kell elképzelni.
(#26677) Varoz
akkor jó. remélem elviszik hamar, ha sikerült eladni, már csak abban kell bíznom hogy rossz a mostani alaplapom, és garanciában rá tudok fizetni az asrock 890gx-lapjára. :D

[ Szerkesztve ]

(#26677) Varoz válasza westcoastog (#26676) üzenetére


Varoz
őstag

Mi is azt használjuk. :D
Jó lesz.

EarL
Látod ezt el is felejtettem, hogy természetesen le kell ragasztani fólia ragasztóval. :)

nixx
Mondom se nekem se tesómnak, nem volt még ilyen gond. ;)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26678) #19617792 válasza westcoastog (#26676) üzenetére


#19617792
törölt tag

Esetleg ragszalaggal betekerheted, miután becsomagolhatod.

(#26679) nixx-21 válasza Varoz (#26674) üzenetére


nixx-21
senior tag

jójóü csak hallotam már tréfás eseteket a magyar postával kapcsolatban....hiába ezek a kódok ha kiveszik a csomagból akkor bukó :)) :D
de csaknem történik ien:D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26680) westcoastog válasza nixx-21 (#26679) üzenetére


westcoastog
veterán

bízzunk benne, remélem fog valakinek kelleni, és nem marad a nyakamon. :DDD
Cél az asrock lap :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#26681) No-kia


No-kia
őstag

omg linkeltem pár képet erre leoltanak h kezdőképeeket minek rakok fel, bakker nincs a topik címében h ONLY HUNPRO PHOTOS :W :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26682) subaruwrc válasza nixx-21 (#26679) üzenetére


subaruwrc
félisten

ien

jáááj, ne msn ez már baszod :DDD

(#26683) nixx-21 válasza subaruwrc (#26682) üzenetére


nixx-21
senior tag

na megérkezett EarL 2.0 alias helyesírás ellenörző a wordből.:D (kis gémkapocs.:D) xĐĐĐ

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26684) Varoz


Varoz
őstag

Amúgy néztem itt a laptopos kérdést. Akármennyire is vagyok AMD-s, laptopból soha. Nem jók, melegszik mindegyik. Mint szerelő nem ajánlom, sokkal inkább valami inteles cumót, de azt is szigorúan Intel chipsettel, mert ha via vagy sis attól mentsen meg az isten.

Viszont az AMD vs. Intel asztali fronton EarL-el értek egyet. Bár nem ennyire erősen. :D
Ja a helyesírásról meg szerintem tudjátok a véleményemet. Ha valaki ad magára és nem igénytelen akkor helyesen ír. :K

Más: Vélemény? Tesómnak volt ilyen kocsija régebben. :D
Volt olyan, hogy ezzel húzta be a Csepel teherautónkat. :D

No-kia
Most az egyszer meg kell, hogy védjelek. :D Rohadtul nincs igazuk.
Idézem a topik elejét: "-kevésbé jól sikerült fotók bemutatása, hogy a készítője is tanulhasson belőle"
Ezek után ne pofázzon egyik se. :W

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26685) #19617792 válasza Varoz (#26684) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nosztalgia kocsi, szép, ezek a szögletes vonalak jól néznek ki. :K

(#26686) westcoastog válasza Varoz (#26684) üzenetére


westcoastog
veterán

ez egy japán 1970 valahanyas toyota corolla?

(#26687) No-kia
valami nem kóser nálad nagyon, valami megbuhizott win7-et raktál föl?

[ Szerkesztve ]

(#26687) No-kia


No-kia
őstag

ez milyen autó pontosan?

vkinek ötlet?

sehogysem indul ael a cod4 xfirellel :W :W

háháhá megoldottam :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26688) Varoz válasza westcoastog (#26686) üzenetére


Varoz
őstag

Nem-nem. Ahhoz elég nagy. :D
Ez egy Toyota Crown, 80 körüli.
Bitang egy jószág, én imádtam, mondjuk tesóm is.

Volt neki egy kombi is, benzines, 2.8-as motorral. Pont ilyen volt. Ez annyira ment, hogy emelte az elejét, pedig elég nagy kocsi. :D
Ebben volt olyan, hogy a csomagtartóban volt egy plusz ülés amit háttal lehetett kihajtani.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26689) westcoastog válasza Varoz (#26688) üzenetére


westcoastog
veterán

a kombinak nagyon amerikaias beütése van. :D :C

(#26690) No-kia válasza westcoastog (#26686) üzenetére


No-kia
őstag

nem, sértetlen, de már alakul a dolog...
varoz: kösz :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26691) Varoz


Varoz
őstag

Szerintem pirosban gyönyörű szép.

Ezzel volt olyan eset, hogy belementek. Inkább csak koccanás volt, de a másik kocsi összetört azért. Kiszáll a csávó, rohan előre és ennyit mondd: "Nagyon össze...." és itt megakadt a szava, mert a Crown-nak semmi baja nem lett. :))
Na, de ez még autó volt. Ennek külön volt egy segéd váza. Ezzel falat lehet bontani.
Pont beszéltük is tesómmal, hogy azért a mai törés teszteket megnézném. Mert ha most a balesetben nem egy twingo van, hanem ez, akkor én a kamionos félteném.

westcoastog
Hát ezt nem is árulták csak japánban meg amerikában. Ide csak valaki behozta.

Itt a wiki-s írás róla. Érdemes megnézni a legújabbat.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26692) No-kia válasza Varoz (#26691) üzenetére


No-kia
őstag

nekem inkább a háttérben levő fehér vmi kéne, erős a gyanúm h hátsókerekes :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26693) Varoz válasza No-kia (#26692) üzenetére


Varoz
őstag

Ez is hátsó kerekes és csak szólok, hogy a fehér is Crown, csak szerintem eggyel újabb.
Bár még az is lehet, hogy a széria is ugyanaz csak az 2 lámpás míg ez 4 és szerintem ez jobban néz ki.
Igen rájöttem a széria ugyan az csak a későbbieken lett 2 lámpás 4 helyett.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26694) westcoastog válasza Varoz (#26691) üzenetére


westcoastog
veterán

gondolom megvolt 1,5 tonna :D

(#26695) No-kia válasza Varoz (#26693) üzenetére


No-kia
őstag

igen, gonsdoltam h ez is az, csak a hátsó gondolom meg is van piszkálva :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26696) Varoz válasza westcoastog (#26694) üzenetére


Varoz
őstag

Kereken annyi volt. :D

No-kia
Miért, szerinted a piros nem lett megpiszkálva? :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26697) No-kia válasza Varoz (#26696) üzenetére


No-kia
őstag

fenese tudja, adják ide egy körre és megmondom :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26698) westcoastog válasza Varoz (#26696) üzenetére


westcoastog
veterán

hát én nagyon tudok. :D

(#26699) Varoz válasza westcoastog (#26698) üzenetére


Varoz
őstag

Uri Geller látott már? :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#26700) westcoastog válasza Varoz (#26699) üzenetére


westcoastog
veterán

nem, de ha a közeljövőben mindent sikerül úgy elintéznem ahogy én azt elgondoltam, akkor nem tudom mitcsinálok. :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.