Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29001) I'm Jocc válasza Varoz (#29000) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Jaja:D San Andreas feeling :C

Nekem ismerős ennek a toyotának a neve, de többet én se tudok róla:D

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#29002) WesTM válasza Varoz (#28984) üzenetére


WesTM
senior tag

Hazaértem a gátról, zsákolni már nem kell, azt mondták szombat-vasárnapra pihenjem ki magam, mert ha bejön a számítás akkor úszás lesz...Újra szakad fent az eső, és az összes vésztározó csurig van. Balhé lehet...

Jó nem értünk egyet. :) Nem feszegetem tovább. :D Ismerem az "F" betűs szabályt.
és tényleg kár, hogy a ladát nem említettem, de az már le van becsülve. :( Persze csak addig, mg nem ül benne valaki. Utána minden haverom imádja. DE! nem lehet mindig ész érveket követni. Akkor csak a csúnya nőknek lenne férjük... Tudod a mondás: Jó kurvából lesz a legjobb feleség. :K

Más: Opel 2000-től eddig nem sokat ért, ez volt a szar korszak, azért az új insignia, astra I és az új meriva csúnyán odabasz a konkurenciának! :K Astra opc-re leszek kíváncsi, azért a gsi, és opc mindig a szívem csücske volt. :K Régi német autó rajongóknak 2 táboruk van a megfizethető kategóriában. Gsi-GTI. Én GSi-s vagyok. :K

(#29003) Varoz válasza I'm Jocc (#29001) üzenetére


Varoz
őstag

Néztem ez ilyen amerikai modell, mint a Camry meg a Crown.
#29004
Csak valahogy nekem ezek jobban tetszenek, mint az európaiak. Mi lesz velem? :O :DDD

WesTM
Elég szar a helyzet mostanság az eső miatt, de azért remélem megússzátok ép bőrrel. :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#29004) I'm Jocc válasza WesTM (#29002) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Ennyire sz@r a helyzet a gátakon? :F Arra a környékre megyünk nyaralni júniusban, szóval lehet látok érdekes dolgokat, de remélem "megússzátok":) (ezt most muszáj idézőjelbe tenni :F )

(#29003) Varoz: Jaja sejtetem hogy az lehet, mert nem sok olyan kocsi van amit európában forgalmaznak és nem hallottam róla:D

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#29005) pckownz


pckownz
senior tag

Excel PWNAGE!!! :DD :DD :DD

Jocc, reggel 7:30 ovinál :DD
Jóéjt topic!

(#29006) westcoastog válasza Varoz (#28992) üzenetére


westcoastog
veterán

Odakint 3 milka a mustang gt?? :Y
ja persze, ha egyszer sikerül is vennem akkor arra rájön a kurva sok regadó, a vám, a behozás költsége... :W :W :(((

(#29007) WesTM válasza Varoz (#29003) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R :R

Most jelenleg ugyan akkora a víz mint 2 hete. Szinte centire. Amivel nincs is gond. Erre fel voltunk készülve. A gond ott van hogy az időjósok fél nappal előre nem tudták megmondani hogy ekkora kibaszott nagy eső jön, újabb 30-40-50mm csapadékkal, ami annyi, ami ezt a vízmennyiséget produkálta... :( És még ezzel sem lenne gond, ha üresek lennének fent a mátrába a tározók.
De nem. Maconka fullon van, Mátraverebély fullon van, zagyva meder fullon van. Pásztói tározó fullon van, fél város ki van telepítve. Nem engedhették a vizet, mert nem volt hova. Viszont ha már nem tudnak mit csinálni, jönni fog magától a víz, és nem lesz kordában tartva. Na most ez a víz ami ma leesik nem tudom hogy jön le, de kint azt mondta nekem a vízügyi csávó, hogy fel kell most készülni a legrosszabbra, mert most rekord árhullámra fog árhullám jönni, amire még nem volt példa. Szombat-vasárnap éjszakát valószínűleg kint töltöm. De remélem nem lesz erre szükség, legalábbis szeretném, hogy ne legyen, mert az már nagyon komoly tétre fog menni.

Mondták kint a szakemberek, hogy nem féltek a mostani víztől egészen addig, még meg nem tudták hogy jön megint a sok víz. Most rettegnek. El sem tudom képzelni Hernád völgyben mi lesz...

I'm Jocc: Akkor vendégem leszel 1 sörre! Hova jöttök nyáron pontosan? :R :R :R

(#29008) Undoroid


Undoroid
őstag

Sziasztok!

Látom,hogy átmenetileg autós-topikká alakultatok... ;]

Csatlakoznék közétek!Egy ILYEN VGA-kártya süvít a gépemben...azt hiszem,hogy itt a helyem! :))

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#29009) I'm Jocc válasza pckownz (#29005) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Később, mert nincs első óra:D
Nem gyenge ez az excel-es cucc:D

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#29010) westcoastog válasza Undoroid (#29008) üzenetére


westcoastog
veterán

Mi mindenről beszélgetünk, igazi kis közösség. :K

(#29011) Varoz válasza WesTM (#29007) üzenetére


Varoz
őstag

A gond ott van hogy az időjósok fél nappal előre nem tudták megmondani hogy ekkora kibaszott nagy eső jön,
Én már decemberben megmondtam, hogy kurva sok eső lesz. Luca naptár megjósolta, de az egész év ilyen lesz. Az időjósok nullák, régen voltak olyan emberek akik pontosan megtudták mondani egy héttel előre, műszerek nélkül. Csak ma már nem sok ilyen ember van vagy csak nem mutatkoznak. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#29012) WesTM válasza Undoroid (#29008) üzenetére


WesTM
senior tag

Szia Undoroid! :C :C :C

Áhhh egy új "régi" ismerős! :C :R :R :R

Örömmel látunk a topicban! :R

Szép az a 4890! Még szép, hogy itt a helyed! :K :)

Varoz: Ez így igaz, emlékszem mondtad te is, hogy csapadékos év várható. De hogy ennyire? :Y Remélem most már ki tombolja magát. Le merem fogadni, ezután meg egy szem eső nem lesz szeptemberig, és olyan aszály lesz mint az állat... Én már semmin sem lepődnék meg... :( :D

mod: Most jött fel apu, ha átbukik a hatvani úti hídon a víz, fel fogják robbantani, mert szó szerint budugózná a medret, és az egész város úszna. Na az lenne még fasza munka. A tóhoz 10km-es kerülővel tudnék kocsival kimenni... :(((

[ Szerkesztve ]

(#29013) I'm Jocc válasza WesTM (#29012) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Hát ja, sajnos elég homár egy időjárás van :F Bár én úgy tudom, hogy az egész nyár fos lesz...

Na én mára elpályázok.. Jóéjt!

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#29014) WesTM válasza I'm Jocc (#29013) üzenetére


WesTM
senior tag

Hát igen! remélem kitombolja most magát, aztán kuss lesz! :)
Idei mezőgazdasági termést ez szerintem teljesen tönkretette. Gyümölcsökről nem is beszélve...

Jó éjszakát neked is!!! :R

Megyek én is jászok egy kis GTR2-t. :K

(#29015) Varoz


Varoz
őstag

Nem tudom ez milyen Toyota, de nagyon fasza. Tiszta EVO.
Toyota Aurion TDR: 1. 2. 3. 4.

westcoastog
Nekem működik. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#29016) westcoastog válasza Varoz (#29015) üzenetére


westcoastog
veterán

Image hotlinked, please use embedd code.- Ilyen autót még én sem láttam. :U

(#29017) westcoastog válasza Varoz (#29015) üzenetére


westcoastog
veterán

érdekes. :U

(#29018) WesTM


WesTM
senior tag

MAI ZENE: Big Boi - Shutterbug [Prod. By Scott Storch]

Ez most odatette! :C

Varoz: Valami nem oké a linkkel. Valami embed hülyeséget ír. :(

Búcsúzom mára! Jó éjszakát Legények!

(#29019) grabber


grabber
addikt

ATB fellépésre valaki?ATB (D); Markus Schulz (USA); Josh Gallahan; Poleposition (H); Tebron & Antoos (H)

Most vettem meg a jegyet csak 3k volt az első ezer db-ra :))

(#29020) Varoz válasza westcoastog (#29017) üzenetére


Varoz
őstag

Nem tudom mi a probléma oka, de ha kimásolod a linket és úgy illeszted be a címsorba akkor megy.
Kipróbáltam IE-vel.

WesTM
Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#29021) subaruwrc válasza WesTM (#29018) üzenetére


subaruwrc
félisten

Ez most odatette!

és tényleg.
ez ilyen nelegyenmárvééége zene :C

29k+ hsz :C

Varoz

látod bazdmeg nem figyelsz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29022) Varoz válasza subaruwrc (#29021) üzenetére


Varoz
őstag

Tényleg, én voltam a 29k. Eh, nem figyeltem. :D
Látom, de sokra nem megyek vele. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#29023) subaruwrc válasza Varoz (#29022) üzenetére


subaruwrc
félisten

hát nem :DDD

(#29024) Varoz válasza subaruwrc (#29023) üzenetére


Varoz
őstag

Na ugye. :DDD

westcoastog
Na megy a link ahogy mondtam?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#29025) grabber válasza grabber (#29019) üzenetére


grabber
addikt

Somebody? :O

(#29026) subaruwrc


subaruwrc
félisten

(#29027) grabber válasza subaruwrc (#29026) üzenetére


grabber
addikt

Nem lehetetlen,csak felfújják ;)

Ezt nézd végig,bár beletekertem.Azt az egyértelmű választ amit rávág a kérdésre sokkoló :Y

[ Szerkesztve ]

(#29028) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Csoki all.
Gyorsba.:R

1. Autómatt már irtam nektek. Ha kell, leírom újra. :R
2.varoz. Emléxel mit mondtam earl nek a 28k hszére? ;] ;) :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29029) nixx-21 válasza WesTM (#29018) üzenetére


nixx-21
senior tag

apppukám kcisit komolyságos a muzsika :C :C :C

júúúúj most nézem alig pár hsz és 30K :Y :Y :Y :Y
mikro és hova megyünk srácok? :)) :))
és ki írja a 30,000.-et? :Y

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#29030) Varoz válasza - = Zk = - (#29028) üzenetére


Varoz
őstag

Köszönöm, bíztam benned. :C :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#29031) Undoroid válasza WesTM (#29012) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia WesTM!

Igen!Máshol is összefutottunk már!Mi már régi "ismerősök" vagyunk! :K

Valóban szép kártya,de a hangja? :Y ITT nem véletlenül írtam azt,hogy süvít!

Elolvastam a blogodban a HD3850-es írásodat és megnézem Katt777-leírását az autómatikus ventifordulatokkal kapcsolatban... :))

* * *

Ennyire rossz a helyzet? :F

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#29032) - = Zk = - válasza Varoz (#29030) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Bennem lehet (Y);):R

Bence
1 szavazat berényre. Ott akarok meghalni. Ha netán elérek abba a buliba. :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29033) - = Zk = - válasza Undoroid (#29031) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Sikítva hisztizek ha bárhol meglátom/hallom katt nevét...!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29034) pckownz válasza - = Zk = - (#29033) üzenetére


pckownz
senior tag

Most ezt így elképzeltem. Kezdesz azonosulni az avataroddal :DD :DD

(#29035) - = Zk = - válasza pckownz (#29034) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Muhaha. Ezt bóknak veszem :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29036) westcoastog válasza Varoz (#29024) üzenetére


westcoastog
veterán

nemjó ugyanúgy, most suliban sem. am megbasztak matekból :W

[ Szerkesztve ]

(#29037) - = Zk = - válasza westcoastog (#29036) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Bukta? Hányadik osztály?
Hát, részvétem. :R

Én 1x buktam. Szki. Második év vége. Fizika. De a javító meglett. Máig sem értem, hogyan. Majd gyuri geller megmondja...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29038) Undoroid válasza pckownz (#29034) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Ezt most nem értem?Ennyire rossz híre van a srácnak? :F

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#29039) nixx-21 válasza westcoastog (#29036) üzenetére


nixx-21
senior tag

ejjjj papikám az nem túl jó:F
de öröm az ürömben ha ez az egyetlen tárgyat akkor még pótvizsgán van esélyed :K
nekem hálisten minden jól alakul igaz spanyol vizsgán behúztam egy elég tré tételt és bukó lett de hál isten semmiből nincs bukás és átlagom is 3,7
ami ebben az iskolában egész korrekt...
(hátmég ha tanulnék is napi 10 percet akkor simán megütném a 4,0+-t :DDD)

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#29040) - = Zk = - válasza Undoroid (#29038) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ink fura. Van aki issza a szavait, van aki nem.
Azelőtt nemvolt bajom vele, aztán egyszercsak felnőtt. És enyi. Mindent tud. Nála nincs olyan, hogy "passz".
Van pár ph member, aki szintén ki van bukva tőle. Nézd meg a legújabb írását. Amit irt, meg a hszeket. Tanulságos...
Saját vélemény, jöhátnek a kavicsok :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29041) Varoz válasza Undoroid (#29038) üzenetére


Varoz
őstag

Hát van egy beütése. Minden szar és mindenki hülye csak ő nem. :W
Meg ő mindent tud (ami hihető is lehetne, ha igaz lenne, de nem az).

westcoastog
Akkor majd feltöltöm a képeket külön, csak most megyek haverhoz. A matekot meg sajnálattal hallom.

Zk
Valahogy egy véleményen vagyok veled. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#29042) - = Zk = - válasza Varoz (#29041) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Akk nagy ölelés :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29043) Varoz válasza - = Zk = - (#29040) üzenetére


Varoz
őstag

Olvasgattam a cikket és van benne igazság, de megint túlzásba vitte. A hsz-ok meg még érdekesebbek.
Írták, hogy a Borderlands az év játéka, erre ő:
"Ha az év játéka a Blands, az csak igazolja, amit elmondtam: minimális kisebbségben vannak azok, akik igényesek, és van önérzetük."
Ezt akárhogy olvasom, egy valami jön le. Mindenki hülye. Na most akkor ne sértődjek meg, hiszen nyíltan le hülyézett. :W

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#29044) westcoastog


westcoastog
veterán

majd meglesz az nyáron..

(#29045) pckownz


pckownz
senior tag

Gecciiii BigBang Theory mekkora sorozaaaat XDDD

(#29046) No-kia


No-kia
őstag

huh, hazaértem, deszkám elűzott, mert elmentünk fotózni esőben... de így évvége felé kurva jó a suuli xD

pck: nekem is egyik kedvenc sorozatom már régóta

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#29047) pckownz válasza No-kia (#29046) üzenetére


pckownz
senior tag

tévében is adják??

(#29048) No-kia válasza pckownz (#29047) üzenetére


No-kia
őstag

nem tom, nekem gépen van, amúgy nem hiszem

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#29049) No-kia


No-kia
őstag

úristen ezek a szemek :Y :Y

Transformers 3 a legjobban várt filmem :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#29050) No-kia válasza - = Zk = - (#29037) üzenetére


No-kia
őstag

nekem még mindig 2 egyesem van fizikából, meg pár dogám bent, remélem azok jól sikerültek és megleszek a 3-as, lehet még a 4 es is xD nah jó az azért kizárt xD necces így jún 4-e körül xD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.