Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9001) - = Zk = - válasza nixx-21 (#8999) üzenetére


- = Zk = -
félisten

juj...:Y az dúrva:U
ilyenkor mindenféle kutakodás nélkül, csak pár kérdést tennék fel nekik. hogy megértsem, miért tette az adott illető. felnőtt fejjel eltudom képzelni a válaszokat, arcokat, szituációkat, az máskérdés, kinek adnék igazat!...
hát nemirigyellek Bence:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9002) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9001) üzenetére


nixx-21
senior tag

fater egyből levágta, bátyám kicsivel később én emg kb akkor kezdtem el gondolkozni rajta amikor írtam nektek.....mondjuk fater az most eléggé kivan mert ugy anyum most megint nincs itthon 3 napja apám meg csak iszik....és nővérem direkt hozta neki a piát én hiába mondtam neki h ne mert már eleget ivott azért is....aztán lefalcolt ma reggel kezembe vettem az irányítás elvettem fatertól a pénzét h ebből márpedig azértsem fog piát venni mind1 ez így hosszu lenne meg felszinesen tudnám elmondani...csak már kicsit nagyon elegem van mindenből....és msotmár le kelle írjam akár ezt a keveset is =S

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9003) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9002) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megértelek.
én nem éltem át ilyet, de apám alkoholista amióta ismerem. 10éves korom előtt elváltak anyámék. nem nagyon keresem őt, csak néha-néha. de feleslegesen...

azért nővéredet sem értem ilyen téren Bence vaze:U direkt hoz piát apádnak?...hm. megindokolta, miért?....

írd ki nyugodtan :R itt nem találsz süket fülekre, tán még használható tanácsot is kapsz:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9004) WesTM válasza nixx-21 (#9002) üzenetére


WesTM
senior tag

:( :( :( Papi mi melletted vagyunk!!!! :R

(#9005) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9003) üzenetére


nixx-21
senior tag

gondolom direkt piáltatta h leitassa mégjobban(és könnyű a katit táncba vinni ha ő is akarja) h el tudja venni a pénzét apám meg ne vegye észre....apám direkt kivett pénteken 23 K-t a kártyájáról h hétrőn azaz honlap megy uj ajtókért(mert közben itthon ugye felújítás van) erre már maradt 1,200 forint az a durva h amit nővérem vett (3 kisvodka+1 nagy vodka +10 sör) az sincs 8-9K-nál több....és az a 23,000ft mind eltűnt... :(

durva h kb mi fiuk alig vagyunk megbesüclve pedig azért mi vinni akarjuk valamire...bátyámmal MO Top10 gimijébe tartozó gimibe járunk tehát nem egyszerű(Károlyi Mihály Spanyol-Magyar tannyelvű gimi) sportoltunk igaz msot suli miatt be kellet fejezni éls cska itthon edzük de a sportban sem kis szinten mozogtunk a bátyámmal....nővérem is nagyon jo kis gyerek volt normális tanuló.....aztán jött az egyik barátja...bátyámmal még anno 3 éve megmontuk h ebből gáz lesz h ha Imola összejön ezzel a gyerekkel a gyerek füvezett meg szar tanuló volt nővérem azóta szar tanuló lett,egy fizetős alapítványi suliba jár......és ott is csak magántanuló magyarán kb semmit nem csinál azt a sulit kisujjból simán kiráznám5ös-re....lényeg h anyám annak a gyereknek az apjával csalta meg apámat...magyarán ha nem engedtük volna egybe a családot nem lett volna ez....anyumék elköltöztek, ezalatt nővérem eszméletlen mértű telefonszámlát csinált(100-200 ezerig terjedő telefonszámlát) és anyám meg halmozta fel a tartozásokat(mert ugye másik lakásban lakott amit fizetni is kellett) jo apám egy ideig tűrte fizette a számlákat de azért nem csoda h ő sem bírja ezt elviselni.....aztán volt oan mikor még anyum nem jött haza eljátszotta h hazajön ittvolt egy hetet és lerántott apámról 250K-t és badzmeg anyám is akkor kezd el megbolondulni mikor már mindent kezdett volna beindulni pont iveltünk felfele erre anyám emghülyül mikor 2004-2005-be apám cége becsődölt és hitelből-ihtelbe mentünk és napról-napra éltünk az 1000* szarabb volt pénzügyileg de msot h helyre állnánk szétmegy a család áhh komoylan mondom kezd elegem lenni már mindenből mert h azért nicns pénz arra h elmehessek bulizni mert anyám meg nővérem tartozásit kell betömködni komoylan mondom mi értelme van így ennek az egésznek :F :( próbálom elviselni takargatni h szar de már lassan lassan nem birom (nem lenne egyszerűbb feladni az egész életet? fordul meg benne párszor ez a kérdés de a lelkem ienkor magára üvölt h ne merd megcisnálni badzemg te erősvagy! de egyre kevésbé tudok ezzel magamra hatni) :O

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9006) lsc


lsc
nagyúr

Még írhatnátok hogy érjen is valamit, köszi .

Az élet kegyetlen .

(#9007) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9005) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemharagszol meg ha erre nemreagálok?:U
nemes egyszerűséggel mert nemtudok....átéltem, láttam tapasztaltam már ilyet:R
én innen a 16ból csak azt tudom mondani, hoyg tarts ki amig lehet. mérlegelj, és vállalj állást vki mellett:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9008) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9007) üzenetére


nixx-21
senior tag

tartsak ki....ja azt teszem mióta szétszakadt a család.....komoylan mondom inkább pénztelenség legyen mert akkor még egybe volt a családom...... :( bátyámnak könybeb mert ő tud lelkileg támaszkodni a barátnőjére(2,5 éve eggyütt vannak) de én senkire mivel bátyám nem sokszor van ithhon leginkább barátnőjével van nővérem meg anyám rapszodikusan oldaj meg az ithon létet apámmal emg nem lehet beszléni ha iszik....végig anyám f@szságait hajtogatja....ő sem bírja feldolgozni, én meg lelki támasz nélkül nehezen birom.... :(

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9009) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9008) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemtudok mit mondani. javasolni amit javasoltam.:R
deha érdekel én mit tennék:
ha ennyi idős lennék mint te (persze az előzményeket nem éltem át, csak hasonlót)
várnék. télleg nemtudnék mást tenni. mert fiatalon nemtudom mennyi beleszólásod van az otthoni dolgokba :Uvagy ha lehetséges, nagyszülőkhöz költözni...:U tudom hoyg túléled komám, ismerlek annyira:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9010) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9009) üzenetére


nixx-21
senior tag

nagyon remélem =/

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9011) subaruwrc válasza nixx-21 (#9008) üzenetére


subaruwrc
félisten

hubazmeg mire jövök haza :Y nem tudok okosat mondani, csak azt hogy az idő sokmindent megold, mi pedig mindig meghallgatunk :R

(#9012) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9010) üzenetére


- = Zk = -
félisten

figyi! amit most burkoltan irnifogok ,lehet warnt, vagy bant kapok érte
de hogy megértsd, csakazért...
1-2 hete elég kemény hungarista lettem. láthatóan.és lehet hamarosan beállok a Magyar Gárdába is. mert hiszek egy jobb magyarországban. nem reménykedek, hiszek:R

subaru: nagyon jól beszélsz:R eza mondat hiányzott a legjobban ide. köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9013) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9012) üzenetére


nixx-21
senior tag

sajnos nem fogod megélni azt a jobb magyarországot....én is neccesen.... :(

ZK: sajna msot nem tudok optimista lenni pedig nagyon jellemző rám......=/ ,te kis TV sztár :p

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9014) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9013) üzenetére


- = Zk = -
félisten

dehogynem! irnék oldalt ahonnan lehet tájékozódni, de nem politizálok.:R
itt nem....!:R

csakhogy tudd, kintvoltam a tegnapi szabadság téren ;)
TV is éppenhogy mutatott :B

szerk: énmeg innen nemtudok optimizmust adni neharagudj:R amit tudtam megtettem Ecsém:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9015) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9014) üzenetére


nixx-21
senior tag

tudom és hálásan köszönöm :R :)

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9016) westcoastog válasza nixx-21 (#9008) üzenetére


westcoastog
veterán

öregem kezet foghatunk.. :( tudom miről beszélsz, régebben kaptam ebből a dologból én is eleget :(

Lassan csak meglesz a 10k hsz :C

[ Szerkesztve ]

(#9017) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9015) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ámen! :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9018) #19617792 válasza - = Zk = - (#9009) üzenetére


#19617792
törölt tag

Mondjuk ami nálunk megy, az se semmi. Mamának 4 gyermeke van (köztük anyum is), mind a 4 gyermeknek van családja és csak a mi családunk van egyben és áll stabil lábakon, a msáik három család már mind a csőd szélén áll, vagy már abba is került.

Nemrég beszéltem uncsitesómmal, hogy azért adja vissza a kártyámról lebeszélt pénzt (amit nem jókedvből dumáltam le, helyette intézkedtem), de erre előállt a tipikus primitív szöveggel: "majd kiverdesem a fogaidat, oszt majd leshetsz" és felhozott egy olyan indokot, amitől egyszerűen röhögőgörcsöt kapok: "kajára is alig van pénz". Csak neki nem esik le, hogy itt egy logikai bukfenc van? Ha kajára is alig van pénz, akkor hogyhogy van pénz bulizásra? A bulizás költségvetése erősen meghaladja azt az összeget, amit vissza kellene adnia. Ez gerinctelenség.

nixx-21, westcoastog: Mindnyájan kezet foghatunk. Tudnánk mit egymásnak mesélni. Ha a világot nem is válthatjuk meg, a közvetlen környezetünket tegyük jobbá. Ha sokat nem is tudunk segíteni, de azért ellene ne tegyünk. :)

[ Szerkesztve ]

(#9019) - = Zk = - válasza #19617792 (#9018) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, ezis egy érdekes sztori..hm :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9020) westcoastog válasza #19617792 (#9018) üzenetére


westcoastog
veterán

Jah ezt a pénzes dolgot kitárgyaltuk, na de az milyen dolog hogy az ember unokatesója azt mondja hogy "kiverdesem a fogaid!" :W :((
Inkább bulizik, és mellette éhendöglik :O

(#9021) #19617792 válasza lsc (#9006) üzenetére


#19617792
törölt tag

Írtam egy hosszabb élménybeszámolót, nem tudom, hogy ilyesmire gondoltál-e, mert tulajdonképpen ugyanazt mondtam el, mint legelőször, csak terjengősebben. Remélem azért ez is hasznos lesz. :)

westcoastog: Az az indok, hogy "nincs pénz" azt én nem veszem figyelembe, mert ez egy tipikus lerázószöveg.

Hát, ha összejön egy 10000. hsz. partizás, akkor lenne mit egymásnak mesélnünk. Nem csak jót, azt hiszem. Bár igazából azért jönnénk össze, hogy jól érezzük magunkat. Amit nem is kell mondani.

[ Szerkesztve ]

(#9022) - = Zk = - válasza westcoastog (#9020) üzenetére


- = Zk = -
félisten

aki bulizik, az nemdöglik éhen. jegyezd meg.
csak kevesebb a kaja, mint amit megszokott. ennyi:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9023) nixx-21


nixx-21
senior tag

Kezdem vissaznyerni az éelterőmet :)) (hála nektek és armin bácsinak :K )

ezt sasoljátok meg....FPS gém mindössze 95kB de fény árnyékok nagyon szépek :Y

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9024) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9023) üzenetére


- = Zk = -
félisten

honnan szedsz te ilyeneket?:C:Y mártöltöm is...jah már lentvan:DDD

EARL: belső informátoromtól tudom, hogy előrehozott stégparti leszen:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9025) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9024) üzenetére


nixx-21
senior tag

ATi találgatós topik...mindíg nagy eszmecsere folyik ott és minden szakértőbb guru ott tegneti napjait :D ott linkelték na mondom megnézem mi fér bele 95kB-ba :Y :Y ien fejem volt....

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9026) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9025) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kipróbáltad a gémet?:U

találgatós topik?! hm... ezek az IT-sok sosem pihennek, vagy kapcsolódnak ki? még ilyenkoris TALÁLGATNAK?:U:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9027) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9026) üzenetére


nixx-21
senior tag

kipróbáltam....1 pálya van rajta kicsit gyerekes a játék de maga a fény-árnyék hatás elképesztő h 95kB-ba belefért....végigtoltam ám.. :D
IT-sok nagy részének nincs élete (tisztelet a kivétel :DDD )

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9028) nixx-21


nixx-21
senior tag

armin van buuren- state of trance 412
01:12:50-től tessék meghallgatni :B csodaszép :C

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9029) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9027) üzenetére


- = Zk = -
félisten

érdekes játék:C
bugzik pár helyen de jó:C látok benne jövőt :K

bash.hu-n amiket lehet olvasni az ilyen IT-sektől:Y beszabehu....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9030) No-kia válasza - = Zk = - (#9003) üzenetére


No-kia
őstag

szintúgy, 7 éves koromban anyuék elváltak, a apum is alkoholista volt, de halottról jót vagy semmit ,csak nem szokott le, pedig azért felnőtt fejjel megakartam vele beszélni pár dolgot

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9031) gaby77


gaby77
csendes tag

Bárki mit is mond, én az ATI-ra esküszöm

:R :R :R :R :R :R :R :R :R

"Azt tudom, hogy "google a barátom és wiki a barátnőm".

(#9032) No-kia válasza gaby77 (#9031) üzenetére


No-kia
őstag

mi is, 10 emberből 9 ezt ajánlja

egyél tehénszart, 10000 légy nem tévedhet :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9033) westcoastog válasza gaby77 (#9031) üzenetére


westcoastog
veterán

Az Ati Vga tulajok baráti topikjában található emberek, szerintem csak 50%-ka esküszik az atira :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9034) - = Zk = - válasza westcoastog (#9033) üzenetére


- = Zk = -
félisten

"egyél tehénszart, 10000 légy nem tévedhet " b+ nokia. ezen besírtam:R idióta banda :W

Westc. :50%-a?:Y ember, nekem full ATI-AMD konfigom van:C azmár csak maga 100% :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9035) westcoastog válasza - = Zk = - (#9034) üzenetére


westcoastog
veterán

nemérted :DDD
csak úgy megmondja hogy mire esküszik, itt az atis topiban, hát gondoljuk, aki itt van az mind az atira esküszik :DDD
nah érthetőbben, mintha bizonygatni akarná nekünk hogy az ati jó ( nem mintha nemtudnánk :DDD ) szerintem :C
énnékem is ful amd-konfigom van :U :R
más: segítsetek dönteni! hagyam e ezüstösen, avagy fessem feketére a házam elejében lévő ezüst betéteket :U :F ?

majd kéne nyomtatni, ati meg amd logót, és igényesen pár flakon festékből kipingálni a házra (a színek miatt pár flakon, piros fehér zöld :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#9036) - = Zk = - válasza westcoastog (#9035) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tényleg nemértem/tettem.. :C

örülök, hogy nekedis az van :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9037) WesTM válasza westcoastog (#9035) üzenetére


WesTM
senior tag

Én mély narancssárgára festeném. :R Fekete a narancsal elég vegán néz ki. ;] Én köv házam tuti narancs lesz.

Más: Úgy megtekertem a motor nyakát ahogy kell. :D Aztán megnéztem a naplementét a zúgónál. Nem volt rossz. Most még jobban pörgök mielőtt elmentem, pedig a lefárasztás volt a cél. :)) Egész este megint zenélek... ;]

Earl papi: Club life 119-et meghallgattad? Nagyon ütős anyag lett újfent. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#9038) nixx-21 válasza WesTM (#9037) üzenetére


nixx-21
senior tag

nekem (ha lesz rá keretem):
-belül fekete (matt fekete ház,alaplap,VGA)
-piros neonokkal
-fehér ventikkel(CM TX2-n is venticsere fehéren világító ventire)
-alulra méretrevágott plexi ATi logóval ellátott matrica rá a plexire és plexi alá 2 piros neon

aki a plexisset nemérti annak itt a vidi

így fejben elképzelve állat módon néz ki :K :C :R

Pííít: livesets-re nem teszik fel oan sűrűn a CB-ket :((( így én még nem töltöttem le

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9039) westcoastog válasza nixx-21 (#9038) üzenetére


westcoastog
veterán

jah én is feketítési mániában szenvedek, jelenleg az egész gépem lecserélném ha lenne ennyi money, 1 msi fxgd70-es deszkára, coolermaster v8-ra, 4870x2-re, black edition ;] ph2-re, satöbbi :B :DD
valaki nem akar cod2-zni? szétunom magam :O

[ Szerkesztve ]

(#9040) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9038) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én kénytelen vagyok a KÉK-FEHÉR mellett letenni a voksomat. a BMW is kék-fehér emblémás ;)

kívánom, hogy sikerüljön! de igérd meg vaze...! :((( mi látjuk előszőr, és csak utánna az adott topic:C

westC: gondoltam rendezek GRID partit, de szaggat a netem:Y és amúgyis rühellek driftelni veletek :P

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9041) WesTM válasza nixx-21 (#9038) üzenetére


WesTM
senior tag

Jó elképzelés!!! :) NEkem jelenleg kibelezve szalad a gép. Nem nagyoon bírja a meleget. (Gyári intel hűtő... 1.3V- jelenleg 3300mhz.) Melegben játék közbe újraindul, de teljesítményből nem adok alább, így hát szobaventi elég, aztán hagy szóljon. ;]

Club Life 119 Innen le tudod szedni! :R

(#9042) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9040) üzenetére


nixx-21
senior tag

majd meglássuk :DDD

amugy persze ti lesztek az elsők akik kapnak egy kis insider infot :K :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9043) westcoastog


westcoastog
veterán

nekem is segítsetek, ti lehet kreatívabbak vagytok, mit lehetne még alkotni ezen a gépen, mert még eléggé kiaknázatlan szerintem :U
szerintem az ezüst holnap feketévé válik :U
utánna jöhet a gép váza, (darkos gép :DDD )

(#9044) - = Zk = -
nálam 1 12cm-es fekete tápventi vár arra hogy beépítsem a ház elejébe, csak nincs 2pinesról-molexra átalakítóm

[ Szerkesztve ]

(#9044) - = Zk = - válasza WesTM (#9041) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én ezért építettem bele revoltec ventiszabályzót :C
meg pluszba 3db 92mm-es ventit. nameg most intézkedek 220mm-es oldalventi végett :W
francba....a nyár! az..! váhh!

westC :no para. az enyém meg kicsi, és ahoz képest mekkora debella yeti :W
helyem alig van benne, de a BMW-ről nem mondhatok le. megköveznek, ha elfordulok :DDD
ebbe pl vizet sehova. max a radikat kéne kívülre felszerelnem, de hova....:U ugyhogy képeket tégy fel, több oldalról, és a kreatív csapat kézbeveszi:C

szerk: tudok linket adni ahonnan olcsón lehet rendelni. énis onnan szereztem be, és a slussszpoén, hogy innen 45perc séta:C ha sikerül elintéznem az oldalventit, valszeg megint mennem kell, hosszabbítóért (3pines hosszabbító)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9045) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9044) üzenetére


nixx-21
senior tag

srácok srácok mire való a klíma ha nem a szoba hűtésére? :P :C jahogy nektek nincs? :DDD elnézést ;]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9046) WesTM válasza - = Zk = - (#9044) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R

NA SRÁCOK! FELHÍVÁS!!! WARNING! ACHTUNG!

Zk papi már rendelkezik bennfentes infókkal, de most nyilvánosság elé tárom:

Augusztus folyamán, inkább a 2. felében úgy gondoltam szervezek egy kis ATI barát fórumtalit.

Valami olyasmire gondoltam, hogy kivonul a banda a stégünkre, ott nyársalás, sütés, főzés, majd még kiderül, és ivás lesz. Ha olcsón meg tudom szerezni a horgásztanyát, akkor ott leszünk, és szerintem meg tudom mert független vezetőségi tag vagyok! ;] Akkor lesz zene minden mennyiségben. És természetesen berúgni, hányni, szabad. ;]

A munka dönti el, hogy mikorra tudom ezt megalkotni. De a lehető leghamarabb szólok.
A befizetendő költséget még kiszámolom. :R -nem kell nagy számokra gondolni. :R :C

Jah hát és az elmaradhatatlan KARaOKEEE.... ;]

nixx-21: Lenni van csak a földszinten. Tetőtér gyilkos dolog ám. ;] :C

[ Szerkesztve ]

(#9047) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9045) üzenetére


- = Zk = -
félisten

elhalgass, némber ;]

WesTM: azéret aztis kalkuláljuk bele, miféle itoka leszen:C ink veszek itt az osanba egy tálca heinekent, meg egy üveg becherovkát, csak ne vmi hánytatót itass velünk :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9048) WesTM válasza - = Zk = - (#9047) üzenetére


WesTM
senior tag

Az nem lenne rossz ötlet, ha mindenki hozna. Mert ha bevadulok és veszek 25liter kannásbort, annak csúnya fetrengés lenne a vége... :DD ;]

(#9049) - = Zk = - válasza WesTM (#9048) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah azt tuti kiöntöm:C odadom a pénzt, hogy hozzál ropit, addig kiöntöm valahova. vagy beletankolom a céges verdába:C oda pont jó érzésem szerint:C
sajnálom Péterem, hogy ilyennel mérgezed bendődet :( :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9050) WesTM válasza - = Zk = - (#9049) üzenetére


WesTM
senior tag

Na várjál csak papi!!! Majd megmutatom én! :D ;] :R

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.