Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC87U

Kétsávos, Wireless-AC2400 gigabites útválasztó
Kereskedelmi forgalomba hozatal kezdete: 2014

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) MCs88 válasza ArthurShelby (#2500) üzenetére


MCs88
aktív tag

Én az 5Ghz-et beáldoztam erre, minden más a 2,4-et használja, így nem vettem észre problémát (eddig).

(#2502) tobias40 válasza MCs88 (#2501) üzenetére


tobias40
veterán

Ezt a beáldozást hogyan kell érteni? :U

(#2503) Gubek-Einste válasza tobias40 (#2502) üzenetére

Úgy, hogy 5 GHz-s sávot csak a két eszköz összekötetésére használja.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2504) tobias40 válasza Gubek-Einste (#2503) üzenetére


tobias40
veterán

Értem.
Én inkább kábellel kötöm össze a két eszközt így megmarad az 5GHz is és sztem stabilabb is a 2. router jelerőssége,vagy rosszul gondolom?Tegnap csináltam meg éppen ezt a 2. router linksys wrtg54,15m kábellel kötöttem össze és így a földszinten is jobb a wifi azon a helyen ahol eddig az emeleten levő asus wifi jelét vettük.

(#2505) Gubek-Einste válasza tobias40 (#2504) üzenetére

Természetesen a kábelezés mindig a legjobb megoldás.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2506) MCs88 válasza tobias40 (#2504) üzenetére


MCs88
aktív tag

A media bridge mode-nak az a lényege, hogy a 2. router csak egy kliens a wifin, amit továbboszt kábelen, így a 2. router nem is szór wifit. Esetemben nem a lefedettség növelése volt a cél, hanem, hogy ne kelljen falat vésni, de mégis legyen egy stabil és magas sávszél a 2 szoba között.

(#2507) tobias40 válasza MCs88 (#2506) üzenetére


tobias40
veterán

Értelek,nekem a wifi is kellett a kábelezés meg nem volt gond csak be kellett húznom a kábelt!
Kábelesen megy róla a popi A210 meg az xbox360 ,és még a wifi is jól jön abban a szobában és környékén...:R

(#2508) csucsreg


csucsreg
tag

Sziasztok!

Van egy érdekes problémám.
Tárgyi routerem van.
5Ghz-en a TV (android) nem látja a NAS-om, 2,4en igen.
A NAS kábelen lóg.
Találkozott már valaki ilyen esettel?

(#2509) ArthurShelby válasza csucsreg (#2508) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Más eszköznél (pl laptop) is ez a helyzet? Mert ha nem a tv-nél a hiba.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#2510) Algernon


Algernon
újonc

Sziasztok,

mennyire stabil manapság ez a router? Gondolok itt az összefoglalóban irt 5GHz problémákra, ugyanis főleg ebben a tartományban szeretném használni és fontos lenne a stabil folyamatos kapcsolat. Illetve van valakinek tapasztalata, hogy a Ac68hoz képest kb. mennyivel jobb a lefedettsége ?

Köszi
Alg

(#2511) MaCS_70 válasza Algernon (#2510) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nálam másfél éve folyamatosan atomstabil.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#2512) the.odzsy válasza Algernon (#2510) üzenetére


the.odzsy
aktív tag

Megerősítem nálam is! :K

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#2513) csucsreg válasza ArthurShelby (#2509) üzenetére


csucsreg
tag

Más eszközön nem nézek filmet csak ezen a tv-n.

(#2514) ArthurShelby válasza csucsreg (#2513) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Az mindegy, diagnosztika miatt lenne fontos, mert így ki lehet szűrni, hogy a tv, vagy a router hibás (szerintem a tv lesz).

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#2515) jeni válasza csucsreg (#2508) üzenetére


jeni
félisten

ha van 5Ghz mobilod akkor letudod tesztelni. az újabbakban már az is van.

(#2516) csucsreg válasza jeni (#2515) üzenetére


csucsreg
tag

Ok. Köszi. Meg fogom nézni. Amúgy youtube 4k meg minden más megy.
Másik kérdés:
Dual WAN móddal van valakinek tapasztalata?
Másodlagos wan-nak a 2es LAN portba bedugtam a T-s 250 Mbites netet, elsődlegesen maradt a gigabites digi.
Terheléselosztást állítottam be 3:1 arányban, viszont minden 4-5 oldal timeoutra fut.

Mi ennek a helyes beállítása vagy mire kell figyelni?

(#2517) MrZed001


MrZed001
tag

Digi - Tcom dual WAN-al én is harcolok, még nem jött össze. Nehezítésként Tcom IPTV. Szóval ha valakinek sikerült, örülnék egy leírásnak.

Más (de kapcsolódik), DHCP gondok. Tcom-on is kell (az adja az IPTV beltérieknek, nem állíthatóak statikusra), meg ASUS-on is kell (az adja a WIFI-s eszközöknek).
Topológia egyszerű:
Digi router -> Asus -> switch <- Tcom router

A DHCP igazi copás, lévén a hálózaton Asus v Tcom router kettőből amelyik előbb válaszol, az ad IP-t (meg gateway) a kliensnek.

Csakhogy így a WIFI-s gyakran a Tcom-osat kapja (lassú), a Tcom-os IPTV beltéri meg az ASUS-tól a digiset. Az pedig akkor nem megy (tcom hálózata kell neki).
Pedig már direktbe Tcom-os router-be vannak dugva az IPTV beltériek ... és így is gyakran Asus ad nekik IP-t Hamarabb válaszol az IPTV->Tcom router->switch->Asus útvonalon, mint direktbe a Tcom router.
Meg fordítva is, hamarabb válaszol Wifi -> Asus -> switch -> Tcom router, mint direktbe az Asus.

Van az ASUS-ban lehetőség valahogy MAC tiltásra lehetőleg nem Merlin-nel? (IPTV box-ok letilt, ne kapjanak DHCP-n IP-t tőle)
Vagy a DHCP szeparálására, hogy csak wifi-re osszon, lan-ra ne?
Vagy valami más megoldás, amire nem gondoltam ?
Köszönöm

(#2518) csucsreg válasza MrZed001 (#2517) üzenetére


csucsreg
tag

Szerintem eleve rosszul kötötted össze. A T-s netet az Asus Lan2be kell bedugni. Vagy lan1-be ha azt választottad ki terheléselosztásnál az asusban.

(#2519) ArthurShelby válasza MrZed001 (#2517) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ha jól tudom a T-s hgw-t nem lehet modem módba tenni, ha van iptv-s előfizetésed. Szóval így már helyből 2 router van. Egy alhálózatban van a 2router?

Szóval legyen a más az alháló. Az, hogy a wifis eszközönél mi a prioritás wifi ügyben, azt a klienseknél kell beállítani.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#2520) MrZed001 válasza ArthurShelby (#2519) üzenetére


MrZed001
tag

Egy hálózatban van a két router (közöttük switch, vannak végpontok ahova tcom IPTV + diginet megy egy netkábelen).
Az, hogy külön subnet ugye lényegtelen, hisz amikor a kliensek a DHCP-hez szólnak még nincs IP-jük vagy subnetjük.

Kiküldenek egy broadcast üzenetet a teljes hálóra, hogy adjon valaki IP-t (meg subnet, DNS, meg def.gateway). Aki előbb válaszol nekik, azt fogadják el. Ezért is gáz ha két DHCP server van egy neten.
Lehetne persze, hogy a két DHCP azonos subnetből oszt címet, de a válaszukba a default gateway akkor is önmaguk lenne, azaz akkor is rossz helyen menne ki a kliens (ha nem a megfelelő válaszolt neki).
És nem tudom hogyan tudnám megoldani.

Wifi klienseken DHCP prioritás? Sztem csak annyi van, hogy vagy DHCP-től kapják, vagy statikus. Éppen ez az egyik vicc, hogy bár az Asus-ra csatlakoznak, de néha az az mögött Asus->switch->tcom router útvonalon a tcom ami ad nekik IP-t.

Nem terheléselosztást próbálom, hanem failsafe-et. Illetve azt is. Azt már elképzelni sem tudom, hogy ha sikerülne is a DUAL WAN, a DHCP hogy működne (hogy tényleg mindenkinek a saját gw-ét adja kimenetnek, LAN-Tcom-os IPTV-nek a tcom, wifis eszközöknek digi).

(#2521) Gubek-Einste válasza MrZed001 (#2520) üzenetére

Próbáld meg azt, hogy a T-s net megy a WAN port és a Digi-s közvetlenül a LAN-ba és akkor a LAN lesz az elsődleges, a WAN pedig a másodlagos kapcsolat így el lesz szeparálva a saját belső hálózatod a T-s eszközétől.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2522) MCs88 válasza MrZed001 (#2520) üzenetére


MCs88
aktív tag

Ez így nem teljesen igaz, a DHCP broadcast az alhálózaton belül megy csak ki, ha nem így lenne a világ összes DHCP szervere válaszolna a te eszközöd kérésére.
A következőt próbáld ki:
Minden IPTV menjen a T-s modemről.
A T-s modem 192.168.0.0-s hálózaton legyen (192.168.0.1)
Az Asus használja a 192.168.1.0 -s hálózatot (192.168.1.1)
Az Asuson a T-s net fix IP-vel 192.168.0.2-es WAN address-el.
A T-s modemen a 192.168.0.2 legyen DMZbe rakva, hogy ne kelljen 2X portforwardolni.
A digi-s gondolom PPPoE ott nem kell ilyennel szórakozni.

így minden belső hálózati eszközöd csak az asus-tól fog IPt kapni.

(#2523) MrZed001 válasza MCs88 (#2522) üzenetére


MrZed001
tag

Egész jó ötlet, de van egy bökkenő.
Mégpedig, ahogy korábban legelek írta: "a T-s hgw-t nem lehet modem módba tenni, ha van iptv" ... ami van.
Gyanítom ezért is nem megy nekem a Dual Wan. Korábban kísérleteztem vele. Amint bekapcsoltam dual WAN-t (fail safe, WAN1 : digil, WAN2: Tcom), azonnal lehalt a digis kapcsolat. Mondjuk az lehet még nincs modem módban, de ha a tcom-os nem is lehet, akkor mi történik? Wan1 modem mód, wan2 nem modem mód, menne egyáltalán? Vagy mindkettő nem modem módban ?

És a DHCP kérést a teljes hálózatra küldi ki (broadcast). A router megfogja, ezért is nem jön WAN-ról be, illetve LAN-ról ki WAN-ra. De mivel a WIFI része a LAN-nak, így a WIFI-s DHCP kérés szépen kimegy az ASUS LAN-on lévő másik, a Tcom-os router felé is, és az is válaszol.
Ugyanígy vissza az IPTV-s kütyük kérésére a LAN-on lévő Tcom router, és a WIFI-t kiszolgáló Asus is válaszol.
Tudom, tegyek közéjük egy routert, és ott szaggassam meg :D Most nem vennék csak erre még egyet, ha lehet.
A switch meg buta gigás switch, abba se tudok belenyúlni.

(#2524) Gubek-Einste válasza MrZed001 (#2523) üzenetére

A legjobb az lenne ha közvetlenül menne az Asus-ba egy kábel a T-s eszközből.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2525) MCs88 válasza MrZed001 (#2523) üzenetére


MCs88
aktív tag

Olvasd el még egyszer, amit írtam, ott nem kell a brige mód a modemben. A modem és az Asus is NAT-olni fog, amit a DMZ-vel játszol ki, hogy ne legyen gond a portforwardokkal. (Nálam így működik ~3 hónapja a Telekomos gond nélkül). És mivel a Telekom modem más tartományban van, mint az ASUS, a DHCP broadcastok nem fognak megkeveredni. A Telekom router fog adni címet az IPTV STBknek, az ASUS meg mindenki másnak.

Természetesen ennek feltétele, hogy a Telekom modem közvetlenül legyen a WAN portba dugva az ASUS-on.

[ Szerkesztve ]

(#2526) MrZed001 válasza MCs88 (#2525) üzenetére


MrZed001
tag

"amit a DMZ-vel játszol ki ..., a DHCP broadcastok nem fognak megkeveredni."
Tehát amit te javasolsz topológia:
T router -> DMZ -> Asus router WAN port
Ez eddig működne, hisz a T-s minden internetes forgalmat az Asus WAN portjába küldené (ahol WAN blokkolja is a bejövő DHCP üziket).
DMZ-vel a port forward megúszható, bár jobb szeretem magam megadni mi jöhet be. Mondjuk IPTV nem tudjuk milyen portokat használ (bár ASUS LAN-ban van IPTV beállíthatóság, sose próbáltam). Lehet kellene fél óra wireshark copás hozzá.
DMZ még extra védelem, hogy bejövő csomag ne juthasson el IPTV eszközökhöz (működik, ha csak ők kezdik kifele a kommunikációt)
DE:

"Természetesen ennek feltétele, hogy a Telekom modem közvetlenül legyen a WAN portba dugva az ASUS-on."

Ezzel az a gond, hogy a Digi net is a WAN portba kellene, hogy legyen dugva, mert PPPoE, és valakinek azt is el kell végeznie (hitelesítés pölö). Tehát annak is kell egy másik WAN port.

Ezért is írtam, hogy ehhez a Dual WAN kellene.

És az egésszel még mindig az a koncepcionális probléma, hogy nem tudnék egy kábelen küldeni IPTV + DIGI netet (ASUS LAN) végponthoz, hisz dedikáltan bele vannak dugva IPTV eszközök tcom routerbe (csak IPTV-t -Tcom LAN- küld azokra a végpontokra).
Digi - Tcom net fail safe meg esélytelen.

(#2527) mZoleee


mZoleee
senior tag

Sziasztok!

Van arra bármiféle megoldás, hogy ne kelljen hetente, legjobb esetbe két hetente újraindítani a router?
Valamiért ennyi időt bír nálam a webui része. Bejön a bejelentkező képernyő, beírom a usn-t és a pass-t majd a login gombra nyomás után, egy nagyon sokáig töltő "lap nem jeleníthető meg" üzenet fogad.
Próbáltam wifiről, kábelről.. teljesen mindegy neki. A telefonra letöltött app sem tud belépni sem local sem remote próbálkozással.
Merlin FW 380.69.2 van fent, a legfrisebb verzió, de igazából mind1 mert a pár verzióval régebbi FW-nél is csinálta.. :(

Valakinek bármiféle ötlet?

(#2528) ArthurShelby válasza mZoleee (#2527) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Nekem ugyanennél a verziónál (vagy az előtte lévőknél) nem csinálja. Esetleg csinálj egy factory reset-et, és utána újra állíts be mident (akkor hátha jó lesz, bár tudom sok munka).
A másik lehetőség hogy valami miatt kifogy a ramból és így "összeomlik". Erre a swap fájl lehet megoldás.

Használsz erőforrás igényes dolgokat a routeren? pl downloadmaster, vpn, esetleg fájlszerver

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#2529) mZoleee válasza ArthurShelby (#2528) üzenetére


mZoleee
senior tag

semmi olyat.. time capsule-t szoktam használni, de mostanában alig van itthon a laptop, szóval az se nagyon készül.. teszem hozzá, hogy jelenleg a rá dugott winyó sem érhető el.. a net az hibátlanul pörög, a wifi is rendben van, de kb ennyi.. :(

(#2530) Kendek válasza mZoleee (#2527) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Normál használat esetén ez nyilván nem frankó viselkedés, de általánosságban tényleg egy gyári visszaállítást lehet tanácsolni. Ha pedig amúgy is rá van kötve egy vinyó, akkor azon tényleg érdemes lehet beállítani egy SWAP fájlt. De alapvetően az ütemezett újraindítás is megoldás lehet, ezt a webes felületen simán be tudod állítani.

<-ƘƘ->

(#2531) mZoleee válasza Kendek (#2530) üzenetére


mZoleee
senior tag

gondolom ahoz, hogy SWAP-ot betudjak állítani valami entware-t vagy valamit felkéne telepíteni nem?

(#2532) Kendek válasza mZoleee (#2531) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem kell hozzá semmi plusz, csak pár parancs az egész. A lényeg a JFFS indítószkript, hogy újraindításkor automatikusan aktiválódjon.

<-ƘƘ->

(#2533) mZoleee válasza Kendek (#2532) üzenetére


mZoleee
senior tag

áhh, szuper köszönöm!
Azt látom valahol ha ténylegesen használja a swap file-t?

edit: ja megvan.. az utolsó parancs.. :)

[ Szerkesztve ]

(#2534) Kendek válasza mZoleee (#2533) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hogy konkrétan mi van benne azt nem látod, de azt igen, hogy mennyi adat lett átpakolva bele (General -> Tools -> Sysinfo). A webes felületen kívül pl. a cat /proc/swaps parancs kimenete is beszédes.

<-ƘƘ->

(#2535) mZoleee válasza Kendek (#2534) üzenetére


mZoleee
senior tag

egyenlőre azzal szenvedek, hogy ha újraindul a router akkor nem akarja aktiválni a swapot...
ez a file üres volt: jffs/scripts/post-mount
és ezt írtam bele:
#!/bin/sh
[ "$1" != "/tmp/mnt/sda1" ] || swapon /tmp/mnt/sda1/swapfile

webui-n az Administration - System fül alatt meg "yes"re raktam a "Enable JFFS custom scripts and configs" dolgot.. van más is? amit esetleg kihagytam volna?

[ Szerkesztve ]

(#2536) Kendek válasza mZoleee (#2535) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy

chmod +x /jffs/scripts/post-mount

parancs még kell hozzá ha eddig nem állítottad be.

<-ƘƘ->

(#2537) mZoleee válasza Kendek (#2536) üzenetére


mZoleee
senior tag

áhh siker, köszönöm szépen! :R

(#2538) Manka76


Manka76
senior tag

Az új Merlin Bétában (384.4) másnak is LAN dugó ikon van az 5G helyett a csatolófelület oszlopban?

[ Szerkesztve ]

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#2539) Kendek válasza Manka76 (#2538) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Gondolom ez összefügg a Quantenna (az 5 GHz-es alrendszer) speciális bekötésének módjával.

<-ƘƘ->

(#2540) Manka76 válasza Kendek (#2539) üzenetére


Manka76
senior tag

A 384 előtt nem volt ezzel baja. Túlzottan így nem zavar csak nem látszódik a sávszélesség.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#2541) ArthurShelby válasza Manka76 (#2538) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Kár, hogy az asus nem teszi közzé a bétáját. :( Bár néha szokták, de nem tudom ez mitől függ.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#2542) ArthurShelby válasza ArthurShelby (#2541) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ha írok az asus-nak (hova?) akkor van esély, hogy kiadják nekem a bétát?
Onnan következtetek hogy van béta hivatalosból is, mert merlinből is van, ami gondolom már megkapta a hivatalos bétát és azt fejlesztik tovább.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#2543) Kendek válasza ArthurShelby (#2542) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem ide írhatsz nyugodtan. De ha a gyári 384-es bétára gondoltok a Merlin-re alapozva (merthogy abból van), akkor az korántsem biztos, hogy létezik. Ergo úgy lenne érdemes érdeklődni, hogy egyáltalán tervben van-e a 384-es kódbázisban az RT-AC87U támogatása, illetve ha igen, akkor létezik-e már valamilyen béta firmware, ami esetleg el is kérhető.

<-ƘƘ->

(#2544) Manka76


Manka76
senior tag

Ma nagyon aktívan be akarnak jönni hozzám. Cseréltem WAN IP címet meglátjuk ezután is folytatják. Általában ilyenkor eltünnek egy időre.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#2545) Hardstyler01 válasza Manka76 (#2544) üzenetére


Hardstyler01
tag

Ez igen!
Ez a router védelmi oldala?
Ha igen erről amúgy kapsz valami e-mailes vagy egyéb értesítést vagy mindig be kell lépned?
:Y

"A létező legnagyobb ámítás az ember saját véleménye!" - Leonardo da Vinci

(#2546) tobias40 válasza Manka76 (#2544) üzenetére


tobias40
veterán

Szia!

Hogyan tudom ezt előhozni az én AC 87 routeremben?

(#2547) Kendek válasza tobias40 (#2546) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez a kép biztos, hogy a router webes felületéről készült?
Amúgy létezik hasonló megoldás pl. Synology-ra, Intrusion Prevention néven, de baromira belassítja a routert és megtizedeli az internetes sávszélességet. Szóval kb. az is használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#2548) tobias40 válasza Kendek (#2547) üzenetére


tobias40
veterán

Én nem tudom,ezért kérdeztem! :B

(#2549) Manka76 válasza Hardstyler01 (#2545) üzenetére


Manka76
senior tag

Igen a 384 bétában jelent meg először. Ha beállítod akkor mindegyikről küld email értesítést.
Ide kattintva eléred a saját routeredben http://router.asus.com/AiProtection_IntrusionPreventionSystem.asp

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#2550) Manka76 válasza Kendek (#2547) üzenetére


Manka76
senior tag

Volt valami más gebasz is. A napló televolt ezekkel:
Mar 12 20:01:56 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=213.222.143.41 DST=62.165.205.167 LEN=48 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=119 ID=5896 PROTO=UDP SPT=1024 DPT=48157 LEN=28
Mar 12 20:01:56 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=84.2.161.139 DST=62.165.205.167 LEN=48 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=120 ID=19525 PROTO=UDP SPT=25525 DPT=48157 LEN=28
Mar 12 20:01:57 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=188.241.69.132 DST=62.165.205.167 LEN=52 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=120 ID=10151 DF PROTO=TCP SPT=28224 DPT=48157 SEQ=263590986 ACK=0 WINDOW=8192 RES=0x00 SYN URGP=0 OPT (020404EC0103030201010402)
Mar 12 20:01:57 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=80.99.228.116 DST=62.165.205.167 LEN=52 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=119 ID=15869 DF PROTO=TCP SPT=56918 DPT=48157 SEQ=1182551874 ACK=0 WINDOW=64240 RES=0x00 SYN URGP=0 OPT (020405B40103030801010402)
Mar 12 20:01:57 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=177.41.76.112 DST=62.165.205.167 LEN=52 TOS=0x04 PREC=0x00 TTL=109 ID=13055 DF PROTO=TCP SPT=63254 DPT=48157 SEQ=3803183185 ACK=0 WINDOW=64240 RES=0x00 SYN URGP=0 OPT (020405AC0103030801010402)
Mar 12 20:01:57 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=145.236.66.24 DST=62.165.205.167 LEN=48 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=120 ID=20714 PROTO=UDP SPT=21486 DPT=48157 LEN=28
Mar 12 20:01:57 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=100.68.6.79 DST=62.165.205.167 LEN=48 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=123 ID=24272 PROTO=UDP SPT=47154 DPT=48157 LEN=28
Mar 12 20:01:57 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=100.68.6.79 DST=62.165.205.167 LEN=52 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=123 ID=24273 DF PROTO=TCP SPT=52461 DPT=48157 SEQ=2670152857 ACK=0 WINDOW=8192 RES=0x00 SYN URGP=0 OPT (020405A00103030201010402)
Mar 12 20:01:57 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=177.41.76.112 DST=62.165.205.167 LEN=48 TOS=0x04 PREC=0x00 TTL=109 ID=13056 PROTO=UDP SPT=57674 DPT=48157 LEN=28
Mar 12 20:01:57 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=80.99.228.116 DST=62.165.205.167 LEN=48 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=119 ID=15870 PROTO=UDP SPT=34440 DPT=48157 LEN=28
Mar 12 20:01:57 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=46.139.176.54 DST=62.165.205.167 LEN=48 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=119 ID=29937 DF PROTO=TCP SPT=65371 DPT=48157 SEQ=3192056520 ACK=0 WINDOW=8192 RES=0x00 SYN URGP=0 OPT (020405B401010402)
Mar 12 20:01:57 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=189.81.167.31 DST=62.165.205.167 LEN=52 TOS=0x04 PREC=0x00 TTL=111 ID=822 DF PROTO=TCP SPT=51580 DPT=48157 SEQ=334753255 ACK=0 WINDOW=64240 RES=0x00 SYN URGP=0 OPT (020405AC0103030801010402)
Mar 12 20:01:57 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=189.81.167.31 DST=62.165.205.167 LEN=48 TOS=0x04 PREC=0x00 TTL=111 ID=821 PROTO=UDP SPT=57847 DPT=48157 LEN=28
Mar 12 20:01:57 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=188.156.58.108 DST=62.165.205.167 LEN=52 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=119 ID=15150 DF PROTO=TCP SPT=57329 DPT=48157 SEQ=3555682537 ACK=0 WINDOW=64240 RES=0x00 SYN URGP=0 OPT (020405780103030801010402)
Mar 12 20:01:57 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=81.183.147.217 DST=62.165.205.167 LEN=58 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=120 ID=29788 PROTO=UDP SPT=39821 DPT=48157 LEN=38
Mar 12 20:01:57 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=100.72.24.111 DST=62.165.205.167 LEN=52 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=122 ID=22852 DF PROTO=TCP SPT=55609 DPT=48157 SEQ=2607554408 ACK=0 WINDOW=8192 RES=0x00 SYN URGP=0 OPT (020405AC0103030201010402)
Mar 12 20:01:57 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=46.139.176.54 DST=62.165.205.167 LEN=48 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=119 ID=29938 PROTO=UDP SPT=27971 DPT=48157 LEN=28
Mar 12 20:01:57 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=100.72.24.111 DST=62.165.205.167 LEN=58 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=122 ID=22862 PROTO=UDP SPT=43341 DPT=48157 LEN=38
Mar 12 20:01:58 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=95.85.163.246 DST=62.165.205.167 LEN=80 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=120 ID=32615 PROTO=UDP SPT=60711 DPT=64073 LEN=60
Mar 12 20:01:58 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=94.245.121.253 DST=62.165.205.167 LEN=84 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=111 ID=21382 PROTO=UDP SPT=3544 DPT=64073 LEN=64
Mar 12 20:01:58 kernel: DROP IN=ppp0 OUT= MAC= SRC=188.156.58.108 DST=62.165.205.167 LEN=48 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=119 ID=15151 PROTO=UDP SPT=1729 DPT=48157 LEN=28

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.