Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC87U

Kétsávos, Wireless-AC2400 gigabites útválasztó
Kereskedelmi forgalomba hozatal kezdete: 2014

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Kendek válasza sunpower (#2000) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha kikapcsolod valamelyik vagy mindkettő rádiót (5 + 2,4 GHz), attól még nem igazán csökken a fogyasztás (ezt anno direkt lemértem). Természetesen a processzorok semmiképpen sem kapcsolnak ki, a hozzátartozó vezérlőszoftver folyamatosan fut.
70 Mbps-nál nem nagyon várnék magasabb feltöltési sebességet. Szóval szerintem ennél alacsonyabb értékkel érdemes számolni.
A Merlin pontosan ugyanazt a Download Master-t használja mint a gyári (külön töltődik az ASUS szerveréről), szóval ilyen tekintetben nem lehet különbség közöttük. Természetesen Entware-en keresztül felpattintható a frissebb Transmission is, amit kedved szerint konfigurálhatsz.

<-ƘƘ->

(#2002) sunpower válasza Kendek (#2001) üzenetére


sunpower
tag

Köszi az infót!

Nemsokára lesz Digi (remélem) és nézegetem a routereket, hogy melyik mennyit tud felfelé (tudom, ezek nem NAS-ok), de szinte semmi infó, csak így fórumon lehet valamit megtudni. Persze az sem baj ha nem eszi le a hajamat 0-24 működés esetén.
Az RT-AC86u ígéretes még a proci alapján, meg elvileg lesz majd hozzá Merlin is, de rettenet ára van és a wifi nálam nem szempont.
Valami olyan router kéne ami keveset eszik, wifi csak éppen, és USB-n jó sebességet tud (transmission felfelé). De tudom, ne álmodozzak...... :(

[ Szerkesztve ]

(#2003) Kendek válasza sunpower (#2002) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A torrentes feltöltésnek nem korlátja az USB port. A töredéke sebességet tudja a gyenge hardver. Amit mondtam 70 Mbps, az kevesebb mint 10 MiB/s. USB 3.0-án meg tudja a kb. 70 MiB/s-ot.

<-ƘƘ->

(#2004) sunpower válasza Kendek (#2003) üzenetére


sunpower
tag

Ha annyit tud, az már bőven elég nekem.
Ezért kérdeztem rá, mert feltöltésnél jobban van terhelve a proci, mint sima USB adatforgalomnál.
Köszi a segítséget!

(#2005) bigdigit


bigdigit
addikt

Putty esetén mi a készülék portja? Egyszerűen nem jövök rá múltkor hol találtam meg.

megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

(#2006) Intruder2k5 válasza bigdigit (#2005) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Telnet-en 23, SSH-n 22 az alapértelmezett. Egyébként meg Administration -> System menüben keresd.

(#2007) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Ha nincs gondom a gyári firmware-el, akkor érdemes felrakni a merlint? Milyen plusz funkciókat ad hozzá?

Köszi :R

(#2008) Intruder2k5 válasza Blaise (#2007) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Asuswrt-Merlin -> Features

Ha ezek közül valami hiányzik, akkor tedd fel, egyébként nem feltétlenül szükséges a váltás.

[ Szerkesztve ]

(#2009) Blaise válasza Intruder2k5 (#2008) üzenetére


Blaise
veterán

Köszi, néhány funkció szimpatikus, ha fel akarom rakni, akkor a mostani gyári fw-re böngészőből rányomom a merlin fw-t tartalmazó file-t?

Ha valami nem jó bármikor vissza tudok egyszerüen váltani a gyárira?

(#2010) Intruder2k5 válasza Blaise (#2009) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha felmegy rá, akkor ráteheted simán, igen. De ha jól rémlik az újabb fw-kben már van valami védelem CFW-k ellen, talán az image file header-t ellenőrzi, és ha nem hivatalos ASUS fw-t akarsz rátenni, akkor nem fog felmenni. Sőt, ha túl régi gyári fw-t akarsz rátenni, az szintén nem megy fel. Ilyen esetben csak failsafe (recovery) módban tudod feltenni. Ha feltetted, aztán egy reset mindenképp szükséges neki, és ne mentett konfigurációt tölts vissza rá, hanem mindent manuálisan állíts be.

Amúgy az fw oda-vissza cserélgethető bármikor.

(#2011) mZoleee


mZoleee
senior tag

Sziasztok,
Merlin firmware-t használok, és a kérdés az lenne, hogy lehet valahogy csinálni keep-alive tevékenységet internet kapcsolat szempontból egy bizonyos IP-n a hálózaton?

Az a gondom, hogy a PS4-em REST MODE-ban nem tartja meg a netet, pedig az eszközön be van állítva hogy maradjon kapcsolódva az internetre. Mióta megvan ez a router azóta van ez a gond, és nem jövök rá, hogy lehetne megoldani.

Köszönöm előre is!
MZ

(#2012) Kendek válasza mZoleee (#2011) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem vagyok benne biztos, hogy ez kifejezetten csak a router hibája. Azt tudnám javasolni, hogy először is csekkold az IP címedet, hogy a WAN-ra kiírt egyezik-e az ittenivel. Valamint, hogy ha PC-rő indítasz egy letöltést (olyat ami jelenleg nincs telepítve), akkor bekapcsolt PS mellett elkezdi-e automatikusan a leszedését.

<-ƘƘ->

(#2013) mZoleee válasza Kendek (#2012) üzenetére


mZoleee
senior tag

Köszi a választ. WAN-ra kiírt IP cím megyezik az általad leírt oldalon lévővel.
A PC-ről való letöltést kipróbálom majd este, jelenleg sajnos nem tudom megnézni.. viszont ha van a ROUTER-en olyan dolog amit biztosan érdemes beállítani és van ötleted, azt megköszönöm! :)

(#2014) Kendek válasza mZoleee (#2013) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az jó, mert akkor tutira nem NAT-olt a neted, ami alapfeltétel.
A letöltési próbát azért javaslom, mert ha már az sem megy, akkor nem az internetkapcsolat hiánya az ok. De előtte frissítsd majd a PS firmware-jét 5.00-ra, mert ha nem az aktuális van rajta, akkor amiatt is megakadhat.
Egyébként a zárt portok is problémásak, és ha jól emlékszem, akkor Merlin alatt biztonsági okokból alapból inaktív az UPnP. Ezt ellenőrizd (WAN -> Enable UPnP), és ha szükséges, akkor kapcsold be.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#2015) mZoleee válasza Kendek (#2014) üzenetére


mZoleee
senior tag

Bekapcsoltam az UPnP-t, sajnos az 5.00 frissítést még nem csináltam meg, mert jelenleg munkában ülök, de a router-t tudom konfigurálni.. portokat kinyitogattam amik elvileg kellhetnek (egy külföldi fórumban egy csávó írkálta hogy mik azok amiken kommunikálhat a PS4)
Más nem tudom mi lehet..

[ Szerkesztve ]

(#2016) Kendek válasza mZoleee (#2015) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A kézi nyitogatást nyugodtan töröld (aztán indítsd újra a routert), az UPnP-nek elégnek kell lennie. A PS-en meg majd ellenőrizd, hogy Type 2-t ír-e ki a NAT típusra (az a jó). Ami a konzol szemszögéből fontos, hogy az account-odnak legyen ez a primary PS4-e, vagyis csekkold, hogy az Account Management-nél az Activate as Your Primary PS4-nél az aktiválási lehetőség inaktív-e (mert akkor aktív, ami jó).

<-ƘƘ->

(#2017) mZoleee válasza Kendek (#2016) üzenetére


mZoleee
senior tag

Amit most leírtál, abból minden stimmel! :)

(#2018) Kendek válasza mZoleee (#2017) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Okés, akkor majd csináld meg a bekapcsolt állapotbani tesztet. Utána meg ha az jó, akkor mehet ugyanaz Rest módban is. Mert ha minden oké, akkor mikor nem aktív Rest állapotban (nem pörög a ventilátor és a vinyó), akkor a PC-s letöltés megkezdésekor fel kell élednie.

<-ƘƘ->

(#2019) mZoleee válasza Kendek (#2018) üzenetére


mZoleee
senior tag

És, ha nem jó? :) (csak felakarok készülni minden lehetőségre)

(#2020) Kendek válasza mZoleee (#2019) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem tudom, majd agyalunk rajta ha meg van az eredmény. Egyelőre én is melóban vagyok, addigra legalább előttem lesz nekem is minden, és nem tabletről kell írnom. :)

<-ƘƘ->

(#2021) Lewes


Lewes
csendes tag

Sziasztok,

Olyan fura gondom van, hogy a router valahogy blokkolja a https://idopont.akh.hu vagy https://ido.akh.hu weblapokat. Kapok egy "Connection was reset" üzenetet a browserben, és kész. A logban semmi érdekes információ.
Valami ötlet, hogyan tudnám elérni őket?

(#2022) Manka76 válasza Lewes (#2021) üzenetére


Manka76
senior tag

Nem lehet hogy az a baj hogy valami nem stimmel az oldal tanúsítványával és azért dobja a hibát?
Nálam legalábbis ez a baj, mint alant látható.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#2023) Lewes válasza Manka76 (#2022) üzenetére


Lewes
csendes tag

Érdekes, nekem tényleg csak simán "Connection reset" jön elő.
Kérdés, hogyan tudom force-olni ennek ellenére? Ez az ország egyik legnagyobb gumis cége, szóval tervezek megbízni benne...

[ Szerkesztve ]

(#2024) Kendek válasza Lewes (#2023) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Próbáltad másik böngészőben is? Ha a router blokkolná, akkor nem így nézne ki a tájékoztató üzenet. Nálam Vivaldi-ban a haladó beállításoknál megoldható a tanúsítványhibától való eltekintés, és bejön a kívánt oldal. Ahogy látom a sima http és https oldalak nem egyformák.

<-ƘƘ->

(#2025) Lewes válasza Kendek (#2024) üzenetére


Lewes
csendes tag

Igazad van, Firefox-al nem megy, de IE-vel bejön. Érdekes...

(#2026) tobias40


tobias40
veterán

Arra továbbra sincs megoldás hogy a https-t is lehessen tiltani a routerben?
Magyarul hogy ne menjen pl a face csak ha akarom... ;]

[ Szerkesztve ]

(#2027) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Előfordulhat az, hogy a DMZ nem megy az utolsó merlinben? DMZ-be tettem az Xbox-ot, és ugyan úgy zárva maradt minden port.

Úgy néz ki kénytelen vagyok átállni UPNP-re, főként így, hogy pc-n is nyitni kellene az xbox live portokat..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#2028) Kendek válasza hackeeeee (#2027) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha ugyanezen beállításokkal (figyelembe véve a különbségeket) egy megelőző verzióban jó volt, akkor esélyes, hogy most valami nem oké. :)
De egyébként ha a UPnP elég hozzá, akkor amúgy is érdemesebb azt használni.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#2029) hackeeeee válasza Kendek (#2028) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Végigpróbáltam mindent. Beállítottam az XBox helyi IP-jét dmz-re, reboot-oltam a router-t, és ugyan úgy strict volt a NAT. Win10-es pc-hez kinyitottam minden portot ugyan így, gép, router újraindítás, és ugyan úgy strict marad..

Ki fogom próbálni, hogy belövöm az UPNP-t, hátha mindent megold. Csak, tesóm dolgozik, majd ha ráhagyja, akkor tudom kipróbálni.

Véleményem szubjektív...

(#2030) Kendek válasza hackeeeee (#2029) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem ugyan PS4-em van, de a UPnP megfelelő hozzá. A DMZ egy kicsit túlzás, elvileg nem indokolja semmi.
Ami még probléma lehet az az ha a szolgáltató Carrier-grade NAT alá rakott. Mert ilyenkor olyan mintha egy extra router lenne a tied után, amit nyilván nem tudsz befolyásolni. Ellenőrizd, hogy az ASUS-ban kiírt WAN cím egyezik-e azzal amit itt mutat.

<-ƘƘ->

(#2031) hackeeeee válasza Kendek (#2030) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak azért szerettem volna így kipróbálni, mivel ugye most már Win10 mellé is kell az Open NAT az UWP-s játékok mellé, de két eszközre nem tudom kinyitni ugyan azokat a portokat.

Őőő.. Annyi a különbség, hogyha kézzel kinyitom az XL portjait a box-ra, akkor Open-t ír, ha DMZ-be teszem, akkor viszont strict. PC-n hiába nyitottam ki a portokat, maradt strict, de ott lehet kell még más is.

PC-n még nem tudtam kipróbálni UPNP-vel, mert most nem tudom reboot-olni a router-t.

Jobb lenne, ha nem lenne upnp, mivel van egy NAS-om, ami alapból jó lenne ha nem lenne kint neten.. De ugye upnp-vel az is kikerül.. vagy nem?

Igen, egyezik.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#2032) Kendek válasza hackeeeee (#2031) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az UPnP-nek pont az a lényege, hogy a kompatibilis eszközök megoldják automatikusan a portnyitogatási kérdéseket. Ha a NAS ki szeretne menni a netre UPnP-vel, akkor érdemesebb azt magában a NAS-ban átállítani. Biztos, hogy minden szolgáltatásnál meg lehet határozni, hogy belső hálózaton akarod-e csak használni.

<-ƘƘ->

(#2033) hackeeeee válasza Kendek (#2032) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Snyo, külső hozzáférésnél semmi sincs hozzáadva direkt, a ddns a router-ben van beállítva a vpn miatt.

Oké, a Live működik, viszont a transmission portja zárva marad. Azt nyissam ki "kézzel"?

A kinyitott portokat tudom ellenőrizni valahol?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#2034) Kendek válasza hackeeeee (#2033) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elvileg működik Transmission-nel is, csekkold, hogy a settings.json fájlban a port-forwarding-enabled-nek true értéke van-e. Ha mégsem oké, akkor persze, kézzel is ki tudod neki nyitni, de ilyen esetben a randomizált porthasználat ne legyen engedélyezve.
A Rendszernaplónál mutatnia kell, hogy mely portok vannak beállítva.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#2035) hackeeeee válasza Kendek (#2034) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az természetesen nincs engedélyezve, fix port van hozzá beállítva. Akkor ehhez marad a fix port nyitás, az a biztos.

Nézem, köszönöm! :R

Oké, elvileg megy minden, a nas nem érhető el kintről, elvileg. Vagyis a http port módosítva van, és azon a porton nem tudom elérni. Elvileg jó lesz így. Tesztelek. Köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#2036) hackeeeee válasza hackeeeee (#2035) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kiegészítés, úgy néz ki, hogy az IPV6 is megkeseríti az a live sorsát. Ha engedélyezem, onnantól lényegében semmi sem működik, még UPNP-vel sem.

Véleményem szubjektív...

(#2037) Kendek válasza hackeeeee (#2036) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akkor ne engedélyezd. Egyelőre nem jelent komoly hátrányt ha csak IPv4-en keresztül éred el a világhálót. Sőt, sok szolgáltatónál ma még csak nem is opció az IPv6. :)

<-ƘƘ->

(#2038) hackeeeee válasza Kendek (#2037) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mivel ugye a Diginél megy, ezért is használtam. De, onnantól semmi sem hajlandó működni rendesen. De így úgy néz ki minden működik rendesen.

Véleményem szubjektív...

(#2039) Hulioboy


Hulioboy
tag

Sziasztok!
Elég régen írtam már ide, mert amikor megjelent a router, megvettem, 2 hétig állítgattam és azóta tökéletesen teszi a dolgát. De most kérdésem lenne...
Hogy tudom azt beállítani, hogy a telefonomon lévő bizonyos mappát (mondjuk fotók) szinkronizálja a külső vinyóra egy megadott mappába ahogy wifi kapcsolaton vagyok a világ bármelyik pontján? (szóval nem csak a hálózaton)
Be lehet ezt egyáltalán valahogy szinkronizálni?
Köszi előre is a választ

(#2040) Kendek válasza Hulioboy (#2039) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Annyira nem vagyok jártas benne, de van ez a Smart Sync funkció. Ha jól értelmezem, akkor ha a telódon beállítod a Dropbox-ot, akkor azt már tudja szinkronizálni a rákötött USB-s tárolóeszközre.
Persze tudom, hogy nem egészen erre gondoltál. Az AiCloud-ra érdemes rákeresni, hátha van valami közvetlenebb megoldás is.

<-ƘƘ->

(#2041) ArthurShelby válasza Hulioboy (#2039) üzenetére


ArthurShelby
addikt

A router beállításainál aicloud 2.0[link], illetve asus webstorage.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#2042) Hulioboy


Hulioboy
tag

Köszi a válaszokat, igazából a dropbox elég kicsi, hogy azt szinkronizálja, a az alkalmazások pedig az asus felhőbe akarják szinkronizálni a képeket ami szintén csak 5GB A megoldás az lenne, ha ki tudnék jelölni egy mappát a külső vinyón és csak abba töltené fel a képeket a telefonról....
Azért ha még van ötlet szívesen próbálkozom :)

(#2043) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Utolsó merlint használom.
Megfigyeltem, hogy néha laptopon ledob az 5GHz (valami ott újraindulhat) (megnéztem, telefonnál is ugyanez), és olyankor először csak a sima 2.4-re, majd később az 5GHz-re is vissza tudok csatlakozni, és használom vígan. Távolság, vagy merlin fw verzió eddig nem számított.
Lehet kéne csinálnom egy reset-et, csak nincs kedvem megint mindent egysével beállítani (pl fix ip címek).

Valakinél volt már ilyen, vagy van valami ötlete?
Tegyem vissza a gyárit, nem használok nagyon semmit sem a merlinből (bár már megszoktam)?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#2044) Kendek válasza ArthurShelby (#2043) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem ez inkább a Quantenna gyengeségei miatt van, az NVRAM reset nem biztos, hogy segítene. Nekem anno a webrádiókkal volt problémám, egyszerűen nem volt folyamatos a lejátszás, max pár percenként megszakadt a kapcsolat. Kénytelen voltam végtelen lejátszást beállítani úgy, hogy a listában csak egy darab rádió legyen. Ez a hiba routercserét követően azonnal eltűnt, és azóta is oké (akár egész nap is mehet a rádiózás, szakadás nélkül).
De egyébként ha csak mostanában vetted észre a jelenséget, akkor akár megpróbálhatsz visszatérni egy korábbi Merlinre is. A gyári firmware-hez képest Eric azért nagyobb változtatásokat is eszközöl néha, miközben a tesztelést főként a felhasználók végzik. Így néha összejöhet egy-egy gyengébben sikerült kiadás.

<-ƘƘ->

(#2045) ArthurShelby válasza Kendek (#2044) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Az utolsó 3-4 kiadás óta veszem észre.
Már lassan egy fél éve nem játszom soha, szóval ott jobban feltűnne, de anno nem volt ilyen gondom.
Most csak szimplán netezés közben fél percig nincs netem.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#2046) angelus8925 válasza Kendek (#2044) üzenetére


angelus8925
tag

Sziasztok!

Van egy Asus RT-AC87U routerem és egy RT-N66U.

Az RT-AC87U rá van kötve a szolgáltatós Cisco-ra (Telekom). Utóbbin le van tiltva a wifi, de 3 db. tévé (set-top box, IPTV) is megy ki belőle.

Az AC87U szórja a Wifi-t és vezetékesen rá van kötve egy PC és az N66U, ami AP módban szórja a wifit a családi ház alsó szintjén.

Sajnos az AC87U szakadozik. Elég sűrűn, de csak pillanatokat és már csatlakoznak is vissza rá a wifi-s eszközök (ezt akkor is csinálja, ha az N66U-t kikapcsolom, kiveszem a hálózatból).

Mi lehet a probléma és hogyan tudnám megoldani (IP ütközések)? Illetve érdemes-e foglalkoznom vele vagy inkább cseréljem le másik router-re, mert még garanciális.

A PC-n, ami vezetékesen van rácsatlakoztatva az AC87U-ra nincs szakadozás. Korábban csak az N66U volt, a másik Asus helyén, azzal nem volt semmi gond (csak az alsó szintre nem ért le a wifi jel).

Már azon is gondolkodtam, hogy az N66U-t visszarakom a helyére és veszek valami olcsóbbat a ház alsó szintjére, szintén AP módban üzemelendő, hogy ott is legyen wifi.

Mi a véleményetek?

Milyen adatokat küldjek, ami segíthet a hiba megállapításában?

Egyidejűleg ennyi eszköz van a hálózaton (AC87U):
2-4 laptop
8 mobil (min.)
1 tablet
1 PC (vezetékesen)
3 set-top box (Cisco Telekom-os router-en)
de, ha csak kevesen vagyunk otthon, akkor is van wifi-n 1 laptop, 1 tablet és 5 telefon

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

(#2047) Gubek-Einste válasza angelus8925 (#2046) üzenetére

Hogyan vannak beállítva az Asus router-ek?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2048) TomBond


TomBond
aktív tag

Sziasztok!
A jövő hónapban szeretnék ilyen routert venni. Az ac-s Wi-Fin kívül szeretném, ha tudná az ip6-ot, üzemeljen nyomtató szerverként, és egy 128 gigás pendriveot szeretnék háttértárnak használni vele.
Szerintetek megfelelne nekem? Használja valaki 1000-es Digi nettel?

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#2049) Manka76 válasza TomBond (#2048) üzenetére


Manka76
senior tag

Szia!

Tudja az IPV6-ot, működik nyomtatószerverként és 940 Mbps-t tud a DIGI 1000 csomaggal (az van nekem).

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#2050) TomBond válasza Manka76 (#2049) üzenetére


TomBond
aktív tag

Köszönöm!
Nekem csütörtökön kötik az 1000-es netet (eddig 500 volt), szeretnék egy új routert is a jelenlegi helyett (tp link 4300).

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.