Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) DeadMeat válasza Bad Pritt (#4199) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mind kettő egy beast. Sheri kicsit(kicsit nagyon) szar alapon, de felfejlesztve kicsit, okosan használva nagyon jó. Nagyot üt a heat 400-500 dmg körül, ami t4-ként nagyon jó sebzés. A skorpió meg csipked, csipked aztán megöli az mbt-t. Gyorsabb, jobban manőverezhető mint a sheri. Aztán jön a pz 57 ami megint csak kicsit op. 1 lövedék 200 dmg és van belőle 8 egy tárban... gyors, messzire lát, egy álom ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4202) Bigiordas válasza MinionFlasH (#4195) üzenetére


Bigiordas
tag

Elgondolkodtató. Köszönöm srácok, korrekt válaszokat kaptam tőletek. Pont ezekre voltam kíváncsi.

- nem vagyok ideges tőle ( nem szedi ki az arty full hpról az 50 100-am)
- nem kell minden x-dik csatára várnom, hogy na majd a következő kör jobb lesz, szerintem kiegyensúlyozottabb a játékélmény, a PVP-is. Nyerni valóban nem könnyebb mint wotba, de stock tankkal sincs annyira olyan érzésem, hogy na bejöttem a nagyokhoz free dmgnak, melyik irányba induljak meghalni?!

Este letöltöm. :)

(#4203) XFoxyX


XFoxyX
tag

Tudtok egy magyar csapatot ahova be lehet kerülni?

(#4205) SSJmeszes válasza ertewrtewrtw (#4204) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Szerintem Driver baja lehet ennek.. Meden nem kellene így kinéznie..!

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#4206) Drenadar válasza XFoxyX (#4203) üzenetére


Drenadar
veterán

gyere hozzánk a prohardver klánba :) úgyis kellenek az emberek :P

(#4207) SpongyaBob válasza ertewrtewrtw (#4204) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nálam is ilyen, a víz talán ennyire nem, de a többi igen. Drivert és játékot újrahúztam, de semmi változás.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#4208) SSJmeszes válasza SpongyaBob (#4207) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Béta. Tehát szerintem igazi, stabil és játéknak való driver nem létezik még.. Esetleg, ha kiadják a végleges játékot majd akkor.

Mellesleg nagyon idegesít, hogy a játékban nincs kihasználva az adott 15 perc.. bő 5 perc alatt nagyon sokszor vége van a körnek...

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#4209) wall2


wall2
tag

Elég érdekes mostanában az RNG minden játszma vagy 10-0 , 0-10 . :N Kicsit sem wot feeling. :DDD

(#4210) sp3cnaz


sp3cnaz
csendes tag

Reactor Map csak nálam van ping növekedés ???? 80-100 ping.

(#4212) kócos87 válasza wall2 (#4209) üzenetére


kócos87
csendes tag

Fura, hogy nem beszéltetek az MM-ről. Nekem nagyon tetszik, hogy próbálja az azonos tierű tankokat egymáshoz rakni (persze csak akkor, ha van elég player a szerveren). Nincs az, hogy T4 T6ban rajtol, kivéve hajnalban amit leírtam miért lehet.

(#4213) ughhh válasza scyllarus (#4174) üzenetére


ughhh
senior tag

Setting amikor bejön alsó sor reset, utána beállítod mondjuk High-ra és apply, utána megjegyzi.

[ Szerkesztve ]

(#4214) CsonkaImo válasza kócos87 (#4212) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Meg itt lehet érvényesülni kisebb tier-ben is.

(#4215) Bigiordas


Bigiordas
tag

Sziasztok a 10 gigát lehúztam, indító ikont nem rakott ki, indítanám a játékot és semmit nem csinál eror problémával. a Gépem bírja, akinek volt ilyen gondja az hogy oldotta meg? Volt egy teljes éjszaka mire lejött.

(#4216) keneseig válasza Bigiordas (#4215) üzenetére


keneseig
tag

Nálam az volt a gond,hogy nem SP1-es win 7 volt hanem sima.SP1 Frissítés megoldotta.

(#4218) jano_77 válasza scyllarus (#4178) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem nincsenek már piros tankok - vissza váltottam win8.1-re. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4219) L4mie


L4mie
veterán

meh!
reggel autentikációs hibára hivatkozva nem engedett be :( QQ

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4221) Bigiordas


Bigiordas
tag

most rányomtam a hd kliens letelepítése, de az a furcsa hogy a My.com .exe fájlon kívül nincs a gépemen más, vagy van csak nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#4223) Mcray válasza CsonkaImo (#4214) üzenetére


Mcray
senior tag

Sajnos semmit nem érek vele, hogy tudok érvényesülni. Vagyis nem tudok.

Tegnap nem ment PVP-ben. Majdnem mindben ben 15:5-re kikaptunk...Nem állítom, hogy nekem annyira jól ment volna de volt egy kör ahol majdnem nyertünk, mert egyedül fogtam 6 tankot másfél percig és a másik oldalon a TD'k szépen fogyasztotta őket.

A PVP egy lutri. Eddig 2 napot szántam rá. Egyik nap majdnem mindig én kaptam a jó csapatot és nyertem végig, tegnap meg minden csata bukó volt. Nagyon nem tetszik...

PVE-ben az első köröm a Chieftan-nel egy katasztrófa volt. Kaptam egy új pályát amit nem ismertem és annyi ellenséges tank rontott rám, hogy megettek. Néztem a térképet, hogy hol a csapatom. A 4 marha elment 4 külön másodlagos irányába és otthagytak egyedül + 30 ellenséges tank ellen. Kb 10-et tudtam magammal vinni...

A Terminatorok ellen mennyit szívok :DD Mindig átlövök a résen a test és a gépágyú között :DD :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#4224) L4mie válasza #40993792 (#4220) üzenetére


L4mie
veterán

:(( ahh az a reggeli gametime-om :( duplázni pont elég lenne. na sebaj.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4225) scyllarus válasza ughhh (#4213) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi, ezt ki fogom próbálni!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4226) SpongyaBob válasza #40993792 (#4222) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Igen, van. Hétvégén ezt én is meglepődve tapasztaltam, hogy telepítésnél ki lehetett választani, hogy melyiket akarom felrakni. Előzőleg nem emlékszem, hogy lett volna erre lehetőség. A látvány nálam egyébként nem változott a HD klienstől:)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#4227) Angel1981 válasza oneal1 (#4194) üzenetére


Angel1981
veterán

Legfőbbképp a napi duplázók. :)
Én szinte csak azokra megyek minden tankommal, többre nem is nagyon van időm.

A PvE kevesebb XP-t hoz, de általában rövidebbek a csaták - ezt is érdemes figyelembe venni.

(#4229) Bigiordas


Bigiordas
tag

Még telepít, de valami 15 gigánál jár a lelkem és 75% jött le :((
Örülök neki ha még indulni se fog.

(#4230) XFoxyX


XFoxyX
tag

Arty-ról vélemények?

Itt az enyém:

Tegnap sikerült megszereznem az M109-et. Egyenlőre nagyon bejön. Egész gyors, jókat lehet vele sebezni.
(főleg hogy a sok buta még a jelzés ellenére sem képes megmozdulni Oo)
Annyi bajom van vele, hogy kevés XP-t kapok. Volt olyan kör ahol 2500at sebeztem és mégis XP-ben csak középen voltam. Hiába én sebeztem a legtöbbet. Vagy ezt az XP hiányt kompenzálja majd a füst és a fény gránát? (M109 csak füst van)

Füstnél azt se tudom hova kell lőni :S Csapat társra vagy ellenségre esetleg közéjük? Hogy működik ez?

Egyébként nagyon bejön az egész. Ahogy láttam másnak is mert nagyon sokan álltak vele sorban.

Nagyon jó ez a counter arty dolog is. Mikor a friss WoT-os játékos csak ül és lő aztán meg csodálkozik mikor kilövöm :D Szokásos dolgok sajnos itt is megvannak mikor kilövök valakit. =( Kapjon rákot anyám stb stb..

Másik arty ágat valaki próbálta már?

(#4231) KisApám


KisApám
addikt

Hol lehet azt a csapattársat feljelenteni (AXOUL), aki az utolsó megmaradt játékosnak (én, aki XM800T-vel játszott), folyamatosan jelentette a pozícióját az ellenfélnek???

1-7-re vezetett az ellenfél, és nem tetszett neki, hogy a T-62, M60 és Leopárd tankokra nem mentem rá egyedül. Szerinte az nem volt becsületes, hogy nem lövettem ki magamat, hanem elbújtam, és ahogy tudtam lőttem a végén...

Azt írta, hogy "useless", használhatatlan játékos voltam...

Nos nézzük (AXOUL, aki jelentett, és aki szerint rosszul játszottam, szerintetek hol található???):

Ebben a játékban vissza lehet nézni a csatát???

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#4232) WOT-H-A-C válasza KisApám (#4231) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Fontos ez? :U Egyszerű retardant... ;)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4234) KisApám


KisApám
addikt

A játékot vissza lehet nézni - replay - mint a WoT-ban?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#4236) SoulReaver válasza #40993792 (#4233) üzenetére


SoulReaver
veterán

Pedig van report opció. CTRL és egér jobb klikk a névre. Ott reportolhatod.

(#4237) Reno7 válasza KisApám (#4231) üzenetére


Reno7
senior tag

In-game tudod, a controlt nyomva tartod, és jobb klikk a nevére a bal felső listában.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#4238) sp3cnaz válasza KisApám (#4231) üzenetére


sp3cnaz
csendes tag

Ez az opció érhető el.

(#4239) L4mie válasza KisApám (#4231) üzenetére


L4mie
veterán

Simán tard a csávó, ne törődj az ilyennel.
XP alapján 2x szarabbul játszott azon a meccsen mint te :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4240) MinionFlasH válasza KisApám (#4231) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Hagyd a francba sok a tard! Szerencsére én még csak 1-el találkoztam, persze hazánk fia volt...
PVE módban lerammolta az 1hp-s tankom(gondolom ne vegyem el előle a sebzést, másra nem tudok gondolni)

beírtam, hogy gj leo, erre ő magyarul: kussolsz wotos gyerek... ennyi volt, a találkozásunk ch00per-el!!!

[ Szerkesztve ]

(#4241) ughhh válasza XFoxyX (#4230) üzenetére


ughhh
senior tag

Füsttel saját csapatra kell lőni, az ellenség nem lát a füsttől, saját csapat csak apró szemcséket lát a levegőben és 100% cammojuk lesz míg tart a hatás.
A másik arty kisebb splasht-t csinál, cserébe bejön a képbe a másik rakéta szerű töltény.

(#4242) XFoxyX válasza ughhh (#4241) üzenetére


XFoxyX
tag

Rakéta hajtású töltény itt is van de nem sokat gyorsít rajta. Ha jól emlékszem 300m/s -> 330m/s.

(#4243) L4mie


L4mie
veterán

egy olyan, hogy alul a useable dolgok fölött rendszeresen kiírja, sárgával hogy
commander skill blablabla 15sec actív...
/bocsánat most nem látom, nem emlékszem pontosan/ az konkrétan mit takar? O.o

ide

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4244) XFoxyX válasza L4mie (#4243) üzenetére


XFoxyX
tag

A parancsnoknak aktiválódik az egyik skill-je. Garázsban meg tudod nézni hogy mik vannak neki. Pl.: van olyan hogy lepattanás után gyorsabban tölt vissza x másodpercig.

(#4245) L4mie válasza XFoxyX (#4244) üzenetére


L4mie
veterán

Ja igen, tényleg :)
értem, fene azt hittem valami use-olható.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4247) weres78


weres78
senior tag

Volt már olyan Nektek, hogy csata elején töltőképernyő, és vissza a garázsba? A tank marad csatában, te pedigmehetsz másikkal...
Nem rendszeresen, de nem is először fordul elő velem.

(#4249) Mcray válasza #40993792 (#4248) üzenetére


Mcray
senior tag

Nekem olyan volt, hogy kidobott Windowsba azzal hogy connection error. Visszaléptem a csatába, majd újra kidobott. Látszólag beakadt valami, mert csak akkor nem dobott már ki, amikor a csata végi kis video jött be , hogy nyert a PVE csapatunk...Nektek csinált már ilyet?

Csak a Chieftan tankkal dobál ki a játék. Valami bug van ezzel a géppel.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#4250) Ukeve


Ukeve
tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni Tőletek grafikai beállításokkal kapcsolatban. Csak viszonyítási alapként, jelenleg ezeket a beállításokat használom WOT-ban: options 1, options 2, options 3. Így fut nagyjából 50-60 FPS-sel a játék. Szeretnék hasonló FPS számot elérni AW-ben is a lehető legszebb kép mellett, és ehhez kérném a Ti segítségeteket. :) A konfigom nagyvonalakban: I5 4440, 8GB RAM, GTX 750Ti 2GB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.