Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) L4mie válasza Motyi (#4899) üzenetére


L4mie
veterán

:K ígyígy
+ gyorsabb mint a pvp,
de tényleg unalmas egy idő után.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4902) Motyi


Motyi
senior tag

És, hogy kis örömködés is legyen a hotfix kapcsán (nagyon szimpi hozzáállás):

FOUNDER'S PACK AND COLLECTOR'S EDITION OWNERS

Founder's Pack and Collector's Edition owners will have the Premium Time restarted, both types of bundles will act as if they were just recently purchased and the remaining Premium Time will be reset to the original initial value of the bundle. For example, if a player purchased the Operation Lightning bundle with 60 days of Premium Time 7 days ago and currently has 53 days of Premium Time left, the Premium Time counter will be reset back to 60 days, starting from the first login after the application of Update 0.10.1529.

PLAYERS WHO PURCHASED PREMIUM TIME FOR GOLD

Players, who purchased Premium Time for gold in the game will have the Premium Time reset to 0 and all the gold spent for purchasing Premium Time returned to them in full - for example, if a player purchased 7 days of Premium 3 days ago and has 4 days left on their Premium Time counter, they will receive the full 7 day price of 1150 gold.
We believe this solution to be the most fair one for all the players involved in the unfortunate series of issues and hope you will accept it with our humblest apologies. See you on the battlefield!

:R

Röviden: Aki Founder's packot és/vagy Collector's edition packot vett:
resetelik az elhasznált prémium napok számát és onnan indul ismét amikor először belépsz a patch után.

Aki goldért vett prémium időt: visszakapja az árát (az egészet) goldban a lehasznált napok számától függetlenül.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4903) L4mie válasza Motyi (#4902) üzenetére


L4mie
veterán

nice akkor kapok egy hetet :) tényleg szimpatikus.

BTW: Kéne még pár 1000 aktív játékos.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4904) Angel1981 válasza Motyi (#4902) üzenetére


Angel1981
veterán

"Röviden: Aki Founder's packot és/vagy Collector's edition packot vett:
resetelik az elhasznált prémium napok számát és onnan indul ismét amikor először belépsz a patch után."

Ez tényleg korrekt! :R
(Bár engem nem is érintett semmi ilyen hiba... ;] )

(#4905) kócos87 válasza Motyi (#4902) üzenetére


kócos87
csendes tag

Én nem vettem packot csak simán vettem goldot és abból vettem prémnapokat. Akkor most én is visszafogom kapni a prémnapok után járó goldot vagy én kimaradok a jóból?

(#4906) Dagohun


Dagohun
tag

És ez most miért is van?

(#4907) lofagi válasza kócos87 (#4905) üzenetére


lofagi
addikt

"Aki goldért vett prémium időt: visszakapja az árát (az egészet) goldban a lehasznált napok számától függetlenül."

Ott írja a hozzászólásában! :(

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4908) Motyi válasza kócos87 (#4905) üzenetére


Motyi
senior tag

"Aki goldért vett prémium időt: visszakapja az árát (az egészet) goldban a lehasznált napok számától függetlenül."

(#4910) Motyi válasza Motyi (#4902) üzenetére


Motyi
senior tag

UPDATE:

Ezek mellett aki érintve volt (FOUNDER'S PACK és/vagy COLLECTOR'S EDITION birtokos vagy Goldért vett prém időt) kap 3 nap ajándék prémium napot ami az update utáni első belogoláskor aktiválódik.

[link]

(#4906) Dagohun Volt egy kis hiba:
Remaining Premium Time not being displayed properly
Premium Time counter resetting to zero, providing no benefit to players who purchased it

[ Szerkesztve ]

(#4911) jano_77 válasza Motyi (#4902) üzenetére


jano_77
nagyúr

Biztos látták, hogy keveset játszottam mióta meg vannak a csomagok, így ez a húzás igazán jó fejség a srácoktól! Köszönöm Nekik. :K :))

(#4910) Motyi: Külön köszönet érte! (most jár le a WOT-ban a prémem, azt még ki akartam használni ;] )

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4912) PR0JECTNR56 válasza Motyi (#4910) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Szimpatikus hozzáállás, a support tényleg nagyon összeszedett. :)

[ Szerkesztve ]

(#4913) Motyi válasza jano_77 (#4911) üzenetére


Motyi
senior tag

Akkor figyelj arra, hogy csak akkor lépj be ha játszani is akarsz, mert a visszaállítás és a 3 nap free is akkor indul csak. :)

[ Szerkesztve ]

(#4914) kócos87 válasza lofagi (#4907) üzenetére


kócos87
csendes tag

Jól van, nem vagyok analfabéta csak nem tudok angolul és nem tudtam, hogy mindenki visszakapja-e.

(#4915) Micsurin válasza kócos87 (#4914) üzenetére


Micsurin
nagyúr

(#4902) Motyi

"Röviden: Aki Founder's packot és/vagy Collector's edition packot vett:
resetelik az elhasznált prémium napok számát és onnan indul ismét amikor először belépsz a patch után.
Aki goldért vett prémium időt: visszakapja az árát (az egészet) goldban a lehasznált napok számától függetlenül.
[link]"

Leírta , de legalább pörög a topik ! ;)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4916) pluhi


pluhi
tag

Azért 5 óra downtime egy hotfixre kemény. Ha 3-5 bugot fixálnak per patch elég sok leállás lesz...
PVE-n lenne mit reszelni, pl. ha kilépsz a vége előtt mert kilőttek, akkor lószar reput kapsz. Elég idegesitő.

[ Szerkesztve ]

(#4918) Dewri válasza pluhi (#4916) üzenetére


Dewri
aktív tag

Na ezt nem is tudtam!! Jó hogy mondod, mert általában kilépek...

(#4919) kócos87


kócos87
csendes tag

Jött egy 260 Mb-os patch és sajnos én nem kaptam vissza az aranyamat :-(

(#4920) pluhi válasza Dewri (#4918) üzenetére


pluhi
tag

Nekem se tűnt volna fel, ha nem Typhoon II-vel vagyok benn. Mondom ez lesz egy 10k repu meg 200k zsé. 1800 rep és 19k pénz lett, akkor kezdtem el nyomozni. Ha kilépsz nincs mission és objective repu, ez a kettő adja össze a legnagyobb részét.

(#4921) #02119936 válasza #40993792 (#4917) üzenetére


#02119936
törölt tag

Kompenzálnak mert jó pár tankot biztosan nerfelnek. A wot-ban is így csinálták itt sem lesz másképpen.

(#4922) pluhi válasza kócos87 (#4919) üzenetére


pluhi
tag

"No Prem time, no Beta decal, no Vanguard title."

Azért ez geci égő :D
Nem baj, majd lesz hotfix :W

(#4923) lofagi


lofagi
addikt

A honlapon se érhető el a cikk már. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4924) lofagi


lofagi
addikt

Az MM még nem az igazi. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4925) ughhh válasza pluhi (#4922) üzenetére


ughhh
senior tag

Ez még nem az a patch volt :)
Valamit elszúrtak sürgősen Javítva lesz.
Az lenne jó ha 60 nap múlva javítanák, újra indulna a prém idő ;]

[ Szerkesztve ]

(#4926) Angel1981 válasza Motyi (#4910) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez egyre jobban hangzik! :C

BTW!
Arról még nem esett szó, hogy esetleg a jövőben a prém időt csataszámra is vehesse ez ember?
(Amitől a WG már korábban határozottan elzárkózott.)
Én kapva kapnék rajta, az biztos!

ughhh: ok, rendben, asszem engem most győztek meg róla (akaratuk ellenére, indirekt módon), hogy a háttérben tényleg a WG mozgat minden szálat!
Ilyen kóklerségek is csak ott fordultak elő! :DD

[ Szerkesztve ]

(#4928) PitLee válasza Angel1981 (#4926) üzenetére


PitLee
őstag

Hát orosznak orosz a MyCom is, lehet még tart az open béta nyitó buli és a szivarfüstben a kaviártól csúszó billentyűzeten félre nyúltak véletlen mivel a vodkától már nem mozognak olyan fürgén azok az ujjak. Amúgy az Allods-t is ők üzemeltetik ott voltak annak idején érdekességek.
A WG pár éve vásárolgatott kisebb fejlesztő cégeket és a CRY válságánál is ők voltak az elsők akik felvásárlási szándékukat jelezték, képzeld el ha megvették volna és akkor pl. az AW motor licence árát ők szabnák meg ...

(#4929) jano_77 válasza Motyi (#4913) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nos, hát feltettem az update-t és beléptem játékba és semmit nem változtattak a prém időn! Ugyan annyit mutat, mint legutóbb, illetve 1 nappal kevesebbet - tegnap néztem. Szal nem tudom mikortól lép ez életbe, de ez update nem hozta! :( Pedig van alapító csomagom és Collector csomagom is. :B

(#4926) Angel1981: rosszul tudom, hogy WG-től kivált emberek alkotják ezt a játékot készítők csoportját? Legalábbis többen is vannak közülük!? Mert akkor nincs min csodálkozni! ;]

Itt is ilyen baromi nagy a ping most?!? Mi a rák van ezekkel a játékokkal, hogy mindenhol diavetítés van?!? Nem lehet így játszani. :W :Y :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4931) jano_77 válasza jano_77 (#4929) üzenetére


jano_77
nagyúr

200 feletti a ping és nem azt csinálja a tank, amit én szeretnék!? fütykösöm ki van ezekkel is! :W

(#4930) Zsolt_72 : ha jól tudom - de lehet tévedek - , akkor Storm elődje, aki szintén S betűs ha minden igaz és nem SerB-re gondolok, hanem aki korábban a Kérdés-Válaszoknál megválaszolta a magas röptű feleleteit és ott hagyta aztán a WG-t, ha minden igaz pont az AW fejlesztőihez jött!? Rosszul olvastam korábban vhol? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4932) Diarmand


Diarmand
senior tag

Mit kell itt gyerekeskedni srácok? Akárcsak a Wargaming, az Obsidian is pénzt akar ebből látni. Le kéne szokni arról, hogy mindenért a WG-t fikázzátok ahelyett, hogy felnőtt módjára tudomásul vennétek, hogy a piacgazdaság így működik. :(((

(#4933) Micsurin válasza jano_77 (#4931) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Most lett csak béta , de de , nem , te már EA alatt is kész játékot vártál :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4936) Micsurin válasza #40993792 (#4934) üzenetére


Micsurin
nagyúr

"No meg gondolom jo penzt kinalt neki a My.com/Obsidian." az igazság , remélem tudod :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4937) PitLee válasza jano_77 (#4931) üzenetére


PitLee
őstag

Pont kérdezgettem modemet és Invitel szolgáltatót másik totyikban és ott is panaszkodnak az esti lagg-ra, a hozzá értő szakik azt mondják ez sajnos egy ideje ilyen, hogy este kb 19-22 között leromlik a hálózat tehát nem te gépeddel és nem is a játékszerverrel van a gond.

(#4938) zozyk


zozyk
addikt

Azt lehet tudni,hogy lesz e másfajta Collectors' edition csomag? :F
Nincs hír a fórumokon róla? Érdemes lehet várni?

Aki megvette az RDF/LT-t,mi a véleménye róla?

Számolgatom a csomagokat,mert lejárt a prémium időm,valamit venni kell.
Megér 8€-t az RDF/LT + 3M kredit?
(a többi az gyakorlatilag a prémium idő+gold)

(#4939) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Én azt nem értem, hogy azok a játékosok, akik rányomnak a PVE gombra, tisztában vannak azzal, hogy van másodlagos küldetés is? Nem csak oda van írva, hanem még mondja is a játék.. Ma egész eddig azért voltam majdnem mindig utolsó, mert a sok ***** csak ment előre, leszarta a kis kockákat a térképen, sőt, simán elmennek az objektumok mellett, tudomást sem vesznek róla, rohannak foglalni, és én mire teljesítem mindet, nem marad ellenfél...Ez ma minden szinten előfordult, és 90-10% arányban. Nagyon ritka az a játékos, aki ezzel tisztában van és össze lehet dolgozni ilyen téren is....
Én látom ezt rosszul? Vagy kínaiul van leírva és tized milliméteres betűkkel????
Bocsánat, de ez ma (is) nagyon felhúzott....

Na!!!

(#4940) oneal1 válasza Hafy75 (#4939) üzenetére


oneal1
senior tag

szörnyű amúgy, nagyon sok a hülye!!

én kullogok a baszott nagy tankommal, aki meg 70 el tudna menni, baszik elkerülni a másodlagos felé, aztán mikor szólsz neki, akkor lenooboz :D

(#4942) Motyi válasza Hafy75 (#4939) üzenetére


Motyi
senior tag

Mire kapsz több kreditet/xp-t, T6-al csinálsz 10k+ dmg-et vagy a másodlagos küldikkel bohóckodsz és szinte semmit? Tippelj. A másik meg, hogy sem kredit sem xp nem jön jól pve-ben szóval az olyan "nagyon elegem van mindenből lazulok egy kicsit" móka, pl. én napi 1x letolom a hardot T6 prémmel kajálás közben.Ha már a PVE is felhúz idegileg akkor keress valami nyugis játékot, ne tankozz. :)

[ Szerkesztve ]

(#4943) DeadMeat válasza zozyk (#4938) üzenetére


DeadMeat
veterán

Durva kis gép 3sec reload gyors aim time, pontos. Nekem nagyon bejön :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4944) PitLee válasza Motyi (#4942) üzenetére


PitLee
őstag

Az első egy nyertes másodlagos nélkül a második egy full-os (még a pve patch előttről)

[ Szerkesztve ]

(#4945) Hafy75 válasza Motyi (#4942) üzenetére


Hafy75
aktív tag

PitLee ábrája elmondta a tutit.
Nem a PVE idegesít, hanem az, ha van egy játék, amiben vannak küldetések, amiért ugye több jár, akkor nekem az jön le, hogy azon legyek, hogy ezek teljesítve legyenek, nem pedig a kis kék körben levő X-be beállva várjam a csodát és utána szidjam, hogy ez szar, és miért ad olyan keveset...
Nem nekem kellene más játék után néznem, hanem annak, akinek fogalma sincs, hogy mivel játszik....:)

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#4946) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Valami nagyon nem jó. 300-450-es pinggel kell játszani, és nem a szolgáltatóval van a hiba. :(

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#4947) jano_77 válasza Kean_Sorbo (#4946) üzenetére


jano_77
nagyúr

pont ez a bajom nekem is, nem látok a pipától! Se ezzel, se a WOT-al! :W :o :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4948) DeadMeat válasza Kean_Sorbo (#4946) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nekem semmi gond nem volt a pingemmel. :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4949) PitLee


PitLee
őstag

WinMTR traceroute teszt
Van 2 IP cím az egyik a garázsé, a másik amikor már betölti a csatát és kezed visszaszámolni na azt beillesztet felülre és megnézed hol van a nagy ping-ed.
Ez egy PvE csata, az egyik állomás nem engedi magát pingeltetni azért van 100% loss, amúgy az adatforgalmat átereszti.
36ms átlag

[ Szerkesztve ]

(#4950) jano_77 válasza PitLee (#4949) üzenetére


jano_77
nagyúr

és amúgy hogyan ellenőrzöd az IP címeket garázsnál és csatában? :F

amúgy nekem épp az imént volt egy kritikus leállás a játékban. :F :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.