Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) PitLee válasza lofagi (#3699) üzenetére


PitLee
őstag

Úgy olvasom nem mindenkinek jár, streszelni voltam én is :DDD

(#3702) lofagi válasza PitLee (#3701) üzenetére


lofagi
addikt

Nekem van pakkom, kb a kezdetek óta, szóval nem tudom, de voltam az összes eddigi tesztben, kivéve az alfát.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3703) Drenadar


Drenadar
veterán

csirkék! :D nem akar senki sem platoonba játszani velem meg Zozykkal? :)

(#3704) oneal1


oneal1
senior tag

camo festések egyenlőre még nem elérhetőek?

(#3705) PitLee


PitLee
őstag

Kivesézhetnénk azt a legénységi képességet miszerint a pontosság csökken 20%-al csak mire értik a min-t és a max-ot ?
-max amikor a legnagyobb a szórásjelző karika és az csökken egy 20%-al ?
-a min amikor teljesen össze van szűkülve és az csökken még tovább, amolyan légy t.kén a pattanást lövöldözni ?

(#3707) oneal1 válasza #40993792 (#3706) üzenetére


oneal1
senior tag

köszi! :)

(#3708) zozyk


zozyk
addikt

Csináltunk egy Unofficial Prohardver klánt.
Akit érdekel,vegyen fel barátnak. (nick: zozyk)

Felvételi követelmény: 2000 WN8. ;] :P

(#3709) wall2


wall2
tag

Atya ég milyen emberek játszanak. :DDD team kill, vízbe fulladás. 10 meccs 10 bukó. :D :D

(#3711) WOT-H-A-C válasza #40993792 (#3710) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:DDD :C

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#3712) mikron válasza wall2 (#3709) üzenetére


mikron
tag

Ott a 10 pont ritka hülye emberek tarkítják most az OB. Sokat nem kell foglalkozni, hogy buksz vagy sem. Azt tudja valaki, hogy lehet feljelenteni csapattársat ???? Mivel 3 emberünket lőtt ki ?

(#3713) Motyi válasza #40993792 (#3710) üzenetére


Motyi
senior tag

Sajna nem, a játékos állomány színvonala rohamosan közelíti a a WoT-ét sajna, gondolom 8-a után be is éri, akkor nyílik meg a pokol kapuja. :(

De hogy pozitív dolog is legyen, már összejött több mint 1,5 millió kredit, jól hozzák a T6 prémek ha odateszi magát az ember dmg-ben. :)

(#3714) Balika23hun válasza Motyi (#3713) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Sajna ez egy casual f2p játék és mint ilyen vonzza az olyan embereket akiknek közelebb áll az IQ-ja a 0-hoz mint a 100-hoz. Ez van, ez ellen a játékok készítői sem tudnak tenni max annyit hogy úgy alakítják a játékot hogy a hatásuk minél kevésbé befolyásolja a játékélmény. Reméljük hogy az Opsidian nem teszi alájuk a lovat mint a WOT esetében a WG és akkor tűrhető játék lesz.

Más: Akinek a közepes csomag van meg árulja már el mennyi prémium napot kapott mert én 37 napot pedig nem voltam a stressz teszten mert meghalt a tápom meg a videokártyám.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#3715) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Leo 1 nél tartok..
Nekem kifejezetten tetszik ez a Leo1. Szépen kezelhető, és a löveg elég pontos..Ezt az ágat biztosan végigviszem. Abrahams valahogy engem nem vonz. Vagy ezzel csak én vagyok így? Láttam, hogy szeret pattintani, de ettől függetlenül valahogy akkor sem..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#3716) Micsurin válasza SSJmeszes (#3715) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jó szögben állva nem szeret hanem teszi! ;] Chobham az teszi amire kilett találva , A1 és 2 esetében már a DU :B

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3717) Telda válasza Drenadar (#3697) üzenetére


Telda
addikt

Huh csak most láttam, bocs :(.

(#3718) Drenadar válasza Telda (#3717) üzenetére


Drenadar
veterán

persze persze :D amúgy játszunk még :D

gyere a kis klánunkba :)

[ Szerkesztve ]

(#3719) Angel1981


Angel1981
veterán

Máris volt egy mikropatch!

Másnak is mindenképpen kiszámlázza csata végén a Field Maintenance Kit-et, akkor is, ha nem használta el? :F
Egyelőre kivettem, mert így, a kezdetek kezdetén igen is számít az fixen levont 12.000 kredit csata végén...

(#3720) octopus666


octopus666
tag

Mi a fene van a játékkal ? Elértem a 100% LAV-150 nem tudom megvenni az M60 :(((

(#3721) PitLee válasza octopus666 (#3720) üzenetére


PitLee
őstag

Az árusnál, fejlesztési fánál húzd az egeret a LAV-300 fölé és lassan olvasd el, 300 méter feletti sebzésből kell összegyűjteni x sebzést (írja eddig mennyi van, azaz első szám)
UI: Dö ne kérdezd, hogy lett LAV-300, fáradok, de érted csak m60 és 150 méter

[ Szerkesztve ]

(#3723) Drenadar


Drenadar
veterán

az MM nem szívbajos... MBT70-el durván bedobott a 4-3-2-es tankokhoz... de sokat nem értem mert nem támogattak a csapattársak és ritkán lő :( a kis leők szétkaptak HEvel vagy nem tudom mivel...

(#3725) Drenadar válasza #40993792 (#3724) üzenetére


Drenadar
veterán

Egyik 6os tankkal sem tudtam valahogy nagyot alkotni... vagy a csapat nagyon előrement vagy nagyon nem támogattak...

(#3726) Kean_Sorbo válasza Drenadar (#3725) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Még nagyon sokan csak próbálgatják a játékot. Nem veszik komolyan, szórakozásból játsszanak. Nincs is noob-ozás. Ez végül is egyenlőre nem is baj, lehet ismerkedni a pályákkal.

Másik. Hú de megszívtam ezzel a gumikerekes tankkal. Bemegyek városba keményen, aztán jött a meglepetés, hogy ez nem fordul helyben. Majdnem kicseréltem az elemet a billentyűzetben. :DDD

Ami a legjobban tetszik az újítások közül, hogy akire rátudok lőni annak élénkebb a felirata. Nagyon nagy segítség, nem kell sziluettet keresni, hanem lehet menni másik pozícióba. Dinamikusabb az egész játékmenet így.

Igaz én csak az EA3-mal játszottam utoljára, de megkaptam a T-155-öst és 7 nap prémium napot. Nagyon jó kis tank.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#3727) Angel1981


Angel1981
veterán

Erre valaki?

Egyébként nagyon tetszik a játék, van jó pár új PvE küldetés is.
A tudat különösen jó, hogy itt vagyunk a kezdetén - erről itt egy screenshot is! :)

[ Szerkesztve ]

(#3728) jano_77 válasza Kean_Sorbo (#3726) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azért ezt nem mondanám! Tegnap én is csak az Obj. 155-el mentem - illetve egy csatát a végén a Zhalo-S-el - és azt kell mondanom, hogy baromi lassú sajnos és a toron yis nagyon harmatosan forog! Kizárólag csak PvE csatát mentem, hogy gyűjtsem a kreditet. Nagyon élvezetes volt/lett volna, ha nem ilyen lassú ez a tank, mert mikor Leo1 és Zhalo-S-ek voltak a csapatban, akkor esélyem nem nagyon volt lövési pozícióba kerülni, sokkal gyorsabbak nálam és még gyorsabban is lőnek. Mire becéloztam volna vkit, már ki is szedték. Ennek ellenére nagyon pozitív eddig az EA-hoz képest ez az OB! Ami a legnagyobb meglepetést okozta, hogy mikor elindítottam a játékot és belépett a garázsba, akkor nem a piros tank, rózsaszín lánccal fogadott, hanem tök normális volt minden! Meg is néztem gyorsan a beállításokat, hogy csináltak-e nekem külön egy LOW-2 szintet, de nem! ULTRA-n :Y volt minden beállítás és mégis jó volt! Nem hittem a szememnek. :DD
Aztán azért vissza vettem Very High-ra és a vizet és árnyékokat még külön lentebb vettem. Nem volt renderelési problémám, pedig 2 PvE csatában is vmi új mapra dobott, ami városi - csak a fele aktív és az elején folyópartot kell védeni, majd múzeumot. Nagyon jópofa pálya egyébként, tetszett. Szal nekem 3-4 csata után eddig nagyon, nagyon pozitív változáson ment keresztül a játék és nagyon tetszik. Külön tetszik, hogy tényleg van benne Hit Log. Ha leszek játékban, szívesen mennék szakaszt bárkivel!
A normál csaták tényleg ennyire szarok? Én egyenlőre pénzt akarok termelni, farmolni és csak után indulok majd el bármelyik ágon - most egyenlőre a T-s szériát szemeltem ki magamnak.
Nagyon tetszik, hogy kint vannak a tervben lévő tankok is a dealer-eknél. Az a PL-01 nagyon brutálisan néz ki! :K Kell egy olyan a garázsba majd. :K

Esetleg van itt is olyan, hogy a fórumozok nevei a játékbeli nevükkel össze van gyűjtve? Este felvennék barátlistámra emberkéket - persze csak aki hozzájárul -, hogy ha bent vagyunk egyszerre, akkor tudjunk menni szakaszban.

Packok:
Ha nekem a közepes csomagom van, de szeretnék a legnagyobbra váltani, akkor ezt hogyan tudom megtenni és mennyibe kerül pontosan?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3729) zozyk válasza jano_77 (#3728) üzenetére


zozyk
addikt

Zsolt_72 blogjában vannak nevek,illetve lett UPh klán is.. :D

(#3730) oneal1 válasza jano_77 (#3728) üzenetére


oneal1
senior tag

elvileg ha rámész a founders packok-ra akkor már upgrade-t ír buy helyett és csak kiegészíteni kell adott értékre.

(#3731) jano_77 válasza oneal1 (#3730) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, közben meg is találtam és tényleg frissítés volt. Meg is történt gyorsban. :D

(#3729) zozyk: megnézem, köszi. Te ugye hozzájárulsz, hogy felvegyelek?! ;) Esetleg felvehetnétek az UPh klánba, bár nincs 2K wn8-am. :N :F

Meg is néztem gyorsan Zsolt_72 blogját és találtam leírásokat pl PvE játék módról. Láttok rá esélyt, hogy ezen frankó leírások esetleg magyarul is előálljanak vki áldozatos munkája nyomán, illetve, hogy lesz szerintetek a WOT formájára magyar oldal, ahol a fontosabb infók majd megjelennek magyarul is? (ilyen gyenge angolosok számára mint én pl. :U )

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3732) weres78 válasza jano_77 (#3728) üzenetére


weres78
senior tag

Kreditért érdemesebb PVP csatába menni, és XP-t a PVE ad jobban. Legalábbis én így tapasztalom.

[ Szerkesztve ]

(#3733) zozyk válasza jano_77 (#3731) üzenetére


zozyk
addikt

Persze.
Dél körül hazaérek és már fel is veszlek. :)

(#3734) jano_77 válasza zozyk (#3733) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R
kapsz egy ilyet majd vmikor, amiért ilyen jó fej vagy ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3735) skill84


skill84
tag

Hokuszpok néven megtaláltok elvileg egész nap leszek .
ts is van.

(#3736) Mcray


Mcray
senior tag

Zsolt_72! Adj kérlek hozzá a PH listához. Ph név: Mcray. AW név: Tyutyu

Elvileg már bent is vagyok a PH klánban :)

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3737) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudja vki, hogy mikor lesz szerver? Mert most megpróbáltam belépni a céges gépen és nem sikerült. :F
Illetve azt kérdezném még meg, hogy ha teszem azt itt bent belépek és átállítom a felbontást, meg egyebeket - mert a céges lapos nem bír többet - , akkor otthon a szar beállításokkal fog elindulni vagy mondjuk IP címhez párosítja a beállításokat? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3738) jano_77


jano_77
nagyúr

OMG....azt írta ki, hogy lejárt a szerkesztési időm, erre most mégis elküldte még!? :U
SRY

Azt mégsem tette hozzá, hogy honnan tudom, hogy van-e server vagy sem? A MyComCentert indítva most miért nem jelzi ki, hogy Server ON vagy OFF, mint korábban EA idején? Szerintem az nagyon hasznos dolog volt. :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3739) tocsek18 válasza jano_77 (#3738) üzenetére


tocsek18
senior tag

mivel 0-24 mennek a szervek minek írák ki?:D

(#3740) sp3cnaz


sp3cnaz
csendes tag

Zsolt_72 ! Adj kérlek hozzá a PH listához ha nem probléma . Ph nevem: sp3cnaz. AW nevem: specn4z

Köszönöm szépen :K

(#3741) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!
WoT-osoktól kérdezném, hogy nagy vonalakban miben különbözik a 2 játék? Pro-kontra?

(#3742) jano_77 válasza Tomi0703 (#3741) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem próbáld ki és tapasztald meg magad! Mindenkinek másban jobb ez mint a WOT. Többen vagyunk akik azt élvezik - én is - , hogy itt nem stresszelek mint a WOT-ban. Nekem pl ez nem dobja ki a gép, ellenben ugye a WOT-ot minden 2. csatában. ;)

A pack-hoz tartozó Commander mennyiben jobb - ha jobb - mint egy normál parancsnok illetve érdemes-e betenni a tankba már az elején? Most nézegettem a garázsban a dolgokat és most bukkantam rá arra, hogy ezt hogyan is tudom megtenni, ezért kérdezem. :F :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3743) Tomi0703 válasza jano_77 (#3742) üzenetére


Tomi0703
őstag

Jó, de az még 1 hét. :DDD
Mi az a minden? Én mindenre kíváncsi vagyok. Amúgy nekem semmi problémám sincs a Wot-tal. Nem stresszelek rajta (mert minek) és használok modokat, de egyszer sem dobott ki.

Valami leírás (magyar) van, hogy hogy kell ezt a játékot játszani? Vagy itt is csak mész azt lősz? Spot rendszer van itt is? Snapshotokat, hogy adja? Néztem pár videót, de nem ártana valamit tanulnom a játékról, hogy ne úgy játszak az elején mint egy full tomato. :D

(#3744) Angel1981 válasza Tomi0703 (#3741) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de én inkább csak "pro" dolgokat tudok felhozni...

PvE mód - remek lehetőség arra, hogy kiengedd a gőzt, számomra tizedannyi feszkó sincs alatta

Sokkal kisebb RNG - a lövések jóval pontosabbak, mármint sokkal nagyobb eséllyel megy ténylegesen oda a lövés, ahová szeretnéd. A sebzés, és az átütés is sokkal kiszámíthatóbb, nem nagyon érik meglepetések az embert, hogy "ez most hogyan történt?"

Az egész játékmód pörgősebb - gyorsabbak a tankok, gyorsabban céloznak, gyorsabban töltenek, sokkal kevesebb az "üresjárat" - ez mondjuk szubjektív, de nekem bejön a WoT-tal szemben.

Tele van sok apró ötlettel, amik dobnak a játékmeneten - pl. akire közvetlenül rálátsz, az élénkebb színű, ami sokszor segít. Alapból van hatodik érzék, a járműfajták jobban be vannak pozicionálva oda, ahová valók (pl. scoutok gyorsabban cappelnek, van "designate target" képességük, stb.)

És még csak az elején vagyunk, töménytelen fejlesztés fog érkezni ez elkövetkezendő 1 évben!

(#3746) jano_77 válasza #40993792 (#3745) üzenetére


jano_77
nagyúr

most akkor van gyakorló vagy nincs :F

Ha az egerem érzékenységén szeretnék állítani - mert jelen állapotában nagyon nehezen követi a mozgást a löveg, mint amennyire szeretném - , akkor az felfelé vagy lefelé kell állítani a csúszkát? Azt szeretném elérni, hogy gyorsabban kövesse a torony az egér mozgását, mert így nagyon nehéz célozni és lőni. :U
Persze lehet, hogy ez csak a szar laptopnak köszönhető és hiába állítok az egér érzékenységén. :F :B

Prémium nap: én is megkaptam a +7 napot, pedig egy percet sem mentem a Stressz teszt idején - még nem is volt lent a játék! :N Jó fejek ezek a srácok! :C

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3747) Mcray válasza Tomi0703 (#3743) üzenetére


Mcray
senior tag

Az a nagy büdös helyzet, hogy itt a számítógép által vezérelt botok lepipálják az emberi játékosok 95%-át, akik Wotoznak..Az a maradék 5% aki meg ér valamit, a maradék 95% miatt megy vagy 15:0 vagy 0:15 köröket és ez megy évek óta. Itt legalább van okos Botok elleni mód.

Mindkét játékot imádom, de itt a Botok elleni (PVE) játékmód számomra mindent visz. Szuper jó és Medium nehézségen van olyan pálya (Rolling Thunder) amit még egszer sem tudtam megnyerni, fullra kihúzott tankkal sem.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3749) Angel1981 válasza Mcray (#3747) üzenetére


Angel1981
veterán

"Mindkét játékot imádom, de itt a Botok elleni (PVE) játékmód számomra mindent visz. Szuper jó és Medium nehézségen van olyan pálya (Rolling Thunder) amit még egszer sem tudtam megnyerni, fullra kihúzott tankkal sem."

Detto.
Mondjuk nem lennék meglepve, ha a RT pályát rövidesen módosítanák is, mivel egyszerűen túl nehéz a többihez képest.

(#3750) jano_77


jano_77
nagyúr

Be lehet állítani vhol, hogy az eredményjelző azt mutassa, hogy hányan haltak meg a csapatokban és ne azt, hogy hányan élnek még?!? Engem zavar így. :U

Vitiris féle célkereszt növelés magát a célzó pontot, keresztet - ami egy felfordított kacsacsőr - növelését szolgálja vagy azt a részt, amin az életerőt mutatja és a töltést?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.