Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) ughhh válasza #40993792 (#3850) üzenetére


ughhh
senior tag

Annak azert volt egy fillingje mikor S51 el porlasztottam a T10 tankokat :)))

(#3852) Diarmand válasza Stigma.HC (#3836) üzenetére


Diarmand
senior tag

Hagyd, aki a wotban noob, az itt csak pro lehet és neki tuti taktikája van ;]

(#3853) Micsurin válasza Diarmand (#3852) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Noobozól de , az eredeti jelentését tudod ? :) Segítek , N00B , talál rá majd pár egyezést a gugli , jó olvasást.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3854) lnk


lnk
aktív tag

Hello

Valaki tudja melyik beállítás okozza ezt, hogy ilyen nyúlt a tank képe?

[ Szerkesztve ]

(#3855) zozyk válasza lnk (#3854) üzenetére


zozyk
addikt

Field of view (FoV) értékét vedd vissza.

(#3856) lnk válasza zozyk (#3855) üzenetére


lnk
aktív tag

Köszönöm.
Működött

(#3857) Stirlitz válasza Drenadar (#3796) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Sajnos, kivárok, közben be is ugrott, azért nem vettem eddig sem meg egyiket sem.

(#3858) wall2 válasza Micsurin (#3853) üzenetére


wall2
tag

Google a barátunk :D bizony sokan csak írják orrvérzésig, miközben még helyesen sem tudják írni. :DDD Nr.1 N00B :C

(#3859) MinionFlasH válasza #40993792 (#3812) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Köszi, nagyon jó az oldal a PVE-t már elolvastam, most tanulmányozom a térképeket, szerintem hasznos oldal! :R

(#3860) Mcray válasza MinionFlasH (#3859) üzenetére


Mcray
senior tag

Tettem egy próbát a PVP-ben azaz WOT módban, ahogy én hívom...Azt kell hogy mondjam, hogy siralmas a helyzet.

Minden csatában elkezdtem hátbakerülni az ellent ahogy a Jingles, Quickybaby és Dezgames szokta, erre az összes ellenfél felém fordult és kinyírt. PVE-ben ilyenkor mindig látom, hogy az emberi társam veszi a lapot és az addigi szorongatott helyzete után, ő(k) az aki segít nekem cserébe. Na ilyen PVP csatában nincs.

"Segítség kell? Dögölj meg"

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3861) Tomi0703 válasza wall2 (#3858) üzenetére


Tomi0703
őstag

Sikerult megfognotok a lenyeget, gratula. ;) :C

(#3862) jano_77 válasza #40993792 (#3812) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én nagyon köszönöm! :R

(#3848) Zsolt_72: A kapott parancsnok mennyiben más mint a játékbeliek? Érdemes Őt beültetni vmelyik ágon? most látom, hogy az OFF-ban már válaszoltál rá :B :R

(#3855) zozyk: Ti milyen értéken használjátok, mi vált be?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3863) zozyk válasza jano_77 (#3862) üzenetére


zozyk
addikt

Nekem a 80 jött be.

(#3865) jano_77 válasza #40993792 (#3864) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én feltoltam 90-re, mert ugye a WOT-nál is a körüli ami bevált, de majd ha újra tudok menni, akkor próbálgatom. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3866) Angel1981 válasza Telda (#3837) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, az.
Nem is értem, a T-54-nek hogy lehet 9 fok??? :F

(#3867) scyllarus válasza Angel1981 (#3866) üzenetére


scyllarus
veterán

Lehet, hogy valami spéci rövid závárzata van annak az ágyúnak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#3868) Mcray


Mcray
senior tag

Új változások:

Player versus Player changes

Increased the base match participation reputation reward for playing PvP matches from 90 to 135
Decreased base ammo costs for Tier 5 by 20%
Decreased base ammo costs for Tier 6 by 30%
Decreased tier 6 upgraded ammo cost multiplier by roughly an additional 8%
Decreased base ammo costs for Tier 7 by 25%
Decreased tier 7 upgraded ammo multiplier by roughly an additional 12%
Decreased base ammo costs for Tier 8 by 40%
Decreased tier 8 upgraded ammo multiplier by roughly an additional 14%
Decreased tier 5 repair costs from 16000 to 12800
Decreased tier 6 repair costs from 28000 to 19600
Decreased tier 7 repair costs from 44000 to 26400
Decreased tier 8 repair costs from 60000 to 36000

Player versus Environment changes

Increased all PvE reputation gains by 20%
Increased all PvE credit income by 35%

Premium Vehicle Changes

Playing a premium vehicle now increases reputation earnings by 20%
Playing a premium vehicle now increases crew experience by 20%
Playing a premium vehicle now increases commander experience by 20%

A prémiumjaim kapnak egy kis szeretetet :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3869) ughhh


ughhh
senior tag

Rezsicsökkentés :))

[ Szerkesztve ]

(#3870) scyllarus válasza Mcray (#3868) üzenetére


scyllarus
veterán

"Increased the base match participation reputation reward for playing PvP matches from 90 to 135"
Kevesen PvP-ztek? :) Mondjuk ennek pont nem örülök, ez a bot-szerű játékostársaknak jön jól.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#3871) Mcray válasza scyllarus (#3870) üzenetére


Mcray
senior tag

Sajnos a botokból élnek...A prémeknek meg azért jár most egy kis szexuális kényeztetés, hogy a botok is vegyenek prémet. Ezt a Wot tökéletesítette. Ők csak követik a jó receptet...

Engem nem érdekel. PVP-t csak akkor játszom ha túl jó kedvem van és vágyok egy kis szenvedésre...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3872) Angel1981 válasza Mcray (#3868) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocsánat, de ez (mármint nagy vonalakban) várható volt :)

#3867 scyllarus: lehet, de akkor a többinél miért nem? És a WoT-ban miért nem? :))
Mindegy, ez van, én csak örülök neki, csípem a gun depet! ;)

[ Szerkesztve ]

(#3873) Angel1981 válasza Mcray (#3868) üzenetére


Angel1981
veterán

És ezek mától már élnek is?

Illetve a prémtank esetén mit jelent a +20% reputation - mert azok már most is 150%-ot kapnak.
Akkor ez most 150+20, vagyis 170%, vagy 150x1.2, vagyis 180%? :F

[ Szerkesztve ]

(#3874) Mcray válasza Angel1981 (#3873) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem tudom a pontos képletet. Nem látok dátumot.

Itt a forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3875) jano_77 válasza #40993792 (#3812) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jó lenne ez az oldal, ha működne! De sajnos nem igazán naprakész és pl a Játékleírásokon belül próbáltam a Legénységről és a Matchmaking-et megnyitni és mindkettő 404 Hibát dobott. :(( :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3876) Angel1981 válasza Mcray (#3874) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, köszi, itt én is olvastam, azt hittem, Te esetleg a hivatalos fórumon keresztül többet tudsz - mert én azt nem nézem. :)

(#3877) skill84


skill84
tag

LF t6 pvp vagy pve party. Hokuszpok néven vagyok.
papírból van de azért bejön.

(#3878) Stigma.HC válasza Micsurin (#3853) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mint frissen induló játék ide tökéletesen illik az egyik! jelentése ha kekeckedni akarok ;] , de ugyan úgy helytálló lesz a 30k játékkal áttérő de kb semmit nem fejlődő és későbbiekben nagy csataszámot elérő játékosokra itt is. Mert igen, ugyan így megfelelő rá ez a kifejezés. :U

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3879) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Egy játékos írta a játék közben, nem tudom kinek.
Hogy ez nem wot és, hogy itt hiába sidescrapel a tankkal..
Ez igazából, azért hülyeség nem? Tehát itt is forgatni kell ugyan úgy a tankot valamilyen szinten nem?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#3880) weres78 válasza SSJmeszes (#3879) üzenetére


weres78
senior tag

Ezt jó lene kipróbálni valami gyakorlóféleségben. Én mintha azt vettem volna észre, hogy ha kicsit is dönti az ellen, az oldalát elég könnyen be lehet lőni, viszont sok olyan tank van, ami ha egy az egyben beáll velem szemben, akkor csak crit az ágyúba, kémlelőbe, stb...

(#3881) scyllarus válasza SSJmeszes (#3879) üzenetére


scyllarus
veterán

Nagyon kicsit szabad csak fordítani, úgy vettem észre. A front jóval erősebb, azt célszerűbb használni. Itt a nagyon nagy átütésű ágyúk miatt az oldalát csak autobounce szögben lehet mutogatni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#3882) tocsek18 válasza weres78 (#3880) üzenetére


tocsek18
senior tag

tank páncéltól függ ofc
100as oldal páncéllal forgathatod akárhogy ha már egy tier3as tanknak közel 300pen az átütése :D
low tierben nincs is páncél ugye, mbtknek változó a páncéljuk, tube telivan videóval érdemes nézegetni
én néztem tier8as leoról videót beforgatta tankot és oldalát nem tudták beverni

(#3883) PitLee


PitLee
őstag

A HEAT lőszert meglehet akasztani lánccal, PvE-n sikerült már 3x nem sebezni egymásután vele (mondjuk mozogtam)

(#3885) Mcray


Mcray
senior tag

Sidescrapinggel a kis pukkantgatós golyófosókat lehet szopatni rendesen, és csak ezt hallják, hogy "Sean Penn-Sean Penn-Sean Penn" :DDD

Komolyra fordítva. Itt is működnek a Wotos reflexes és hogy kicsit beforgatja az ember. Még nem tapasztaltam ki, hogy mennyire hatásos, de sokszor kapok nullát olyan tankoktól, akik nagy átütéssel rendelkeznek ellenem. Ugyanígy én is sokat lövök csak láncot olyan helyzetben amikor 100-ig meg vagyok győződve, hogy az be fog ütni és mégsem...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3887) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Mennyien vannak amúgy csúcsidőben fent? Sokat kell várni, hogy betegyen csatába?

[ Szerkesztve ]

(#3889) Tomi0703 válasza #40993792 (#3888) üzenetére


Tomi0703
őstag

Értem. :R Csütörtöktől úgyis megsokszorozódik.

(#3890) sp3cnaz válasza #40993792 (#3886) üzenetére


sp3cnaz
csendes tag

Az biztos a Starship után ez a tank egy álom végre ezen lehet érezni, hogy van páncél. :U XM1 az egy pöpec tank lesz, spórolni kell amíg meglesz a 135.000 XP. :DDD

(#3892) kócos87


kócos87
csendes tag

Sziasztok.
Régebben láttam videót a játékról és most utánanéztem mi a helyzet ezen a téren.
Örömmel olvasom, hogy OB-ben van, de ahogy kivettem az utolsó 200 hozzászólásból számomra csak 8.-án lesz elérhető. Azt szeretném kérdezni, hogy engem is betudnátok-e venni a PH csapatba és a kezdetektől fogva egy kicsit mentorálni, hogy mi merre hány méter a játékban, mert nekem ez teljesen új lesz. Addig majd nézegetek leírásokat és videókat.

A gépem: i5 3570k (4 * 3,4 GHz), 8 GB Ram, HD7850 DCII OC (2 GB / 256bit)
A kérdésem, hogy FHD-ba max grafon lesz esélyem futtatni legalább 40 fpssel?

Egyébként WoT-oztam 3 évig kb 25k csatám van és 51,2 %-os vagyok, de már fél éve nem játszom. Mire számíthatok ebben a játékban?

[ Szerkesztve ]

(#3893) Stirlitz válasza kócos87 (#3892) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Üdv!

Pár effekt közepesre állítva, és meglehet a 40FPS fullHD-n. Amúgy meg baromi sok agyhallotra számíthatsz 8.-án. Meg utána is pár napig. Ez normális. A gond az, hogy jelentős része 3 hét múlva is hülyén játszik majd, csak mondjuk tier6-ban, mert kitartás az lesz nekik. De szerencsére ez az AW. Próbáld a PVE csatákat majd, ebben a játékban nagyon jól sikerült ez is. Tetszeni fog, ha a WoT tetszett. A legtöbb dolog egyértelmű a játékban.

(#3894) jano_77 válasza Tomi0703 (#3887) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én azt tapasztaltam, hogy PvE módban szinte azonnal bedob, pedig éjjel is mentem.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3895) Mcray válasza kócos87 (#3892) üzenetére


Mcray
senior tag

Szia kócos87! Üdv a játékban. Én Tyutyu néven vagyok fent. A menürendszer a játékban eléggé rossz a garázsban (szerintem). Nem tudod úgy követni/felvenni a barátaidat mint wotban. Ha ezen túlteszed magad jelölj be barátnak. Sajnos az értesítés is rossz, így lehet nem is fogom látni, hogy jelöltél. Ha sikerül egymásra találnunk én szívesen megyek veled PVE-ben küldetéseket a kezdő tankokkal, hogy megszokjad.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3896) wall2


wall2
tag

Vannak nagyon aktív játékosok :DDD valaki már a T-80 nyüstöli. :C Amennyit eddig láttam M1A1 simán lealázta a T-80. Hiába van rajta bődületesen nagy löveg páncél az nagyon karcsú már főleg ha szemből ront neki.

(#3897) weres78


weres78
senior tag

Most nézegetem a Retrofiteket. Ha más miatt nem, emiatt érdemes húzni a Nyugat-Európai ágat.
-6% reload time, és +15% pontosság (MK3) igencsak jól jöhet mind PVE, mind PVP csatákban nagyobb szinten.

Kócos87! Wajonki vagyok a játékban, írj rám amikor leszel, vagy add meg itt a nicked, és megkereslek én a játékban. Amiben tudok, szívesen segítek.

[ Szerkesztve ]

(#3900) Angel1981 válasza scyllarus (#3881) üzenetére


Angel1981
veterán

Pontosan! :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.