Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) lofagi


lofagi
addikt

Így AW-znek a nagyok! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4802) Micsurin válasza Angel1981 (#4796) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem értesz! Nem az a pár talán száz ft zavar , WoW-ot is fizettem , tavasztól a kétkerekűt is kell etetni , nem ebbe fogok belerokkanni még a diák tárcámmal sem , de legalább éreztessék , hogy fizetek , mert az xp jön , a cash nem eléggé , csak ennyit írtam nem többet . Ha kicsit növelik a casht , vagy csökkentik az xp-t jól is leszek, t5-6-7 összegekre leszek kíváncsi , szóval megyek is a csífre össze szedni a maradék 400k-t . :) off vége részemről

más: Van már Ph! klán ? És casual játékosok is beférnek ? :D (ing.: BalintHD )

@lofagi: Csak sok rucky játékszert látok! :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4803) CsonkaImo válasza lofagi (#4801) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Mennyi dollárt tapsolhatnak el egy ilyen gyakorlaton? :Y Kemény egyébként, bár mi elég keveset teszünk hozzá sajnos. :(

(#4804) Micsurin válasza CsonkaImo (#4803) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Lehet , ilyenen igen , de terror elhárítási gyakorlatokon talán az egyik legjobbak vagyunk az EU-ban. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4805) sutyi^ válasza yodamester10 (#4777) üzenetére


sutyi^
senior tag

Akinek FPS problámája van az vegye le az Object Detail-t low/medium-ra. Annál följebb valamit nagyon elkeféltek a LOD beállításokon mert nagyjából az egész pályán kirajzoja a csetreszeket is.

Ha még azzal se elég az FPS, árnyékokat is low beállításra nyugodtan.

Ezt a kettőt leszámítva a többi beállítás sok vizet nem zavart, amennyire a GTX 960-on észrevettem.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#4806) yodamester10 válasza sutyi^ (#4805) üzenetére


yodamester10
őstag

Smaa1 re raktam így van 80-90 fps ultrán,a txaa4 nem szereti a 980.

(#4807) CsonkaImo válasza Micsurin (#4804) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Igen, az tudom! Meg van különleges alakulatunk is, full amerikai felszereléssel és kiképzéssel. A világ elég sok táján megfordultak már. :DDD

(#4808) zozyk válasza Micsurin (#4802) üzenetére


zozyk
addikt

Beférsz,hívlak. :)

(#4809) lofagi


lofagi
addikt

Valamit mókolnak! :( :)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4810) bitovi válasza lofagi (#4809) üzenetére


bitovi
tag

Akkor nem csak Nálam nem megy a szerver?!

(#4811) adamgreen válasza lofagi (#4809) üzenetére


adamgreen
senior tag

Bizony pont mission közben megállt az egész mint katiban a gyerek. vicc :W

(#4812) scyllarus válasza bitovi (#4810) üzenetére


scyllarus
veterán

Én sem tudok, belépni, most keresgéltem, járt-e más is így. Töltött egy minipatchet, és authenticating failed :(

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4813) scyllarus


scyllarus
veterán

"This servis is closed at this moment" Végre kiírták.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4814) Micsurin válasza zozyk (#4808) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:) Köszi!

Jó lenne egy EA-hoz hasonló szerver állapot jelző :)) Ez a 1-2 max 300 player akit láttam nem kevés kicsit? :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4815) lofagi


lofagi
addikt

Elvileg megy! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4816) Micsurin válasza lofagi (#4815) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Gyakorlatilag is ! :]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4817) nyunyu


nyunyu
félisten

Legalabb megint kaptunk 100 resourceot.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4818) scyllarus


scyllarus
veterán

Felvitték min. T5-re a hard PVE limitet?
Viszont a medium is k.rva nehéz lett az első csata alapján.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4819) nyunyu válasza scyllarus (#4818) üzenetére


nyunyu
félisten

Tegnapi patchben vittek fel a hardot T5-re.

Medium nem tunik nehezebbnek, viszont a szerver restart utani letszamhiany miatt betett egy kettovel nagyobb tank meccsebe, az viszont tenyleg eselytelen volt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4820) Simi37


Simi37
őstag

Nem akkor :( EAban nem volt tier limit nehézségre sajnos most van :( Még elviseltem, hogy csak 2essel lehet mediumra menni 4essel meg hardra viszont most 3/5 az baj hogy a 2es easyknek nagyon hamar vége van főleg ha kapunk pár 3os társat is :(

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#4822) Simi37 válasza #40993792 (#4821) üzenetére


Simi37
őstag

És az a baj, hogy még nagyobbal sem lehet feljebb vinni szakaszban... :/

(#4823) CsonkaImo: Valami olyan van, hogy próbál +/- 1et keresni, súlyozni minden és ha nagyon nem talált akkor feltesz +/- 2be...legalábbis Én így tudom.

Lehet, hogy nagyon kevés volt a 4 +/- 1

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#4823) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Új MM lett? Most már 4-essel is feldobál 6-ig.

(#4824) Telda válasza scyllarus (#4818) üzenetére


Telda
addikt

Én is úgy érzem, szerintem csak medium lett a neve, de a nehézség meg maradt :).

(#4825) Micsurin


Micsurin
nagyúr

hard PvE fun volt :DDD leo 1a5 , valami palmira + 2 chief (egyik végre én :P ) + 1 challenger 1 , végén a 2 chief + ch1-el hárman fejeztük be :DDD egyszer egyszer izzadtam a botok jobban lőnek mint sok paradicsom :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4827) Micsurin válasza #40993792 (#4826) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Nem néztem meg még ,hogy mi volt , köszönöm , egy biztos Abrams várhat , most 1-2 nap alatt kirángatom a challengert , míg nincs t6 köztük :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4828) szalai56 válasza CsonkaImo (#4803) üzenetére


szalai56
senior tag

Amikor én a BMP-vel lőttem 1 lövés 1 db Trabant ára volt. (legalább is ezt mondták) A rakéta egy kicsit több volt. (nem is lőhettünk csak egyet)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#4829) Diarmand válasza CsonkaImo (#4823) üzenetére


Diarmand
senior tag

Eddig is +/-2 MM volt...

(#4830) CsonkaImo válasza Diarmand (#4829) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Soha nem dobott még fel 6-ig 4-essel, ezért kérdeztem.

(#4831) Simi37


Simi37
őstag

Nemrég volt egy tök jó PVE csatám :D Olyan SU100 1 vs 8 feeling volt :D

Olyan WoT-os segítségem és társaim voltak :D :/

A városon annyira nem volt nehéz átverekedni magam...használtam a falat fedezéknek

A hulldown meg jól működött :D

Itt láttam pár olyan jelentést ahol obj 155el 100k-t akaszottak le(csak a tankok meg a pénzt néztem mást nem)...azt, hogy még prémmel is a fele lenne...6k azért már szerintem elég kövér sebzés pedig :B

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#4832) yodamester10


yodamester10
őstag

Ezzel a Starship-el meg kell küzdeni az abrams-ért :DDD

(#4833) weres78 válasza CsonkaImo (#4830) üzenetére


weres78
senior tag

Engem már sokszor. Főleg hétköznap délelőtt, ill késő éjjel, kora reggel, amikor kevés a játékos.

(#4835) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Érdekesnek tűntek a kerekes tankok, formálódik a LAV-300 is:

(#4836) PitLee válasza PR0JECTNR56 (#4835) üzenetére


PitLee
őstag

Szép, nekem mint vizuális alkatnak tetszik ez ahogy részletezi fejlesztésre kapott xp-ket(narancssárga csík), rögtön látni hogyan sikerültek a csaták, egy sima egy fordított:)

(#4837) Micsurin


Micsurin
nagyúr

120k és meg van a challi :DDD Ez a Chief meg egyre jobban tetszik :)) De szerintem nem t5 lenne a helye :N

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4838) Micsurin


Micsurin
nagyúr

MBT-70-ek valagát lassan teljesen kinyalja az obsi..... :U
Minden 2. meccsem az elmúlt 1-1,5 órában MBT-70, legalább 2 darab és t 4-5-6 közti , nem is tudom ki is írta a t4-et 6 ellen :D

Most látom , 1956 hp , tegnap lett volna ez fain :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4839) lofagi válasza Micsurin (#4838) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy most már nem is annyira vészes a helyzet, az első 1-2 hétben mást se láttál csak t6as premiumok harcát egymás ellen. :D Aztán amikor szerencsétlen emberke betévedt,hogy húzza a kis tankágát akkor nézett nagyot kb. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4840) Diarmand válasza Simi37 (#4831) üzenetére


Diarmand
senior tag

Jönne pénz az Obj 155-tel, csak ahhoz nem PvE-ben kéne emberkedni :U

(#4841) Micsurin válasza Diarmand (#4840) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Obj-t kezdem megszeretni jut eszembe :D Csak a tornyot hagyom kint a szikláknál , azt meg hát miért ne ? Hagy karolgassa a delikvens , pattog mint nyári zápor a bukósisakomon ! :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4842) Diarmand válasza Micsurin (#4841) üzenetére


Diarmand
senior tag

Jó kis tank az Obj 155, pedig hogy utáltam az elején. Én leginkább sidescrape-ben állok be, úgy nem nagyon visznek a gépek, persze ők meg oldalt állva jönnek ki elém. Tegnap este az egyik meccsen River Pointon középen nagyon durván megszívattam két rám ugró M60-at. Hipp-hopp elértem a 3k sebzést, de a szerencsétlen csapat úgy döntött, hogy 7-7-es állásnál befoglal, pedig ott mehettem volna egy masszív 5k fölé is PvP-ben, az meg jó kis pénz lett volna. Majd legközelebb :D

(#4843) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az új ütközési modell kegyetlen... Dragoonom seggének nekikoccant egy T-62, 150 hp mínusz, Leopard- Leopard ütközés összesen 350 hp mínusz... Ha ellenfeleket rammolok, az is ilyen végzetes? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4844) robogo81 válasza Bad Pritt (#4843) üzenetére


robogo81
aktív tag

Bárcsak.....
Tegnap volt egy csatám(pve),ahol csak annyi hp-t vesztettem,amit ütközéstől jött(saját csapattársak),persze a fél hp-m ment a levesbe.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#4845) CsonkaImo válasza Bad Pritt (#4843) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Átestek a ló túloldalára. Majd beállítják valahova a középtájra.

(#4846) oneal1


oneal1
senior tag

tegnap pve ben letolattam egy csapattársamról 780 HP-t :D

szerencsére normális volt és csak röhögtünk rajta...:)

(#4847) CsonkaImo válasza oneal1 (#4846) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én PVP-n lőttem bele egy magyar srácba. Írta is egyből, hogy thx moron... 4-en lőttünk a távolba egy ellent, ő meg bemegy elé, pont én találtam el. Visszaírtam, hogy szívesen. Utána anyázott rendesen. :C

(#4849) CsonkaImo válasza #40993792 (#4848) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Utolsó ellen volt, mindenki őt lőtte. Csak ő úgy gondolta ha kitakarja a saját tankjával akkor senki sem fog lőni. Én se akartam, csak már úton volt a lövedék. Ki is nyírtam egyébként. :DDD Nem szoktam vitatkozni én sem, de ez egy "szívesen"-t megért.

(#4850) Micsurin válasza Bad Pritt (#4843) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Csíffel egy 490 hp-s csíffet +ram dmg% skillel elsőre kivittem , ragelt a srác egy sort! :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.