Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na szedem én is, tök véletlenül fedeztem fel, hogy tegnap kinyílt a beta. Kíváncsi leszek, hogy a HD 4600 igp mire lesz elég (vannak videók róla, hogy játszható rajta, de Jézus vízenjárásáról is van, szóval... :D ), meg hogy mennyire leszek béna. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4052) jano_77 válasza olcsii (#4016) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csak nem?!? Helló Nikoli, Te is itt? ;)

(#4021) zozyk: én az AMX-et, mert a Zhalo-S már bent van a garázsban ;] :B

(#4036) zozyk válasza scyllarus (#4035) üzenetére: én még a pár nap prémet - kb 15 - kihasználom (STB-1 még megszerzem) és utána valszeg én is jobban fókuszálok ide! :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4053) ughhh válasza zozyk (#4021) üzenetére


ughhh
senior tag

Én az elején nagyon utáltam a Zhalo-t, de Zsolt_72 azt mondta, hogy rá kell érezni. És tényleg jó kis vas, hozta az első ászt :)

(#4054) Reno7


Reno7
senior tag

Üdv

Mi lehet az oka annak hogy 2-3 meccs után menetrendszerűen összeomlik a játék? De minimum fagy. Volt másnak is ilyen gondja?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#4056) L4mie válasza #40993792 (#4055) üzenetére


L4mie
veterán

Camo-t hogy lehet rátenni? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4057) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Igy is lehet veszíteni! :)

(#4058) Angel1981


Angel1981
veterán

Vett már valaki az új csomagokból?

Ha igen, pár szót írjon már az exkluzív tankokról!
Köszönöm!

(#4059) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Hogy lehet ekkora hulladék klienst kiadni? max 1 megával szed azt is csak hébe-hóba. 3.6 megával tudnék tölteni.
cserébe úgy belassul a net hogy az valami hihetetlen. :W

(#4060) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Olyat csinál valakinek, hogy random leteszi magát az asztalra a játék? Mintha egy alt+tabot nyomnék.

(#4061) villamos


villamos
őstag

Hurrá, elkezdett visszadobálni a garázsba... :(((
Eddig ilyet még sose csinált...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#4063) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na akkor néhány kérdésem máris lenne: melyik a legjobb prémtank? :D Egyáltalán van valahol listázva, hogy mik vannak jelenleg? Ingame látok 3-3 darabot oldalanként, ott a ~1000 goldért vehetők milyenek?
Melyik ágon érdemes elindulni (wotban medes voltam, amcsi, szovjet)?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4064) SSJmeszes válasza Bad Pritt (#4063) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

MK5 jóféle? Vagy inkább hagyjam meg a t72 nem a zsetont..? Bár az sajna még odébb van..:((

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#4066) Bad Pritt válasza #40993792 (#4065) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, hogy mbt-k vannak, csak itt nem vágom, hogy mi az, ami az ottani medeknek felelhet meg. De amúgy nekem is az avonal a szimpi.
Van valami lényeges különbség a két dealer között, vagy csak a járművek változnak?
Most rögtön kezdésnél veszek valami nagyobb prémet, a Zhalo S szimpibb kicsit, mint az AMX (lehet mert az francia és tudatosan ódzkodom tőlük :D ).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4067) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Koppra ugyan azok a csaták, mint wot ba... Annyira balfékek a csapattársak, hogy eszméletlen..

tier 3 t62 vel tolom, de valami eszméletlen agyhalottak itt is a tagok.

volt 1-2 jó csatám, de a láthatóság itt is egy hulladék...

fel sem voltam spotolva, aztán mikor mennék bázist védeni, hírtelen 6 találatot is kapok, de mint, ha mindenki rám szűkült volna már mióta..

(#4068) Drenadar válasza SoulReaver (#4067) üzenetére


Drenadar
veterán

Hát ha azt nézzük, hogy a játékosok többnyire onnan jönnek át ismerkedni ezzel a játékkal, most őszintén, mit vártál? nem volt a játék elején semmilyen IQ teszt, ez rohadtul nem a játék hibája, plusz most még a MM-ről sem tudjuk hogy milyen hisz nincs értékelhető statisztika

(#4069) SoulReaver válasza Drenadar (#4068) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez az, hogy nem vártam semmi jót, de így semmi különbség nincs a 2 játék között..

Van már valami magyar oldal, ahol le van írva pár dolog a játékról?

1-2 dologot nem értek.

Bázist is építem, csak nem tudom pl, hogy mi alapján kapom majd a pontokat, hogy építsem tovább.

(#4070) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ezeknél a retrofiteknél ha rárakok egyet egy járműre, és utána kifejlesztem a Mk. 2-3 változatát, akkor a rárakott cuccot fel tudom upgrade-elni 2-3-as szintűre, vagy le kell szedni és 2-3-ast rárakni?
AMX 10P 90-re mit érdemes rakni? :B

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4072) Bad Pritt válasza #40993792 (#4071) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor rajtahagyom. :)

A prémtankon gyűlő xp-t itt rá lehet nyomni a legénységre, vagy bármire? Vagy csak hagyom gyűlni, aztán majd átváltogatom, ha lesz aranyam?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4073) lofagi


lofagi
addikt

Valaki ezt magyarázza el nekem. Ez nem csak nálam jelenség, akár hányszor belépek egy játékba és minden alkalommal más és más a reload time, de semmi nem változott közbe, se a legénység nem lett nagyobb semmit nem cseréltem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4074) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az hogy lehet, hogy a PT-76-os commander ugyanaz az ember, mint akit az AMX prémtankba rakott a játék?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4075) lofagi válasza Bad Pritt (#4074) üzenetére


lofagi
addikt

Mert itt a commander a bázison van és onnan irányít, ez a hivatalos magyarázat, szóval egyszerre több tankot is tud irányítani.

(#4072) HáGé: itt a legénységet nem tudod külön fejleszteni, amiket gyűjtesz pontokat abból van a locked xp és a global, a globalt minden következmények nélkül elhasználhatod, a locked xpt pedig arany beváltásáért tudod.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4077) PitLee válasza #40993792 (#4076) üzenetére


PitLee
őstag

A parancsnokok képességei között vannak érdekességek nem lehet ott a válasz?

(#4079) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Na. Most kezdődik. Végre gép elé kerülök és kezdődhet a puffogtatás. Előtte visszaolvastam 200 hozzászólást... Srácok! Jól látom, hogy ez csak egy másik tankos játék lett végül és nem egy más(féle) játék? Olvasva a hozzászólásokat sokszor arra gondoltam, hogy a WOT topikjában vagyok... De legalább is kiújult a dezsavűm...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#4080) zozyk válasza lacibacsi (#4079) üzenetére


zozyk
addikt

Mond már el,hogy te mire számítottál. :U
Super Márió tankokban? Vagy Need for Tanks?

Igen,ez egy másik tankos játék,ahol modern tankok vannak,más tankosztályok,nem tech tree hanem kereskedő meg még egy csomó dolog,ami a WoT-ban nincs.

[ Szerkesztve ]

(#4081) PitLee válasza #40993792 (#4078) üzenetére


PitLee
őstag

Mármint az újratöltési idő ingadozásánál

(#4083) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Nevezzük akkor Wot kopinak mindegy... de legalább modernt hadszíntér van.. :C

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#4084) Drenadar válasza lacibacsi (#4079) üzenetére


Drenadar
veterán

Ez egy wot, kicsit átgondolt legénységi rendszerrel és retrofittel, és modernebb tankokkal.
Jah és használható cryengine van alatta, úgyhogy most már nem akar bele egy táblába vagy egy LÉPCSŐBE egy tank (mit a bugworldos wotban...) plusz sokkal szebb.

Az emberek ugyanazok, ugyanazok az indulatkeltők, méltatlankodók értetlenkedő semminek sem örülő másokat lenéző banda.

(#4085) lofagi válasza Drenadar (#4084) üzenetére


lofagi
addikt

Pontosan, nincs az a játék ahova ne szabadulnának be az agyatlanok is, ezzel sajnos nem lehet csinálni semmit, ez a multiplayer hátránya. Ezen ez a játék se fog változtatni. Eddig nem volt olyan játék ahol ne lettek volna agyatlanok.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4086) Drenadar válasza lofagi (#4085) üzenetére


Drenadar
veterán

Jó csak a WoT topic messzi földről híres a folyton menő balhékról. Jó lenne ha azt egyesek nem hoznák át ide.

ÉS jó hír, hogy itt nem nagyon lesznek modok (állítólag, de a vodka ivók tuti megoldják), plusz a statok sem publikusak...

(#4087) SoulReaver válasza Drenadar (#4086) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én ma találkoztam egy formával, nem tudom miért engem kapott ki a sorból, de tolta rám a hülyeségét, hogy red tomato meg noob... közben már rég halott voltam de ő 1800 körül sebzett, én meg 2800 tier2 ben :D Én csak toltam neki a nevetős szmájlikat :D

(#4088) weres78 válasza SoulReaver (#4087) üzenetére


weres78
senior tag

Éretten kezelted.
Ez a játék (is) képes hallatlan indulatokat generálni... De addig jó!

(#4089) kócos87


kócos87
csendes tag

Most komolyan, hogy kell játszani ezzel a LAV-150el? Átütni még a seggét is alig tudom ezeknek az mbt-knek és ugyebár ebből van nagyon sok. Én nm érzem úgy, hogy lenne itt spot rendszer vagy hasonló :-S
Jó nagyobb a látótávja, de más is ellát odáig. Másik kérdésem pedig az lenne, hogy muszáj ki fulloznom mind a 4db 2es szintű tankot ahhoz hogy elérhető legyen az összes tank kategória vagy, ha 3es szintűvel játszok azok is unlockolják?

(#4090) Drenadar válasza kócos87 (#4089) üzenetére


Drenadar
veterán

Egy prémium is elég az unlockhoz (plusz teljesítmény és egyéb feltételek, de ha ráviszed az egeret kiírja hogy mit kellene és mivel csinálni.) :(((

(#4091) lofagi


lofagi
addikt

Kíváncsi lennék mennyivel ugrott meg a játékosok száma. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4092) lofagi


lofagi
addikt

Lehet kreatívkodni gyerekek! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4095) scyllarus válasza #40993792 (#4082) üzenetére


scyllarus
veterán

Töredelmesen bevallom, OB ideje alatt még egyetlen PVP csatát sem mentem. PVE-ben kifullozom, amivel majd oda megyek, és csak utána kezdek neki.
Egyébként PVE-ben is látszik a játékosállomány romlása bővülése. Már nyoma sincs az EA alatti hangulatos összedolgozásnak, mindenki rohangál össze-vissza, nyakukra spawnolva a botokat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4096) lofagi


lofagi
addikt

S a végén írja a csávó,hogy l2p! :D OKÉ! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4097) Micsurin válasza kócos87 (#4089) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Gyorsabb vagy mint ahogy fordulnak + a toronynál is gyorsabb , mit akarsz még ? :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4098) Drenadar válasza scyllarus (#4095) üzenetére


Drenadar
veterán

Be kell lépni egy baráti társaságba és 5en nyomni TS-en a dolgot :) gyorsabb plusz nagyobb az esély a nyerésre vagy legalábbis a nagy nevetésre..

legutóbb elfelejtkeztem róla hogy nem NFS-t játszom, és a Dragonnal 100Km/h-val elindultam a botok felé (akkor még nem láttam hogy ott vannak), össze vissza lőttek, TS-en jöttek a számonkérések, de túléltem és meg is nyertük :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.