Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- droidic: Safe Mode az agyban
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
LOGOUT
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Janos250
őstag
"működik"
Ez a lényeg!
"enyémen kell a GPIO2 +3,3V"
A GPIO2 néhány panelon a beépített led, így alapállapotban megvan a magas szintre húzás, viszont akinek nem, az most jegyezze meg a tapasztalatod!
"elvileg az egész modul nem 5V toleráns"
Így igaz, de a neten sokan állítják, hogy ők kipróbálták, és a GPIO vonalak elviselik az 5 V-ot is. Én nem próbáltam, és nem is akarom, maradok a 3.3V-nál. Korábban már írtam, hogy nekem egy 5 V-os WS2812 is elviselte a 9V-ot, mégsem arról hajtom természetesen. Tehát mindig igyekezzünk maradni a gyártó által megadott paramétereknél. Ha az nem egyértelmű - mert a fejlesztők kommunikációja sem az ezügyben - akkor maradjuk mindig a biztonságosabb módnál.
Új hozzászólás Aktív témák
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 12/13/14 gen processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G9 - i7-1270P I 32GB I 512SSD I 14,1" WUXGA I Cam I W11 I Gari!
- CTO ÚJ Mac Mini M4 AZONNAL 24GB 512GB 1 év gar
- Bomba ár! HP ProBook 640 G8 - i5-1145G7 I 16GB I 256GB SSD I 14" FULLHD I Cam I W11 I Gari!
- Jackson elektromos gitár
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Ez a lényeg!
ekkold
