- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Rap, Hip-hop 90'
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- eBay-es kütyük kis pénzért
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Undoroid
őstag
válasz
JozsBiker #22559 üzenetére
Igen, így már (ismerve a vezérlésed működését) valóban felesleges lehet a háttérakku!
A két modul különbsége sokat segített volna...itt nem látod a két különböző NANO-t?
Az a tápegység jónak tűnik! Egy átlagos, kapcsoló üzemű táp lehet. Gyanítom, hogy egyformát (NANO) szerettél volna vásárolni, ezért lehet, hogy volt vele valami "furcsaság" amitől az a biztosíték megszólalhatott...Nem túl régen Én is találkoztam egy furcsasággal (ahogyan nyilván mások is) amit észrevettem még beüzemelés és tesztelés előtt!
" Nincs túl bonyolítva. " Nincs túl bonyolítva, de akkor mi okozza a helytelen működést? Elsőre a betápra gondoltam, mert nem a Vin- bemenetre csatlakoztál, de ez - itt nem számít.
Várjuk meg mások észrevételeit is! Hátha másnak feltűnt valami!
Új hozzászólás Aktív témák
- Eladó karcmentes Apple iPhone 12 128GB / 12 hó jótállással
- Bomba ár! Dell Latitude 7390 2in1 - i7-8G I 16GB I 256SSD I 13,3"FHD Touch I HDMI I Cam I W11 I Gar
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L390 - i7-8GEN I 16GB I 512SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Natura Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3007, 91% Akksi
- Bomba ár! HP EliteBook 845 G9 - Ryzen 5 6650U I 16GB I 512SSD I 14,1" Touch I Cam I W11 I NBD Gari!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest