Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Otisz válasza Isual (#650) üzenetére


Otisz
őstag

meg volt :DDD

(OO[IIII][IIII]OO)

(#652) DeFranco válasza benoce (#647) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez az optimusz prím :) Ezen a napon születtem :D

Gratz...

(#653) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Köszönöm Ndruu-nak és a többieknek is, hogy megszülethetett az új avatarom. :R :C

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#654) Isual válasza Cyberpunk (#653) üzenetére


Isual
veterán

ez tökugyanaz :D ;]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#655) Cyberpunk válasza Isual (#654) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak idősebb formában.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#656) Isual válasza Cyberpunk (#655) üzenetére


Isual
veterán

jó, akkor mikor lesz végre sörényed? 2 év múlva? :)

mod.: ejj, de szerényke :D

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#657) Cyberpunk válasza Isual (#656) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Már van ott van az. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#658) Cyberpunk válasza Isual (#656) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nyilván kötnek a méret korlátok. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#659) Isual válasza Cyberpunk (#658) üzenetére


Isual
veterán

Na ez már adja!!! Nagyon jó lett, meg kell mondjam! :R

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#660) Otisz válasza Cyberpunk (#658) üzenetére


Otisz
őstag

:D

(OO[IIII][IIII]OO)

(#661) Jojo5


Jojo5
őstag

Nagyon jó lett az új arcképem! Köszönöm Szépen Mindenkinek a Közreműködést!!!

:R

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#662) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Köszönöm az új arcképem és a rám szánt időt,türelmet Ndruu mesternek! :R
Tamoo -nak, Barthezz2 -nek és koxx -nak pedig a közreműködést! :R
A másik nekem készült arckép (gondolom) így szabad préda remélem hamar méltó helyére kerül egy arra érdemes fórumtársnál. :)

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#663) albert8


albert8
addikt

Nagyon köszönöm a segitséget és az időt, amit rászántatok.
Főleg Tamoo-nak :R

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#664) Bodor


Bodor
veterán

Köszönöm szépen a törődést és az energiát , amit rám illetve az arcképemre szántatok! Különösen wyll-nek , aki elkészítette.
:R

(#665) PeL


PeL
addikt

Köszönöm szépen Tamoo -nak és Ndruu -nak a befektetett munkát az avataromba, és mindenkinek akiről nem tudok és közreműködött :) És a modiknak akik engedélyezték és kirakták az adatlapomra :R Respect!

(#666) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Nagyon köszönöm minden érintettnek a munkáját! :R

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#667) deniro2


deniro2
senior tag

Köszönöm szépen a segítséget az új búrám létrehozásában elsősorban Tamoonak, aki 3 képet is megcsinált, illetve többet véleményezett és természetesen mindenkinek, aki próbált segíteni és/vagy jóváhagyta a végeredményt: Wyll, Ndruu, koxx, RoyalFlush... :R

(#668) tutis


tutis
őstag

Én is szeretnék köszönetet mondani minden közreműködőnek az avatarom "megszületésében" :) Tamoo, Wyll, Ndruu, koxx, RoyalFlush

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#669) viewdetails


viewdetails
addikt

Köszönöm a lehetőséget az egyéni avatárom létrehozásában közreműködőknek (Wyll, koxx)! :D

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#670) odorgg


odorgg
addikt

THX Tamoo, és modik :R

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#671) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Zsírkirály lett az arcképem, köszönöm! :R

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#672) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Szeretnék köszönetet mondani Tamoo-nak , koxx-nak illetve Barthezz2-nek az új arcképemért. :R

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#674) Geresics válasza Geresics (#469) üzenetére


Geresics
addikt

Mivel ez a "lazább" topic, ezért itt gondolom ismét nyugodtan kifejthetem a véleményem, talán ezúttal reagálásra is méltat egy illetékes :))
Azért elég régóta regisztrált tagja vagyok a fórumnak, sőt, látogatom is rendszeresen.
Már egy ideje elértem a tag rangot, de itt szeretném leszögezni, hogy ennek ahhoz is köze van, hogy tudok olvasni és keresni: nem teszem fel azt a kérdést, amit 1-2 hsz-el előttem feltettek, és próbálom nem azt válaszolni, amit hárman előttem már leírtak, mert tudom, hogy hogy kell használni egy fórumot. (Hozzáteszem: legtöbbször, hisz én sem vagyok tökéletes :DDD )
Ha így nézzük, soha az életbe nem lehet saját avatarom, mert még újabb 1000 nap múlva sem leszek őstag, vagy senior tag. Az biztos, hogy csak a rang-hajhászásért nem fogok elkezdeni írogatni mindenhova, még akkor sem, ha nem csak offolás lenne, hiszen google az én barátom is. (Bár néha megfeledkeztem róla :B )
Ellenben évek óta van egy avatarom, amit mindenhol használok, és szerintem tökéletesen passzolna a PH! arculatába, csak a háttérszínt kellene módosítanom rajta.

Nem fogom azt kérni, hogy tegyenek kivételt velem, mert a szabály az szabály, és rám is vonatkozik. Csupán felhívni szeretném a figyelmet, hogy az én véleményem szerint ez így kitolás azokkal, akik tudják hogy működik egy fórum, és tudják hogyan kell keresni.

Ha megnézitek a postot, amire válaszoltam, biztosan feltűnik, hogy nagyon hasonlít arra, amit most írtam le. Ez nem véletlen, a véleményem azóta sem változott, azonban 2 év alatt kvázi-tagból taggá léptem elő, viszont ez alatt az idő alatt az arckép igénylési szabályok is megváltoztak, már nem elég a tag rang, mint anno, amikor az eredeti postot írtam. :W

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#675) dodopek


dodopek
addikt

Köszönöm minden érintettnek az avataromban nyújtott segítséget, és főleg a hozzám való türelmet! :) :R :R

(#676) koxx válasza Geresics (#674) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Soha nem kapott senki úgy arcképet, hogy csak tag rangja volt. Kivéve a jolly jokeres userek, de abból nincsen sok.
Ha alig fórumozol, keveset írogatsz akkor meg mi szükséged van egyéni avatarra :F

(#677) Geresics válasza koxx (#676) üzenetére


Geresics
addikt

"Soha nem kapott senki úgy arcképet, hogy csak tag rangja volt."
Valószínűleg mikor az eredeti postot írtam, akkor volt ilyen időszak, bár nem tudom, hogy meddig tartott, lehet, hogy csak egy "próbaidőszak" volt, ami nem tartott sokáig. Feltételezem másképp nem írtam volna azt, amit írtam.

Ha alig fórumozol, keveset írogatsz akkor meg mi szükséged van egyéni avatarra :F
Ezek szerint vagy nem olvastad el amit írtam, vagy félreértettél: én használom a fórumot, csak éppen tudom, hogy hogy kell használni. Ha kérdésem van, akkor az azonnali postolás helyett inkább rákeresek, ha válaszoltak előttem valamire, akkor nem teszem meg én is még egyszer, stb.
Az egyéni avatar pedig jó dolog, pláne, ha ellenőrzött keretek között működik, csak túl magasnak találom a követelményeket. Biztos van, aki nem így gondolja, de nekem ez a véleményem.

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#678) koxx válasza Geresics (#677) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Értem én, de ha nem vagy aktív a fórumon inkább csak read only akkor mi jelentősége van az egyedi arcképnek? Hiszen alig látja valaki. A követelményeken már így is lazítottunk azzal, hogy 2500 napos senior tagok is kaphatnak. Tessék aktívan fórumozni (nem offolni és 1 szavas kommenteket írni) és akkor már lesz értelme az egésznek. Én 2009-ben kaptam egyedi avatart, nézd meg mikor regeltem.

[ Szerkesztve ]

(#679) Geresics válasza koxx (#678) üzenetére


Geresics
addikt

Szerintem kb. ugyan azért szeretnék én is magamnak saját avatart, amiért más is. Nem azért, hogy bárki lássa (nem vagyok magamutogató típus), hanem, mert jó dolog, és tetszik. Ettől jobban érzi magát az ember, ez amolyan ego-dolog lehet. :DDD
Ide csupán a véleményem írtam le, mert amikor megláttam, hogy milyen messze van még, akkor kicsit elkeseredtem (anno is, és most is). :O
De nem baj, újabb cél, amit el lehet érni. Ráadásul több lehetőségem is van ;] :
- vagy postolok "gyorsan" 1518-at,
- vagy várok még 781 napot (2014.11.11-ig), és közben szépen lassan postolok 568-at.
Azt hiszem ezzel matematikailag is kifejeztem, hogy véleményem szerint mi a baj a jelenlegi rendszerrel. Magamat ismerve még 2015-ben sem lesz elég postom ahhoz, hogy egyáltalán kérhessem, és akkor sem jár majd alanyi jogon, még mindig el lehetek utasítva.
Hangsúlyozom: ez az én véleményem, és mivel ez a "laza" topik, ahol az első hozzászólás alapján véleményeket is vártatok ezt megosztottam veletek. Most legalább reagált is rá valaki, ami fontos, mert jobb úgy sírni, ha figyelnek az emberre :)
Köszönöm, hogy leírhattam véleményem, és köszönöm, hogy választ is kaptam!
A továbbiakban nem feszegetem a témát, mert a célom már elértem, és nem kívánok tovább játszani senki türelmével! :)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#680) Morris válasza Geresics (#679) üzenetére


Morris
veterán

Nekem is idén sikerült hozzájutnom egyéni arcképhez. Pedig 2004 óta itt lógok! :U
Sőt, csak és kizárólag itt. :D

(#681) dodopek válasza Morris (#680) üzenetére


dodopek
addikt

Nekem is 6 évembe telt...

Morris! Én is gondoltam a ragadozó avatarra. Megelőztél... :D

(#682) Morris válasza dodopek (#681) üzenetére


Morris
veterán

cumi, ez nem az :D
Ez szerett volna lenni, de a ph-s megjelenés miatt lett kicsit ragadozós. :B

[ Szerkesztve ]

(#683) bluyoo válasza Morris (#682) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Pedig inkább kellett volna.Jobban illik hozzád! ;]

Bazinga!

(#684) Morris válasza bluyoo (#683) üzenetére


Morris
veterán

na bekaph*tod :D :D
Mizu van felétek?
októbertől megyek vissza állományba. Szokásos Bcs-Szeged. :U

Jó lett az avatarod. Sőt, jobb mint a valós ;] ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#685) Kalandor válasza Geresics (#677) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos az aktivitásod nincs meg hozzá. Értem én, hogy ritkán kérdezel, de mások válaszolnak is, ezért ők a senior/ős tagok és ezért van arcképük nekik :R

(#686) bluyoo válasza Morris (#684) üzenetére


bluyoo
nagyúr

A szokásos sza.ságok x2 ...... ha visszajössz megtudod ;] De azt hiszem neked több mesélni valód lesz ....(pl. minek villamos mozdonyvezetői vizsga felső vezeték nélküli vonalra?! ;] )
"Jó lett az avatarod. Sőt, jobb mint a valós" Hát igen kicsit kompenzáltam vele a hajam hiányát :DDD

Bazinga!

(#687) Morris válasza bluyoo (#686) üzenetére


Morris
veterán

Mert a tröszt kitalálta, hogy villamos menjen Vásárhely és Szeged között. Persze erre se pénz, se motiváltság. :W

nem csak a hiányát, hanem a szinét is ;] ;]
tessék sűrűbben látogatni a Csabai topikot! Elvégre földi vagy! :K

(#688) bluyoo válasza Morris (#687) üzenetére


bluyoo
nagyúr

A közhiedelemmel ellentétben Ichimaru Gin nem EMO-s! :DDD
Csak egy 日本人 死に神 隊長 .....
Ígérem a közeljövőben bekopogok!nem sokszor vagyok pletykás kedvemben.

Bazinga!

(#689) csaabz


csaabz
őstag

Szeretném megköszönni Wyllnek és a moderátoroknak az avatarom!
Nagyon tetszik! :B

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#690) dodopek válasza csaabz (#689) üzenetére


dodopek
addikt

Fasza avatar lett! :)

(#691) csaabz válasza csaabz (#689) üzenetére


csaabz
őstag

véletlen magamnak küldtem...

Szerk: Dodopek, a tiéd is jól néz ki! :R

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#692) dodopek válasza csaabz (#691) üzenetére


dodopek
addikt

Igen, szerintem is, bár eredetileg egy A-10 warthogot szerettem volna. De ezzel is ki vagyok békülve, már megszerettem. :) (nem szeretném, ha bármelyik moderátor azt hinné, hogy feleslegesen dolgozott az avatarommal, mert szeretem ezt is! :) )

(#693) Lall


Lall
veterán

Köszönöm koxx-nak az áldozatkész hosszas munkát. Csak a baj volt velem, de szerintem megérte. :) És természetesen köszönöm Bartezz-nek és Kalandornak is a jóváhagyást. :R (Nameg a kalapos Terenc Hill-eket is amik nem annyira nyerték el a tetszésem)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#694) koxx válasza Lall (#693) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nehéz szülés volt az biztos :)

(#695) spuros


spuros
őstag

Köszönöm én is az avatart koxx, liksoft, Ndruu! Remélem senkit nem hagytam ki. :K

(#696) sheep


sheep
addikt

köszönöm az arcképgyárosoknak az új avatarom :)
Ndruu aki készítette, koxx és Kalandor akik jóváhagyták, no és persze Wyll-nek is volt benne munkája!
Köszönet még egyszer :R

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#697) SOAD19


SOAD19
addikt

Na, következzen az első hsz.-em az új arcképemmel! :C

Köszönöm a munkád Ndruu, és a modiknak is a jóváhagyást! :R

Minden jót!

Üdv, Lütyő! :DDD

(#698) mefistofeles

Mindenkinek köszi aki akár egy "klikkelésnyi" energiát is beleadott, de főleg Wyll mesternek a (nekem az) tökéletes avatarért! :C

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#699) Dusee


Dusee
őstag

szeretném köszönetem kifejezni Ndruu-nak az arcképem elkészítéséért, koxx-nak és Kalandor-nak az elfogadásáért és beállításáért :R

köszönöm szépen :R

(#700) Eastman


Eastman
őstag

Köszönöm szépen! :R

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.