Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Sirandrish válasza Pompi (#200) üzenetére


Sirandrish
legenda

eszembe jutott de ugyanezt találtam:)
Köszi:) :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#202) doc


doc
nagyúr

szerintetek meddig lehet elmenni pofátlanságban?
én ma lettem őstag, de már majdnem 5 éve itt vagyok...
elhajtanak a búsba ha szeretnék egy saját avatart? :U
mondjuk egyelőre úgyis szünetel a dolog, ha jól tudom :)

[ Szerkesztve ]

(#203) kraftxld válasza doc (#202) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Mondjuk elég elmenni az arckép request topik 1. hsz-éig.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#204) doc válasza kraftxld (#203) üzenetére


doc
nagyúr

és ott melyik rész ad választ a kérdésemre?
azt a hsz-t kb. 10-szer elolvastam az utóbbi kb. 1 évben
a feltétel elvileg az őstag rang és 600 nap, nekem az utóbbi majdnem háromszorosan is megvan
azt tudom hogy nem jár automatikusan, de amúgy semmi olyat nem láttam, ami alapján el tudnám dönteni, hogy érdemes-e most kérnem vagy sem

(#205) Winner_hun válasza doc (#204) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amit szeretnél képet, ha nem tudod megcsinálni, menj vele az Arckép szerkesztő topikba (látom ez már megtörtént), vannak segítőkész emberek, majd megcsinálják ph kompatibilisre a kért avatart, ha az beleillik a többi avatar közé és még nincs olyan (vagy nagyon hasonló)
a feltétel elvileg az őstag rang és 600 nap
Gyakorlatilag is. + Ha nem volt eddig komoly moderátori figyelmeztetésed, nem floodoltad tele a fórumot akkor semmi akadája az egyéni arcképnek.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#206) doc válasza Winner_hun (#205) üzenetére


doc
nagyúr

:R taposok az avatarra, próbálok én is szerkesztgetni meg szép nagyfelbontású forrást keríteni
de jó lenne egy ilyen helyes pipás pingvin nekem :U

(#207) kem


kem
addikt

Már régóta nézegetem ezt a lehetőséget, de nem tudnék magamnak jobb avatart elképzelni, mint ami most van. Amikor regeltem akkor kb pont ugyanígy néztem ki:D
Azóta megnőtt a hajam, meg már le is vágattam. Meg eltelt pár év...
mind1, a lényeg, hogy imádom az avatarom:D 1000hála annak aki létrehozta. :R

Köszi!

(#208) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Pompi Lehet megint új arcképet kérni 1200 nap és 3500hsz után? :)

All Black...

(#209) Pompi válasza Stalker-2572 (#208) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem. Képet egyszer lehet kérni. Indokolt esetben ugyanannak a képnek egy másik verzióját, finomítását lehet kérni esetleg, de totál másik képet nem.

Feel Good Inc.

(#210) Stalker-2572 válasza Pompi (#209) üzenetére


Stalker-2572
addikt

:o :(
:R

All Black...

(#211) bandus válasza Pompi (#209) üzenetére


bandus
veterán

ez amúgy mennyire szigorú? gondolom azért ennek is van valami elévülési ideje.
pl ha mondjuk én 5-6-10 év múlva már nem egy kisfiús rajzfilm figurával szeretnék szerepelni a hsz-ekben, akkor kérhetek újat?
(persze ezsem ágában sincs lecserélni, csak így egszerű a példa :) )

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#212) Wolverine válasza bandus (#211) üzenetére


Wolverine
félisten

Eddig tudtommal csak Alvinnál és I_Amnél volt csere, mindkettőnél azért, mert a kért (és megkapott) kép logo volt...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#216) máyköl


máyköl
veterán

Halkan megkérdezém,hogy ezeket az arcokat honnan szerzitek?

(#217) Winner_hun válasza Wolverine (#212) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kalandornál és Parcinál is volt.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#218) Wolverine válasza Winner_hun (#217) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerinted Parci számít ebben az esetben? :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#219) Lenry válasza Winner_hun (#217) üzenetére


Lenry
félisten

meg peterkeT-nél is (bár az övé inkább csak módosítva lett)

máyköl: google képkereső, photoshop, illetve a kapcsolódó topik

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#220) Wolverine válasza Winner_hun (#217) üzenetére


Wolverine
félisten

Ráadásul ha megnézed a dátumot, Kalandor és peterkeT avatar cseréje utána történt :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#221) Winner_hun válasza Wolverine (#218) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen, mert nem javításról, ugyan az a figura másmilyen módon való megjelenítéséről volt szó, hanem teljesen új egyedi arcképről. Akkor ő is beletartozik.

#220-at nem értem.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#222) Wolverine válasza Winner_hun (#221) üzenetére


Wolverine
félisten

#212 (az eredeti, amire válaszoltál) még 2007 decemberi, akkor még sem Kalandor, sem peterkeT avatarja nem lett lecserélve ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#223) Winner_hun válasza Wolverine (#222) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jaaa. Nem néztem dátumot:B De mostmár az is aktuális:D
Kalandor avatarják 2006 október tájékán bütykülték ([KLIKK]) amivel a nem javításos cserére benevezett, a csere meg nem tartott tovább, mint 1 év, szóval benne volt bőven;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#224) Bibby


Bibby
addikt

Érdekelne moderátori részről van-e ellenvetés saját arcképemhez? Mert ha nincs akkor elkezdenék gondolkodni egyen. :)

Ελευθερια η θανατος

(#225) Pompi válasza Bibby (#224) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nincs.

Feel Good Inc.

(#226) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Igazából én azon gondolkoztam hogy az átnézős dátumnak van e értelme, mert ok hogy jól hangzik hogy gondolkodtok rajta pár napot, de szerintem bármely modi el tudja dönteni a berakás pillanatában hogy kinek jó a képe és kinél kérdéses.
Egyszóval szerintem csak kettő képkiosztó dátum kéne, és az addig beérkezett avatarokat szépen kiosztani, nem kell erőltetni ezt az mérlegelési időszakot.

Így amúgy gyorsabb is lenne a kiosztás valamivel hiszen ha valaki éppen lemarad az egyik mérlegelésről akkor az majd csak a második mérlegelés utáni kiosztásban részesülhet.

Üdv.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#227) Winner_hun válasza SystemRoot (#226) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem minden mod van minden nap a fórumon, így ha valami kifogása lenne a kép ellen akkor azt hogy tegye szóvá?
És mi van akkor ha valaki lemarad a képkiosztásról és a következő körben kapja csak meg a saját képét? Ha kibírt 600+ napot saját avatar nélkül akkor az a két hét nem oszt nem szoroz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#228) philoxenia válasza SystemRoot (#226) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából nem mindig csak a kép lehet problémás. Van akivel soha nem futsz össze a topikokban, de egy másik modi már többször is látta nem megfelelően megnyilvánulni. Pár naponta mindenkinek kimaradhat egy-két nap, hiszen mi nem itt dolgozunk, azonkívül élünk is IRL :D , tehát egy-két hét általában jó, ha eltelik a kérés és a megkapás között. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#229) Ragadozó


Ragadozó
Ármester

Ha valakinek van valami jó ötlete, miből lehetne jó predátor fejes arcképet gyártani, az ne fojtsa magába...
Nagyon rossz képeket találtam...és kihez kell fordulni, aki segítene elkészíteni az avatart?

[ Szerkesztve ]

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#230) SystemRoot válasza Winner_hun (#227) üzenetére


SystemRoot
őstag

"Nem minden mod van minden nap a fórumon, így ha valami kifogása lenne a kép ellen akkor azt hogy tegye szóvá?"

Nem hinném hogy akárcsak megközelítőleg minden mod átnézné az összes képeket így is, tehát mi van ha nekik lenne kifogásuk? Semmi.
Mellesleg azt el tudja dönteni egy mod hogy adott kép problémás lehet e, tehát határeset e, mégha neki meg is felelne.
A cselekedet hátteret pedig tudtommal beírjátok szépen az adatlapba, tehát ha valaki nagyon nem felelne meg akkor az látszódna. És azt sem hiszem hogy egy adott helyen élő fórumozót ismerő mod pont akkor ott lenne hogy mondja hogy nem nem, az egy hülye, ne kapjon képet.

"Ha kibírt 600+ napot saját avatar nélkül akkor az a két hét nem oszt nem szoroz."
Ez pedig egyáltalán nincs így, mert amikor elkészül a képe valakinek és berakja requestbe akkor az jelentősen jobban várja már mint előtte(amikor nem törődött vele) és így az abszolútértékben kevés idő már nagyon is sok lesz. Ez pszichológia. Én nem voltam soha túlzottan besózva a kép iránt, de amikor beraktam a requestbe akkor pár napig még nagyon vártam hogy hú dejó lesz, aztán egy hét múlva már elveszett a varázs, és persze így is jól fog esni de már másképp hat majd.
Amúgy félre értés ne essék, ezt most konstruktív javasló hszként írom, nem whineolásként mert én már kivártam az osztást türelemmel(ma lesz ha minden igaz), csak másoknak akarok jobb rendszert utólag.

#229 Ragadozó:
Vannak arckép szerkesztő topikok és vannak arcképgyárosaink: RoyalFlush, Jag, Agostino, és Hasek. (Haseknek miért nem ez a rangja már?)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#231) Ragadozó válasza SystemRoot (#230) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Köszi...
Jag segít, de nehéz eset szerinte...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#232) philoxenia válasza SystemRoot (#230) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Van olyan /nem Te pont/ aki beírás nélkül van esetleg, vagy régi már a beírás az adatlapon, de most sem viselkedik avatarváró :D módon..... A beírás, az már elég durva viselkedés után kerül föl az adatlapra. Azt hinné az ember, hogy 600-1000 nap után, már megtanulja és elfogadja valaki a fórum szabályait, de ez nem mindig van így sajnos. :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#233) SystemRoot válasza philoxenia (#232) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ok, elfogadom az érvet.

"Van olyan /nem Te pont/ aki beírás nélkül van esetleg"
Ezek szerint nekem van valami beírásom? Mi az ha szabad megkérdeznem?

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#234) philoxenia válasza SystemRoot (#233) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pont fordítva értettem, úgy, hogy Te nem szoktál úgy viselkedni. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#235) SystemRoot válasza philoxenia (#234) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah értem. Köszi.:)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#236) Racecam válasza SystemRoot (#230) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

"Nem hinném hogy akárcsak megközelítőleg minden mod átnézné az összes képeket így is, tehát mi van ha nekik lenne kifogásuk?"

Hogy mennyire tévedsz. :U

"Ez pedig egyáltalán nincs így, mert amikor elkészül a képe valakinek és berakja requestbe akkor az jelentősen jobban várja már mint előtte(amikor nem törődött vele) és így az abszolútértékben kevés idő már nagyon is sok lesz. Ez pszichológia."

A feltételek és a képek cserélésének menete világosan le van írva a topic első hozzászólásában, tehát nincs mire várjon idő előtt.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#237) SystemRoot válasza Racecam (#236) üzenetére


SystemRoot
őstag

"A feltételek és a képek cserélésének menete világosan le van írva a topic első hozzászólásában, tehát nincs mire várjon idő előtt."

Itt most szerintem nem jó ilyen racionális viszonyrendszert feltételezni, az embereket érzelmek hajtják, és a legtöbb ember pszichéje úgy működik hogy amikor elkészül a képe és berakja requestbe akkor elkezdi nagyon várni a dolgot. És mint kifejtettem szerintem az emberi psziché továbbá olyan hogy hosszan nem tud izgatott lenni egy dolog iránt, ergo minél később kapja meg annál kevésbé lesz beteljesülés. (persze tudom ez eléggé elméleti megközelítés, de sztem így van). És azzal a változtatással amit mondtam egyes esetekben némelyest gyorsulna a kiosztás.

Persze ti dolgotok ez, én csak gondoltam megosztom gondolataimat.

Üdv.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#238) Racecam válasza SystemRoot (#237) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

De értsd már meg, hogy nem akarjuk gyorsítani a kiosztást. Akár hiszed, akár nem, a moderátorok és házigazdák véleményezik az elkészült képeket és a usereket, akik ezeket kérték. Ehhez időre van szükség. És ez a legjobb formája annak, hogy ez szinte teljeskörű legyen.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#239) SystemRoot válasza Racecam (#238) üzenetére


SystemRoot
őstag

"nem akarjuk gyorsítani a kiosztást"
Ok, akkor tárgytalan. Én azt hittem hogy itt effektivitás növelés céljából jött létre az ötlet (mert ugye régen ennél is sokkal lassabb volt emlékszem), és gondoltam akkor megosztom ötletem.

"De értsd már meg,"
Lehet én vagyok túl szenzitív, de nem vagy kissé ingerült?:)

Üdv.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#240) Racecam válasza SystemRoot (#239) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem, csak már ketten magyaráztuk Neked ugyanazt. :)
Nem szoktam ingerült lenni. Úgy általában sem, de itt a fórumon, pláne nem.

(Mit fogsz mondani, ha majd a sextopicban is elolvasod a hozzászólásomat. :DDD )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#241) SystemRoot válasza Racecam (#240) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jó végülis igazad van.

Már megint nappal írtál a topicba?:DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#242) Winner_hun válasza SystemRoot (#239) üzenetére


Winner_hun
félisten

mert ugye régen ennél is sokkal lassabb volt emlékszem

Ki mit nevez régennek. Volt, hogy az volt a request első hozzászólásában hogy a kérést követően ha 24 órán belül nem él senki a vétó jogával akkor megkapja a képet. Egy ideig működött is, aztán elkezdett csúszni...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#243) alien_


alien_
őstag

Hurrá :C
Nagyon köszönöm a segítséget, sok hasznos tanácsot az avatarom elkészítésében philoxenia-nak, Kidus-nak pedig az gondos ellenőrzést, hogy időt fordított a hibák levadászására :R
Továbbá köszönettel tartozok Pompi-nak és mindenki másnak, akinek az elbírálásban szerepe volt, időt áldozott a dologra!

Swarm is coming.

(#244) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Annyi arcképes topik volt,nem tudom jó helyre írok-e. :B
A minap betöltöttem én is az "őstag szintet",nem tudom mi van a számlámon (remélem semmi. :B ) Egyéni arcképre jogosult lennék?
Illetve ha igen,ki tud nekem ebben segíteni?

Köszönöm szépen előre is! :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#245) ádyz válasza runner 125 (#244) üzenetére


ádyz
addikt

Nem kaphatsz még, 600 nap a minimum. ;)

(#246) Pompi válasza runner 125 (#244) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Annyi arcképes topik volt,nem tudom jó helyre írok-e."

Pedig nem olyan nehéz kiigazodni ;) A topik nevek és azok első hozzászólásai elég egyértelműek. Mondhatni a megfelelő topik megtalálása az első feltétel.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#247) runner 125 válasza ádyz (#245) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jaaah h úgy. :D
Köszi. :R

Pompi Nyilván,erre talán még nem is jártam :)

Üdv.M

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#248) -NOKIA- válasza runner 125 (#244) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Még 12 nap és kaphatsz egyénit.

(#249) philoxenia válasza runner 125 (#247) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából valamelyik Arcképgyárossal már felveheted a kapcsolatot, akkor a másik topikban már gyorsabban haladhatsz. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#250) -NOKIA- válasza philoxenia (#249) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Mi a véleményetek erről? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.