Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Grafiqs válasza aDM|RaL^ (#41) üzenetére


Grafiqs
őstag

Vladival sokan így vannak, ez tapasztalat. Mer egy bunkó. ;]

De hogy ON is legyek: Én támogatom azt, hogy a hölgyek csökkentett elvárásokkal kaphassanak egyéni avatart. Gondolok itt az eltölött idő redukálására. Konkrétabban. Elég legyen az őstag rang 600 nappal. Szerintem ez így korrekt. Mert ez azért annyira nem kedvezményes, hogy szúrhassa esetleg valaki szemét, de mégis megkülönböztetett figyelemről tanuskodik a forumozó hölgyek felé.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#52) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

És hogy hozzászóljak a ''lányok kapjanak hamarabb avatart'' kérdéskörhöz is (bár előre látom sokan úgy gondolják majd jobb lett volna ha csendben maradok :U):
Nem igazán látom jó ötletnek hogy a lányok kapjanak hamarabb arcképet csak azért mert lányok. Persze ott a 300 nap és a minimum tag rang, tehát nem fog mindenki kapni, de ilyen alapon csomó más enyhítést is lehetne tenni.
Moderátori szemmel nézve meg azért nem jó, mert ha minden 2. topicban ahova egy egyéni arcképes lány fog írni meg fognak jelenni a kérdések (azoktól akik vagy nem hallottak az engedményről, vagy nem tudják hogy az illető lány, és azért lássuk be ha valaki nem olvassa rendszeresen a fáradt gőz topicokat könnyen lemaradhat ilyen infókról) hogy ő miért kapott avatárt mikor még csak tag, meg akkor ő is akar és miért nem kaphat és stb...persze mindezt le lehet rendezni könnyen és hatékonyan, de adott esetben topicromboló hatása is lehet.

Viszont. Az tény hogy nagyon-nagyon kevés női arckép van, és a semlegesek között is alig van használható. Emiatt (a fentiek ellenére is) azt mondom hogy adjuk meg ezt a kedvezményt. az #1 hsz-ben megfogalmazott korlátok szerintem jók is (esetleg a 300 napot ki lehet tolni 1 évre, de ez már valahol lényegtelen).

(#53) VladimirR válasza Grafiqs (#51) üzenetére


VladimirR
nagyúr

1: admival ezt megbeszeltuk mar azota OT-ban, egyikunk sziveben sem el nehezteles/harag a masik iranyaba
2: k.bb.f.sz.m ;]

A vacogós cápa a Te barátod. ;] - Grafiqs

kabbe az ovet is ;] - VladimirR

Haver ''nőjével'' soha. :DDD - Grafiqs

(#54) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Miért érzi úgy a legtöbb tag, hogy gonosz, fekete arcot kell kérnie? Nekem ez annyira kisstílűnek tűnik.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#55) Jim Tonic válasza Cathfaern (#52) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Jah, az emancipációnak úgyis az a vége, hogy majd a férfiak küzdenek az egyenjogúságért. Nem értem ezt a kedvezmén dolgot.

Mint ahogy a arckép mániát sem értem. Mit kell ennyit ezen témázni? Mit nehéz azon felfogni, hogy kinek jár, kinek nem? Én nem lennék jó moderátor, mert akinek gyenge a felfogása, elhajtanám melegebb éghajlatra.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#56) Dufresne válasza Jim Tonic (#55) üzenetére


Dufresne
addikt

Alapvetően én egyetértek veled.
Aki nem fogja fel és nem érti meg, hogy mik a szabályai a saját arckép feltételének, azok sztem egész egyszerűen nem érdemlik meg. Ezért nemértem azokat akik írkálnak a topicocba elégedetlenül arcképért sóvárogva teljesen feleslegesen szítva ezzel a feszültséget.
Amúgy a nők iránti tiszteletem jeléül énis támogatnám a kedvezményesebb avatarhoz való jutás jogát, csak felmerül benne a kétség, hogy hogyan is lehet megbizonyosodni, hogy az adott user nem csak egy elégedetlen és türelmetlen hímjószág felhasználó, aki így akar avatarhoz jutni mihamarabb. Igaz ezen talán a 300napos időkorlát és a tag cím elérése segít, mivel csak nincsenek olyan szerencsétlenek, akik egy nyamvadt avatarért nőt játszanak el itt a PH!-n

Mellesleg én is szeretnék magamnak természetesen (bár nemtudom ez mennyire természetes) saját külön avatart, de addig nem irogatok feleslegesen azt ezt igénylő topic(ok)ba, kivárom azt a pár napot, amikor már talán reális kéréssel fordulhatok a mod-ok felé. Nem is értem miért nem tudja a többi user ezt az utat követni:(:)

Másról, mármint előttem írta valaki, hogy ha ennyire nemtudják az emberek moderálni magukat, akkor meg kéne szüntetni ezt az egész saját avatar lehetőséget és maradjon a jól bevállt alap választási lehetőség.
Namost ezzeln nemigazán értek egyet, sőt talán egyáltalán nem. Sztem azért az összes viszonylag aktív felhasználók zömét nem sorolhajtuk a krónikus avatarmegszállottak közé, sőt talán ellenkezőképpen:D Sokan kivárják a megfelelő alkalmat és csak ezután csapnak rá a lehetőségre, szóval azért működik ennek a kultúrális megvalósulási formája is azért.

Összegezve egyetértek a lányok kedvezményezésével, bár fenntartásokkal kezelném kicsit:) Egy maréknyi barbár miatt azért nem vágnám el a szorgalmas lelkes felhasználókat a saját avatár lehetősége mellől, hiszen azért mégiscsak ad egy kis kellemes érzést az adott szerencsésnek.
Végül megfontolónak tartanám Cathfaern felvetését az egyesített moderátori cím felől, hiszen valóban így sok ellenségeskedésnek lehetne elejét venni, miszerint ez+az pikkel erre meg arra.

[Szerkesztve]

(#57) Kain válasza parandroid (#22) üzenetére


Kain
senior tag

''2.)
600 nap és 'Ph! addikt' rang szükséges ahhoz, hogy valaki saját avatart igényelhessen. A Ph!-addiktsághoz 3500 hozzászólás kell, tehát nem jelenti azt, hogy f*sni kell a szót, ennyi 600 nap alatt kényelmesen összejön aktív fórumozással. Aki nem ilyen beszédes, az 900 nap elteltével mindössze 1750 hozzászólással (őstag rang) is kérhet saját avatart.''

Akkro nekem még kb 1 év,mire lesz saját avatarom.....ha addig nem emelik a lécet ;]

(#58) jeges


jeges
senior tag

egyenjogúság rulez

ha a nők/lyányok/asszonyok kaphatnak kedvezményt, akkor kapjanak a transzvesztiták, és a transzszexuálisok is ;]
(egyébként meg ''ezután hívjatok lorettának'' - by monty python)

vlad: tildynek azér' - példa híján - sokkal nehezebb volt felmérni az egyéni arckép következményeit, mint most bárki másnak. sztem mindketten emlékszünk, hányszor írta akkoriban, h ''akkor vegyétek vissza'', hány sértődés volt, hányan rúgtak bele, mer' meg merte lépni, amit. ma már - köszönhetően többek közt az ő példájának is - sokkal átláthatóbb, mire kell/lehet számítani, és sokkal többen el is fogadják a ''hivatalos'' rendszert.

(#59) róland válasza tiv83us (#1) üzenetére


róland
veterán

Máris egy ötlet: valami galériát az egyéni arcképekből.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#60) I_Am


I_Am
veterán

Hmm-hmm-hmm...

Mit látok már megint itt is? Off ezerrel, nem lesz hosszú életű a totyik igy...

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#61) róland


róland
veterán

UP! Úgy látom nagyon leült ez a közönségszavaz(tat)ós topic arckép témában.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#62) Dizson


Dizson
tag

Szerintem is kéne a nőknek avatar. Hiszen nők. És a nők mindent megkapnak. :R
Szóval szerintem jó ötlet. ;]

(#63) ReJim


ReJim
őstag

és hogyan lesz megállapítva, hogy az illető valóban lány-e? mert én is az vagyok. szóval kapok én is kapok új avatart? :U
( ;] )

</end.?>

(#64) Dizson válasza ReJim (#63) üzenetére


Dizson
tag

Ezt én is szeretném tudni tőletek.
Szóval én azt ajánlom hogy regisztrációnál legyen olyan hogy fiú vagy lány.
De ez sem olyan jó őtlet. Szóval nem igazán értem hogy mi lesz. De szerintem a lányok nem kapnak külön képecskét.

[Szerkesztve]

(#65) pink75


pink75
aktív tag

Moszt kicit szomorú lettem. Kiszámoltam, esszel a tempóval még 3 év ész 4 hónap kell nekem a szaját avatarhoz. Ész asz elmúlt héten isz x embernek mutattam utat erre. Ész link isz van ide a honlapomon.Hát tehetek én arról, hogy nem vagyok szószátyár? Pedig ma isz vagy 7 órát volt aktív a ph!-oldal a gépemen. Ész már meg isz cszináltam a képemet. Remélem, a kutyám, akinek megrajszoltam a portréját, még bőven a lábaimnál fog akkor isz szaladgálni, mikor megkapom az avataromat.

xxx

(#66) pink75 válasza Dizson (#62) üzenetére


pink75
aktív tag

Szerintem legyen a lányoknak avataruk: Hiúság - asszony a neved, tudjátok.
dizson: és stopnál is előbb veszik fel őket... :DDD

xxx

(#67) Alex10


Alex10
csendes tag

Bocsi, de ez egy kicsit OFF!!!
Nem tudom az adataimat megváltoztatni PLZ HELP !!! :O
Köszi...

(#68) BobChemistry


BobChemistry
őstag

ennyi hsz-al, és regelt nappal lehet már saját arcképem, vagy még írogassak egy kicsit? :)

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#69) RAM


RAM
őstag

Mikor lesz avatar bővítés? :)

Csak tisztán

(#70) Face8814 válasza BobChemistry (#68) üzenetére


Face8814
őstag

Szükséges feltételek:

- 600 napja reggelt nick és minimum PH! addikt rang, de azután sem jár automatikusan (notórius offolók gondolkozzanak mielőtt kérnek)
- 900 nap feletti user is kaphat ha elérte az őstag rangot és a Modok
egyetértenek a döntésben


Idézet a request topik 1-es hszéből!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#71) BobChemistry válasza Face8814 (#70) üzenetére


BobChemistry
őstag

ja, tényleg... :(

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#72) DoubleD


DoubleD
aktív tag

tiv83us, Peterke, I_Am: szeretnék egy egyéni arcképet. Amennyiben lehetséges, felveszem a kapcsolatot az illetékessel.

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#73) Ráczkölke válasza DoubleD (#72) üzenetére


Ráczkölke
tag

^ Csak 2 hsz-szel nézz feljebb ^ :P

(#74) DoubleD válasza Ráczkölke (#73) üzenetére


DoubleD
aktív tag

Köszi, azért megvárnám, hogy mit mond egy mod adatlap átböngészés és mérlegelés után. :))

[Szerkesztve]

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#75) parandroid válasza DoubleD (#74) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az első hozzászólásban lefektetett feltételek mindenkire vonatkoznak. A szabályok egyértelműek és világosak, sajnos nincs mit mérlegelni. Köszönjük a megértést.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#76) DoubleD válasza parandroid (#75) üzenetére


DoubleD
aktív tag

Értem.
Hazudnék, ha nem mondanám, hogy zavar, hogy semmit nem nyom a latban a tény, hogy három és fél éve minden nap itt ülök, olvasok és - bár tényleg ritkán, de - írok, dehát a szabály az szabály.
Pláne Magyarországon.
Peace, nincs harag. (Szabály van.)

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#77) raczger válasza RAM (#69) üzenetére


raczger
őstag

erre én is kíváncsi volnék

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#78) Zsadi válasza parandroid (#75) üzenetére


Zsadi
őstag

Sziasztok!
Egy kis észrevétel:
''900 nap feletti user is kaphat ha elérte az őstag rangot és a Modok
egyetértenek a döntésben'' :
[link]

Ha ezt vesszük, akkor jogos is a csere:
''ne legyen vita arról, hogy xy miért kapta meg, pedig még csak őstag, senior tag... tessék elfogadni, és arra törekedni, hogy értelmes, konstruktív hozzászólásokkal váljunk hasznos tagjaivá a fórumnak;''

Nincs semmi bajom a döntéssel, a félreértések elkerülése végett!
Csak a két idézetben szereplő mondat valahogy számomra üti egymást, hogy az egyikben a 900 nap/őstag a kitétel, a másikban meg már újabb dolgok is képbe jönnek.
Lehet hogy csak közelebb/egybe kellene rakni egymáshoz a két mondatot, hogy egyértelműbb legyen.
További szép napot!




(#79) Yaye válasza parandroid (#75) üzenetére


Yaye
őstag

Negatív. DMfan szinte pont ennyi (1247) napjára, és alig több (760 körüli), ellenben hasznos hsz-ére való tekintettel épp nemrégiben kaphatott egyedi fejet, tehát létezik egyedi elbírálás Bash és Grafi hatáskörében.

[Szerkesztve]

(#80) SLYM válasza parandroid (#75) üzenetére


SLYM
veterán

Az első hozzászólásban lefektetett feltételek mindenkire vonatkoznak
főleg DM-Fan-ra ;]

amúgy ezt most nem értem miért nem lehet soha arcot cserélnem hamár jogosult vagyok a váltásra. lehessen mondjuk (hamár persze megvan a 600 nap+az addikt rang) évente cserélni 1x. az még nem jelent sokkal több melót a 2 modinak. vagy közkívánatra Vladi is megkapja a modi címet és besegít a fejátültetésbe. ;] :U

(#81) ladybug válasza SLYM (#80) üzenetére


ladybug
őstag

De még csak 299 napos vagy. :F

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#82) SLYM válasza ladybug (#81) üzenetére


SLYM
veterán

és? hogy jön ez ide? :F

(#83) ladybug válasza SLYM (#82) üzenetére


ladybug
őstag

Jogosult az, aki 600 napos+Ph addikt.

Most akkor mindenki itt fog nyavalyogni, mert már majdnem, vagy éppenhogy vagy máris eléri a rangot, de ő most azonnal akar már avatárt? Kissé gyermetegnek tartom ezt a hozzáállást.
Ha jól néztem kicsit előbb regeltél, mint én. Tehát sem rangban, sem hozzászólásban nem vagy sokkal előrébb nálam, és rajtunk kívül sokan vannak még így. Akkor most mindenki reklamálni fog?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#84) Shadowfax válasza ladybug (#83) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ladybug: Slym ezt a mondatát: amúgy ezt most nem értem miért nem lehet soha arcot cserélnem hamár jogosult vagyok a váltásra. úgy értette, HA MAJD jogosult lesz az egyéni avatarképre, akkor utána a csere is legyen megoldható évente 1x.
Csak ez a ''hamár'' kissé bekavart az értelmezésbe. :D
Legalábbis szerintem. :B

(#85) ladybug válasza Shadowfax (#84) üzenetére


ladybug
őstag

Lehetséges, de akkor illene pontosabban fogalmazni, hogy érthető legyen. Mint ahogy Te is tetted: jövő időben. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#86) SLYM válasza ladybug (#83) üzenetére


SLYM
veterán

mi van? ki mondta, hogy nekem most kell avatar? :F miről beszélsz? oda van íra zárójelbe a 600 nap+addikt rang! és nem nyafogok csak javaslom hamár lennék mondjuk 600 napos+addikt akkor ne örökre válasszak arcot magamnak, hanem mondjuk 1 évre(vagy tovább ameddig teccik). nehéz ezt felfogni? hamár nyafogósnak+gyerekesnek tartod a hsz-emet akkor nem ártana 2* átolvasni mielőtt írsz. köszi
szerk: #85 (hamár persze megvan a 600 nap+az addikt rang) évente cserélni 1x
mit lehet ezen félreérteni? :(

[Szerkesztve]

(#87) ladybug válasza SLYM (#86) üzenetére


ladybug
őstag

No, szerintem ezt hagyjuk is abba, mert ugye csak merő feltételezés az egész. Egyébként egyes szám első személyben írtad a hszed, így meg voltam róla győződve, hogy magadról beszélsz.

Amúgy nem neked akartam támadni, csak nem szeretem ezt az áskálódást, ami sokszor folyik. Mert neki lehetett, nekem miért nem? hozzáállás. A modok döntenek, azért vannak, hogy vmelyest irányítsák ezt a fórumot, ami már meglehetősen nagy létszámmal működik. Ha vmiért rosszul döntenek, vagy másképp a megszokottnál, akkor azonnal megy az ujjal mutogatás, beírogatás. Sokszor úgy érzem, hogy az irigység és a rosszindulat beszél néhány emberből (És itt most nem Rád célzok. Kérlek ne vedd magadra.)
Van egy ranglista az egyéni avatar negszerzéséhez, és ezt mindenkinek ki kell járnia. Olyan, mint az iskola. Ha vki mégis vmilyen okból előbb kapja meg az avatarját, annak biztos oka van. Miért kell irigyelni tőle? Örüljünk neki, és ennyi. És legyünk hasznos tagjai a fórumnak, hogy mi is elérhessük azt, hogy új avatart kapjunk.
További jó fórumozást. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#88) SLYM válasza ladybug (#87) üzenetére


SLYM
veterán

nekem csak az nem tetszik, hogy már a modik se értenek mindenben egyet. egyik azt mondja, másik azt. és pont azért kéne a szabályok szerint eljárni, mert sok felhasználó van az oldalon és tuti van abból az 50000-ből 10 akinek nem etszik ez a fajta kivételezés. az arckép váltás néha engedélyezett néha nem. valaki kap új fejet valaki nem. kéne valami szabálykönyv ami ezt összefoglalja. (ja tom van, de akkor meg aszerint eljárni :U )

egyébként ez a fejcsere itt a fórumon az egyetlen dolog ami megosztja az embereket. ezenkívül minden tökéletesen működik(szerintem). sok más fórum ezt nem mondhatja el magáról. :)

(#89) Rover623


Rover623
félisten

Ma ''kötöszködős'' hangulatom van...:DDD

Az egyéni arcképekkel kapcsolatos előírások között találtam: legyen ''arcuk'' az avataroknak...
Mint a ''kőbaltának'', a ''dolmennek'', a ''mobiltelefonnak'' vagy a ''konzerves(sörös?)doboznak''...?;]

OK, erre lehet mondani hogy bevált, régi, örökölt, ''behuzalozott'' avatarok...
No de pl. Biaggio ''répája''...:F

primus inter pares

(#90) SLYM


SLYM
veterán

na mivan egyik modi se reagál itt semmit? akkor minek ez a topic? :(

(#91) SLYM


SLYM
veterán

up! hátha egy modinak megteccik az ötletem :U

(#92) c4-eXp válasza SLYM (#88) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

''egyébként ez a fejcsere itt a fórumon az egyetlen dolog ami megosztja az embereket.''

Politika topikot olvastad már?:DDD

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#93) Shadowfax válasza c4-eXp (#92) üzenetére


Shadowfax
addikt

Arra gondolsz, hogy a poltopikban sem ártana néhány tagnak fejcsere? ;] :DDD

(#94) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Lenne két kérdésem!
Ha az Arckép request első hsz-e, kimondja, hogy az arcképnek kell legyen arca, akkor ez hogy lehet:[link]
A másik kérdés, hogy ok-é az, hogy banolva lett az illető, de mégis mi a története, és újonckét honnan szerzett magának arcképet(ami dettó ugyan az, mint Grafiqs-é)[link]

Üdv. H

(#96) SLYM válasza c4-eXp (#92) üzenetére


SLYM
veterán

jó, de az alap. Intel vs. AMD (ha még műxik) :D
de itt a moderátor/userek közti civakodásokra gondolok. és ezek könnyen orvosolhatók, csak sok a kivétel. azt meg sohol se szeretik :U

(#97) SLYM válasza Hasek (#94) üzenetére


SLYM
veterán

nagyon komoly a kis micimockó másolat. olyan mint az újdonsült párduc házigazda :D

(#98) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hali all
Nem tom hol kérdezzem, megkérdezem itt:B

Ebből lehet valami? [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#99) Loretto válasza Winner_hun (#98) üzenetére


Loretto
veterán

Mivel egész alakos, szerintem elvész a lényege :(

Hasek: Biaggio-nak egy répa az avatara, mint Kalandor írta, ezek eredete régre nyúlik vissza.

Soirée...

(#100) Winner_hun válasza Loretto (#99) üzenetére


Winner_hun
félisten

És ha nem teljes kép lenne akkor jó? És ha a kupa nélkül lenne mogyoróval úgy jó lenne?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.