Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Minden közreműködőnek köszönöm a munkáját. Szuper lett. :R

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#602) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Köszönöm a moderátorok és arcképgyárosok közreműködését, kemény munkáját arcképem végső formájának elnyerése érdekében!

:R

Üdv. core2

(#603) fattyu


fattyu
veterán

Nem akarnék marhára nagyon türelmetlennek tűnni de ha megvan a végleges meg a két bólintás akkor mikor kerül be? :R

***

Amint ráér valaki beállítani.

[ Módosította: koxx ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#604) fattyu


fattyu
veterán

Barthezz2 Köszönöm a beállítást :)
Tamoo ezer hála s köszönet :D Imádom.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#605) Oczu


Oczu
senior tag

Köszönet Tamoo, koxx, Barthezz kollégáknak a gyors és igényes munkáért

[ Szerkesztve ]

(#606) apeelme


apeelme
addikt

Hatalmas köszönet Tamoo-nak a sok "kárbaveszett" munkájáért, és Ndruu-nak a végleges verzióért! :R

(#607) Morris


Morris
veterán

Mivel kitörölték az arcképes topikból a hozzászólásomat, így itt köszönném meg Tamoo kolegának a nagyon frankó munkáját!

Szóval nagyon köszönöm :DDD :R :R

(#608) #TOTTI


#TOTTI
őstag

.. és a többiek, akik engedélyezték és aki beállította! :R

Köszönöm, hogy ilyen jóképű lettem! :)

[ Szerkesztve ]

(#609) spammer


spammer
veterán

Köszönöm Tamoo mesternek az arcképem elkészítését és az illetékeseknek (köztük koxx úrnak) az engedélyezést/beállítást! :R

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#610) Möhe


Möhe
addikt

Köszönöm Tamoo-nak hogy megcsinálta az avataromat.
A modiknak is,nem tudom ki volt aki okézta/iktatta/nyugtázta/helyre tette...stb,de köszönöm nekik :R

(#611) Varoz


Varoz
őstag

Szép estét!

Jöttem köszönetet nyílvánítani.
koxx-nak a munkáját köszönöm. Többieknek meg a lehetőséget, hogy használhatom. :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#612) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Sziasztok! Látom beállításra került az egyéni avatarom. Köszönöm szépen a közreműködőknek! :R

Sent from my keyBoard

(#613) Xaels


Xaels
félisten

Köszönöm mindenkinek aki segített az egyéni arckép elkészítésében, főleg Ndruu fórumtársnak és a moderátoroknak a lehetőséget.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#614) KubanitoS válasza Xaels (#613) üzenetére


KubanitoS
veterán

Biztosan velem van a baj, de a te arcképed mi lenne pontosan? Nekem egy arcnélküli fejnek tűnik piros kirakódarabbal középen.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#615) tresh


tresh
addikt

Köszönöm Ndruu -nak és a moderátoroknak az egyedi arckép lehetőséget és a beállítást :R :R

(#616) Xaels válasza KubanitoS (#614) üzenetére


Xaels
félisten

In Flames - Sounds Of A Playground Fading turnédátumos pólóról való minta. Egy Puzzle darab az arca, ami lényegében arra szolgál, hogy mindenki azt képzel oda amit akar. [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#617) KubanitoS válasza Xaels (#616) üzenetére


KubanitoS
veterán

Elég durva. Nem semmi, hogy engedélyezték.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#618) Xaels válasza KubanitoS (#617) üzenetére


Xaels
félisten

Határ eset volt, de örülök és még egyszer köszönöm a modiknak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#619) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Köszönöm Tamoo-nak,és koxx-nak,(és persze mindenki másnak aki segített) az egyedi arcképem elkészítését,és beállítását. :R

[ Szerkesztve ]

(#620) vazzz


vazzz
őstag

Köszönet nektek: koxx, Barthezz2, Tamoo. :R

(#621) Pista0001


Pista0001
addikt

Upsz, pardon.

Szóval köszönöm Tamoo-nak és a moderátoroknak az új avatáromat! :R

[ Szerkesztve ]

(#622) RockHaRD válasza Pista0001 (#621) üzenetére


RockHaRD
addikt

Köszönöm szépen mindenkinek, aki foglalkozott az avatarommal (tehát kb az összes arcképgyáros ;] ], de Ndruu-nak a legjobban :R

baromi jó lett az avatarom, iszonyatosan tetszik :))

(#623) Ndruu válasza RockHaRD (#622) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Végül csak összejött... Használd egészséggel!

Nem voltál egyszerű eset. Két évig nyugi lesz... ;] :)

Harrrr!!!!

(#624) RockHaRD válasza Ndruu (#623) üzenetére


RockHaRD
addikt

megérte várnom :B

iszonyat bejön a cucc. Lehet, hogy hülyeség, de nekem már nagyon régi vágyam volt egy saját avatar a PH-n :B

szal mégegyszer köszi :R

(#625) bubus66


bubus66
nagyúr

Köszönet Wyll -nek és a moderátoroknak az egyedi arckép lehetőséget és a beállítást. :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#626) Criton


Criton
veterán

Én is szeretném megköszönni a moderátoroknak a cserét, valamint az avatart Tamoo-nak. :R

Elnézést, hogy az első "köszönöm" rossz helyre ment. :U

(#627) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

majd el felejtettem, köszönet Tamoo-nak a segítségért és a kitartásért , na és persze az avatárért :R , nehéz szülés volt :D

(#628) Isual


Isual
veterán

Köszönöm a moderátorok munkáját (koxx, Barthezz2, Ndruu), türelmét és a PH!-nak a lehetőséget az egyéni arckép igénylésre! A kép elkélszítéséért vond-ot és Wyll-t illeti a legnagyobb köszönet önzetlen munkájukért, köszönöm! :B

:R

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#637) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

A nem ide illő hozzászólásokat töröltem.
Az elbírálást nem a fórumozók végzik, hanem a moderátorok. Bízzátok ezt rájuk/ránk!

Harrrr!!!!

(#638) Jakesz válasza Ndruu (#637) üzenetére


Jakesz
őstag

Csak akkor tudnám, hogy miért van a címben és az 1. hsz-ben is feltüntetve, hogy le lehet írni s saját véleményünket lazán és kulturált módon. Leírtam lazán és kulturáltan, hogy SAJÁT véleményem szerint az említett illető azért nem érdemelné meg az egyéni arcképet, amiért. Nem erősködtem meg szólítottalak fel titeket, hanem csak elmondtam a véleményemet

(#639) Ndruu válasza Jakesz (#638) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Önmagában a te hozzászólásoddal nem volt gond, de a rá érkezett válaszok már nagyon rossz irányba mentek el. (Érdekes, hogy 1,5 óra alatt 7 hozzászólás is érkezett, mintha valahol valaki beharangozta volna, hogy ide gyűljetek követ dobálni.)
A további negatív reakciók elkerülése végett ezért jobbnak láttam törölni a hozzászólásodat. Remélem így már érthető.

Harrrr!!!!

(#640) Klemice válasza Ndruu (#637) üzenetére


Klemice
senior tag

Remélem nem fogok bennetek csalódni, és tükröződni fog a döntésben a józan ész.

(#641) n3w válasza Ndruu (#639) üzenetére


n3w
csendes tag

A petíciókat sem úgy szokás kezelni, hogy megírod aztán berakod a fiókba porosodni, hogy senki se találja meg és írja alá. Ha egy kevésbé látogatott topikban felvetnek valamit, amire esetleg jó lenne másnak is a reakciója, hogy lássátok, hogy nem csak egyvalaki agyszüleménye, akkor miért ne hívnák ide az embert, hogy mutassa, hogy egyetért?

[ Szerkesztve ]

n3w

(#642) Atikusz


Atikusz
senior tag

Szeretném megköszönni az új avataromat annak készítőjének és valamennyi moderátornak akik engedélyezték. :R

Minden jót!

[ Szerkesztve ]

(#643) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Köszönöm szépen az arcképcserét!
Külön köszönet Ndruu-nak a gyors és pontos munkáért! :R

(#644) vallas


vallas
senior tag

Köszi mindenkinek, aki részt vett az új avatarom elkészítésébe.....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#645) po1son


po1son
addikt

Köszönőm Tamoonak és a moderátor uraknak az új arcképemet. :R :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#646) kmisi99


kmisi99
addikt

Köszönöm mindenkinek aki közreműködött az arcképem létráhozásánál és beállításánál nagyon jó lett. :R Már nagyon régóta vártam erre hogy meglegyen.

[ Szerkesztve ]

(#647) benoce


benoce
tag

Köszönöm mindenki közreműködését a prímszámos verseny tsiga elkészítésében.
:R

(#648) RockHaRD válasza benoce (#647) üzenetére


RockHaRD
addikt

nagyon tuti lett :C

(#649) Otisz


Otisz
őstag

Köszönöm mindenkinek, aki segített létrehozni az avatarom :R

(OO[IIII][IIII]OO)

(#650) Isual válasza Otisz (#649) üzenetére


Isual
veterán

elég lett volna egy vau és farokcsóválás ;]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.