Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103) orbano válasza SLYM (#88) üzenetére


orbano
félisten

Vicces, hogy kb. pont ugyanez volt a véleményem, amikor ilyen státuszban voltam

A vér nem válik VAZZE!™

(#104) Totyi


Totyi
őstag

Vajon ez elmenne a ph-n?[link]
A szerkesztőbe raktam be,mert nekem régen tetszik;de bogarat ültettek a fülembe,hogy nem biztos hogy maga a figura jó lenne.Nem tudom hol kell ezt kérdezni;ezért írtam ide.Modikat nem akarom privivel ilyen baromság miatt zavarni.

(#105) net84


net84
őstag

storno

[Szerkesztve]

Read only...

(#106) net84


net84
őstag

na mégiscsak...
egy összeférhetőségről/összeférhetetlenségről kérném a véleményeteket...
amennyiben jojosult leszek egyedi avatart kérni, akkor az alábbit szeretném
[kép] (ha egyáltalán alkalmas a kép rá)
a minőségen és esetleg a színösszeállításon (előfordulhat, hogy más színeket használnák) még dolgozok...

de westlake kolléga avatara ugyanabból az alakból készült:
[link]
''ütközik'' a kettő?
szeretném westlake kolléga véleményét is kikérni

[Szerkesztve]

Read only...

(#107) Winner_hun válasza net84 (#106) üzenetére


Winner_hun
félisten

westlake már nem fórumozik itt, ettől független szvsz flejtős, mert már ''ki van osztva'' ez az figura.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#108) net84 válasza Winner_hun (#107) üzenetére


net84
őstag

thx - tegnap már én is nagyjából erre jutottam...

Read only...

(#109) lorcsi


lorcsi
veterán

ebből milyet lehetne: [link]

(#110) Hörpi


Hörpi
tag

sziasztok

az lenne a kérdésem, hogy mikor lehet nekem saját egyedi avatar-om

nem rég láttam valahol egy besorolást, hogy hány hozzászólás kell hozzá (tudom hogy az enyém még odébb van)...

ja és a menete hogy zajlik ennek?

Normális vagyok; megmondták a hangok a fejemben...

(#111) Winner_hun válasza Hörpi (#110) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#112) Forest_roby


Forest_roby
őstag

Hi!

Az igazat megvallva nem tudom hol kell megkérdezni, de jobb híján itt kérdezem meg.

Pár nap és betöltöm az 1000. napomat itt a ph!-n. : ) huhhh….
idézet I_Am-től:
''- 600 napja regisztrált nick és minimum őstag rang, de azután sem jár automatikusan (notórius offolók gondolkozzanak mielőtt kérnek) és a Modok egyetértenek a döntésben.''

Bár én nem vagyok őstag láttam másokat is saját avatarral akik nem őstagok, úgyhogy erre hivatkozva/felbátorodva szeretném megkérdezni, hogy van -e értelme kérnem saját avatart vagy még nincs hozzá jogosutságom?

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#114) Forest_roby válasza Kalandor (#113) üzenetére


Forest_roby
őstag

egyszóval: nincs

köszi a választ!

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#115) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Ebből lehetne vmi kihozni, vagy nem elég mesés?
[link]

kiv vok elmenne phn, mert szárnyfülek és nyúf a fejen nélkül ez nekem nagyon tetszik:D persze teljes egészében is, csak őgy túl kicsi lenne, és nem lehetne kivenni kb 40x50es méretben h mi az...:D

[Szerkesztve]

(#116) Arnold2


Arnold2
őstag

Ezt írtam az Arckép rekveszt topicba: [link]
Mi a véleményetek? Főleg Moderátorok és egyéb hasonló kvalitású emberek véleményét várom!

(#118) Arnold2 válasza Kalandor (#117) üzenetére


Arnold2
őstag

Értem.
Tehát szavaidból leszürvén,túl sok volt a PH!Addikt akik nem érdemelték volna meg? Vagy csak túlkomplikálom (bár nem csak viccből cseréltétek le).

Köszönöm a támogatásod.Bár sztem te vagy az egyedüli :)
Azt hiszem az össz hozzászólásom az új norma szerint 1000körüli,így még kell várnom legalább 2 évet míg megírok annyit, hogy elég legyen az őstagsághoz.

[Szerkesztve]

(#119) Grafiqs válasza Arnold2 (#118) üzenetére


Grafiqs
őstag

Mivel földim vagy így csináltam egy gyors számvetést. Nagyjából 1250-1300 hsz-ed van az új rendszer szerint.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#120) VladimirR válasza Grafiqs (#119) üzenetére


VladimirR
nagyúr

898 van neki => Bovebben: [link]

szerk.: hehe, es emelle 898 napja regelt

[Szerkesztve]

(#121) Grafiqs válasza VladimirR (#120) üzenetére


Grafiqs
őstag

Jóvanna. Vagy szarul számolsz, vagy én.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#122) Arnold2 válasza Grafiqs (#119) üzenetére


Arnold2
őstag

Földid vagyok? Ezt hogy érted?

(#123) Viktor0610 válasza Arnold2 (#122) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem kolléga arra gondol, mindketten pöstiek v.tok. :D

Samsung Galaxy A54

(#124) Arnold2 válasza Viktor0610 (#123) üzenetére


Arnold2
őstag

Hirtelen arra gondoltam,hogy erdélyi,de azt meg nem tudhatta sehonnan.

(#125) Grafiqs válasza Arnold2 (#122) üzenetére


Grafiqs
őstag

Szintén Soroksár. Legalábbis jelenleg. :)

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#126) Arnold2


Arnold2
őstag

No,de visszatérve eredeti felvetésemre tiszteltt Moderátorok!
Van e arra esély,hogy módosítsuk a szabályokat arra hogy 900nappal és senior tagsággal (mondjuk pl 1000 súlyozott hozzászólástől) is lehessen egyéni arcképet kapni?

[Szerkesztve]

(#127) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Van olyan topik, ahol esetleg lehet gyűjteni az avatarokat? Teszem azt, ha valaki jogosulttá válik, akkor legyen miből válogatnia...

<< Heimdal >>

(#128) Ráczkölke válasza Retekegér (#127) üzenetére


Ráczkölke
tag

[link] - /az #1-ben és az utolsó oldalon van a választék jelenleg/

[Szerkesztve]

(#129) Boyfish


Boyfish
senior tag

hi srácok valaki mondja meg, hogy hol kell megkérdeznem, hogy jogosult vagyok-e arcképre, mert sokáig őstag voltam, a megfelelő napszámot is elértem, csak vissza lettem sorolva, viszont szeretnék már önálló arcképet, mert elég régi, és megbízható fórumtagnak érzem magam, és talán egy önálló arckép nem olyan nagy kérés...köszi

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#130) VladimirR válasza Boyfish (#129) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem vagy
eleg szigoruan tartjak magukat a minimum ostag ranghoz

(#131) föccer válasza Boyfish (#129) üzenetére


föccer
nagyúr

A sokszor látott [link]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#132) Boyfish válasza VladimirR (#130) üzenetére


Boyfish
senior tag

Lehet hogy fontos a rang, de én már bőven voltam őstag, visszarangsoroltak..oké
de ha már 2 éve itt vagyok, nem tudom, hogy volt-e velem valaha valamilyen probléma, akkor nem értem, hogy miért zavar valakit, hogy lesz egy arcképem, amiben ragaszkodnék ahhoz, hogy igényes legyen, és hogy a prohardver fényét emelje:)
Szép seggnyaló duma volt, nem :B

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#133) Boyfish válasza föccer (#131) üzenetére


Boyfish
senior tag

ja, látom el kell kezdenem uppolgatni a szakmai témák között:)

[Szerkesztve]

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#134) föccer válasza Boyfish (#133) üzenetére


föccer
nagyúr

Csak nehogy úgy járj mint Volkovy :)

Na meg, ha tulzásba viszeg az ilyen offokat mint Én is ezzel aa hsz-szal, akkor kapsz egy-két figyelmeztetést, és máris ugrott az egyéni avatar.

Más:

off

Egyébként azt mondja meg nekem valaki, hogy miért jó az, ha valaki Őstag, vagy Újonc?

Olvasok sok marhaságot 'nagy' fórumozóktól, és van, amikor egy újonc adja meg a kérdésre a jó választ. Ugya ez megy a piacon is. Volt hogy seniorral volt férreértésem, PH! Adiktal alig tudtam összehozni a találkát. Eleddig <kop-kop> Egyetlen újoncal sem volt problémám.

Miért támadja sok fórumozó az újoncokat? Mert nem tudja hová kell a topikot nyitni, nem tudja, hoy milyen rendszer van itt a PH!-n. De honnan tudná? hiszen újonc. Ahejett hogy sokszor lehurrogás lenne segíteni kellene nekik, és nem gyből: hülye újonc, mi a picsát csinálsz...

/off

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#135) Face8814 válasza föccer (#134) üzenetére


Face8814
őstag

Egyébként Volkovy-val mi történt, azon kívül, hogy lenullázták a hsz-eit? Saját kérése volt, mert mintha korábban ''kért'' volna valami ilyesmit?

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#136) Boyfish válasza föccer (#134) üzenetére


Boyfish
senior tag

mért mi történet Volkovyval?
hát igazából ja ez a baj a rangokkal, meg ha nincs ide mondanivalóm akkor minek irogassak csak hszeket rangért, ráadásul érted csak egy arcképről van szó, nem valami extrém kivánságról.

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#137) Boyfish


Boyfish
senior tag

egyébként moderátorok is látogatják ezt a topicot?

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#139) Winner_hun válasza Kalandor (#138) üzenetére


Winner_hun
félisten

ááággrrrhh semmi:B

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#140) Boyfish válasza Kalandor (#138) üzenetére


Boyfish
senior tag

ok köcce

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#141) rétisün válasza Kalandor (#138) üzenetére


rétisün
veterán

az ''őstag'' a hsz-ek számától függ? konkrétan hány hsz után lesz(ek majd valamikor) őstag? bocs, ha valahol emlitva volt, de az #1 hsz-ben is csak az van, hogy 600 napja regelt, őstag ranggal lehet kérni egyéni avatart.

[Szerkesztve]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#142) G@ben válasza rétisün (#141) üzenetére


G@ben
addikt

[link]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#143) parandroid válasza rétisün (#141) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Írd be a keresőbe a 'rangok' szót, és ne hagyd magad megtéveszteni attól, hogy a releváns topik zárva van. Minden szükséges információt tartalmaz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#144) rétisün válasza parandroid (#143) üzenetére


rétisün
veterán

kösz!

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#145) Solad válasza föccer (#134) üzenetére


Solad
őstag

''Egyébként azt mondja meg nekem valaki, hogy miért jó az, ha valaki Őstag, vagy Újonc?''

ezt azert nem erted mert betonagyu vagy ;] :DDD

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#146) rétisün


rétisün
veterán

''adatlapod tiszta'' ez mit jelent?

[Szerkesztve]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#147) föccer válasza rétisün (#146) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem voltál temp-banolva sem, és moderátori figyelmeztetésed sem volt.

Nagyából ennyit.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#148) ladybug


ladybug
őstag

Csak egy kérdés...Mikor lehet számítani rá, hogy bővül a választható arcképek repertoárja? Vagy elsüllyedt a téma?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#149) Arnold2


Arnold2
őstag

Én meg felhoznám egy régi javaslatomat.

Ugye az eggyel ezelőtti rangrendszerben PH!Addict rang és 600 nap kellett egy egyéni arcképhez. DE korengedménnyel (900 nap) az őstagok is kaphattak egyéni abatart.
Javaslatom az lenne, hogy a mostani feltételekhez vegyétek bele megint ezt a korengedményt, pl: senior tagság és 1000 eltöltött nap.

Kiváncsian várom a véleményeteket!

(#150) Viktor0610 válasza Arnold2 (#149) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak nem magad miatt tetted a javaslatot? :U
Sz.tem tökéletesen jó a jelenlegi rendszer, úgy, ahogy van. ;]
Már ''csak kb. 800 hsz. kell és őstag leszel... Amennyiben konstruktív tagja vagy a fórumnak, a moderátorok előbb is megadhatják neked az egyéni arcképet.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.