Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:45:47

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Ndruu válasza Creative997 (#350) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Üdv!

- Az adatlapról, büntetésekről majd a Moderátorok mondanak valamit, én azt nem látom.

- Sajnos nem lehet ebből a képből. A feltétel az, hogy legyen arca. Igen, az alap avatarok között előfordul olyan, aminek nincs, de azok már régen keletkeztek. Az új arcképeknél "sajnos" ez a szabály.
A PT képe logó is, szerintem jogok védik, valamint nincs "arca".
Esetleg egy rajzfilmfigurát vagy ilyesmit tudok javasolni. Többet nem tehetek én sem.

- Használhatod, de fölösleges. Ha kapunk egy képet, amiből dolgozhatunk, akkor azt megpróbáljuk elkészíteni és amennyiben sikerül, úgy mi feltöltjük azt az ImageShack-re. Ezt a képet véleményezi az aktuális moderátor, ha elfogadja, akkor bekérheted a requestbe. Ott viszont már csak linkelni kell az elkészült képet (képként beilleszteni és alatta linkelni - [link]). Tehát nem kell használni más képfeltöltő oldalt, ezt mi elintézzük.

Harrrr!!!!

(#352) Creative997 válasza Ndruu (#351) üzenetére


Creative997
őstag

Igen, utólag (mikor már lejárt a szerk) elolvastam ezt a no logó dolgot :O (Akkor AZ egy gyűrűt se szúrkálom ide be mert az is arcnélküli habár tudata az van.. :DDD) Na mindegy, akkor kitalálok valami mást és beszúrom ide véleményezésért. Köszönöm a választ :R Te CTF mester :D

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#353) Creative997


Creative997
őstag

Új ötletek:
1.. Ez eléggé arc és szerintem nem minősül képnek [link] vagy igen? Imádom ezt a képet és nem egy olyan avatárt láttam ami olyan mintha ilyesmi képből készült. Tudom mondtad azok régebbiek, de lehetséges ez?
2. Avatar avatár :D habár kicsinyítve lehet nem adja vissza ezt a képet és lehet elég bonyolult is :F
3. Szem, arc része.. :D
4. Kicsinyítve lehet ez sem adja vissza [link]

Ilyen sorrendben. Őrült vagyok? Nem kérdés, biztos vannak nálam őrültebbek :D

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#354) Ndruu válasza Creative997 (#353) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

1. Szerintem lehetséges, bár ennél jobb kép kell. Majd keresünk...
2. Avatar már van.
3. A szem így magában esélytelen, arccal kombinálva akár lehet ütős is.
4. Vagy a sárkány, vagy a tigris, de a kettő együtt biztos nem.

CTF - már lassan azt is elfelejtettem hogy kell játszani. Legutóbb mikor fent jártam, úgy szaggatott a játék, hogy játszhatatlan volt minimumon is. Mivel minden más játék normálisan fut, nem is léptem be azóta. Meg a társaság sincs már meg. Elk.rták a játékot, így jártak.

Harrrr!!!!

(#355) Creative997 válasza Ndruu (#354) üzenetére


Creative997
őstag

1. Jobb minőség, nagyobb, kisebb vagy milyenre gondolsz? :)
3. Habár a felső a favorit, ha nem lenne jó akkor kitalálunk valamit a szemre

A többi kilőve akkor. A jing-jangos is mivel a sárkány és a tigris kellene oda, karate jelképei.
Ha semmi sem lenne jó, van mentőövem, de nagyon remélem hogy az első az meglesz :B

A legutóbbi patch-csel tényleg rosszat tettek a CTF menőkkel, a legrosszab patch idáig. Nem tudom mennyire figyeled a topikot még, de azóta elég súlyos dolgok is történtek, teszem azt az össze nem Észak-Ameriaki IP-t blokkolták, kivéve a magyart. Ha részleteket akarsz akkor megírom neked PÜ-ben, mivel nem itt a helye :B
Amúgy jön egy új patch hamarosan, Isabel névre hallgat, reméljük orvosolja Fionát és visszaáll a Sim fizika CTF-be és mindenhova. Részleteket még nem tudunk, de ha minden okés lesz akkor visszajöhetnél ;)

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#356) Ndruu válasza Creative997 (#355) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Majd keresünk képet, van még időd bőven.

Láttam a blokkolósdit, akkor voltam fent utoljára. Néha be-be szoktam nézni a topikba, de ha van valami fejlemény (új patch), bátran dobhatsz egy privátot.

Harrrr!!!!

(#357) Creative997 válasza Ndruu (#356) üzenetére


Creative997
őstag

Oksa, köszönöm a tájékoztatást és a helpet. Decemberben találkozunk az Arcképszerkesztő topikban és remélem a legjobbakat :K :B

Ha van valami új akkor írok PÜ-t :K ;)

OFF vége

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#358) Viktor77 válasza Creative997 (#350) üzenetére


Viktor77
titán

Szűz az adatlapod, kérhetsz egyéni arcképet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#359) RoyalFlush válasza Creative997 (#353) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Aragorn is van már.

WonderCSabo -

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#360) Creative997 válasza RoyalFlush (#359) üzenetére


Creative997
őstag

:O :W Előbb kellett volna reggelnem :D Malaho :)

Viktor: Én is így gondoltam ;) Köszi az utánanézést :R

Akkor még keresgélek és 12 nap múlva írom az ötleteimet :K

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#361) Ice!?


Ice!?
őstag

Sziasztok!

Remélem jó helyre pofátlankodtam be.:D
Ha jól emlékszem, warez miatt még "újonc" koromban volt egy banom. Talán 1napos. Kb mikor jár le?
Lassan meglesz minden feltétel az avatar kéréshez.

Köszi, üdv.:R

(#362) Creative997 válasza Ice!? (#361) üzenetére


Creative997
őstag

1, 3 és 7 napos, a fórumról való ideiglenes kitiltás után, minimum egy év az elévülési idő, azaz a kitiltást követő, legalább egy év múlva kapható csak egyedi arckép. Az ennél rövidebb ideig tartó kitiltás szankcionálása egyedi elbírálás alá esik.
Tehát elvileg már lejárt a büntid, ha több mint 1 éve voltál újonc, de a modik megnézik az adatlapodat és megmondják :)

A hozzászólásaid kb 1666-nak számít, 1750től leszel őstag, tehát kell még 84 szakmai vagy 336 közösségi vagy 840 piaci hozzászólás vagy ezek kombinációja :) Sok sikert és semmi spam ;)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#363) Ice!? válasza Creative997 (#362) üzenetére


Ice!?
őstag

Köszi, de tudom, hogy egy év az elévülése, csak azzal nem vagyok tisztába, hogy mikor jár le.
Nem életcélom, hogy őstag legyek, szóval nem viszem túlzásba az írogatásokat.:) Főleg, ha van még időm a ban miatt.

(#364) Ice!? válasza Ice!? (#363) üzenetére


Ice!?
őstag

Most nézem, hogy 60min-t kaptam, 05.18-án. [link]
Akkor most hogyan is van? Azt tudom, hogy 1 napos után van 1 éves elévülés van, de az 1 órás után mennyi?
Mindenesetre fél év már eltelt a kitiltás óta. (:

(#365) Hunter2


Hunter2
addikt

Az lenne a kérdésem hogy kaphatok egyéni avatart?
Ez már foglalt?

[ Szerkesztve ]

(#366) Ndruu válasza Hunter2 (#365) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az adatlapod tisztaságát majd a Moderátorok ellenőrzik, a karakter még nem foglalt.

Két próbaverzió:

[link] [link] [link] [link]

Harrrr!!!!

(#367) Hunter2 válasza Ndruu (#366) üzenetére


Hunter2
addikt

Szerintem inkább csak a fejéről kellene mert az egész alakos nem látszik rendesen.

(#368) Ndruu válasza Hunter2 (#367) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Teljesen jól kivehetőek a részletek így is, de legyen akkor csak a feje...
[link] [link]

Harrrr!!!!

(#369) koxx válasza Ndruu (#366) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De bizony foglalt [link]

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#370) Ndruu válasza koxx (#369) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Annyi avatar van már, hogy nem is lehet normálisan átnézni az összeset. Hát ezt nem láttam...:U

Harrrr!!!!

(#371) koxx válasza Ndruu (#370) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

igen eléggé áttekinthetetlen, emlékeztem rá régebbről, hogy van

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#372) Hunter2 válasza koxx (#369) üzenetére


Hunter2
addikt

valami rémlett nekem is , ezek szerint nem ok élkül. :W

(#373) Kasza08


Kasza08
őstag

Üdv.
Azt szeretném kérdezni, hogy ilyen mikulás sapit kérvényezhetnék-e az ünnepekig? Lehet-e ilyen nekem - mezei júzernek -, ideiglenes avatar?

(#374) Hunter2


Hunter2
addikt

létezik olyan lista hogy választható egyedi avatarok?

(#375) Ndruu válasza Hunter2 (#374) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem igazán, de ha készül pár fölösleges, akkor azokat ide szoktuk bedobálni.

Harrrr!!!!

(#376) Hunter2


Hunter2
addikt

ebből lehetséges lenne egy avatart csinálni?

(#377) Ndruu válasza Hunter2 (#376) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem lehet fénykép vagy lógó-jellegű nonfiguratív ábra, céges ill. védjeggyel ellátott lógó tilos! Legyen ''arcuk'' az arcképeknek. - [link]

Harrrr!!!!

(#378) Hunter2 válasza Ndruu (#377) üzenetére


Hunter2
addikt

olvastam én is, de ehhez képest van egy csomó olyan avatar ami ezeknek nem felel meg.

(#379) Ndruu válasza Hunter2 (#378) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Például?
nap ? Régen kapta, más szabályok voltak.
GeniusHU ? Cég, felvállalta a segítségnyújtást a fórumon, megkaphatta a cég logóját.
Lord Zero ? Régen kapta, már akkor sem nagyon akarták elfogadni.
Az utóbbi pár évben megváltoztak, szigorodtak a szabályok.
Nem én találtam ki, én szívem szerint minden őstagnak adnék, de nem lehet. Be kell tartani a szabályokat...

Harrrr!!!!

(#380) Hunter2


Hunter2
addikt

hát ja ez van. Ha minden igaz ez még nem foglalt.

(#381) Ndruu válasza Hunter2 (#380) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[link] [link]
A többi arcképgyárost is meg kéne kérdezni, mit tud ebből kihozni, ha ez nem megfelelő.

Harrrr!!!!

(#382) Hunter2 válasza Ndruu (#381) üzenetére


Hunter2
addikt

nekem jónak tűnik csak a hajában a csíkok lehetnének fehérek ,meg a 3. szem is lehetne olyan színre mint a másik kettő. Egyébként teljesen jó.

(#383) Ndruu válasza Hunter2 (#382) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[link] [link]

Harrrr!!!!

(#384) Hunter2 válasza Ndruu (#383) üzenetére


Hunter2
addikt

a másik topikban. Kidus azt tanácsolta hogy tükrözni kellene illetve kicsit élesíteni rajta.
Csináld meg légyszives.

(#385) I_Am


I_Am
veterán

[link]

Avatarnak valakinek? :D

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#386) total90


total90
veterán

Köszi skacok a Mikulás napi ajándékot :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#387) Barthezz2 válasza Kasza08 (#373) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Látom még nem kaptál választ, de ez a dolog most jutott eszembe nekem is, úgyhogy engem is érdekelne :R

Everybody lies.

(#388) Ndruu válasza Barthezz2 (#387) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Küldtem neki privátban választ. Nem lesz ilyen, a sapka csak a Moderátoroknak és Házigazdáknak jár.

Harrrr!!!!

(#389) Barthezz2 válasza Ndruu (#388) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Értem, köszönöm :R
Kár, pedig jó lett volna.. :))

Everybody lies.

(#390) sagesz93


sagesz93
addikt

Hi!
Csak egy kíváncsiskodó kérdés, ha meglesz a 600 nap és az őstag rang, akkor egyből kérhetek arcképet? Vagy van-e valami fekete pecsét az adatlapomon?

(#391) I_Am válasza sagesz93 (#390) üzenetére


I_Am
veterán

Volt de már nem akadály, tehát keresgélhetsz arcképet. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#392) joey04


joey04
titán

Én is nagyon szépen köszönöm az egyéni avatart! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#393) ChromeX


ChromeX
addikt

Üdv. Lenne egy kérdésem már nem is tudom mikor kaptam meg a mostani avataromat de az az igazság hogy találtam egyet a minap ami ezerszer jobban tetszik, vajon kérhetem e hogy átállítsák azt nekem az már maradhatna életem végig, mert nagyon bejön.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#394) Ndruu válasza ChromeX (#393) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Még egy fél éve sincs, hogy megkaptad. Cserélni nem lehet, módosítani vagy javítani lehet rajta, de "transzformerszből" nem lesz szalonna.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#395) Winner_hun válasza Ndruu (#379) üzenetére


Winner_hun
félisten

Be kell tartani a szabályokat...

Megnézném hogy az utóbbi időben mely avataroknál tartottad be az ajánlott méretet. És itt egyáltalán nem olyanokra gondolok ahol nem betartható, mert van olyan avatar.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#396) Ndruu válasza Winner_hun (#395) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem tudom az új kiírásba miért az 50 pixeles mérethatár került be. Ha 50-es méretben csinálom, akkor Kidus azt mondja, hogy túl kicsi, legyen nagyobb, mert egyedi avatar.
Itt írta, az utolsó bekezdésben.
Az 50-es határ már rég el lett felejtve, a többiek sem ebben a méretben dolgoznak. Már csak át kellene írni az első hozzászólást.
A tiéd meg 60*50 méretű...;] A motkány az jópofa, ő lehet 60 széles is nyugodtan.

Harrrr!!!!

(#397) Winner_hun válasza Ndruu (#396) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez a nagyobb megnyílvánulás nem olyan régi mint amióta a nagyobb képek nyomatva vannak. Egyszer már említettem, nem emlékszek olyan hivatalos válaszra akkor hogy mehetnek a nagyobbak.
Érdekes módon régen be lehetett tartani a legtöbb esetben a méretbeni megszabást és úgy is igen jó minőségű avatarok keletkeztek.

A tiéd meg 60*50 méretű...;] A motkány az jópofa, ő lehet 60 széles is nyugodtan.
Tisztában vagyok vele hogy mekkora, nem véletlen írtam ezt:
És itt egyáltalán nem olyanokra gondolok ahol nem betartható, mert van olyan avatar

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#398) Ndruu válasza Winner_hun (#397) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Csináljam 50-esre őket? Lehet róla szó, ezen ne múljon.
A baj akkor van, amikor valaki fényképből szeretne avatart, ami mellesleg még sok apró részletet is tartalmaz. Ezek az apró részletek kis méretben (50 pixel) szinte egyáltalán nem kivehetőek. 55 pixel esetén kicsit több teret kapunk, lehetőség van a részletek kidolgozásra.
Pedig ez is egy kikötés, miszerint rajzos, mesés képek kellenek, amelyek illenek a fórumba. Ha meg nemet mondunk a felvetésre (hogy nekik márpedig annak a színésznek az arcából kell arckép), akkor megy a sírás és hogy neki miért nem lehet ilyen-olyan...

#379-ben: Be kell tartani a szabályokat... - Nincs kőbe vésve semmi, de valamilyen szinten be vannak tartva a szabályok. Ha azt mondják/mondjátok csinálja kisebb méretben, akkor úgy lesz.
Amikor csatlakoztam a csapathoz, azt vettem észre, hogy sokan dolgoznak nagyobb méretben, mint 50 pixel, én csak őket követtem. Senki (egyik Moderátor sem) szólt érte.

Harrrr!!!!

(#399) Winner_hun válasza Ndruu (#398) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amennyiben jól emlékszek akkor Jag kezdte ezt a nagyobb képesdit, legalábbis neki biztosan szóltam ez miatt. Az is biztos hogy nem tetszett neki, magyarázott mindenfélét.
Ha egyszer valami ki lett találva akkor az nem véletlen lett úgy. Ha meg nem válik be valamiért, akkor változtatni szoktak a szabályon. A két arcképes topik első hozzászólása szerint nem változtak a méretbeni elvárások. Ok, értem én hogy nagyobban jobban néz ki, de ha van egy szabály akkor tán azt kéne próbálni betartani, nem folyamatosan a nagyobbat nyomni. pláne ha kisebb méretben is ugyan úgy néz ki a figura.
Aztán ha jönne idővel egy nagyob szabály, mondjuk 10%-kal nagyobb képek mint a most (elvileg) megengedett, akkor biztos hogy lenne olyan kép ami a mostaniba nem fér be sehogy se, de ha egy picivel nagyobb az új szabály szerint akkor már jó lenne, hát legyen nagyobb. Na akkor lennének már durva méretbeni különbségek a régi és az új avatarok között, részben eltűnne az avatarok egysége. Persze ne legyen igazam, ez csak egy feltételezés:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#400) Ndruu válasza Winner_hun (#399) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Meglátjuk mit lehet tenni. Erről elsősorban az illetékesekkel kellene beszélni, ők szülték a szabályokat.
Vagy egy új szabály kell a méreteket illetően (szerintem ez mindenképpen kell, és utána 99,9%-ban betartani azt), vagy maradjon a mostani, de akkor nincs fényképből arckép és nincs 50-52 pixelnél nagyobb oldalméret.
Mivel te vetetted fel a dolgot, javaslom (ha van időd) te beszélj velük.

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.