Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) tailor válasza ígyvanferi (#849) üzenetére


tailor
őstag

:R :)

(#852) HuMarc válasza Ndruu (#850) üzenetére


HuMarc
addikt

:(

(#853) Ndruu válasza HuMarc (#852) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Már lassan két hónapja átköltözött az oldal a wbh-ra.
Belenéztem a bejegyzésbe is, egy atw-ről linkelt kép maradt benne véletlenül, azt most áttettem wbh-ra.
Most már jó lesz.

Harrrr!!!!

(#854) HuMarc válasza Ndruu (#853) üzenetére


HuMarc
addikt

Igen, jó lett! :R

(#855) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

koxx, crey és többiek :

Köszi mindenkinek! :)

:C :R

Mutogatni való hater díszpinty

(#856) nemcso


nemcso
senior tag

Racze !

A legutóbb feltett nagyon jó.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#857) zuzu000


zuzu000
őstag

Arcanis-nak köszönöm az arcképet, imádom :R

(#858) VGYke


VGYke
addikt

Még nem került pont ennek végére, de itt is szeretném megköszönni Ndruu segítségét!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#859) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Köszönöm a segítséget, és a segítő hozzáállást mindenkinek,
aki részt vett az új avatarom kialakításában! :R

Külön köszönet Racze Arcképgyárosnak a befektetett munka miatt! :R

Nagyon jó lett, legalábbis nekem bejön! :C :C :C

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#860) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Nagyon szépen köszönöm Nemcso-nak, hogy segített az arcképem megtalálásában.
Továbbá nagyon köszönöm a következő embereknek az arckép szerkesztését és a moderációt:
- Racze
- Somogyib
- Koxx
- Crey
- Tamoo

Tudom, hogy nem volt egyszerű elkészíteni, hogy ph kompatibilis legyen, de nekem nagyon tetszik a végeredmény. :R

(#861) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Sziasztok!

Jogosult lettem egyedi nick képre, de gondban vagyok. A nickem egy kém után van, most viszont bajban vagyok. Nem tudom milyen módon lehetne megoldani, hogy a kép tükrözze a nick nevem. Valakinek ötlet?

(#862) crey válasza Stirlitz (#861) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Pl. Egy ilyen? Beírod a googlebe hogy Spy, kb. 10 tonna találatot dob ;)

Ráadásul végre nem egy nyamvadt koponya, vagy ördög/pingvin... Én örülök neki :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#863) Stirlitz válasza crey (#862) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Uhh, ez tényleg jó. Lehetne ezt, mondjuk azért akadtam el, mert Stirlitz-re csak fotót találtam.

De ez talán még jobb volna. Természetesen valamelyik a kettő közül.. Vélemény? (Egyszerűen nem találok Stirlitz képet ami nem fotó, és nincsenek rajta jelvények.)

[ Szerkesztve ]

(#864) crey válasza Stirlitz (#863) üzenetére


crey
MODERÁTOR

szerintem ezt nyugodtan megtehetnéd az official topikban is, mert ott arcképgyárosok is látnák a kérésed ;)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#865) szilva01


szilva01
őstag

Koszonet crey-nek aki vegigkisert az egyeni avatarhoz vezeto uton, valamint ndruu-nak (es somogyib-nak) a a kepert. :R Nekem van a legkarajabb arckepem. :DDD

(#866) banderasz77


banderasz77
addikt

Köszönet Ndruu-nak az "előképért" és Arcanis-nak a végső kivitelezőnek eme gyönyörűséges Avatarért.
Valamint külön köszönek a jóváhagyásért.... :R

(#867) mumk1


mumk1
addikt

Köszönet Creynek ezért:
:R

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#868) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Helló!

Neki futnék akkor újra; hsz_25734

Ezzel a fentivel fordultam az arckép gyárhoz. És nem a fotóról akartam beszélni, csak a hangulatát igyekeztem "kiemelni". Egy színészt szeretnék, egy bizonyos helyzetben. Azóta vissza olvastam pár hsz-t és látom, hogy mit kértek. Tehát meg tudja valaki ezt a kérdést oldani?

[ Robert Patrik Terminator ]

utolsó perceiben szerepelve, a ph szabályai alapján? Ötleteim:
[ 1 ]
[ 2 ]
[ hozzájuk hasonlóra gondoltam ]
[ a következő képek csak a hangulat miatt lettek gyűjtve! ]

______________________________

Második kérésem / kérdésem a

[ starcraft protoss probe ],

aki legalább olyan jó "arc", mint a többi robot, droid és idegen, a ph! rendszerében éldegélnek. [

Kerestem bizonyítékokat is:
[ 1 ]
[ 2 ] itt a 20. mp közelében közel jön és kivehető, a két kék szem és ahogy "magyaráz"...
[ 3 ]
[ 4 ]
szintén csak "ízelítő" fotók ]

Kérlek fontoljátok meg, mielőtt kidobom, ezeket a jó kis avatar ötleteket! Sok időt szántam rájuk és szívesen keresgélek még ebben a témában, vagy benne vagyok egy mosolygó száj hozzáadásában is.

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#869) olbaidhun válasza olbaidhun (#868) üzenetére


olbaidhun
őstag

*szerk

Száj + szem úgy látom, hogy megvan a probe-on is, csak nem minden fotó szerencsés... tehát a legjobb a rajzfilm szerűség lenne, ahogy a hsz-eiteket olvashatom. További deviantart keresgélésben benne vagyok, ha az segít!

A protos probe-nak a blizzard weblapján pl kék led a "szeme". Nem tudom, hogy van-e lehetőség ezt esetleg rátenni a korábban beillesztett cartoon fotóra.

Pontosan így néz ki a blizzard által jóváhagyott szem a képeken:

[ probe drone ]

[ #1 ]
[ #2 ]
[ #3 ]
[ #4 ]

Továbbra is várom intő véleményeiteket, remélem tudtam segíteni. Sajnos rajz tapasztalataim nincsenek.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#870) Racze válasza olbaidhun (#868) üzenetére


Racze
tag

Hali!

Robert Patrickra találtam két képet, ami használható lehet (mondjuk egyáltalán nem olyanok, mint amiket linkeltél), de ha esetleg tetszik valamelyik, akkor én be tudom vállalni, egyébként meg eddig én is csak fotókat találtam, szóval nehéz ügy... én személy szerint a probe-ot hanyagolnám, de nem kizárt hogy van olyan kép is róla, ahol 50x50 pixelben is látszódik az "arcvonása". (mondjuk az általad linkelt legalsó rajzhoz odabiggyeszthetek egy rajzfilmes szempárt, az már sokat dobna az ügyön)

első (nem vagyok biztos benne, h átmenne a rostán)
második

Én most perpill ennyit tudtam tenni :U. Ja, amúgy a kérés mehet nyugodtan a szerkesztőbe, de ha nagyon ellenzik, akkor inkább ne erőltesd ezt a 2 lehetőséget.

****

(#871) olbaidhun válasza Racze (#870) üzenetére


olbaidhun
őstag

Szia!

Nagy hálával köszönöm a segítségedet. Nem szeretném erőltetni a "kéréseimet". Megértem, hogy Crey és Agostino a tapasztalatai miatt írta azonnal a lényeget. Nem állok szemben a ph! rendszerével, de talán megér egy mérlegelést, ha ilyen jó alapanyagot is lehet találni... (mielőtt maszkos-tömeggyilkos-gonosz avatarra vetemednék)...

A korábban ph-n látott robotok miatt gondoltam a

[ protoss probe drone ]

és ha kérhetem máris mehet az "odabiggyesztett rajzfilmes szempár" vagy 1db rajzfilmes középső szem! Azzal együtt már biztosan sokkal aranyosabb és ph-arculatába is illőbb lesz. :R

[ 1 ]

[ 2 ]

__________________________________________

[ Robet Patrik - T1000 ]

Kezdem érteni a problémát. Sajnos nehéz megfogni ennyire apróban ezt a "komoly szemöldök tartást"... ráadásul ruha és jelvény nélkül szinte kivehetetlen kiről van szó:

[ 1 ]
[ 2 ]

A bukósisak méretéből adódóan, szintén sokat ront a végleges arcvonásokon...

[ 1 ]
[ 2 ]

Még egyszer nagy köszönet, hogy foglalkoztok a "problémával"! :R

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#872) olbaidhun válasza olbaidhun (#871) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ezeknek a tetoválásoknak adjunk egy esélyt?

vagy ez nem is tetkó?

Gugli dobta...

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#873) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Ezek a képek egy idő után aktiválódnak? Elviekben elkészült az enyém is. Nagy köszönet a készítőknek itt is! :R

[ Szerkesztve ]

(#874) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Ezt a szemet, szájat át lehetne rakni a starcraft 2 probe (car boot animations)-ra, az arc kedvéért :F :R

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#875) Nova96


Nova96
őstag

Ndruu-nak köszönöm az ava-t, kicsit sokszor bele kötöttem, de mindent megcsináltam amit kértem.
Nagyon elégedett vagyok, nagyon köszönöm még egyszer. :R

(#876) kenwood3


kenwood3
őstag

Köszönöm szépen Wyll-nek, hogy anno elkezdte, crey-nek, hogy folytatta, és Ndruu-nak, hogy végül tökélyre vitte az avatarom :R

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#877) VGYke


VGYke
addikt

Nem engem illet ez a dícséret, hanem Ndruu fórumlakó társunkat!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#878) ViZion


ViZion
félisten

Köszönöm somogyib arcképgyárosnak a gyors és jó munkát. Meg mindenkinek, aki jóváhagyta, stb. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#879) cool13


cool13
őstag

Sziasztok!

Köszönöm Racze munkáját, az ő talált képét választottam a szabadok közül. :R
Köszönet crey -nek, az elején próbált egyéni arcképet gyártani nekem. Aztán lemondtam. :R
Most már látom, hogy ez nem egyszerű folyamat részükről. A sok kívánság, kicsit még itt, kicsit ott. Minden elismerésem! :C

És végül azoknak, akik jóváhagyták.

Gondolom valamikor aktiválódik, az új színes, jópofa, avatarom. :DD

[ Szerkesztve ]

(#880) vans?


vans?
őstag

Nagyon koszonom Racze kollega aldozatos munkajat, koxx-nak es crey-nek az elfogadast, illetve koxx-nak a csere beallitasat. :R

hábm bábm

(#881) oxox


oxox
addikt

Sziasztok,

a kepnek hanyszor hany pixelen belulinek kell lennie? csakha mintat keresek ill. magam szerkesztem nem art ha tudom...
:R
oxox

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#882) crey válasza oxox (#881) üzenetére


crey
MODERÁTOR

mármint a végeredménynek, vagy a forrásnak? A végeredmény 65x65-nél nem lehet nagyobb, de ekkorát soha nem használunk, főleg nem mind a két irányba. Általában az 45-55 pixel mozognak a képméretek.

A kisképek se legyenek nagyobbak 20x20-nál.

A forrás viszont illik min. 300x300, hogy szépen körbe lehessen rajzolni.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#883) Ndruu válasza oxox (#881) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A forrásképnek, amiből kiindulsz, minél nagyobbnak, az arcképnek ~50 pixel legnagyobb oldalhosszúságúnak kell lennie. 65 pixel a maximális méret, de ezt el kell felejteni, mert csak speciális esetekben készítünk 58-60 pixelnél magasabb (vagy szélesebb) arcképet.

Harrrr!!!!

(#884) oxox


oxox
addikt

thx minkettotoknek...marv-ot keresgelek, mert nem ugrottatok az elso mintamra :N

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#885) Ndruu válasza oxox (#884) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Elég nagy munka átalakítani és akkor ott van még az is, hogy lehet nem tetszik a végeredmény.
Tegnap megpróbáltam ebből (valahol találtam egy jobb felbontásút), de félúton abbahagytam, mert nem tetszett.

Ezen a képen a jobb oldaliból talán megpróbálom...

Harrrr!!!!

(#886) #68216320


#68216320
törölt tag

Köszönöm az egyéni arckép létrehozásában nyújtott munkát Racze, Ndruu, a jóváhagyását crey, Barthezz2 fórumtársaknak. :R

[ Szerkesztve ]

(#887) St3ven


St3ven
addikt

Köszönet az egyéni arcképhez vezető úton

Ndruu-nak az engedélyért,

koxx-nak, az útbaigazításért,

Tamoo-nak a szerkesztési munka dandárjáért,

crey-nek a választék bővítéséért,

RoyalFlush-nek a jóváhagyásért, és végül megint csak

crey-nek a beállításért. :R

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#888) somogyib válasza St3ven (#887) üzenetére


somogyib
őstag

Ez egy szép, kerek hsz. Mennyi időbe telt összerakni? :D

(#889) St3ven válasza somogyib (#888) üzenetére


St3ven
addikt

:DD Igen, eltartott egy darabig, de ez valószínűleg még mindig csak a töredéke annak, amit a felsorolt fórumtársak összesen az arcképem elkészítésére fordítottak. :U

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#890) somogyib válasza St3ven (#889) üzenetére


somogyib
őstag

Hopp egy hiba! Nem mondtál köszönetet crey-nek a jóváhagyásért. :DDD

(#891) St3ven válasza somogyib (#890) üzenetére


St3ven
addikt

:(((

Azért szerintem az üzenet így is átjött. :N

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#892) crey válasza somogyib (#890) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Kimaradtam.... :O :( - :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#893) Edgeri


Edgeri
senior tag

Köszönöm az avatarom Arcanisnak és mindenkinek, akinek munkája volt vele :R

Üdv, Edgeri

(#894) nemcso


nemcso
senior tag

somogyib Sonny képedből (a második variációból) szerintem klassz Colin Farrell -t lehetne csinálni. :K

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#895) somogyib válasza nemcso (#894) üzenetére


somogyib
őstag

Miről is van szó? Sonny :F (tényleg nem értem)

(#896) nemcso válasza somogyib (#895) üzenetére


nemcso
senior tag

erről lenne szó

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#897) somogyib válasza nemcso (#896) üzenetére


somogyib
őstag

Szerintem nem is hasonlít, vagy igen? :F Viszont Ndruu alkotására se mondanám, hogy Don Johnson, viszont nagyon jól néz ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#898) nemcso válasza somogyib (#897) üzenetére


nemcso
senior tag

Nekem kapásból ő jutott az esembe, amint ránéztem. Kicsit laposabb homlok, erősebb borosta, vagy szakáll. A bozont maradhat a fején, lehet egy kicsit tüsisebb is akár

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#899) WolfheartGR


WolfheartGR
őstag

Akkor Köszönetek:
Ndruu-nak a kép elkészítéséért!
Barthezz2-nek az okézásért és a tünetek elmúlásáért végzett erőfeszítéseiért. (Ha jól tévedek.)
Crey-nek az okézásért, beállításért valamint azért, hogy nem ragaszkodott nyakas módon az ötletéhez. :))

U.I.: Külön köszönet ismét Crey-nek a kenőcs tippért, de délután óta csitulnak a tünetek, már ülni is majdnem tudok. :DDD

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#900) lowzor


lowzor
veterán

Sziasztok

Köszönet Ndruu-nak és somogyib-nek a képekért, crey-nek az engedélyért, a jóváhagyásért és a kép beállításáért, Tamoo-nak és koxx-nak a jóváhagyásért :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.