Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Tamoonak köszönhetem új arcom, nekem tetszik :)

Itt is köszönöm! :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#802) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Koszonet somogyib-nak az uj avataromert, es koszonet koxx-nak, valamint crey-nek a jovahagyasert! :R

Semmit sem írok alá!

(#803) spanyoll


spanyoll
addikt

No lássuk csak...

Először is köszönöm koxx-nak az engedélyt, crey-nek a segítséget, és az utánajárást, Tamoo keresését, és végül, de nagyon nem utolsó sorban Ndruu segítségét, aki a lehetetlennek tűnő (és általam feladott) projektből egyszer csak összehozta azt, amit most láthattok, és köszönöm annak is, aki kirakta a képem.
Ha bárki kimaradt volna akkor bocsánat, este van már nagyon, köszönöm mindenkinek, örülök :) :R

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#804) TomWexX


TomWexX
addikt

Nagyon szépen köszönöm Ndruu-nak, hogy elkészítette az új arcképemet, továbbá köszönöm a többi moderátor jóváhagyását is! :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#805) JohnyBlue


JohnyBlue
őstag

Öhm, Öhm,

Nagyon de nagyon szépen köszönöm az új avataromat. Igérem két évig csendben leszek :R

Akik nélkül eme nagyon dizájnos és hyper modern avatar nem jöhetett volna létre:

A Prohardver Fórum arcképszerkesztő csapatának. Külön kiemelve crey-t aki nagyon keményen tűrte a már már zaklató üzeneteim. Illetve somogyib Arcképgyáros Úrnak aki eme grafikai csodát létrehozta és péhásította :R

Üdvözlettel és Tisztelettel,

JohnyBlue

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#806) laszlohu


laszlohu
addikt

Köszönet
a Prohardver Fórum arcképszerkesztő csapatának.

(#807) meroly


meroly
veterán

Még egyszer köszönöm tailor és Tamoo kollegának a sok segítséget az új arcképem elkészítésében :R

Impossible is nothing

(#808) hr2 válasza meroly (#807) üzenetére


hr2
őstag

Ndruu -nak nagyon szépen köszönöm a munkáját és ezzel együtt az új egyéni arcképemet. :R

(#809) Ndruu válasza laszlohu (#806) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[link] :)

Harrrr!!!!

(#810) Muerte


Muerte
addikt

Ezúton is szeretném megköszönni Tamoo-nak a fáradozásait amivel elkészítette az egyéni avataromat,és köszönöm koxx-nak és
crey-nek az engedélyezést és a jóváhagyást :R

(#811) meroly


meroly
veterán

Az mitől lehet hogy néha még a régit látom, meg mások is írták hogy egyszer azt, egyszer ezt hozza a böngésző? Még a chace-ben maradhatott? Nem lett más a képfile neve?

Impossible is nothing

(#812) Ndruu válasza meroly (#811) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A képfájl neve és helye nem változik, ezért ragadhat be a böngészők gyorsítótárába a régi kép. Ctrl+F5 megoldja.

Harrrr!!!!

(#813) meroly válasza Ndruu (#812) üzenetére


meroly
veterán

Köszi, frissítettem én, nálam jó is egy ideje, de más szólt, akkor majd lefrissül mindenkinél lassan....

Impossible is nothing

(#814) toyone


toyone
őstag

Nagyon szépen köszönöm az egyéni arcképem.
[link]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#815) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Szeretném megkoszonni Ndruu turelmét, segítokészségét és persze onzetlen munkáját amibol végul megszuletett ez a avatar!

Továbbá koszonettel tartozom crey véleményezéseiért, Tamoo otleteiért, koxx építo jellegu kritikájáért és segítségéért!

:R

(#816) somogyib válasza cappa72 (#798) üzenetére


somogyib
őstag

Koxx megjegyzésén én is jót röhögtem.

Az első koncert életemben egy Waszlavik volt: "ha neked kockás a fejed számtan füzet legyen a te neved".
Előzenekar az Ápolók volt: "belém már csak hálni jár a lélek, fáramászó életmódot élek".

Szép emlékek. :D

Mindenki másnak:

Köszönöm a köszönetet, használjátok egészséggel.

(#817) mikromanus


mikromanus
veterán

Köszönöm a csirkét Tamoonak, a gyors és hatékony elbírálást és "beüzemelést" crey és koxx fórumtársaknak, a tetszésnyilvánítást meg mindenkinek, aki korábban, vagy ezután elismerését fogja kifejezni az avataromért! :DDD

Javítottam a nevem :)

[ Módosította: koxx ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#818) Televan74


Televan74
nagyúr

Köszönöm Tamoo -nak az új avatart .És köszönet jár a moderátoroknak, a gyors elbírálásért és türelmükért.

Két év múlva visszatérek. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#819) crey válasza Televan74 (#818) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ne fenyegess! :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#820) VGYke


VGYke
addikt

Ha nem jó helyen járok bocsánat, de ezen felbuzdulva: "inkabb nyitok egy olyat, ahol a tagok es a moderatok egymas kozt a hasonlo, arckepekkel felmerulo barminemu kerdeseket beszelhetnek meg." szeretnék kérdezni.
Azt értem, hogy avatar nem lehet védjegy. A fotót nem teljesen értem. A saját kutyámról készített fényképből sem gyárthatok valami jobb képszerkesztővel, a Prohardveren fellelhető "Tutiroal 1-2-3" útmutatásai szerint egyéni arcképet? Pl. ebből a képből:

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#821) koxx válasza VGYke (#820) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha ebből a képből gyártasz egy PH kompatiblis avatart akkor emelem kalapom.

(#822) VGYke válasza koxx (#821) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm válaszod! Nem is én gyártanék, pixelekben sokkal hozzáértőbb barátomat kérném meg. De elméletileg lehetséges lenne, ha PH kompatibilis lenne? Hiszen fénykép, ami a logo után tiltott.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#823) koxx válasza VGYke (#822) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egy kis fogalomzavar van, a logo tiltott. Fénykép alapján csak szimplán nem készítünk képeket mert aránytalanul sok munkával jár és a végeredmény sem a legjobb, max 10-ből 2-szer.

(#824) VGYke válasza koxx (#823) üzenetére


VGYke
addikt

Ok, értem! Ha netalán sikerülne, kérlek segíts, hová is kellene elküldeni "bírálatra"? Egyszerűen nem látom már a fától az erdőt, számomra annyira túlbonyolódott ez az arcképszerkesztéssel foglalkozó sok-sok fórum.
De lehet csak fáradt vagyok és most nem találom.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#825) koxx válasza VGYke (#824) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

(#826) Ndruu válasza VGYke (#824) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha ehhez hasonlóra sikerülne átalakítanod (vagy esetleg ilyenre), az tökéletes lenne.

Szőrös állatokat (pl. kutya, farkas, hörcsög, stb.) baromi nehéz átrajzolni, mert az apró részletek szinte teljesen elvesznek arckép méretben.
Ebből a képből esélytelen elindulni és jó arcképet készíteni. Ha már hozzáfogsz az átalakításhoz, akkor csakis az eredeti fényképből, különben ilyesmi lesz a végeredmény.
;]

Esetleg ha találsz egy jó rajzos alapot (példák), akkor jelezd és segítünk elkészíteni.

Számításaim szerint minimum 2 óra lenne ennek a kutyának az átrajzolása, az pedig túl sok idő és a jó végeredmény sem garantált.
Fényképből tehát nem szívesen vállaljuk/vállalom.

Harrrr!!!!

(#827) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Sziasztok!

Nagyon köszönöm somogyib Arcképgyáros úrnak a türelmet és a gondos munkát (beleértve a fogazást is! :DD ), nomeg crey és Tamoo fórumtársaknak az áldást! :R

Hány nap kell, míg beáll a kész kép?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#828) VGYke válasza Ndruu (#826) üzenetére


VGYke
addikt

Mindent köszönök!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#829) koxx válasza Kapanyél (#827) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"beleértve a fogazást is!" hátőő :DDD

(#830) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Köszönöm szépen Racze Arcképgyárosnak a közreműködését, munkáját.
Azoknak, akik engedélyezték, jóváhagyták.
Továbbá a többi illetékes személynek, akik részt vettek az egyéni arcképem ügyében. Még ha csak javaslattal, megjegyzéssel is.

Köszönöm mindenkinek. :R

Üdvözlettel: DJ WOKKY

[ Szerkesztve ]

(#831) DJ WOKKY válasza DJ WOKKY (#830) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Kérdeznék valamit...
Az arcképem elkészítéséért szeretnék adni egy pirosat Racze Arcképgyárosnak. Ez lehetséges, vagy kizárólag üzletkötés esetén adható ? :U
Köszönöm az ebben illetékes/ek válaszát.

(#832) koxx válasza DJ WOKKY (#831) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Üzletkötésre vonatkozik, hacsak nem fizettél az arcképért. Elég amit leírtál.

(#833) DJ WOKKY válasza koxx (#832) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Értem. Rendben.

(#834) Angelo69


Angelo69
senior tag

Szeretném itt is megköszönni somogyib-nak a segítségét, és nem utolsó sorban a türelmét, hogy megalkodta nekem ezt a pofás kis "droid kufárt". :)

Illetve crey-nek a segítőkész tanácsait, és jóváhagyást neki is, és
RoyalFlush-nek.

És nem utolsó sorban koxx-nak, az első lépés jóváhagyásáért!

:R

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#835) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Én is szeretném megköszönni elsősorban Arcanis-nak ez egyéni arcképemet és nem utolsósorban a moderátoroknak is.

Köszönöm szépen. :R

üdv.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#836) Racze válasza koxx (#832) üzenetére


Racze
tag

Félreértés ne essék, nem fizetett érte :)

****

(#837) DJ WOKKY válasza Racze (#836) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Így igaz, mielőtt azt hiszi valaki, hogy ebből él Racze :DDD

(#838) Thome


Thome
addikt

Köszönöm Koxx-nak az engedélyt, illetve Des1gnR-nek és szintén Koxx-nak hogy megrajzolták közösen az avatarom, Tamoo-nak és Crey-nek az engedélyt, majd végső soron ismételten Koxx-nak, hogy beállította! :D :R

(#839) kirkri


kirkri
addikt

Köszönöm minden közreműködőnek az arcképem elkészítéséhez nyújtott segítséget és támogatást! :R

21 éve a Prohardveren! ™

(#840) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Keresgéltem, de nem találom -pedig anno mintha olvastam volna- az egyéni elbírálás mivel jár? Nem mintha sürgős lenne. :)
Fuera milyen sok az új, egyéni avatar. Nem is tűnt fel.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#841) Ndruu válasza ViZion (#840) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az egyéni elbírálás alá eső tagokat összeszedjük, megvitatjuk ki mehet és kinek kell még várnia, aztán jelezzük.
Körülbelül két hét az átfutás.

Harrrr!!!!

(#842) ViZion válasza Ndruu (#841) üzenetére


ViZion
félisten

OK, köszi. Nézegettem avatarokat is, van a free között is pár jópofa, majd megálmodom mi legyen. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#843) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Maxi-köszönet Tamoo-nak, aki nagyon szuper avatart kreált nekem, további köszönet crey-nek és koxx-nak, akik zsűrizték az avatart! :) :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#844) Tamoo válasza hoffman_ (#843) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Lehet nyomni a bulit! :DDD

(#845) hoffman_ válasza Tamoo (#844) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Micsoda hsz, öröm nézni! :D Olyan partít rittyentünk, hogy ihaj! :C Köszönöm! :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#846) baluka26


baluka26
veterán

Köszönet Ndruu-nak az új arcomért :))

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#847) Racze


Racze
tag

Én is köszönetet mondanék koxx, Tamoo, és crey kollégáknak a jóváhagyásért, és a beállításért. Most már nagyon vagányul nézek ki :D :R

****

(#848) HuMarc válasza Racze (#847) üzenetére


HuMarc
addikt

Láttam, hogy te vagy az utolsó hozzászóló, és azt hittem, hogy magadnak fogod megköszönni ;] Egyébként pofás darab :R SZÓÓÓVICC ;)

(#849) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Köszönöm szépen tailornak az új, menő arcképemet. Koxxnak és crey-nek pedig a jóváhagyást, beállítást!

A nevezd meg az elkészült arcképedet oldalon problémázik a Chrome. Ne foglalkozzam vele?

[ Szerkesztve ]

(#850) Ndruu válasza ígyvanferi (#849) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Jelezd nekem nyugodtan, hogy mi a gond az oldallal.
Ide jöhetnek a megnevezések mellett az észrevételek is. Screenshot, böngésző típusa, ilyesmik kellenek, hogy ki tudjuk szűrni a hibákat.

Volt az utóbbi héten egy kis gond (ártó kódokat fecskendeztek idegenek az oldalba), de azóta -Arcanisnak hála- megoldottuk (úgy néz ki, kopp-kopp-kopp).

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.