Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Winner_hun válasza Ndruu (#400) üzenetére


Winner_hun
félisten

Vagy a mostanit betartani és a fényképesek is maradhatnak, ha azok megkívánják a nagyobb méretet akkor legyenek. Visszanéztem az utóbbi pár hónap avatarosztását, nem a fényképesek voltak túlnyomó többségben, sőt. Szóval ha csak az a pár kivétel lenne akkor meg se szólaltam volna. Amúgy fényképesek közül is több van amelyik anno befért az 50-es magasságba.
Ok, szólok, ezen ne múljon:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#402) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy volt pár hete egy rövid, mindössze 6 órás figyelmeztetésem, kicsit elragadtattam magam a kvízjáték egyik kérdésén. Bocha kollegával megbeszéltük és szerinte is kicsit erős volt a kizárás, mindegy, a lényeg a lényeg, hogy közeleg az eljese és már nagyon izgulok, hogy megkaphatom-e mindezek ellenére az egyéni arcképet, amit itt kértem és az első rostán átment?

Impossible is nothing

(#403) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Lenne egy kínos kérdésem. Tudom hogy nemszivesen cseréltek le egyéni avatart, de történt az a szerencsém hogy összeismerkedtem egy sráccal aki lerajzolt engem mint 1 mesefigura. És hihetetlen jól sikerül, és azt szeretném kirakni. Megoldható? :B :U

[ Szerkesztve ]

(#404) Winner_hun válasza DroneZ^ (#403) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gyakorlatilag megoldható de a szabályok szerint nem. Csere egyszer lehet de csak olyan karakter ami volt, némi változtatással.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#405) DroneZ^ válasza Winner_hun (#404) üzenetére


DroneZ^
őstag

nemár:( :O az tuti végleges kép lenne, szivesen odaadom valakinek ezt a kígyót ;]

(#406) hoffman_ válasza DroneZ^ (#405) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én jelenleg elégedett vagyok, de a rendszerrel nem értek teljesen egyet :) Tény, hogy kell a szigor, és az erős megkötések, de ha már egyszer lehet "javítani" akkor miért ne lehetne cserélni? Boldog-boldogtalan ezzel jönne - igen lehet, nem tudom megítélni. A javításban talán nem látnak lehetőséget, és értem is, talán, hogy mire fel a "nem" de azért mégis csak ott a "jó közösség" imidzse, úgyhogy még megoldható is lenne szerintem.
A másik pedig az elutasítások. Én is kaptam 3x kosarat. Semmi gond vele, lesz/lett másik, csak mások esetét is láttam ezáltal sokszor. Ezekre alapozva több elutasítás vagy éppen engedélyezés megkérőjelezhető számomra. Ha már olyan kötött rendszerünk van, akkor ezeknek se lenne helye, ennyi erővel :N

De tény, még mindig alapvető, hogy ez "ajándék" - nem is kötekedni akarok, csak leírom, ha már lehet hova, és bennem van egy ideje :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#407) D1Rect válasza DroneZ^ (#405) üzenetére


D1Rect
félisten

Volt korábban is ilyen kérés, de nem lehet cserélni.

(#408) brownus válasza Winner_hun (#404) üzenetére


brownus
veterán

igen? lehet egy jointot elszívna már ez a kutya:D

(#409) Depression


Depression
veterán

Sziasztok.
Egyelőre csak édeklődnék, hogy [L:http://www.patrickdf.com/cartoons/chipndale/zipper.jpg]ebből link[/L] a képből lehetne arcképet alkotni?

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#410) Depression válasza Depression (#409) üzenetére


Depression
veterán

Kicsúsztam az szerk.időből, helyesen a [link]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#411) Hasek válasza Depression (#410) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Az attól függ, hogy hogyan szeretnéd a képet. Ha azt szeretnéd, hogy a figura teljes egészében szerepeljen, akkor az így néz ki:

;

Ez necces, mert mint láthatod, az a kevés részlet is összemosódik

Viszont, ha a fejével is megelégednél, akkor már mindjárt jobb a végeredmény:

;

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#412) Depression válasza Hasek (#411) üzenetére


Depression
veterán

Sejtettem, hogy baromi nehéz választani. Még az sem mindegy, hogy merre néz. Midegyik tetszik. Ezen most tökölhetek egy sort.
Nagyszerű munkát végeztél, az biztos.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#413) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ha egész alakos, akkor a szárnyakat valahogy máshová kellene tenni. [link] Itt átlátszóak a szárnyak (60%), de lehet nem átlátszóra és akkor szép fehér.
Ha csak a fej, akkor pedig ez , csak mondjuk kicsit elforgatva. [link]
Tudom, sötétebb, de ez most csak mutatóba készült...

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#414) Depression válasza Ndruu (#413) üzenetére


Depression
veterán

Az egész alakosat megnézhetném világosabban?
A csak fejes elforgatva már nem olyan "gonosz"

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#415) RoyalFlush válasza Depression (#414) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ha egyéni avatart szeretnél készíttetni arra a megfelelő topic az Arcképszerkesztő - csak jogosultak képeinek - Első post! ;)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#416) Depression válasza RoyalFlush (#415) üzenetére


Depression
veterán

Sorry, nem voltam biztos benne, hogy ezt szeretném egyáltalán, azért kezdtem meg itt az érdeklődést.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#417) pincehely


pincehely
addikt

Szeretném megkérdezni, hogy jogosult vagyok egyéni arcképre?
Ha nem jó helyre írok, akkor hova kellene?

http://kefetemap.deviantart.com/

(#418) RoyalFlush válasza pincehely (#417) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nem.

2009-03-31-én figyelmeztetve lettél, 2009-08-05-én 6 órás bant kaptál, 2009-11-03-án 1 napos kitiltásban részesültél warez miatt.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#419) pincehely válasza RoyalFlush (#418) üzenetére


pincehely
addikt

Akkor mikor érdeklődhetem legközelebb?

http://kefetemap.deviantart.com/

(#420) Ndruu válasza pincehely (#419) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

"- Akinek az elmúlt egy évben 1 napos vagy annál hosszabb ideig tartó banja volt, az nem kérhet egyéni avatart.

- Akinek az elmúlt fél évben 1 naposnál kevesebb ideig tartó banja, vagy figyelmeztetése volt, nem kérhet egyéni avatart.

- Akinek több mint fél éve volt 1 napnál kevesebb ideig tartó banja vagy figyelmeztetése / több mint egy éve volt 1 napnál hosszabb ideig tartó banja, az kérhet egyéni arcképet, de különleges elbírálás alá kerül minden esetben."

Tehát körülbelül 2010. 11. 03-ig kell várnod, de még akkor sem biztos, hogy kapnál, mert sok figyelmeztetésed és kitiltásod volt.

Harrrr!!!!

(#421) ollie válasza Ndruu (#420) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor azért már kapna, feltéve, hogy közben nem lesz több kitiltása.

***

(#422) Ndruu válasza ollie (#421) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

"több mint egy éve volt 1 napnál hosszabb ideig tartó banja, az kérhet egyéni arcképet, de különleges elbírálás alá kerül minden esetben." - Erre gondoltam. :)
Köszönöm a dicséretet, örülök hogy tetszett a hóvirágos képem. :R

Harrrr!!!!

(#423) TayRol


TayRol
veterán

Udv., sziasztok! (remelem ez a jo totyik) :)

Erdeklodnek, hogy alkalmas vagyok-e egyeni arckepre?

Koszonettel:
TayRol

[ Szerkesztve ]

(#424) RoyalFlush válasza TayRol (#423) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Igen, kérhetsz képet.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#425) TayRol válasza RoyalFlush (#424) üzenetére


TayRol
veterán

Koszonom!

(#426) Khaal


Khaal
őstag

Megkérdezném jogosult vagyok-e egyéni arcképre?

(#427) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy olyan kép lehet-e saját avatar amin én szerepelek.
Tehát, csinálok egy arcképet magamról, amit valaki (bárki, de én ilyenhez nem értek) átalakítja, rajzossá teszi meg ilyenek.
Ahogy nézegettem az eddigi avatarokat, abból azt szűröm le, hogy lehet, de inkább megkérdezem.
Ilyet lehet?

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#428) meroly


meroly
veterán

Köszönöm még egyszer mindenkinek aki az avatarom szerkesztésén, elbírálásán, beállításán fáradozott :R

Impossible is nothing

(#429) littlelion21


littlelion21
addikt

Ezúton is szeretném megköszönni az egész PH-staff-nak, hogy mindezt lehetővé tették számomra.
Nagyon kellemes meglepetés volt így lázasan hazaesve ezt tapasztalnom, mikor beléptem. :)

Jók legyetek...

(#430) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Üdv

Remélem ez jó topik. Érdeklődni szeretnék, hogy lehetséges e hogy saját avatarom legyen? Bann-ról meg figyelmeztetésről nem tudok, hogy kaptam volna ezalatt a 2,5év alatt...

(#431) Psychonaut válasza Nordic (#430) üzenetére


Psychonaut
addikt

Minimum őstag rang a követelmény.

(#432) Nordic válasza Psychonaut (#431) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Jujj, azt nem figyeltem. Gondolom esély = a nullával, hogy valaki hamarabb kapjon :U ....kár. Akkor majd visszatérek rá 2 év múlva(úgyse szaporodik nagyon a hozzászólásaim száma :) ).

[ Szerkesztve ]

(#433) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Tiszteletem!

A kérdésem az lenne, hogy már régóta gondoltam a Cheshire Catet majd-majd arcképnek. Kérdés az, hogy madstunt kollega requestelt arcképével nem ütközik-e? erre gondoltam, módosítás nélkül. A másik topicban RoyalFlush szerint a szín és forma eltérés megengedett, ha kétszeri felhasználásra lenne.

szerk.: linkelés...asszem jó. jó.

szerk.2: persze az arckép követelményeknek megfelelően átszerkesztve, szöveg felé fordítva, de forma és színvariálás nélkül.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#434) madstunt válasza Mr.Csizmás (#433) üzenetére


madstunt
addikt

meg vannak más arckifejezésű verziói is mellesleg és akkor már formailag is lesz eltérés

[ Szerkesztve ]

(#435) Mr.Csizmás válasza madstunt (#434) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

eredetileg egy olyan kép lenne, hogy az ágon ül, és csak vigyorog, nincs nyitva a szája. az állát a két mancsára támasztja, és a farkát maga köré tekeri, csak azt nem találom, elveszett egy win reinstallkor :( a fent linkelt kép hasonló hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#436) Ndruu válasza Mr.Csizmás (#435) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az egész teste semmiképpen sem fog beleférni. Ha csak a fejét vesszük, akkor pedig (még az eltérő színek ellenére is) nagyon hasonló lesz a szürke macskához. Ezt majd a Moderátorok fogják eldönteni úgyis.
600 napig még van idő, de a figyelmeztetések, ban-ok (ha volt) csak fél/egy év után évülnek el.

Harrrr!!!!

(#437) Mr.Csizmás válasza Ndruu (#436) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Értem, köszi. Akkor más tervezett cicás avatar után nézek majd.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#438) MmDorian


MmDorian
őstag

Üdv !

Nagyon vártam már, hogy "megérjek" az egyéni arcképre. tegnap töltöttem az őstag rangot, a feltételek szerint jogosult vagyok, tudomásom szerint nem volt semmilyen figyelmeztetésem.

Mehetek csináltatni egyet ? :U

(#439) RoyalFlush válasza MmDorian (#438) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ok.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#440) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Innen folytatva: Izzad is madstunt macskája... :DDD
Mennyit spórolhatnánk, ha a büntiseknek nem kellene elkészíteni az arcképet. Erre figyeljetek oda legyetek szívesek (én nem látom az adatlapokat), mert fölöslegesen nem szeretek dolgozni.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#441) #40835072 válasza Ndruu (#440) üzenetére


#40835072
törölt tag

a te avatarod mit ábrázol?

(#442) Ndruu válasza #40835072 (#441) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Flat Eric-et

Harrrr!!!!

(#443) #40835072 válasza Ndruu (#442) üzenetére


#40835072
törölt tag

:DDD :C

(#444) Cadal


Cadal
őstag

Hello!

Bár még nem igényelhetek egyéni avatárt de érdeklődni szeretnék, hogy az amit kigondoltam egyáltalán kivitelezhető-e. Mert ha mégsem, legalább lesz időm mást kitalálni.
Szóval érdekelne, hogy a lenti képek valamelyikéből, vagy egyáltalán ebből a témából lehetséges-e egyéni arckép készítése.

1; 2; 3;

A segítséget előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#445) Ndruu válasza Cadal (#444) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Keress más alanyt, lehetőleg olyat, ami arányos és kevésbé részletes.

A lehető legnagyobb méretben is ennyi látszik belőle: [link]
Ezzel akármit csinálunk, ekkora méretben az életben nem lesz kivehető, hogy kit vagy mit ábrázol.

Harrrr!!!!

(#446) Cadal válasza Ndruu (#445) üzenetére


Cadal
őstag

Ettől féltem én is! Amúgy az amit készítettél nagyon tettszik, de akkor keresek valami kevésbé részletest. és köszönöm. :R

(#447) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Lehet kissé béna vagyok de nem itt kell érdeklőni a jogosultságról:[link]

Ha nem akkor kérlek segítsetek.

Amúgy az XP-ben lévő kacsát szeretném avataromnak!

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#448) Winner_hun válasza MZsoltee (#447) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintem meg nagyon lusta és kényelmes vagy.
[KLIKK]

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#449) MZsoltee válasza Winner_hun (#448) üzenetére


MZsoltee
veterán

Hello!

Nem vagyok se lusta se kényelmes vagyis ebben az eseteben sztem nem voltam az.

Ebben a topic-ban lehet egyéni arcképet kérni, és a feltételek teljesítése esetén kapni. Elbírálásuk és menedzselésük a Moderátorok hatáskörébe tartozik, Parci-t ne zaklassátok ilyen kérésekkel.

Az arckép senkinek sem jár automatikusan. Ez nem egy szolgáltatás ami jár, csupán a régi tagoknak szeretnénk ezzel kedveskedni, ha kiérdemlik. Akinek tiszta az adatlapja, megvannak a kritériumai, és normális módon fórumozik (pl.: post-csibészek/hozzászólás-vadászok ne is reménykedjenek), az kérhet egyéni avatart.

Szóval sztem úgy működik hogy megkérdezed a moderátorokat a fenti topicban, hogy érdemesnek találnak-e arra, hogy egyéni avatarod legyen, ha igen a válasz akkor tovább ballagsz a Képszerkesztő topicba, ha ott megkreáltátok a képet akkor vissza az említett topicba és beadni, hogy ezt szeretném, majd elbírálják és felrakják.

Ha nem így van akkor kérlek világosíts fel lehet gond vaz az értő olvasásommal!

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#450) Ndruu válasza MZsoltee (#449) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

600 nap megvan, őstag rang megvan, itt várunk téged azzal a képpel együtt, amiből el szeretnéd készíttetni az arcképet.

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.