Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Arnold2 válasza Viktor0610 (#150) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem vagyok képmutató,természetesen magam miatt is javasoltam/kértem.
Ill. azok miatt is,akik elvileg a régi rendszer szerint már őstagok lennének (mint mondjuk én is),de elestek a ''kérési jogtól'' az új rendszer/követelmény bevezetése miatt.
Mint látható,nekem jóval több a közösségi hozzászólásom mint a szakmai (amik már majdnem elegendőek voltak annó az őstagsághoz,de most 'csak' a 4-ed része számít bele a súlyzott átlagba).
A 800 hozzászólás ami még fennmaradt az nekem úgy kb 1 év,mert igyekszem csak akkor hozzászólni valamihez (különösen szakmai topicocban) ha értek hozzá ill. dolgom van ott.
De akkor hát marad a: türelem 'avatart' terem.


U.i:csak úgy kiváncsiságból,mondj légyszives pár nevet akiknek a moderátorok hamarabb megadták az egyéni avatart (nem moderátor,nem technikus ill. hasonló egyébb belső tag).
És ezt most abszolút nem ironiából,számonkérésként kérem (csak írásban nem jön át a hangsúly, ami néhol megtévesztő lehet).

(#152) rii válasza Arnold2 (#151) üzenetére


rii
nagyúr

'' ........... csak írásban nem jön át a hangsúly, ami néhol megtévesztő lehe ........... ''

ez a fórumozás, MSN-zés, e-mailezés, SMS-ezés, szóval az egész eletronikus, vagy (inkább írott (?) ) kommunikáció átka .........

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#153) KrAt


KrAt
veterán

Igaz, még van időm bőségesen, de tudtommal van egy figyelmeztetésem. Ez kizáró ok az egyéni avatarra?

(#154) Viktor0610 válasza Arnold2 (#151) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

PPeter (azt hiszem, így írja nevét, a ''doktorbácsis'' ;] avataros), DMfan...

Samsung Galaxy A54

(#155) Arnold2 válasza rii (#152) üzenetére


Arnold2
őstag

Ezt egy olyan embernek mondod aki iróniával (néhol szarkazmussal vagy kioktató hangnemmel megspékelve) kell iróniával fekszik?
Ú már megint...
Én általában 3* olvasom el mindegyik hozzászólásomat (már ahol kell),nehogy többértelmű legyen.

#154: Ok rendben.
Mondjuk a nagy igazság,hogy PPeter meg is érdemelte. Régen mikor (a Gurunak) írt cikkeket mindig elolvastam őket. Ha valaki akkor ő aztán érti a szakmáját.

[Szerkesztve]

(#156) rii válasza Arnold2 (#155) üzenetére


rii
nagyúr

nem akartam kioktató lenni, csupán elmondtam meglátásomat, ami eddig szertintem sokak számára nem evidens, nem egyértelmű ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#157) Arnold2 válasza rii (#156) üzenetére


Arnold2
őstag

Na erről beszéltem/beszéltünk.
Egy gondolattal sem gondoltam azt hogy kioktató lettél volna.Egyszerűen csak válaszoltam,semmilyen hátsó szándék/gondolat nélkül.

(#158) rii válasza Arnold2 (#157) üzenetére


rii
nagyúr

okay ... :-) akkor én gondoltam oda egy-két dolgot lelkiállapotom/fáradtságom miatt :-)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#159) Pompi válasza Viktor0610 (#154) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Továbbá moonman is senior tagként kapott.

Feel Good Inc.

(#160) CriticalHit válasza Pompi (#159) üzenetére


CriticalHit
őstag

''Csontváz'' is :)

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#161) Pompi válasza CriticalHit (#160) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

De ne a mostani rangját nézzd, mert a rangrendszer legutóbbi átalakulásakor sok egyedi arcképes lefkozódott. Én úgy emlékszek, hogy Csontváz már őstag volt amikor a képet kapta.

Feel Good Inc.

(#162) raczger


raczger
őstag

helo!

tudom, h még nem bagyok jogosult, de már akarok egy jó kis avatart szerkeszteni, amit majd egyszer a PH!-n is kérhetnék....
ebből a képből az a sasfej vagy mi: [link]
eddig eljutottam, de nem igazán értek a photoshophoz [link]
előre is köszi a segítséget!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#163) Wolverine válasza raczger (#162) üzenetére


Wolverine
félisten

AZ Arckép szerkesztő topicban kérj segítséget, az arra való.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#164) Fercsa válasza Pompi (#161) üzenetére


Fercsa
senior tag

igy van ostagkent kapta,
azert emlexem mert vele egyutt kaptam meg en is az enyemet:B

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#165) csigi


csigi
addikt

Skacok, lenne egy elméleti kérdésem...
Megkaptam ugye ezt a gyönyörű csiguszt :R . Ha én balga egyszer, mikor az adataim szerkesztgetem, ráklattyintanék véletlenül egy szokásos arcképre, akkor azonnal kiütném vajon csiguszt? :Y
Csak mert az imént javítottam át valamit, és a lehetőségtől is megremegett a kezem...
Köszi, üdv: csigi

nofene

(#166) Pompi válasza csigi (#165) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem. Nem tudsz már hagyományos arcképet választani - még direkt se - ne félj ;)

Feel Good Inc.

(#167) KrAt


KrAt
veterán

A szerkesztős topicban azt olvastam, hogy csak azok képét készítik el, akik perpill kérésre jogosultak.
Kérdésem csak annyi lenne, hogy ezt mennyire veszitek szigorúan? :) Mert néztem, szép lassan nekem is lehet majd arcképem, gondoltam, bedobom az ötleteim, és akkor halál nyugodtan tudnak unalmas perceiben dolgozni a hozzáértők :B Vagy még várjak? :)

(#168) csigi válasza Pompi (#166) üzenetére


csigi
addikt

Köszönöm! Megnyugtattál, lehet csépelni bátran az adataim... :R

nofene

(#169) tiv83us válasza KrAt (#167) üzenetére


tiv83us
veterán

Varogass meg kicsit, ha majd el jon az idod akkor linkeld be az elkepzeleseid. Hidd el, nem te vagy az egyetlen, akinek mar ''nincs sok hatra'' :).
Patience :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#170) KrAt válasza tiv83us (#169) üzenetére


KrAt
veterán

Értettem főnök úr :) :P

Amúgy most úgyis elleszek havazva még jópár hétig vizsgákkal :O

(#173) Kasza08


Kasza08
őstag

Sziasztok! Nekem a következő elmélet jutott eszembe:
Ha mondjuk csökkentenénk, az egyéni arcképre vonatkozó elvárást, kevesebb lenne a bugyuta, OFF jellegű hsz.: Pl: Most úgy 1750 hsz. és 600nap kell az egyéni arcképhez. Ebből lehet olyan, akinek 500 értelmes hsz.-a van, és csak azért képes 1250 semmit mondó hsz.-t írni, hogy lehessen arcképe. Viszont, ha ezt lecsökkentenétek mondjuk 700 hsz.-ra, azaz Senior tag rangra, kevesebb lenne az OFF, mivel kevesebbet kéne írni, és ha jól átgondoljuk, ha már van arcképed, nem olyan fontos gyűjtögetni. Hiszen szerintem mindenki csak őstagig hajt aztán idővel lassan-lassan feljebb lép. Több lenne az arckép készítő MODERÁORok dolga, de kevesebb a többieké.
Gondoljátok át, lehet, hogy hülyeség, de lehet, hogy nem :D
Üdv. mindenkinek és jó fórumozást! :R

(#174) Arnold2 válasza Kasza08 (#173) üzenetére


Arnold2
őstag

Hidd el próbáltam már lazítani a dolgon,de nem fognak belemenni. Ráadásul ez már ''nagyon nagyon'' lazaság lenne. Az én lavaslatom ennél (úgymond) szígorúbb lett volna,de még mindig engedékenyebb.
Nekem már lég lehene egyéni arcképem,de mivel az utolsó módosításnál visszaminősültem így szeva.Kb 1,5 év talán mire összegyűjtöm a szükséges HSZ számot.Azt amilyen mákom van pont akkor módosítanak megint... :)

Ja és egy megjegyzés:bár csak kevés topicban fordulok meg de nem mindenki hajt egyéni arcra. Sőt. A véleményem hogy úgy is lehetsz hasznos tagja egy társaságnak ha pl akkor szólsz ha kérdeznek,s nem kezdesz el tök feleslegesen beleszólni.


[Szerkesztve]

(#175) Kasza08 válasza Arnold2 (#174) üzenetére


Kasza08
őstag

Azért 1 próbát megért...

(#176) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Nem akarok türelmetlen lenni, csak érdeklődök, miért nem kapjuk meg az arcképünket? :F Valaki egy hónapja vár rá, nincs idő rá vagy mi? :B

Csak kíváncsi vagyok..

(#177) Retekegér válasza .:Kristian:. (#176) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Sztem a Moderátort keresek topikban is fel lehet tenni a kérdést, talán gyakrabban látogatják... :F

<< Heimdal >>

(#178) Wolverine válasza .:Kristian:. (#176) üzenetére


Wolverine
félisten

Két vagy három moderátornak van csak joga az arcképeket lecserélni, és szerintem ők egymás között is egyeztetnek... Igen, ez tarthat egy hónapig is akár.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#179) greatchaos válasza Kasza08 (#173) üzenetére


greatchaos
addikt

sztem nincs igazad, mert ez egy kiváltság, és nem jár automatikusan 600 nap és őstagság után

többieknek: a késések gondolom a motor átváltás miatt vannak, még mindig van mit tenni rajta, ezért elfoglaltak

(#180) Winner_hun válasza .:Kristian:. (#176) üzenetére


Winner_hun
félisten

Megkésve bár
[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#181) Kriza


Kriza
őstag

Azt hiszem lassan jogosult jogosult leszek - vagy talán már az is vagyok - egyéni arcképre, csak nem mertem feltenni az Arckép request topicban a kérdésem:

Az említett topicban láttam Loretto hozzászólását ([link]), miszerint az adatlapunkon lehet olyan bejegyzés, ami alapján visszautasíthatják a modok a kérést (gondolom régebbi moderálások, stb.) Meg tudná nekem mondani egy jogosult, hogy az én adatlapomon van-e ilyen bejegyzés, ami miatt ne is reménykedjek, vagy kérhetek (majd, ha a motor rendbe lesz rakva).
A mai napon pont 1700 napos vagyok, így ha csak a koromat nézzük elég régi bútordarab vagyok, így már nem emlékszem pontosan, hogy csináltam esetleg valami rosszat a múltban (1-szer törlölte Localhost az egyik HSZ-em egy részét sajna - megbántam :( ) Ha van ilyen "priuszom", akkor azt hogyan tehetem jóvá?

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#182) Retekegér válasza Kriza (#181) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Áhh, szerintem ilyen apróságok miatt ne parázz, go to Arckép szerkesztő totyik.

Én viszont arra lennék kíváncsi, hogy mikor indul be újra az arcképek kiosztása, erre vonatkozó konkrét dátumot sajna még nem láttam. :F

<< Heimdal >>

(#183) dbius válasza Retekegér (#182) üzenetére


dbius
veterán

Erre én is kíváncsi vagyok, fel is tettem ezirányú kérdésemet az egyik rios 5 topicban, de nem kaptam rá választ - legalábbis én nem láttam, hogy reagált volna egy illetékes -

(#184) ANT válasza dbius (#183) üzenetére


ANT
őstag

Sztem erre nem is fognak reagálni, mivel már meg lett mondva, hogy nyugodtság van. Amúgy konkrét tippem szerint majd akkor lesz arckép osztogatás, ha teljesen össze lesz rakva az új motor. (Pl. lesz részletes kereső.) :)

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#185) dbius válasza ANT (#184) üzenetére


dbius
veterán

Ezt az információt sztem mindenki olvasta, akit érint, thx ;)

Azért sztem illene kibökni legalább azt az illetékesek részéről, hogy majd, még mi sem tudjuk és el lenne intézve...

(#186) FehérHolló


FehérHolló
veterán

2007-02-11 után 2007-09-06 jön. De nem csak e kettő között hiányoznak. Hova tűnt a többi?

Skynet is real. It's called Google.

(#187) Pompi válasza FehérHolló (#186) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem ebben a topicban nem volt aktivitás a két dátum között.

Feel Good Inc.

(#188) Pompi válasza dbius (#185) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mit akrsz, hogy kibökjünk?

Mindenkinek a saját lelkiismeretére bízzuk, hogy igényeljen egyedi arcképet vagy sem. Azért van az Arckép request topic, hogy ott ezt meg lehessen tenni nyilvánosan (!), és ha valamelyik moderátor kollegának ellenvetése van akkor ezt meg tudja tenni.

Feel Good Inc.

(#189) dbius válasza Pompi (#188) üzenetére


dbius
veterán

Nem, egyáltalán nem ezt akarom, de szerintem ezt Te magad is tudod...

Én megtettem a kérést a megfelelő topicban az egyedi avatar iránt, majd ezt követően, mivel konkrétum nincs az itt is linkelt hsz-ban, hogy várhatóan meddig szünetel az egyedi arcképek kiosztása, ezért a rios5-ről szóló topicban fel is tettem az erre vonatkozó kérdésem (hogy várhatóan meddig szünetel), de nem kaptam rá választ a mai napig sem.

És mindezt Retekegér hasonló kérdésfelvetésére írtam le.

No offense, no flame, no para :D, mindez csupán érdeklődés és nem rinyálás, ha 600 napot kibírtam(tunk) egyedi avatar nélkül, az ezt követő - remélhetőleg nem túl hosszú ;) - várakozást is kibírom(juk) :R

(#190) Pompi válasza dbius (#189) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha tudnék akár csak egy körülbelüli időpontot is már rég megmondtam volna / beírtam volna a megfelelő topicba.

Feel Good Inc.

(#191) dbius válasza Pompi (#190) üzenetére


dbius
veterán

Ok, thx :R Részemről ezt már konkrét válasznak tekintem! Legalább annál nagyobb meglepi és öröm lesz, ha majdan észreveszem, hogy már az új avatar van beállítva ;)

(#192) joergie


joergie
őstag

Nem értem ezt az őstag dolgot...attól hogy valaki nem akar annyit pofázni, attól még lehet aktív. Ha bejelentkezett órák számát néznénk a régi rendszer szerint(ami 55 perc után leléptetett asszem), akkor én már pl rég addikt lennék.
Most akkor mi alapján is kapjuk a rangot?
2 hónapot vártam hogy 1 darab e-mailt elküldjetek még 2005ben :C Természetesen az volt a legaktívabb 2 hónapom, másik nickkel, amit azóta se töröltetek, pedig kértem.
De legalább elküldtétek :U

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#193) Winner_hun válasza joergie (#192) üzenetére


Winner_hun
félisten

hsz+regelt idő

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#194) Pompi válasza joergie (#192) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

(#195) ANT válasza joergie (#192) üzenetére


ANT
őstag

Már bocs, de ha bejelentkezel és csak figyelsz mint a sülthal, akkor azt miért kellene méltányolni? :F

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#196) Thunder78


Thunder78
senior tag

Ezekhez az arcképekhez mit szóltok? Magamnak szeretném! :)
T1 T2

Szerk.: Persze még nincsenek készen, még optimalizálásra szorulnak, stb. :))

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#197) Sirandrish


Sirandrish
legenda

majd ha már lehetséges saját avatar illetve jgsult vagyk rá akkor én ezt szeretném:)

csak azért linkelem most hogy levédjem:)

köszönöm előre is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#198) Pompi válasza Sirandrish (#197) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Eltévesztetted a topicot...

Feel Good Inc.

(#199) Sirandrish válasza Pompi (#198) üzenetére


Sirandrish
legenda

mert melyik topicba kell berakni? :B
Akkor rosszul linkelték mert én linkről jöttem ide...de nem ez az?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#200) Pompi válasza Sirandrish (#199) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Akkor tényleg rosszul linkelték, de az eszedbe se jutott, hogy próbáld megkeresni?
Arckép request topic

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.