Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) 7 válasza gyiku (#300) üzenetére


7
addikt

Az egy felvetés volt, hogy a nőknek kevdezményes feltételekkel jusson arckép, de ha továbbolvasod, akkor láthatod, hogy elvetették.

Az érvényben lévő szabályok továbbra is itt vannak.

szerk.: Látom, már megtaláltad. MIndegy :D

[ Szerkesztve ]

(#302) gyiku válasza 7 (#301) üzenetére


gyiku
nagyúr

nő vagyok :U

hüllő

(#303) old gray


old gray
addikt

Sziasztok

Egyedi avatart igényeltem itt, viszont volt egy kis bűnöm így várnom kellett. Azóta a határidő letelt, a dolog elfelejtődött. A mai napon hivatalosan is PH! függő lettem, ennek kapcsán jutott eszembe, hogy ennek örömére itt az ideje újból előhozakodnom a témával. Viszont volt egy fájdalmas vitám Superman-el az év elején, aminek következménye 1 nap ban lett. A Logoutos cikket azóta töröltettem (az most lényegetelen, hogy miért) így nem tudom linkelni a dolgot.

Azt szeretném megkérdezni, hogy mindezek fényében van-e bármilyen akadálya az avatar igénylésének? :U

gyiku: és ez észrevehető külsőleg is? :DDD

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#304) Pompi válasza old gray (#303) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

1,3 vagy 7 napos ideiglenes eltiltás (temp ban) után 1 év az ún. elévülési idő.

Feel Good Inc.

(#305) -NOKIA- válasza old gray (#303) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Hát akkor ez nem nyert... :U

(#306) old gray válasza Pompi (#304) üzenetére


old gray
addikt

Ok, megértve.

P.S.:

Köszönöm Racecam, hogy indulatoktól vezérelve bannoltál, Superman mellett kiállva a tények ismerete nélkül. Ráadásul 1 napig a fórumozók elhordtak mindenféle sz.r alaknak, és nem tudtam az igazamat megvédeni. Így kell ezt. :R

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#307) BITBOYS válasza Pompi (#304) üzenetére


BITBOYS
addikt

Már 1 nap eltiltás miatt is 1 év az elévülési idő? Így elsőre durván hangzik.

philoxenia Tudom, de akkor is :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#308) philoxenia válasza BITBOYS (#307) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem osztogatjuk azért olyan könnyen az egynapos bant sem..... :N

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#309) BloodRay


BloodRay
veterán

Szeretném én is megköszönni az új arcképet a házigazdáknak, moderátoroknak. :R
Külön köszönet Ndruu-nak és Kidusnak. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#310) kem


kem
addikt

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget, a modiknak pedig az új avatar életbeléptetését :R

:C :C :C

Köszi!

(#311) Fooler89


Fooler89
őstag

Kérdésem, hogy a következő kép engedélyezhető lehetne-e nekem majd? [link]

Arckép requestnél számít az ezer éve volt figyelmeztetés?

[ Szerkesztve ]

(#312) Ndruu válasza Fooler89 (#311) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Van pár hasonló már:
Nem biztos, hogy engedélyeznék. Valamint nem sok látszana belőle (az angyal forma kivehető lenne, de a CD-ket biztos nem lehetne felismerni).
Számít, 1 év az elévülési idő általában. A nagyon rosszak nem is kaphatnak.

"1, 3 és 7 napos ideiglenes eltiltás után egy év a elévülési idő, azaz az eltiltást követő egy év múlva kapható csak egyedi avatar. Az ennél rövidebb ideig tartó eltiltás szankcionálása egyedi elbírálás alá esik." - request topik 1. hsz.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#313) kételkedem


kételkedem
addikt

Íme, én is megkaptam az avatarom! :DD

Köszönöm anyámnak, a családomnak, a barátaimnak, a menedzseremnek és mindenkinek, aki a nehéz időkben mellettem állt!

Köszönöm Ndruunak a képet, Kidusnak a véleményezést, Pompinak a beállítást. :R

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#314) ChromeX


ChromeX
addikt

Hello, igencsak közeleg az időpont ~70hsz mulva elvileg kérvényezhetek avatárt mivel már ősrégen ittvagyok az idő nem lesz akadály, 1738 napja vagyok itt:) csak azt szeretném megtudakolni, hogy van e valamilyen ok rá hogy ne kaphassak, kedves modik. a fáradozást előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#315) Ndruu válasza ChromeX (#314) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha nem volt veled baj (ban, figyelmeztetés, túl sok OFF), akkor amint eléred az őstag rangot, kaphatsz egyedi arcképet.

Harrrr!!!!

(#316) ChromeX válasza Ndruu (#315) üzenetére


ChromeX
addikt

tudom, és elvileg nem volt se bannom se figyelmezetésem, semmi ilyet nem kaptam de jobb rákérdezni nehogy akkor lepjen meg amikor a requestbe megyek már az avatárommal:D

ja és remélem folyamodhatok egy kis segítségért az elkészítésében :B ? az illetékes topicban persze

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#317) Ndruu válasza ChromeX (#316) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az már a szerkesztő topikban ki szokott derülni, hogy kinek van vaj a füle mögött.
A szerkesztő topikban szívesen várunk, ha jogosulttá válsz, elvégre erre való az a topik.

Harrrr!!!!

(#318) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nagyon szépen köszönöm az új egyéni arcképemet.
Külön köszönet Kidus-nak, koxx-nak, és Ndruu-nak. :R

(#319) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Köszönöm én is az egyéni avatart, és Ndruu-nak is aki elkészítette! :R

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#320) RootRulez


RootRulez
félisten

Itt is meg szeretném köszönni Ndruu-nak a ténykedést és a következő számot neki küldeném :K (meg mindenkinek, aki szereti)

═════════════════════════════════════════

(#321) Ndruu válasza RootRulez (#320) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

:DDD:))
Én ha így rázom a fejem, akkor utána két napig fáj a nyakam...

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#322) picur220


picur220
veterán

Ez (első és utolsó hszt nézni)szerintetek engedély, vagy csak megdícsérte, hogy Ndruu milyen jó avatarokat csinált? Nem tudom eldönteni, és amíg nem egyértelmű, nem akarom betenni a request topikba. :F

(#323) Ndruu válasza picur220 (#322) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mehet nyugodtan, ez a vélemény (amire mindenki vár), ami egyben engedély is. Ha nem mehet tovább, akkor azt mondja hogy csiszolni kell még rajta.
Viheted az avatart a request-be.

Harrrr!!!!

(#324) picur220 válasza Ndruu (#323) üzenetére


picur220
veterán

Köszi az infót, viszem.:K

(#325) Móci


Móci
addikt

Köszönet az új arcképért Hasek fórumtársnak, és Kidusnak, hogy engedélyt adott rá, s beállította!
Örülök neki nagyon, még egyszer köszönöm! :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#326) Chaser


Chaser
titán

Lehet már egyéni avatarom? /lejárt a bünti?/

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#327) Ndruu válasza Chaser (#326) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[link]
Ezek szerint a hónap végén lehet, ha időközben nem volt újabb probléma.

Harrrr!!!!

(#328) Chaser válasza Ndruu (#327) üzenetére


Chaser
titán

:R Közben feltettem amott is mert ritkásan írtok. Ha pár hét múlva áldásukat adják az illetékesek, hozzád kell fordulni a képpel?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#329) Ndruu válasza Chaser (#328) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Megcsinálhatjuk időközben is, véleményeztetjük Kidussal, aztán ha lejár a bünti, akkor már csak be kell tenni a request-be. Mi az elképzelés?

Harrrr!!!!

(#330) philoxenia válasza Ndruu (#329) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ehhez volna javaslatom, a pólójára rá lehetne a logót tenni?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#331) Chaser válasza Ndruu (#329) üzenetére


Chaser
titán

Még semmi. Az eredeti elképzelésem már foglalt, de majd kitalálok valamit.

szerk: philoxenia: Mit akarsz a pólómmal? :F :)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#332) Ice!? válasza Chaser (#331) üzenetére


Ice!?
őstag

Ennek a pólójáról van szó.:)

[ Szerkesztve ]

(#333) Ndruu válasza philoxenia (#330) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Rá, de ha nem haragszol, a PH logóját tettem rá a Logout helyett.

http://img504.imageshack.us/img504/7308/green5.gif
http://img297.imageshack.us/img297/7992/green5s.gif

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#334) philoxenia válasza Ndruu (#333) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Majd a tükrözöttet tedd már be légyszi, az a trend, hogy lehetőleg minden kép a fórum felé nézzen...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#335) RoyalFlush válasza philoxenia (#330) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Szerintem annyira egyedi ne legyen egy standard, mert a végén még sokan fogják választani :)) Ndruu olyan frankón megcsinálja, hogy ~ minden harmadik tag majd PH! pólós srác avatart fog beállítani :DDD

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#336) Ndruu válasza philoxenia (#334) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tudom én. A jövőben talán a régieket is le lehetne cserélni, újra kellene őket faragni. Pár képnek megtaláltam az eredeti változatát, abból tudnék dolgozni. Ha van rá igény, elkészítem őket.

- [link] [link]

Harrrr!!!!

(#337) Chaser válasza Ice!? (#332) üzenetére


Chaser
titán

:D :R Pingvin hasán is jól mutatna egy logo, de nem ilyen :N

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#338) Chaser válasza Ndruu (#336) üzenetére


Chaser
titán

Kb zero esélye van, hogy kapok avatart, de megnézném a hasamon egy autobot "logoját", meg tudod csinálni? ;)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#339) Ndruu válasza Chaser (#338) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Így, ha ez az, amit autobot-nak hívnak...

Harrrr!!!!

(#340) Chaser válasza Ndruu (#339) üzenetére


Chaser
titán

:C :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#341) Chaser válasza Ndruu (#339) üzenetére


Chaser
titán

Kösz a fáradozást, én sajnos tavasz óta mint kiderült a vezérkarban, tudtomon kívül szabályok garmadát sérthettem, de kirakom a desktopra :K :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#342) 1010


1010
őstag

"1010 kapott par vetot, legkozelebb fel ev mulva erdemes rola beszelni, de akkor sem igerunk semmit."

Ez kicsit fura itt 1 evrol volt szo,a ban miatt
valakinek nem tetszik valami akkor irja meg,de ennyi erovel 1000evig lehet ezt huzni
mert eppen valakinek vetos kedve van vagy nem tetszik a masik velemenye.
Ez a fel ev se tudom honnan jott,meg akkor sem igerunk semmit,ez se volt eddig divat.

(#343) Chaser válasza 1010 (#342) üzenetére


Chaser
titán

Majd hozzászoksz:)
Én azt a feleletet kaptam júliusban:
"Egy napos bannál általában az egy év az elévülés. :) Neked 2008-11-24 21:49-kor volt a kitiltásod az adatlapod szerint." byphiloxenia
Mikor pár napja rákérdeztem -biztos ami biztos, még mielőtt el kezdenék filózni avataron- már az a válasz jött, hogy megbeszélik "egymás közt", aztán hogy vétó volt:D Hogy időközben mi történt, az számomra rejtély, mert tudtommal egyik moddal se volt vitám, trágár hangnemet senkivel szemben nem használtam -nem úgy mint egyesek, akiknek van saját avatarjuk-, a faji hovatartozást se szoktam emlegetni --nem úgy mint egyesek, akiknek van saját avatarjuk-, de én nem kaphatok:) Mint utóbb pm-ben kiderült, majd 1-2 év múlva talán, mert annyit vétettem ellenük és addigra talán felejtenek..lol:D Gondoskodtam róla, hogy ne legyen "talán", lesz nekem saját avatarom jóváhagyás nélkül is, rögtön 2 :))

Ndruu: A hasamra csinálnál egy 18-as karikát, ami filmeknél szokott kinn lenni? /Több kéréssel nem zaklatlak :R /

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#344) Ndruu válasza Chaser (#343) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[link]

Harrrr!!!!

(#345) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Kis segítséget szeretnék kérni. Jóváhagyták az arcképemet,(nem tudom már hol mert egyik arcképes topicban sem találom a hozzászólást, lehet rossz helyen kértem és törölték, amennyiben kell akkor hol kérjem az avatart) ,így gondoltam keresek valami jót, sikerült is, de nekem egyedül nagyon nehéz lenne megcsinálni, esetleg ha valaki segítene.
[link]

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#346) Ndruu válasza MZsoltee (#345) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, törölték, mert ha elolvasod a request topik első hozzászólását, akkor szerintem minden kérdésre megtalálod a választ. Ott le van írva az is, hogy aki már a kérés pillanatában jogosult, az az arcképszerkesztő topikban kérhet segítséget az új arcképe elkészítéséhez.
Pedig Hasek olyan szépen rendbe hozta azt a fránya első hozzászólást, de még így sem olvassátok el... Ejnye-bejnye

A kép amit linkeltél szerintem esélytelen arckép alapanyagnak.
"- Nem lehet fénykép vagy lógó-jellegű nonfiguratív ábra, céges ill. védjeggyel ellátott lógó tilos! Legyen ''arcuk'' az arcképeknek" - Néha előfordul, hogy fényképből is sikerül jót alkotni, de elég ritka. Megpróbálni meg lehet, de jelen esetben ez a figura olyan szerencsétlen helyzetben van, hogy nem lehetne normálisan kivágni.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#347) MZsoltee válasza Ndruu (#346) üzenetére


MZsoltee
veterán

Köszönöm a segítséget. A Feje és az elmebeteg sapka és grimasza fogott meg. Akkor keresek tovább.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#348) Kidus válasza Chaser (#343) üzenetére


Kidus
őstag

Hehe :)

Osszesen 5 bejegyzes van az adatlapodon, es egy 3 napos banod, ami 2008. november 24-en tortent, igy meg le sem telt az egy ev.
Be sem kerhettel volna kepet.
A masik dolog, hogy ha egy moderatortol idezel, az egeszet legyel szives, mert ez igy eleg ferde. Senki nem igert neked semmit, Philo vissza is kereste az adott postot. Azt mondta, beszelunk rola, es igy is tortent.
Ezek utan privatban kerdore vontal, mit kepzelek, majd lepinaztal :)
Igy az a pontod is ugrik, miszerint nem voltal vulgaris.

Egeszen vicces ez az egesz, ugyanis tokeletesen bizonyitottad, hogy igazunk volt, es nem erdemelsz arckepet.

Assuming Control

(#349) Kidus válasza 1010 (#342) üzenetére


Kidus
őstag

Te meg december 10-en lettel egy hetre kiteve.
Erdekes, hogy a moderatorok vannak felelossegre vonva, es kritizalva, oszinten nem ertem....

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#350) Creative997


Creative997
őstag

Sziasztok!
Tegnap lettem őstag és megcsekkoltam mennyi ideje is vagyok itt és hamarosan meglesz a 600 nap, ez alkalomból is kérdezném hogy tudomásomon kívül volt e bármilyen bannom (én nem tudok róla :N ) vagy volt e valamiféle gond is velem?
Ha majd jogosult leszek saját képre akkor már most megkérdezném:
Igaz, ez nem egy arckép, de mivel a szakmaim több mint 90%a egy topikban született, a Project Torque-ban (szia Ndruu ;) ) , ami nagyon a szívemhez nőtt, lehetséges e egy ilyen avatár? [link] vagy ilyen kicsibe (habár az első jobban tetszik) [link]
Illetve még kérdésem, a photobucket megfelelő? "Külföldi" ez is :D és már régóta használom sikeresen ;)
Azt hiszem mindent megkérdeztem, bolyongtam egy darabig itt mire megtaláltam a szükséges topikokat amik kellenek, talán tudom a sorrendet is..

Köszi

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.