Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:01:44

LOGOUT.hu

Apple Watch-ok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) Voltam


Voltam
csendes tag

Ki milyen vízálló tokot venne a 9-es órájára? :R

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#2052) Noxy válasza Voltam (#2051) üzenetére


Noxy
veterán

Miért, minek? :F

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#2053) Voltam válasza Noxy (#2052) üzenetére


Voltam
csendes tag

Tengervíz?

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#2054) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Sziasztok!

S9-re szeretnék tokot és kijelző védőt. Mik az ajáltott tipusok? Nem szeretném ha nagy bumszli lenne, de azért védje meg a telefont és a kijelző érzékenységse se romoljon sokat. Nem kell vízállónak lennie.
Tokból első körben a spiegen thin fit átlátszóban, ami jónak tűnne. Kijelző védőből viszont tanácstalan vagyok.

Mit érdemes?

(#2055) Sasi001 válasza Voltam (#2053) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Ha kijöttél csap alá tartod.

(#2056) Sasi001 válasza nelsonmanian (#2054) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Megtoldod egy kicsivel és ott az AppleCare+

(#2057) Ateszpapa válasza Voltam (#2051) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Olyan nincsen.

(#2058) joey04 válasza Voltam (#2053) üzenetére


joey04
titán

évek óta viszem tengerbe az órákat (s3, s7) soha semmi bajuk nem volt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2059) Voltam válasza joey04 (#2058) üzenetére


Voltam
csendes tag

És a vízzárat bekapcsolod?

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#2060) joey04 válasza Voltam (#2059) üzenetére


joey04
titán

Ha benyomom az úszást, akkor magától bekapcsol, de ha csak pancsolni megyek, akkor nem. De az nem véd. Az arra van, hogy a véletlen érintéseket kiküszöbölje. [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2061) burgatshow válasza joey04 (#2060) üzenetére


burgatshow
veterán

Ill. ha Ultrád van akkor automatikusan bekapcsol vízbemerítés kapcsán.

(#2062) joey04 válasza burgatshow (#2061) üzenetére


joey04
titán

jaja, ott is van a linken, csak nem az ultrát kérdezte, meg nekem sincs. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2063) burgatshow válasza joey04 (#2062) üzenetére


burgatshow
veterán

:R

(#2064) Sasi001


Sasi001
aktív tag

Nem tudom melyik hat rá jótékonyabban a sós víz vagy a klór. :)

(#2065) Voltam válasza Sasi001 (#2064) üzenetére


Voltam
csendes tag

Végülis a care+ majd megoldja ha beazik ;]

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#2066) MADcat válasza Sasi001 (#2064) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Az régen baj, ha annyi a klór bármilyen olyan vízben, ami emberrel érintkezik, hogy az órát erodálja….

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2067) Sasi001 válasza MADcat (#2066) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Ha tudnád a strandokon mit öntenek a vízbe. :) Nem véletlenül 1 szezont bír egy fürdőnadrág. Persze erodálódni nem fog.

(#2068) MADcat válasza Sasi001 (#2067) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem jól bírják a gatyák. De ettől függetlenül el tudom hinni. Inkább régebbi meszelt medencék rakják tönkre.
Óra, okos eszköz a szálláson van. Ebből nem engedek arra az évi 10 napra. De ez én vagyok. :B

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2069) Sasi001 válasza MADcat (#2068) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Ezzel én is így vagyok. Csak búvár óráim voltak de a Breitling Superocean sem látott soha vizet nálam, pedig arra való. Kivétel az ultra 2 :)

(#2070) Sasi001


Sasi001
aktív tag

Volt valakinek már csere AppleCare+ biztosításnál?

(#2071) nelsonmanian válasza nelsonmanian (#2054) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Senki nem használ ilyesmit?

(#2072) Adee_91 válasza nelsonmanian (#2071) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Sajnos otromba lesz az összes toktól az óra, én legalább is nem tudtam megszokni. Fóliából a Rock hydrogel vált be.

(#2073) merqree válasza nelsonmanian (#2071) üzenetére


merqree
őstag

Korábban már írtam....
A kereső nem hozott eredményt?

(#2074) pzstm


pzstm
titán

Sziasztok! Sajnos tortent egy “kisebb” baleset, tudtok ajanlani helyet ahol a Watch kijelzo polirozast szepen csinalnak? :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2075) Ateszpapa válasza pzstm (#2074) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!
Itt HA-n csinálnak.
[link]

(#2076) pzstm válasza Ateszpapa (#2075) üzenetére


pzstm
titán

:R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2077) MNBT


MNBT
tag

Sziasztok,
Tegnap itt a HA-n vettem egy Series 6-os órát ami életem első Apple Watch órája, és nem teljesen értem, hogy ha az iPhone-om le van zárva, akkor miért nem érkeznek meg az órára az értesítések. Engedélyezve van az értesítő pötty, a haptikus visszajelzések is, meg a hang is, de egyszerűen nem rezeg az óra meg nem is ad hangot ha jön egy értesítés. Cserébe az iPhone-on sem villan fel zárolt képernyőnél ha értesítés érkezett, tehát így sehol nem kapom meg csak ha feloldom a telefont/órát.
Csináltam tegnap az órára egy alap rendszervisszaállítást, és utána 1-2 értesítésig működött a haptikus jelzés és a csilingelés az órán. Az órán engedélyezve van minden értesítés és "Mirorr my iPhone" van beállítva.
(DND és a Silent mode ki van kapcsolva)
Erre van valami fix?

[ Szerkesztve ]

(#2078) Dwatti válasza MNBT (#2077) üzenetére


Dwatti
addikt

Nézd meg itt is: (meg az értesítések alatt az alkalmazásokban is)

[ Szerkesztve ]

(#2079) Dwatti válasza Dwatti (#2078) üzenetére


Dwatti
addikt

(#2080) MNBT válasza Dwatti (#2078) üzenetére


MNBT
tag

minden ugyan úgy van beállítva ahogy a képeken mutattad.
iPhone lezárva, ott nem is villan fel zárolt képernyőnél, de az óra nem rezeg és nem is csipog pedig minden haptikus jelzés és hang engedélyezve van.
kérdés, hogy Macbook nem zavarhat be?

[ Szerkesztve ]

(#2081) Dwatti válasza MNBT (#2080) üzenetére


Dwatti
addikt

Akkor passz,Macbook meg nekem nincs.De ha nincs veled és jelezz akkor lehetséges.
Amikor a az apban állítod az értesítés hangot akkor jelezz?

[ Szerkesztve ]

(#2082) Kbali válasza MNBT (#2080) üzenetére


Kbali
nagyúr

Dehogynem - ha azon feljön szintén a jelzés, miért jelezné az óra?

(#2083) MNBT válasza Kbali (#2082) üzenetére


MNBT
tag

Feltételeztem, hogy ha a telefonommal van összekapcsolva, akkor attól függetlenül hogy be van-e kapcsolva a Macbook vagy sem, akkor is a telefon küldi az értesítéseket. Mert ha pl iMessage-en kapok üzenetet, akkor azt jelzi a telefon, és a Macbook is

(#2084) Kbali válasza MNBT (#2083) üzenetére


Kbali
nagyúr

A saját tapasztalatom az, hogy mindig ott jelenik meg az értesítés, amit épp nézel, ami be van kapcsolva, a többi készüléken nem.

(#2085) joey04 válasza Kbali (#2084) üzenetére


joey04
titán

Azt hiszem van még ehhez egy kiegészítő infó: ha nem reagálsz semmit az értesítésre mondjuk macbookon, akkor x idő után jelez az óra is, de nem esküdnék meg rá.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2086) MNBT válasza Kbali (#2084) üzenetére


MNBT
tag

Pl telefonon hiába van egy Slack vagy Outlook (céghez szükséges) alkalmazáshoz beállítva hogy zárolt képernyőnél is jelenjen meg az értesítés. Ugyan úgy nem jelez az óra, de így a telefonon sem ami azért eléggé problémás. Telefonnal való összeköttetés megvan, Wifi Bluetooth be van kapcsolva az órán is, 3x csináltam gyári visszaállítást, és nem működik. Nem rezeg és hangot sem ad az óra hiába hogy be van állítva.
10.3.1-es WatchOS van fent

[ Szerkesztve ]

(#2087) Dwatti válasza MNBT (#2086) üzenetére


Dwatti
addikt

Esetleg még ez: (telo értesítések)

[ Szerkesztve ]

(#2088) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Jelenleg van egy apple watch 3 asom amit nem sokat használtam eddig, most kezdtem aktivabban, viszont sajnos nincs rajta pulzoximeter (véroxigénszint mérő), nekem ez fontos lenne, melyik apple watchtól van ez a funkció beépítve? :R

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#2089) Noxy válasza BogyóBP (#2088) üzenetére


Noxy
veterán

Google 1 találat [link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#2090) MNBT


MNBT
tag

Sikerült megoldani az értesítéses problémát. Kicsit számomra logikátlan, de ha iPhone beállításain belül az értesítéseknél nincs beállítva hogy XY applikációnál engedélyezve legyen a hangértesítés, akkor nem fog rezegni és jelezni az óra. Lényeg hogy működik :DDD

(#2091) joey04 válasza MNBT (#2090) üzenetére


joey04
titán

de akkor az első 1-2 hogy jelzett?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2092) Noxy válasza MNBT (#2090) üzenetére


Noxy
veterán

Másként értelemezed a logika fogalmát.
Számomra az a logikus, ha egy alkalmazásban nem engedélyezem, akkor nem fog jelezni. Még akkor sem, ha AW van a kezemen.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#2093) MNBT válasza joey04 (#2091) üzenetére


MNBT
tag

úgy hogy iMessage és telefon esetén iPhone-on belül engedélyezve volt a "Sound" az értesítések között.
@Noxy én azthittem, hogy amit a Watch alkalmazásban engedélyezek értesítést azokra fog nekem rezegni az óra, de hát ezekszerint nem

[ Szerkesztve ]

(#2094) BogyóBP válasza Noxy (#2089) üzenetére


BogyóBP
addikt

Nem az érdekelt mibe van hanem hogy melyik iwatchban de azért köszi.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#2095) burgatshow válasza BogyóBP (#2094) üzenetére


burgatshow
veterán

A hivatkozott weboldal első bekezdesénének első mondata:

”Az Apple Watch Series 6 vagy újabb verziók Véroxigén appjával megmérheti, hogy a vörösvértestek hány százaléka szállít oxigént a tüdejéből a szervezete többi részébe.”

Tehát Series 6-tól mindegyikben benne van a pulzoxi mérő.

(#2096) Sasi001


Sasi001
aktív tag

A lejátszás alatt, hogy ne jelenjen meg az órán ki lehet valahogy kapcsolni? Frissítés háttérben mobilhálózat kikapcsolva a lejátszás háttérben.

(#2097) Noxy válasza Sasi001 (#2096) üzenetére


Noxy
veterán

Watch app - általános - automatikus indulás: off

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#2098) Sasi001 válasza Noxy (#2097) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Nekem ott csak a vízbe merülés van. A mélység appot indítja.

(#2099) Noxy válasza Sasi001 (#2098) üzenetére


Noxy
veterán

Nálam ez van (S8) : [kép]
Zene, YT, nincs a kijelzőn ha elindítom az iPhone-n.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#2100) Sasi001 válasza Noxy (#2099) üzenetére


Sasi001
aktív tag

(U2) Ez nálam ki van kapcsolva. Az órán az appot nem is indítja de az órán felül ott az a pici ikon ha a telefonon megy valami lejátszás.

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.