Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz moleculez #34815 üzenetére

    Ahogy nezem es olvasom a storykat a consumeractiongroup.co.uk-n Telefon, XBOX, PS5, laptopok mennek a legjobban. :K
    Szinte garantalt, hogy eltunik naluk vagy kicserelik utkozben a doboz tartalmat ha ~£500 felett van.
    Ugy latom javareszt IT hardware a kelendo... :W

    100% hogy latjak a rendszerukben, hogy mi van, vagy legalabbis milyen ertek csucsul a dobozban, :(
    Ezt onnan gondolom, hogy kis erteku csomagokkal nagyon kevessel van baj, pl nincs hozzanyulva a csomagolashoz stb.

    Ahogy nezem kb 2020 eleje/kozepetol indult meg a lootolas ezerrel, elotte is volt baj, de mintha kevesebb lett volna (vagy nem mentem vissza elegge meg az olvasassal?!)

    Egy volt dolgozo videoja alapjan 2020 ban indult meg a lavina minden szempontbol, eloszor elkuldtek a staffot furlough-ra, majd vissza sem vettek Oket, innentol kezdve nincs telefonos elerhetoseguk, chat, emailekre nem reagalnak csak napok utan stb.

    Eleg kemeny dolgok lehetnek ott :Y

    Masik video amit neztem ott az egyik doboz vallogatos depot-juk ahogy kinezett...?! :Y
    Lehet azt linkeltem is netkek, a feka csavo ott dobalja a dobozokat...ahova epp sikerul neki landolni oda megy es olyan allapotban...

    En mar azon is gondolkodtam csinalok valamelyik haverral egy kamu eladast Ebayen, "eladom a laptopom, VGA-m cimszoval" kozben meg valami regi torott sz@rt belerakok a dobozba nagyon jol becsomagolva + GPS nyomkovetot bele es figyelni, hogy merre megy. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés