Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    válasz qqzs #27439 üzenetére

    Szakmai vezetői poziba megyek át az anyacéghez (Vodafone UK), nettó kb. 3620-as fizuval (bónusz nélkül) (60100 bruttó/év). Tudom, hogy mennyiért váltják a fontot :) de mivel minden idegen lesz, így a környéket és a lakást nagyon fontosnak tartom, ez a rész pedig nekem szimpatikus (még ha nagyon drága is). A Jubilee line tudom, hogy egy borzalom, talán valamelyik DLR+Northern kombóval jobb a helyzet. Jelenleg Csepel déli részéről járok a város másik felébe és autózom, mert már nem vagyok hajlandó 2-3 átszállással 60-70 percet utazni egy irányba, úgyhogy kb. ez volt a kiindulási alapom, mert nekem hajnali és reggeli programjaim is vannak (plusz lesznek ott is) munka előtt, amit az egészségemért csinálok. Plusz ezekben a magas épületekben (lehet, hogy máshol is) van rendes úszómedence, ami nekem plusz pont, mivel nem kell utaznom meg bérletet vennem sehova, hogy rendszeresen úszhassak és szaunázhassak (amit itthon is szoktam).

    Tufa_: köszi, meglesem őket, bár Canada Wateren alig találtam kiadó normális lakást pár héttel ezelőtt, lehet, azóta változott a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés