Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) Dilikutya válasza Joccc07 (#22700) üzenetére


Dilikutya
félisten

A fizetőssel semmi bajom. Egyszeri összeg, és utána nem kell húszféle szart gyűjtögetni, amiből 19 csak fizetős, vagy alig jön. Verseny van csak, eredménytől függő díjazással. A RR3-ban is már volt a kis sárga bizbasz, amit alig adott a játék, de kellett a sokáig tartó fejlesztésekre, meg időt gyorsítani. Ez az új játék is ugyanilyen. Tényleg nem játszok freemium játékokkal, amint kiderül, hogy kell az IAP, kuka. Szép dolog, hogy megveszed a fizetős fizetőeszközt, de nem sokáig elég, ahogy néztem. Több AAA kategóriás PC játék árát meg nem vagyok hajlandó egyetlen játékba belefizetni.
Ez a Real Racing 2 nem is néz ki rosszul, valamiért sose néztem, ott volt a RR3, amit végül kis dobtam. Azt mondjuk nem vágom, hogy a tabletemre miért nem telepíthetem, a RR3-at sem engedte a Play, pedig, mint kiderült, tökéletesen megy rajta.
Lehet egyik ráérős este befizetek a RR2-re, amikor vissza is tudom vonni, ha nem tetszene, azt hiszem, 2 óra van erre, annyi idő alatt kiderül, ha nem jön be.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22702) Viktor77 válasza Joccc07 (#22695) üzenetére


Viktor77
titán

Ettől függetlenül mind jobb mint az NFS.

Őszintén, egy versenyzős játékban mi élvezet van a max 1 perces futamokban? Ez nem versenyzés, ez egy runner játék (bár még azok is tovább tartanak).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22703) sharkybacsi válasza Joccc07 (#22700) üzenetére


sharkybacsi
tag

Biztos funkcionális analfabéta vagyok, de ebben nincs benne. De erről ennyit, off-ot sem ér a dolog.

(#22704) Joccc07 válasza sharkybacsi (#22703) üzenetére


Joccc07
addikt

Szerintem is. Ennek semmi értelme.
Ne "vitatkozzunk" mások ízlésén, igényein. Mindenkinek más tetszik. :R

[ Szerkesztve ]

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#22705) Bozek válasza Dilikutya (#22701) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Ez az új játék is ugyanilyen"

Egy videó alapján megállapítod, hogy ugyanolyan lesz. Gratulálok...

(#22706) Dilikutya válasza Bozek (#22705) üzenetére


Dilikutya
félisten

A videóban a felső sorban legalább 3 féle gyűjthető fizetőeszköz rémlik. Ebből versenyért kapjuk a pénzt, a többit meg néha-néha, viszont fejlesztésekhez előbb-utóbb kelleni fognak, meg ahhoz, hogy ne egy nap legyen egy fejlesztés. Ez kivétel nélkül minden ilyen játékban így van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22707) csadi0011


csadi0011
őstag

Valaki ismer igazán gondolkodós, problémamegoldós vagy gyártós, mérnökös puzzle játékokat? Akár sandbox is lehet. Mondok példákat PC-ről: Infinifactory, Big Pharma, Manufactoria, Factorio. Vagy Scrap Mechanic-hoz rokon játékok, amiben alkatrészekből hozhatunk létre működő dolgokat.
Androidra is létezik pl a Spacechem, ami vicces, hogy Mobile nevet kapott. (This game is designed for tablets.) A jobb fajta hídépítős játékokat is ide sorolnám. Amikben egy pályára rengeteg megoldás létezik. Apparatus, Principia is ilyen.

(#22708) air válasza csadi0011 (#22707) üzenetére


air
nagyúr

Cogs

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#22709) ollie válasza csadi0011 (#22707) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó puzzle játékok (teljesség igénye nélkül):

0h n0 *
0h h1 *
Tetrobot and Co
Divide by Sheep
A Day in the Woods
Bridge Constructor sorozat *
Lara Croft Go
Hitman Go *
Flockers
Train Crisis Plus
Robbery Bob 2
Ultimate Laser Box *
Laser Puzzle
Strata *
Slitherlink *
Puralax
Trainyard *
Transmission *
Lightbot: Programming Puzzles *
Blendoku *
Spacechem *
the Sequence *
Flow Free *
Flow Free Bridges *
God of Light
Puzkend
Azkend 1-2
Blockwick 2
Rop *
AUX B *
Where's My sorozat *
Hook
Incredipede
Joining Hands 1-2
Containment The Zombie Puzzler
Pudding Monsters *
Quell sorozat *
Cut the Rope sorozat
Save the Puppies
Aporkalypse
World of Goo *
iBlast Moki 2
Greedy Spiders 1-2
Amazing Alex
Feed Me Oil
Bag It!
Magic Portals
Droid Machine Pro
Apparatus
Clowning Around
Tiki Towers 1-2 *
Dummy Defense
Simple Physics
Super Tumble
Cheese Tower
Tiki Lavalanche

Ezek közül szerintem mindegyik kiemelkedően jó, de a csillaggal jelöltek a legjobbak.

***

(#22710) zozi8005


zozi8005
tag

Látom volt szó a RR3-ról,hideget-meleget is kapott.
Részemről abszolút utóbbi a helyzet.
Finom,precíz irányítás,majd' véget nem érő karrier,szinte konzolos minőségű külcsín,minden téren igényes kivitelezés.
Jó egy éve játszom vele,és engem abszolút nem zavar hogy szerviz,vagy a megrendelt autó leszállítása,esetleg alkatrészcsere esetén várni kell.
Kifejezetten tetszik hogy komoly kihívás is van benne,nyilván lassan haladok,de épp ez adja a varázsát.
Van amikor csak az autóimat festegetem például.
Legutóbbi komoly sikerélményem hogy a Marquis World Championship-et sikerült teljesítenem.Kemény menet volt.
Jelenleg van vagy 40-45 gold fizetőeszközöm ill. félmillió kreditem,de mindig ott a motiváció hogy gyűjtögessek.Egy vasat nem költöttem a játékra,nem sóherségből,hanem mert kihívás hogy nem ömlik pár óra játék után az ölembe minden.
Én remekül elvagyok vele.

(#22711) Dilikutya válasza zozi8005 (#22710) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én kérek elnézést. :) PC-n megszoktam, hogy csak a futamokért kapott pénz van, akármennyi versenyt mehetek egymás után, és nem tart fél napig megtankolni a verdát. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22712) IldiH


IldiH
aktív tag

Megkérdezem, mert hátha nem utálja mindenki :DDD
NFS No Limitnél ütközött-e valaki olyan problémába, hogy garázsba nem lehet belépni (és így fejleszteni sem az autókat -> tovább haladni a játékban). Garázsba lépéskor azonnal leáll az alkalmazás, sima androidos hibaüzi: az alkalmazás leállt, ennyi. Minden más működik a játékban.

(#22713) zozi8005 válasza Dilikutya (#22711) üzenetére


zozi8005
tag

Kinek mi,nincs ezzel baj. :K
Én hosszú éveken keresztül Forzáztam konzolon,elég komolyan foglalkoztunk vele csapatszinten,ennek ellenére a legjobb alternatívának tartom a Real Racing-et mobil fronton.
Nyilván sokaknak nem jön be ez a fajta irány,én például el nem tudnám képzelni hogy mondjuk egy NFS-sel akár öt métert is megtegyek.Mindig is ez a "pöcsölős",kicsit valóságszagúbb,precízebb,nagyobb odafigyelést és kitartást,koncentrációt igénylő vonal érdekelt.
Persze a platform miatt nagymértékben lebutítva,de mindezt megtaláltam az említett játékban.

Hasonlóan működik a dolog mondjuk repülő"szimulátorok" esetében is.Hiába érdekelt baromira a téma,képtelen voltam egy Ace Combat-tal sem játszani.Ellenben mobilon eszméletlenül jól szórakozom az Infinite Flight-tal például.

(#22714) Saccco válasza ollie (#22709) üzenetére


Saccco
nagyúr

Komoly lista. :Y :R

---------------------

Nagyon bejött ez a Thumb Drift, így gondoltam megnézem a fejlesztő többi játékát is. Az OTTTD-ről már volt többször szó a topikban, viszont a One More Line csupán említés szintjén jelent meg, ez egy nagyon jópofa egyujjas játék, két párhuzamos vonal között kell egyre messzebb eljutni egy csíkot húzó izével, mégpedig úgy, hogy közben rögzítési pontok között kapaszkodva/körbeforogva haladunk. Leírva bonyolultabb. :DDD

A másik jópofa játék a One More Dash, itt nem csíkot kell húzni, hanem pontról pontra kell ugrálni, lehetőleg minél hamarabb. Az irányítás egyszerű, érintésre továbblép a játékost jelképező pötty/négyzet/stb.
Mind a két játék skinezhető. Skineket a játékban gyűjthető pontokért lehet vásárolni, kapcsolódik hozzájuk achievement is.

A One More Line-ban 18 achi van, egyenként legkevesebb 1.000XP-ért, de van 20.000-ért is. Van titkos is mégpedig, a kiindulópontra visszatérés (5.000XP).
A One More Dash-ben kicsit több, számszerint 32 achi van, ezek 500XP-től kezdődnek, itt is vannak titkosak, eddig egyet találtam: egy pont kihagyása (Skip a node 1.000XP).

Egy másik érdekes játék, erről nem is volt még szó a topikban:
Sheep Happens, egy ókori futóversenyen vagyunk (Olimpián), Perseus-t irányítjuk, a cél minél messzebb eljutni, közben pedig a simlis Hermes-t kell időnként jól elagyabugyálni, ha ez sikerül egymás után háromszor megtenni, akkor nyer Perseus. A cél elérésében más futók, gátak, óriás gátak, bárányokkal súlyzózó erőemberek és más érdekes lények, tárgyak akadályoznak.
Itt 27 achi-t lehet megszerezni, ezek 1.000XP-től indulnak, háromnegyedük viszonylag könnyedén megszerezhető.

Képek:
One More Line

One More Dash

Sheep Happens

-----------------------------------

(#22712) IldiH:
Van topikja, ott próbáld, előbb tudnak segíteni. (Need for Speed No Limits)

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22715) Saccco


Saccco
nagyúr

Ezt meg ma találtam, még nem teszteltem, egy typo-ra is rájátszanak...

The Last Vikings

Három kép:



█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22716) theroland


theroland
újonc

Üdv!

Tudnátok valami jó platformer játékot ajánlani androidra?
Mondjuk valami Super Mario szerűt. Előre is köszönöm!

(#22717) Dilikutya válasza theroland (#22716) üzenetére


Dilikutya
félisten

Superfrog HD

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22718) csadi0011 válasza ollie (#22709) üzenetére


csadi0011
őstag

Köszi a listát :R Megvolt a szemezgetés. Nem találtam pont olyat, amilyet kerestem, de találtam újakat, amiket nagyon köszönök. Az AUX B nagyon király. Letöltöttem és egyhuzamban megcsináltam 114 pályát.

@Air: Köszi! Ez is bejön. :R

-------------


X-Avto drift

Egy újabb érdekes driftelős játék.

[ Szerkesztve ]

(#22719) Amur


Amur
addikt

Létezik hogy a PH Android játékosok csoportból aki a köreimben van senki nem tolja a thumb driftet?!
Csak a saját pontjaim látom a ranglistán(első pályán 690 a rekordom).
Aki tolja nyugodtan vegyen fel(Amur Rajadasha a google+ fiókom neve), legyen egy kis plusz kihivás.
Azért durva hogy az acsik között van olyan hogy érd el a 2000 pontot egy versenyen, a ranglistát nézve ez eddig 3 embernek sikerült! De rajtuk kivül egy ment 1800 fölé, legtöbben az ezres acsinak is örülnek..
Ha jól emlékszem 500+ már top 1% eredmény.
Pedig minden acsit ki akartam szedni, de ezzel szerintem ellenék jövő karácsonyig! :D

Egy kis kedvcsináló az autógyüjtögetőknek:

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#22720) powerwade válasza Amur (#22719) üzenetére


powerwade
senior tag

ez a TD klasszikus "klotyó játék":D

(#22721) tboldi válasza Amur (#22719) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én játszok vele, de a Play Games-ből kijelentkezve, mert az Xperia SP-m laggol miatta. :B

Amúgy még egy kód: DRPHIL - egy MX-5-ös, ami a Car Throttle egyik szerkesztőjének az autója ([link])

[ Szerkesztve ]

(#22722) Quasi_modo válasza ollie (#22709) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A listát nézve akár a Room sorozat is belekerülhetett volna.

valami

(#22723) Maxtreme válasza csadi0011 (#22718) üzenetére


Maxtreme
addikt

Az hogy? Ahogy számolom összesen 80db van. :DDD
Amúgy engem is leköt, ráadásul szakmába vágó. :)

[ Szerkesztve ]

(#22724) jonnyjoker01 válasza Amur (#22719) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem újraindul a játéktól a telefonom. (El se indul)

Üdv. Johnny

(#22725) #33253120 válasza Amur (#22719) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nekem valahogy nincs vele sikerélményem. Párszor rászaladtam, de szerintem max 50 pont jött össze.

(#22726) csadi0011 válasza Maxtreme (#22723) üzenetére


csadi0011
őstag

Ha megcsinálod a 80 darabot, utána megnyílik egy shuffle rész. Majdnem ugyanolyanokat dob, de annyira leköt, hogy most már 50-et megcsináltam :DDD

(#22727) Amur válasza #33253120 (#22725) üzenetére


Amur
addikt

Rá kell érezni, elsőre nekem is anyázás volt.
Apró mozdulatokkal kell terelgetni, beállításokban lődd be az érzékenységet ahogy neked kényelmes.
Valamint mivel a kocsik fizikája szinte egyforma, csak a kocsik hossza és szélessége változik, ezért rövid kocsit érdemes választani, úgy kisebb az esély hogy a farát a falnak csapod.
Ilyenek a mini cooper, vw bogár és a buggy utánzatok, de nekem a honda és a delorean koppintás is egész jól csúszik.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#22728) Maxtreme válasza csadi0011 (#22726) üzenetére


Maxtreme
addikt

Azigen :D
Én most tartok a 60-nál (kb 1-1.5 órát toltam vele) vannak egészen szívatós feladványok is. :)

[ Szerkesztve ]

(#22729) ollie válasza csadi0011 (#22726) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na, ezt én észre sem vettem, hogy van shuffle módja. Akkor újból nekiállok, mert asszem nincs felhőmentés hozzá. :)

***

(#22730) Quasi_modo válasza jonnyjoker01 (#22724) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A Play kiírja hogy kompatibilis?

valami

(#22731) akooos válasza Amur (#22719) üzenetére


akooos
veterán

Nagyon bejön ez a játék, sajnos rákattantam :D Végre sikerült megcsinálnom a következő missiont, ami a 800 pont fölötti eredmény elérése. 942 pont és jött a bólya :((( 1000-re gyúrtam :(

Van az első pályán egy hely, ahova szerintem be lehet kanyarodni. A 86-os konténer után van egy nagy balkanyar, a 33-as konténer. Annak a sarkán van egy bejárat, ahova eddig nem sikerült befarolnom, de kíváncsi vagyok mi vár a túloldalon.

[ Szerkesztve ]

(#22732) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Hitman Go Play-en 402 ft!

(#22733) Tidzsimon válasza Maxtreme (#22732) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Elég durva, hogy egy dolláros játék itt 402 Ft.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#22734) Maxtreme válasza Tidzsimon (#22733) üzenetére


Maxtreme
addikt

na igen, de még mindig jobb mint az 1400.
Sajna steamen ugyanez a szívás van. :(

[ Szerkesztve ]

(#22735) Quasi_modo válasza Maxtreme (#22732) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Kár hogy nem teljesen olyan mint a Lara Croft Go. Az tetszik, ez nem.

valami

(#22736) Maxtreme válasza Quasi_modo (#22735) üzenetére


Maxtreme
addikt

Pedig eléggé hasonló.
Nyilván nem ugyanolyan, de szerintem ez nem is baj.

[ Szerkesztve ]

(#22737) tomee007007 válasza Quasi_modo (#22735) üzenetére


tomee007007
őstag

Valóban más egy kicsit, a Hitman zártabb, viszont szerintem ebből fakadóan nehezebb is..

(#22738) Quasi_modo válasza Maxtreme (#22736) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Úgy értem a képi világ más, az animációk, a kidolgozottság. Ilyesmik.

valami

(#22739) csadi0011


csadi0011
őstag

Még nem elérhető nálunk, de itt egy új játék a Rovio-tól: Battle Bay
Hajós, háborús, elvileg stratégiai online játék. Real-time multiplayer. Lehet csapatokat is szervezni, fejleszteni a fegyvereket, hajókat, kiegészítő elemeket, képességeket. Különböző osztályú csapattagok lehetünk. (Enforcer, Defender, Shooter, Speeder, Fixer)
[Játékmenet videó]

(#22740) jonnyjoker01 válasza Quasi_modo (#22730) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Persze.

Üdv. Johnny

(#22741) felixo válasza csadi0011 (#22739) üzenetére


felixo
őstag

Uhhh, ez jól néz ki. Mikorra várható nálunk ?

Redmi Note 9

(#22742) csadi0011 válasza felixo (#22741) üzenetére


csadi0011
őstag

Sajnos arról nincs infó. Ha lesz, írok. Ezekben a régiókban érhető el jelenleg: Finland, Sweden, Denmark, Norway, Canada, Australia, New Zealand, South Africa, Iceland, Germany, Spain, Brazil, Philippines, Malaysia, Hong Kong, Singapore and Thailand

(#22743) csadi0011


csadi0011
őstag

Play Játékok alkalmazásban nekem még mindig nem lehet szerkeszteni a profilom. Rejtettről sem áll át nyilvánosra. Pedig a hír óta jött talán 2 frissítés is.

(#22745) pocokxx válasza Maxtreme (#22734) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ugyanaz a pc-s és az android verzió?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#22746) Saccco válasza csadi0011 (#22743) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem tudom számít-e, de nekem kb. 8-9. alkalomra váltott át nyilvánosra profilom, majd másnap jutott eszembe, hogy átütöttem, akkor meg már lehetett szerkeszteni is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22747) Ver'alor


Ver'alor
tag

Heló!

ZType
Ha már volt, akkor bocsánat.
Nekem nagyon tetszik, habár nem haladtam még vele túl sokat. A játék lényege, hogy az ágyúnkhoz űrhajók közelednek, amelyekhez egy-egy angol szó társul, ezeket kell begépelnünk, hogy lelőjjük az adott űrhajót. A későbbiekben jönnek olyanok is, amik nagyobbak, és ha nem lőjjük le időben, akkor kisebb űrhajókat lőnek (rövidebb szavakat). Amennyire én tudom, se acsik, se IAP nincs benne. Én nem találtam benne nyelvváltásra lehetőséget, de elképzelhető, hogy játszható más nyelveken is.

May the 4th be with you!

(#22748) csadi0011 válasza Saccco (#22746) üzenetére


csadi0011
őstag

Engem nem szeret. Többször is próbálgattam, de nekem nem akar átállni. Azt csináltam, hogy profilon "profilod rejtett..." kiírásra rámentem, majd arra, hogy "legyen nyilvános", utána a beállításokba mentem, játékprofil rejtett, oké, itt is "legyen nyilvános". Ezt addig játszottam, amíg meg nem untam, de többször 8-9 alkalomnál. Google még nem ragaszkodott ennyire az adataim elrejtéséhez...

(#22749) Bozek


Bozek
nagyúr

Egy kis retro új köntösben: [link]

:)

(#22750) icemad válasza csadi0011 (#22748) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ugyanaz van nálam is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.