Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22501) csadi0011 válasza Bozek (#22498) üzenetére


csadi0011
őstag

Pedig úgy írták androidpolice-on. Miért problémás? Ki-be kapcsolható.

(#22502) Bozek válasza csadi0011 (#22501) üzenetére


Bozek
nagyúr

Például a Can Knockdown 3 is egyből bejelentkezett mindig, amikor elindítottam a játékot. És már hónapokkal ezelőtt is úgy volt.

Úgy értettem, hogy ha simán telepítesz egy játékot, elindítod és egyből belép az alapértelmezett címeddel, akkor az úgy problémás (de persze nem tudom, hogy így van-e jelenleg). Ha a játékba egyszer be kell jelentkezni és utána lépked be, az nem gond, mert a saját akaratodból csináltad elsőre.

(#22503) B******** válasza Danny365 (#22500) üzenetére


B********
aktív tag

Nekem csak egy fiókom van, annál nincs ott a ceruza. Szóval akkor csak abban az esetben lehetne szerkeszteni, ha külön fiókot tart fent az ember játékra?

(#22504) Danny365


Danny365
őstag

Na, megnyitottam egy achievementet és most sikerült beállítani. :)

@B********
Nem hiszem, szerintem egyszerűen csak nem úgy működik még, ahogy kéne. Majd kijavitjak.

[ Szerkesztve ]

(#22505) tomee007007 válasza Saccco (#22494) üzenetére


tomee007007
őstag

Az új AC-t én is néztem iPad-en, ha nem bírok magammal, bezsákolom, és írok véleményt :D

(#22506) Kasya


Kasya
nagyúr

Ez a royal clash tényleg ilyen lassu játékmenettel játszható? Csak öt láda fér el és meg kell várni míg kinyithatom őket?

Amúgy tetszik. Van esetleg klán ahol van még hely?

(#22507) Saccco válasza Bozek (#22498) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen automata módon mindenhova belép, beállításokból bármikor módosítható.

(#22499) B********:
Nekem is csak tegnap jelent meg a lehetőség és állandóan hibát dobott. Ma reggel viszont sikerült módosítani.
Lehetséges, hogy még nem frissült a play játékok alkalmazás a telefonodon.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22508) Bozek válasza Saccco (#22507) üzenetére


Bozek
nagyúr

De akkor egyszer már mindenképp belép, így megkapja az adatokat. Onnantól fogva már mindegy, hogy mit módosítasz a beállításokban.

(#22509) citkar válasza Kasya (#22506) üzenetére


citkar
addikt

Asszem játszhatsz akkor is ha nincs több hely, csak nem fér el több láda.

Engem az zavar, hogy aki 2000 zöld kőért vesz egy jó Epic kártyát, na azt nem lehet (ha jó az ellen) legyőzni simákkal, olyan erős egységeket látok szembe jönni, amit felajánlott nekem is megvenni (persze nem költöttem pénzt), hogy elveszi a játék élményét.

[ Szerkesztve ]

(#22510) #13110016


#13110016
törölt tag

Én azt nem értem, hogy hiába állítom át nyilvános profilra, és lent jelzi is hogy frissültek a beállítások, mindig privátba marad... egyszerűen nem marad úgy. Mindig visszaáll privátra. Másnak ilyen gondja nincs?

(#22511) Danny365 válasza citkar (#22509) üzenetére


Danny365
őstag

Ez szerintem nem igaz, kb. legalapabb paklival is lehet győzni, no meg ladakbol is osszejon csomó epic kártya.

(#22512) lkristóf válasza #13110016 (#22510) üzenetére


lkristóf
senior tag

Szintén zenész.

(#22513) citkar válasza Danny365 (#22511) üzenetére


citkar
addikt

Egy ideig elvoltam én is így, de aztán megjelentek új harcmezők s olyan egységek, amik legyúrták a legerősebb "tankom" és a mögötte lévő távolságiakat az épületeim közelében...
Persze lehet én értem el a korlátaim határához, de elég hamar, lehet 6-800 trófea körül meg kell állnom.

[ Szerkesztve ]

(#22514) Saccco válasza Bozek (#22508) üzenetére


Saccco
nagyúr

Valószínűleg erre van a felfedezhetőség. Egyébként nem kötelező használni, nekem is ki van kapcsolva. :)

(#22510) locaLpatrioT:
Nekem sem ment, aztán egyszer meg mégis. Gondolom terheltek a szerverek, mindenki ezt nyomkodja.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22515) #13110016 válasza Saccco (#22514) üzenetére


#13110016
törölt tag

Akkor próbálkozom tovább.

(#22516) Saccco válasza #13110016 (#22515) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egyébként rejtett profil mellett is megjelenik a ceruza jel.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22517) Tidzsimon válasza Kasya (#22506) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Nekem még nem elérhető, playről van vagy mókoltátok valahonnan? :)

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#22518) Saccco válasza Tidzsimon (#22517) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én is előregisztrációsnak látom.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22519) B******** válasza Saccco (#22507) üzenetére


B********
aktív tag

A play-en elérhető legfrissebb, 3.6.25 van fent, de egyébként nálam nem csak a profil szerkesztés, hanem ez az automata bejelentkezős is hiányzik.

(#22520) Saccco válasza B******** (#22519) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az alverziót is ellenőrizd: 3.6.25 (2616091-038) .

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22521) r0by válasza Tidzsimon (#22517) üzenetére


r0by
addikt

Én itt találtam :DDD

(#22522) B******** válasza Saccco (#22520) üzenetére


B********
aktív tag

Aha, nekem 036 a vége. Akkor itt lesz az eltérés. Ezek szerint még várnom kell ezekre a funkciókra, mert frissíteni még nem tudom.
Amúgy valaki kipróbálta már a játékvideó rögzítés funkciót, amiről lehetett olvasni?

(#22523) Silent77 válasza Tidzsimon (#22517) üzenetére


Silent77
veterán

Szedd le a netről az apk-t.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22524) assemble válasza Saccco (#22520) üzenetére


assemble
addikt

Nalam ugyanez a verzio van es nincs ott a szerkesztes gomb, a profilra pedig mindig azt irja h rejtett, hiaba allitom at..

(#22525) Quasi_modo válasza Saccco (#22494) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az Evo Explores-t azonnal meg is vettem. Jó hogy szóltál.

valami

(#22526) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Sziasztok!

Olyasmi jàtékot keresek mint a Super Battle Tactics és a Transformers Battle Tactics volt. Mindkettőt ugyanaz a cég csinálta (DeNa), de mindkettőt ki is végezték sajnos. Jó lenne, ha valaki tudna ajánlani valami jót.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#22527) jonnyjoker01 válasza Danny365 (#22500) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Clash Royale-al ti hogyan tudtok játszani?? :O

Ja semmi bocs nem frissítettem...

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#22528) Tidzsimon válasza citkar (#22509) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Ez ilyen, aki nem tud várni az kigemmeli. Valamiből meg kell élniük.
Amúgy eddig kb egy óra játék után nekem bejön.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#22529) Kasya


Kasya
nagyúr

Clash royale-ban érdemes klánba lépni? Ha -igen, hogy lehet. Mindenhol invitálást látok, de azt nem hogy ezt hogy lehet igényelni.

(#22530) citkar válasza Tidzsimon (#22528) üzenetére


citkar
addikt

Jópofa.
Néha szerencsén múlik, de hát melyik játék nem.
Nekem néha lagol, de láttam, néha ez ellennek is.

(#22531) Danny365 válasza Kasya (#22529) üzenetére


Danny365
őstag

Érdemes, mert tudsz majd kártyát kérni/adni, így pedig lehet XP-t gyűjteni. A klánoknál általában meg van adva minimum kupa-szám, ami ha megvan és van is meg hely a klanban, akkor tudod kérni, hogy bevegyenek.

(#22532) Kasya válasza Danny365 (#22531) üzenetére


Kasya
nagyúr

Koszi :R

(#22533) Tidzsimon válasza citkar (#22530) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Nekem lag még nem volt

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#22534) WhiteWalker válasza Kasya (#22529) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Harmadik szinttől tudsz belépni amihez nem kell invite.

(#22535) lkristóf


lkristóf
senior tag

Sikerült végigvinnem a Shardlands játékot, élvezetes és gondolkodtató is volt egyben.
Ajánlok én is egy játékot:
Land Sliders - Egy karaktert kell irányítani a pályán amivel különféle tárgyakat kell felvenni, ellenségek + akadályok nehezítik ezt. Coinokból lehet újabb karaktert venni. Van benne ranglista + achievementek.

[ Szerkesztve ]

(#22536) Slier válasza Saccco (#22494) üzenetére


Slier
tag

Anno mikor soft launchban volt a játék nem volt nagy szám de legalább ingyenes volt, még jó hogy megvettem akkor mert most, hogy 5€-ért árulják nem kell fizetnem érte.
Kipróbálom és írok milyen.

Life is a game, go 4 it.

(#22537) zozi8005


zozi8005
tag

Srácok tudom hogy régi már,de mi a véleményetek az F-Sim Space Shuttle alkalmazásról?
Nagyon érdekel a téma,vannak repülő-szimulátoros játékaim és megelégedéssel használom őket,de elég drágának tartom (1290,-).... Megéri az árát?

(#22538) beg válasza zozi8005 (#22537) üzenetére


beg
veterán

2 órád van eldönteni, ez idő alatt bármikor visszakapod az árát.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#22539) zozi8005 válasza beg (#22538) üzenetére


zozi8005
tag

Ezt az opciót nem tudtam...
Hogy működik,van a menüben valami "visszatérítés" funkció?

(#22540) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Hali. Volt régen a Playen egy olyan kis progi, aminek az volt a lényege, hogy ha elindítottam, akkor az ujjamat a képetnyőn végighúzva ilyen hangeffekteket adott ki. Lehetett választani többhangszínt is. Régóta nem találom már fennt. Valaki nem tudná megmondani a nevét? Előre is köszi :)

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#22541) beg válasza zozi8005 (#22539) üzenetére


beg
veterán

Igen, a telepítés után 2 óráig a playen aktív lesz annál a játéknál a visszatérítés gomb. De 2 órán belüli uninstall esetén nekem automatikusan meg is szokott történni külön nyomás nélkül.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#22542) zozi8005 válasza beg (#22541) üzenetére


zozi8005
tag

Értem,köszönöm a hasznos információt! :R
Ezt jó lett volna tudni pár program esetén.

(#22543) beg válasza zozi8005 (#22542) üzenetére


beg
veterán

Mindegyik fizetősre érvényes, appra is :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#22544) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ajánlanék 2 puzzle játékot:

0h h1
Fel kell tölteni a táblát piros és kék színekkel úgy, hogy egymás mellett (beleértve függőlegest és vízszintest is) max 2 egyforma szín lehet. Ezen felül nem lehet 2 egyforma oszlop vagy sor. A tábla mérete változtatható 4x4 és 8x8 között, értelemszerűen minél nagyobb, annál nehezebb. Segítségként néhány szín előre meg van adva. Van a játékban hint rendszer, bármennyiszer lehet használni. Több 10 ezer XP-nyi achiet ad, e mellett nagyon élvezetes játék. Az IAP 1 dollár (+ÁFA), amivel támogathatjuk a fejlesztőt, de ha nem fizetünk, akkor is teljes játék, és még reklám sincs benne.

0h n0
Itt is fel kell tölteni a táblát piros és kék színekkel úgy, hogy néhány előre megadott szín van megadva, és azokon van egy szám (a kékeken), ami azt jelenti, hogy hány másik kék kockára lát rá (beleértve vízszintest és függőlegest is). Itt bármennyi egyforma szín lehet egymás mellett, ill. a számok mutatják meg pontosan, hogy mennyi. A tábla mérete változtatható 4x4 és 9x9 közöttt, értelemszerűen minél nagyobb, annál nehezebb. Van a játékban hint rendszer, bármennyiszer lehet használni. Az achiek és az IAP ugyanaz, mint a másiknál.

Mind a kettő nagyon élvezetes puzzle játék, és javaslom, hogy minél kevesebbszer használjátok a hinteket, mert az nagyon megkönnyíti.

***

(#22545) demeterf2


demeterf2
tag

Sziasztok! Legújabb videómban az In Fear I Trust nevű játékot mutatom be. Aki szereti a horror-logikai-kaland játékokat annak ajánlom. [link]

[ Szerkesztve ]

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#22546) Bozek válasza demeterf2 (#22545) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én megértem, hogy csinálod a közösségnek a videókat, de muszáj ezeket itt hirdetni? Aki akarja, az megtalálja az oldaladon is. Csinálj egy Logout-os oldalt, ahol mindig felraksz egy cikket, ha megjelent a legújabb bemutatód.

Szerintem ez amúgy is szolgáltatásnak minősül, aminek hirdetését az Alapelvek is tiltják.

(#22547) Kasya válasza Bozek (#22546) üzenetére


Kasya
nagyúr

+1
Tegye be alairasba, vagy logout cikkbe. Esetleg irjon rola itt velemenyt, mint masok, melynek kiegeszitese lehet a video. De igy onmagaban szvsz. onreklamozas.

(#22548) air: nekem se jon be, de erre mar multkor is ravilagitottunk, ha jol emlekszem. Gondolom nem nekunk akarja csinalni (csak akkor megint jon a kerdes, hogy miert ide linkeli) :D

[ Szerkesztve ]

(#22548) air válasza Kasya (#22547) üzenetére


air
nagyúr

És ráadásul egy borzalom, az amit csinál. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#22549) Vikthor válasza air (#22548) üzenetére


Vikthor
nagyúr

kis Bocelli... ;]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#22550) demeterf2 válasza Bozek (#22546) üzenetére


demeterf2
tag

Rendben értettem.
Elnézést mindenkitől nem tudtam, hogy ezzel szabájt sértek! Azért raktam ki újra videót, mert a múltkor jöttek pozitív hozzászólások is.
És igazatok van egy kicsi reklám is van benne... Megértem a negatív kritikát és tanulok belőle.

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.