Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22401) beg válasza nyisziati (#22396) üzenetére


beg
veterán

Bocsánat, nem tudtam, hogy kötelező jelleggel utasításban van adva, hogy mindig legyen egy releváns válasz. Ha tudsz ilyen szabályról, oszd meg velünk. Függetlenül attól, hogy milyen nemű topiktárs tette fel a kérdést.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#22402) nyisziati válasza Viktor77 (#22397) üzenetére


nyisziati
veterán

"De, hogy felródd ezt bárkinek, egy ingyenes fórumon, az igen erős."

Más topikokkal összehasonlítva nem az. Mint írtam, csak itt találkoztam ennyire elutasító attitűddel. Ráadásul, mint írtam, mással - hölggyel - szemben is.

[ Szerkesztve ]

(#22403) akooos válasza nyisziati (#22402) üzenetére


akooos
veterán

Ha férfi, ha nő, ha kutya, macska. Ha nem tud senki válaszolni a kérdésre, akkor mit írjon? Annyira nonsense ez az egész, amin fel vagy háborodva..

Nem túl okos összehasonlítani egy szakmai topikkal ezt, hiszen ez nem egy műszaki cikk fóruma.

Ezen kívül nehéz ennél szubjektívabb topikot találni az egész lapcsaládnál... Honnan tudja bárki, hogy neked mi fog tetszeni? Honnan tudod, hogy ami nekem nem tetszett az neked sem fog?

Azért aranyos ahogy még neked áll feljebb :))

(#22404) Viktor77 válasza nyisziati (#22402) üzenetére


Viktor77
titán

És akkor el is érkeztünk a probléma forrásához, nevezetesen, hogy nem érted meg, hogy senki nem köteles válaszolni, és nem várhatsz garantált választ egy-egy kérdésre. Hölgy-nem hölgy, teljesen irreleváns.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22405) air válasza nyisziati (#22402) üzenetére


air
nagyúr

Ha ennyire elutasító ez a topik, közösség, akkor miért trollkodsz még mindig itt?
Írd még le párszor, hogy milyen az attitűd ebben a topikban, és garantáltan nem fogsz több értelmes választ kapni!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#22406) interstate76 válasza nyisziati (#22402) üzenetére


interstate76
addikt

Miért, miből gondolod, hogy itt tucatjával vannak gamepaddel nyomuló emberek? Mert ha ez igaz lenne, akkor még igazad is lehetne, de ez abszolút nem egyértelmű. Sőt, számomra az ellenkezője sokkal valószínűbbnek tűnik. Mármint az, hogy kevesen gamepadeznek. Rengeteg ismerősöm nyomul(t) telefonos/tabletes játékokkal, rendkívül kis %-uknál láttam gamepadet.

Másrészt pedig csak ismételni tudom magam: ha valamire nem tudom a választ, akkor nem írok be semmit. És igen, kis eséllyel akár az is előfordulhat, hogy valaki tudott volna segíteni, de nem járt erre, vagy akár az is, hogy rossz napja volt és továbbgörgetett. És? Akkor p.raszt az egész topik? Ne már...

Részemről over.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó egy HP és egy N100-as CPU-val szerelt mini PC, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#22407) nyisziati válasza ollie (#22398) üzenetére


nyisziati
veterán

Na akkor kezdjük :

1) "A helyzet az, hogy nem körülötted forog a világ."
Ki mondta? ÁLTALÁNOS tapasztalatra hivatkoztam, ami más topikokban jól működik - ezt leszámítva. Ez titeket minősít, és ezt a minősítést nem én adtam.

2) "Azt honnan tudnánk, hogy közülünk hányan padoznak?" Rákeresve a "gamepad"-re, nem egy, nem két találatot dob ki ITT.

3) "Ez nem chat, ez egy fórum"
Hát ez az! Most visszanéztem és IldiH pont egy hónapja tette fel a kérdést. Ezalatt TÉNYLEG nem látta senki gamepad-es??? Vagy inkább magasról tett rá. Ahogy az én kérdésemre is.

4) " Ha nem kapsz választ, akkor senki sem tudja a választ,"
1 hónap alatt se a SOK gamepad-es közül se. Nyilván hihető.

5) "vagy aki tudja, az épp nincs fórum közelben. "
Szintén 1 hónap alatt.

RÉSZEMRŐL meg ennyi. Na pá.

[ Szerkesztve ]

(#22408) beg válasza nyisziati (#22402) üzenetére


beg
veterán

Hozz létre egy kontroller támogatott androidos játékok szálat. Légy ott a topikgazda és válaszolj minden egyes kérdésre, légy Don Juan aki segít a gaz topiklakók által ignorált nőneműeknek. De ha kérhetem, ne vergődj itt tovább, mert ez lassan a szánalmas kategória.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#22409) air válasza beg (#22408) üzenetére


air
nagyúr

Lassan?
Már 3 hsz-szel ezelőtt az volt. Sőt...
De inkább nem minősítem, megtette ezt már ő saját magáról.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#22410) nyisziati válasza akooos (#22403) üzenetére


nyisziati
veterán

+Viktor +Air:

És mi van a másik szállal? Hogyha senki nem tudja a választ, legalább a topikgazda odavethetné, hogy "hello, fingunk sincs mi az a gamepad, máshol érdeklődj!"???

Pláne 1 hónap és 2 kérdés után!

(#22411) beg válasza nyisziati (#22410) üzenetére


beg
veterán

Dombon ülő fűcsomó legyen az a tg aki hónapokra visszapörgeti a topikot, hogy nincs-e elvarratlan szál. De a megoldást elmondtam az előző hsz-emben, ha nem write only lennél már rég kész lenne az a topik (nettó két perc létrehozni, és topikgazda jogot kérni). Nekem lenne ott kérdésem, miért nem válaszolsz? Hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#22412) Viktor77 válasza nyisziati (#22410) üzenetére


Viktor77
titán

Mert ilyen válasz nincs. Képzeld, ha mindenki, aki egy adott kérdésre nem tudja a választ, beírja, hogy "nem tudom". Nonszensz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22413) S e t h válasza nyisziati (#22410) üzenetére


S e t h
nagyúr

Olyan mintha te most találkoztál volna először az internettel, nem sok fórumot látogathattál eddig.
De nem kell válaszolnod mivel már elköszöntél és gondolom nem írogatsz felelőtlenül.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#22414) Quasi_modo válasza nyisziati (#22407) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ég veled.

valami

(#22415) Saccco válasza nyisziati (#22375) üzenetére


Saccco
nagyúr

&& (#21959) IldiH:
Pár perc (22) híján pontosan 1 hónap után jöhet a válasz, melyet nem tudtam, utána kellett keresnem.

Van egy oldal, ahol kereshető formában fent vannak a gamepad támogatással bíró játékok: [http://androidgamepadgames.com/]

Létezik egy alkalmazás, amiben szintén listázzák a ilyen játékokat, saját bevallásuk szerint már több, mint 900 játék szerepel náluk: Gamepad Games
Tippre van köze egymáshoz a kettőnek.

Valaki szerint Top 5 legjobb MOGA kompatibilis játék. (videó)
Hasonló Top 5 - Phonejoy reklámba ágyazva - 2015 (videó)
100 Android játék bluetooth gamepad támogatással (videó) - Tételesen időpontra bontva, ez spec igen szép gyűjtemény és munka.

Egyébként korábban volt már szó gamepaddel játszható játékokról, még én is emlegettem pl. a GTA Chinatown Wars-t.

szerk.: Beletettem a topik összefoglalóba is.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22416) beg válasza Saccco (#22415) üzenetére


beg
veterán

Pfű, mázli. Már majdnem be kellett zárni a topikot, mert a tg nem válaszolt.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#22417) Saccco válasza beg (#22416) üzenetére


Saccco
nagyúr

Van még elvarratlan szál? ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22418) beg válasza Saccco (#22417) üzenetére


beg
veterán

Az afrikai éhező árvák helyzetét és a világbékét meg kéne oldani, mert ez így vérlázító :) Ja és 2 hónapja valaki kérdezte, hogy jó-e az adott játék. Félek, hogy szoptatós kismama, utána kellene nézni. ;]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#22419) zozi8005


zozi8005
tag

Fiúk,bocs ha elszaladtam az esetleges információ felett,de mi a helyzet most a CSR2-vel?
Látom,olvasom hogy sokan játsszák már de nem találom az Áruházban.
Még nincsen fent hivatalosan?

(#22420) zozi8005


zozi8005
tag

Az Aerofly 2-höz remek frissítés érkezett ha valakit érdekel.
Minden téren szebb,jobb lett,G2-n teljesen röccenésmentesre optimalizálták.

(#22421) nyisziati válasza Saccco (#22415) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszönöm!

(a felesleges offtopikért elnézést kérek, egy modi esetleg törölhetné, ha épp erre jár)

(#22422) Saccco válasza zozi8005 (#22419) üzenetére


Saccco
nagyúr

Play-en fent van, persze még nem tudom telepíteni (Oneplus One). :N
CSR Racing 2

(#22421) nyisziati:
Szerintem elfér.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22423) Bozek válasza beg (#22418) üzenetére


Bozek
nagyúr

Engem meg az érdekelne, hogy a tüntető állatvédők közül mindenki vegetáriánus életmódot folytat-e. :D Hátha valaki tudja itt a választ.

(#22424) B******** válasza zozi8005 (#22419) üzenetére


B********
aktív tag

Az van vele hogy csücsülnek rajta. Még mindig nincs hivatalos megjelenésről szó. Innen-onnan leszeded, és ha mákod van, elindul.

(#22425) zozi8005 válasza Saccco (#22422) üzenetére


zozi8005
tag

Köszi,már én is látom.
Lehetséges,hogy az LG G2 nem támogatott?

(#22426) Danny365 válasza zozi8005 (#22425) üzenetére


Danny365
őstag

Működik az g2-n, én toltam rajta, csak regiokorlatos még a játék ha minden igaz.

(#22427) zozi8005 válasza Danny365 (#22426) üzenetére


zozi8005
tag

Szuper,az nagyon jó hír akkor. :R
Azért kérdeztem mert azt írta az oldalon hogy a készülék nem támogatott.

(#22428) Quasi_modo válasza Bozek (#22423) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem.

valami

(#22429) jonnyjoker01 válasza Quasi_modo (#22428) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszönöm, mostmár erre is tudom a választ! Milyen segítőkészek itt az emberek! Legjobb közösség ever! :C

Üdv. Johnny

(#22430) IldiH válasza Saccco (#22415) üzenetére


IldiH
aktív tag

Köszi :D

(Nyilván egyszerűbbnek látszik, ha - az összefoglaló és a topik végigolvasása után - elvileg jártasabbaktól kérdez az ember. Miután itt sok minden nem derült ki az áruházban a tetszetős játékok leírásából próbáltam megtudni, hogy támogatja-e, illetve itt (meg egyéb androidos topikokban) esetlegesen beírtakat próbáltam. Sorban letöltöttem mindent és megnéztem, hogy működnek-e. Így nem találtam túl sokat, ezek a linkek most hatalmas segítség.
Azóta különben már bővült a kör, nem csak autósak érdekesek, a férjem ilyen válogatós :DDD És ami tényleg offtopik: most már dual os tabletre is gyűjtöttem, mert a win-en ms controllert használ, androidon ipegát. Így jár az, aki ps-en szocializálódott ;] )

(#22431) Bozek válasza IldiH (#22430) üzenetére


Bozek
nagyúr

Van az ePSXe, amivel PS1-es játékokat játszhat. Meg van a PPSSPP, amivel meg PSP-s cuccokat. :)

Ezek kezelik a kontrollert, én általában ezzel a kettővel játszok, amikor időm van. Meg még a ScummVM-el, de azt jobb érintőn, mert valamiért a kontrolleres irányításnál akadozva megy a kurzor.

(#22432) Viktor77 válasza Bozek (#22431) üzenetére


Viktor77
titán

PPSSPP hogy megy? Megnéztem a minap rajta a GT-t, még nem az igazi.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22433) Bozek válasza Viktor77 (#22432) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem tökéletesen. Bár én az Exit-et és az Exit 2-t tolom rajta. Meg a Mission Impossible-t. :D

Bár tegnap néztem Tekken 6-ot, azzal se volt túlzottan gond, bár kicsit melegítette a telefont. Igaz, egy Snapi 810-nél ez még nem jelent semmit.

(#22434) Tidzsimon válasza IldiH (#22430) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Rootolt készülékkel, és megfelelő appal, szinte minden játék rábírható a controller használatra, touch emulációval. Én ps3 utángyártott controllerhez a sixaxis controller appot használtam.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#22435) milkabrams


milkabrams
őstag

Sziasztok!
Ajánlanátok olyan játékokat amik 4,5 colon is élvezhetőek? Leginkább lövöldözős játékokkal játszok, de mást is meghallgatok.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#22437) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Kicsit "nosztalgiáztam" :B

Üdv. Johnny

(#22438) ollie válasza jonnyjoker01 (#22437) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez mi?

***

(#22439) Maxtreme válasza ollie (#22438) üzenetére


Maxtreme
addikt

Tipp: Blackstab

(#22441) jonnyjoker01 válasza ollie (#22438) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Backstab.

Üdv. Johnny

(#22442) Dilikutya válasza slloyd (#22382) üzenetére


Dilikutya
félisten

Prince of Persia Shadow & Flame

Prince of Persia Classic

X360-ra jelent meg a Classic eredetileg valamelyik rész extrájaként. A 2. részt nem tudom, kiadták-e másra is mobilon kívül. Amazonon pontokért bármikor beszerezhető, akciózzák is, ingyen osztásban is volt már. Ezek az első két klasszikus PoP rész felújított változatai. Minden a régi, csak a grafika modern, talán a Sands of Time motorját kapták meg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22443) Dilikutya válasza nyisziati (#22390) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mentem a topik becsületét: nekem fogalmam sincs a mobilos kontroller témáról. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22444) Bozek válasza Dilikutya (#22442) üzenetére


Bozek
nagyúr

Játszol is velük rendszeresen és azért ajánlod? Szerintem nem, mivel a Classic-ot 2,5 éve nem frissítették és egy ideje Papaya belépést kérne, ha tudna. Helyette azonban van egy fehér ablak, aminél ha megnyomod a vissza gombot, kapsz egy szép FC-t. És ez nem azért van, mert reklámblokkolót használnak az emberek, ugyanis teljesen gyári rendszeren is ezt csinálja.

(#22445) Narxis


Narxis
nagyúr

Mennyi jó játék van mostanában. Xenowerk, Alto's Adventure, GTA Liberty City, Zombie Cacthers stb. Bőség zavara.

Thanos was right.

(#22446) Kasya válasza Narxis (#22445) üzenetére


Kasya
nagyúr

És én még mindig a Blade Waltz-cal toltom a jatekosidom nagy reszet :(
De mar mindjart kijatszom... két honap utan.

(#22447) Saccco válasza Kasya (#22446) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pont ma értem el az utolsó achievementet (Feb.5-22.) a Zombie Catchers-ben. Nem játszottam túl sokat (naponta). IAP nélkül tökéletesen játszható, néhol idegesítő zombikkal. Összességében ez egy jó játék.
Perfect hunt: 313
Level: 44

Most Alto's Adventure van porondon. 17 achi egyenként 5.000XP és már hat megvan. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22448) Narxis válasza Saccco (#22447) üzenetére


Narxis
nagyúr

Te achi-mániás. ;]

Thanos was right.

(#22449) Saccco válasza Narxis (#22448) üzenetére


Saccco
nagyúr

Messze vagyok a topik ilyen jellegű keménymagjától. :DDD
lkristóf és Danny365

------------
Más:
Sikerült már valakinek egyedi nevet beállítani a play profilhoz?

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22450) Dilikutya válasza Narxis (#22445) üzenetére


Dilikutya
félisten

Zombie Catchers-ben a harmadik területen járok, nemsoká jön a negyedik, de már monoton, unalmas. Eleinte jópofa volt, de sokadjára is ugyanaz, a farkason ülő télapó meg már inkább csak idegesített. Nem egy tartós játék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.