Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69901) akooos válasza S e t h (#69898) üzenetére


akooos
veterán

Ez a topik aranyat ér :) tomtom a király. Ja és a tiktok amerikában nagyon sokszor lett letöltve, tehát változnak az erőviszonyok :DDD :DDD
Sírok, milyen emberek vannak.

Éljen soká a kínai népköztársaság :C

(#69902) #30610944 válasza akooos (#69901) üzenetére


#30610944
törölt tag

Megvehette volna az IGO-t is, vagy akár a Nokia térképét is akkor is sírt volna jó pár ember a topikban. Tipikus magyar hozzáállás ez a negativitás. Úgysem jön össze, dögöljön meg a szomszéd tehene, stb. ismerős?!
Ahogy pár értelmes ember is mondta ha beletol egy kis pénzt akkor ebből jó is kisülhet ami nagyon jót tenne az amúgy is unalmas piacnak.
Amúgy meg akar hova írom hogy van élet Google appok nélkül csak néznek. Nálam működik és nagyon kicsi kompromisszumokkal.
Én simán vennék egy Google-től mentes telefont legyen az akár Huawei csak nem azért a pofátlan árért amiért adják.

(#69903) akooos válasza #30610944 (#69902) üzenetére


akooos
veterán

Megvehette volna, de nem tette, helyette leszerződött az egyik legbénább térképszolgáltatóval. Próbáld ki a tomtom naviját mondjuk 2-3 napig, kíváncsi lennék a véleményre.
Ha egy "kis" pénzt tol bele csak a huawei, akkor nem fog jó kisülni belőle. Nincsenek abban a helyzetben, hogy megengedjék maguknak a kis pénz beletolását, ha tényleges konkurenciát szeretnének állítani az "unalmas" googlenek.
Van élet a google nélkül nyilván, ahogy autó nélkül, csoki nélkül, hús nélkül, nő nélkül is ugyanúgy van. Mindenki maga döntse el, hogy mire van szüksége. Én használom a google alkalmazásait és nem érzem úgy, hogy csak a hecc kedvéért kipróbáljam böngészőből a jól bevált appok helyett.
380.000 forint a Mate 30 Pro. Aki ennyiért megveszi google nélkül, az hülye.

Azon kívül, hogy a huawei a távoli jövőben képes lesz konkurenciát állítani a googlenek a saját operációs rendszerével, egyetlen értelmes indokot sem olvastam még senkitől, hogy miért is lenne jó / jobb google alkalmazások nélküli telefont venni. Csak a szokásos "Trumpegyköcsög" olvasható a legtöbb helyen, amit nem tudok érvként elfogadni.

(#69904) vodrosjozsi válasza S e t h (#69897) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Most miaz? :DDD mi nem tetszett?
Megrendeltem na.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69905) #30610944 válasza akooos (#69903) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nincsenek abban a helyzetben...funny vagy hallod.
Eladások jók és még mindig a top brendek közt vannak, szóval te miről beszélsz? Annyi pénze van mint a szemét. Gondolom nálad okosabb emberek vannak a cég mögött akik tudják miért vették meg. Oka volt neki. Nyilván ez nem olyan lesz megjelenéskor mint most a Google maps, ahhoz idő kell. A mostani Google maps sem így nézett ki az elején.
Ja jó tudni hogy aki megvesz valamit Google cuccok nélkül az hülye...nyilván akkor én is az vagyok aki elvan Google appok nélkül.
Nem állok be a sorba már hülye vagyok. Akkor azt meg sem említem, hogy egy social network-ön sem vagyok fent és TV-t is alig nézek azt tessék még élek.
:K
Nem mondtam hogy konkurenciát szeretnének állítani a Google-nak, értelmezd amit írtam. Ez inkább egy alternatíva lenne. De még ha be sem jönne amcsinak meg európának attól még Kínában tarolhatnak. Laknak ott elegen és nagy ívben letojják a Google appokat.

(#69906) akooos válasza #30610944 (#69905) üzenetére


akooos
veterán

Ügyes vagy, követendő példa :)

(#69907) S e t h válasza vodrosjozsi (#69904) üzenetére


S e t h
nagyúr

:DD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#69908) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Lakótársamnak próbálok segíteni, aki egy Huawei P9 Lite (2017) modell tulajdonosa, Android 8.0 (Oreo) oprendszerrel. Kérésére próbáltam a telefonjában lévő SD kártyáról az adatokat átmenteni a PC-re, de a "sajátgépben" megjelenő eszköz üres, ha megnyitom. Win 10

(Windowsban eszközkezelőben az eszköz illesztőprogramját frissítettem, stb..)
(A telefonon a fejlesztői lehetőségeknél engedélyezve van minden , nincs letitkosítva, stb...)

Köszönöm szépen előre is,
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#69909) nrg_52 válasza default. (#69908) üzenetére


nrg_52
addikt

Bocs, ha bagatel a kerdes, de miutan radugtad a gepre feloldottad a kepernyozarat? Nekem csak feloldas utan jelenik meg a tartalom h9-el.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#69910) Quqesz válasza default. (#69908) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hi!
Nézd meg az usb kezelést. Mert lehet csak töltésre van állítva....

akooos
Tom tom navigáció van alapból a Fiat+ Chrysler+ Jeep gépjárművekben. És pár márka még alájuk tartozik....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69911) default. válasza nrg_52 (#69909) üzenetére


default.
őstag

Szerintem úgy is próbáltuk, de megpróbálom még egyszer, köszönöm!

Quqesz: Köszönöm, megnézem!

(#69912) vodrosjozsi válasza Quqesz (#69910) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Attól még lehet valami szar ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69913) Quqesz válasza vodrosjozsi (#69912) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha annyira szar lenne, akkor egy ekkora konszer leváltaná. De hogy mennyire jó nem tudom, nekem nem volt a Fiat-omban. A Hondában Garmin van, az jó.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69914) vodrosjozsi válasza Quqesz (#69913) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Az LG is létezik mégis szar :DDD :DDD
Jó, ne vicceljünk már, borzasztó a tomtom, ha egyszer próbáltad kezelni a gps-t akkor többet nem akarod.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69915) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#69914) üzenetére


nrg_52
addikt

Ne itthonrol indulj ki, lehet mashol meg jo.:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#69916) leslien


leslien
nagyúr

Heltak kérte tőlem iOS vs Android jelen esetben i11vs Pixel.. aszem még mások is kérték ...
röviden..

jól feladtad a leckét... :)
nem tudok rosszat írni egyikről sem, mert egyikkel sincs problémám...csak a torrent miatt tudnék +1 pontot adni a Androidnak ,és nincs olyan alkalmazás ami miatt most akkor azonnal kell a másik..az én fő problémámat ismeritek (4k60fps+SD 🤣)... jelen estben A 13 Bionic amit talán idén "megközelít" SD 865 ..szerencsére mindkettő jól fogyaszt ,nincs dadogás,(gondolom az is sokat számít pure droidot használok) ,nincs túlzott melegedés és ezt teszteltem is ..Fortnite -ot mindkettőre és az ikrek kezeikből tépetem ki a telokat röpke fél óra múlva...most abba nem megyek bele h melyiket mennyire lehet cicomázni mert persze az Androidot jobban lehet...
szóval nem lesz könnyű dolga az idei felhozatalnak i11 el szemben nálam...

még annyit:

ja és még annyit Pixel 3XL ha még olcsóbb lesz a Turbado nàl abszolút best buy.. miért is ? Google kamera,friss droid 2023 ig garantált, 2022 ig Google fotók korlátlan tárhely... soc rendben, kijelző Samsung Amoled, ....

S10 lite a következő teszt alany ahogy megjelenik.. :D
S20 ra kíváncsi leszek,de csak is SD865 -re..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#69917) leslien válasza leslien (#69916) üzenetére


leslien
nagyúr

pl.. [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#69918) mentic18 válasza vodrosjozsi (#69914) üzenetére


mentic18
tag

Ez olyan mint a baljós árnyakban a roger roger (vettem-vettem). Tomtom.
Szerettem a tomtomot. De egy kalap kaki manapság. Nem rúg labdába.

Samsung Galaxy A53 5G

(#69919) Quqesz válasza mentic18 (#69918) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Amúgy legtöbb autóban ott a navi gyárilag. Én már jó pár éve nem használom navira a telefont....
Szal mind1 mi van rajta....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69920) akooos válasza Quqesz (#69919) üzenetére


akooos
veterán

Csak éppen viszonylag kevés embernek van olyan kocsija, amiben online navi van. Pár kocsi amit próbáltam navival: Peugeot 308 GTi, Renault Laguna, BMW X6, VW Passat B8. SZERINTEM egyik sem ér fel a wazéval.

A szerintem legjobb megoldás az android autó / carplay szerű megoldások, amikor a fejegységen lehet futtatni a telefonon keresztül mondjuk wazét.

(#69921) mentic18 válasza akooos (#69920) üzenetére


mentic18
tag

Vagy google maps-t. Annál mostanság nincs jobb online navi. A waze sajna engem elkanyarított párszor másfele, ezért csak a második szigorúan szubjektíven. Szeretem a tákolt megoldásokat is de a tomtom a here maps alatt van jelenleg. És volt amikor a nokia térképe volt a csúcs.

Samsung Galaxy A53 5G

(#69922) #30610944 válasza akooos (#69920) üzenetére


#30610944
törölt tag

Az enyémben van de egy kalap kaki. A teszt vezetéskor használtam előszőr meg utoljára. :DDD

(#69923) Quqesz válasza akooos (#69920) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igaz a forgalmat én is szoktam nézni, de kevés helyre használok belőtt navit. Amúg, van online adatok android auto nélkül is, csak nem itthon(pl ausztria).
Apropó android auto...a huawei emui 10 alatt már bent van hivatalosan, csak rá kell dugni az autóra, semmit nem kell már letölteni. Csak engem hidegen hagy. Pontosan azért, mert most költözünk majd és jól körbenézve rá kellett jönnöm, tökmind1 hova megyünk Bpestre reggel bejutni, vagy a küslő kerületekből bejutni szopás bárhonnan.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69924) akooos válasza Quqesz (#69923) üzenetére


akooos
veterán

Mi is mostanában akarunk költözni Pestről el. Már kb mindent megnéztünk, honnan lehet a legjobban bejárni, akár kocsival, akár tömegközlekedéssel, semmi nem jó :D Először Pesttől délre akartunk, M5 miatt tök jól lehet bejárni (kivéve reggel... :D) Délegyháza és környéke, Inárcs, akár Kakucs, de másfél óra kocsival reggel (Duna Plázához kell járnom, lassan asszony cége is költözik ide). Pesten belül majdnem másfélszer drágábbak az ugyanolyan kategóriás házak, úgyhogy esélytelen. A legjobb köztes megoldás Vác, elkészült végre az M2, reggel ~~50 perc a Duna Pláza kocsival, ami csak 10 perccel rosszabb, mint most Pestről :D

De ha kocsival jövök, mindig bekapcsolom a wazét. Szeretem az előrejelzéseket, akár forgalom, akár rendőr, akármi.

(#69925) Intruder2k5 válasza akooos (#69924) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Most Gödön is áll a bál a Samsung miatt, szóval ott is "lezuhantak" az ingatlanárak. Ha nem zavar a szomszéd telken az akkumulátorgyár, akkor ott is jó áron tudsz venni most. ;]

Őrbottyánban már nincs meg a ház? Mintha azt írtad volna korábban, hogy csak kiadtátok amikor Pestre mentetek.

[ Szerkesztve ]

(#69926) Quqesz válasza akooos (#69924) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A duna és az M5 közti területet felejtsd el! Rengeteg a sóderszállító! Mi naponta szopunk miatta. Kb 15 kavicsfelverődés van csak a motorháztetőn+ szélvédőcsere! Mi Dunavarsányból költözünk és úgy fest Szigetszentmiklós lesz, bár a dugó ott is szopás(tényleg hol nem..), csak nincsen sóderbánya és normálisabb árak vannak még. 17 kert néztük, de drágább és a Pesti út szintén öncumi....

Intruder jól írta, Gödöt is felejtsd el, meg kb az M2-t. A samsung miatt lett kibővitve 2x2 sávra, mert akkora forgalom lesz rajta! Ráadásul vmi eszméletlen bigott társaság lakik arrafele, ismerős csajt már a sportfelső miatt is megszólták, hogy kilóg a csöcse! :U
Ráadásul vasúton a Vác-Budapest katasztrófa.......és esni fognak az árak, ahogy Intruder írta a samu gyárnak köszönhetően(asszony dolgozik velük, csak f.szbanda)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69927) vodrosjozsi válasza Quqesz (#69926) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Figyu mindenhol BP körül rossz a közlekedés.
Egyik helyet se tudnám ajánlani, max érd az, vagy alatta lévő faluk ahol érdemes házat venni de oda ne gyertek mert mi megyünk oda :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69928) Quqesz válasza vodrosjozsi (#69927) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egyetértek. Ne aggódj, már megvan hova megyünk.(Szigetszentmiklós)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69929) akooos válasza Intruder2k5 (#69925) üzenetére


akooos
veterán

Őrbottyán is egy gagyi hely, közlekedés szempontjából sajnos. Tömegközlekedéssel főleg, de a sok Veresegyházra költöző miatt autóval is halál már. Egyébként ott szüleim laknak, az az ő házuk. Visszamehetnénk, de akkor az megint nem saját élet lenne és nem nagyon szeretnék már így 30-hoz közeledve anyuval élni :)

Gödöt is néztük egyébként (nyilván nem a gyár szemete mellett :DD), de jelenleg még túlzottan drága. Mire lemennek az árak, már jó lenne egy saját hely.

Quqesz: használtam mostanában párszor az M2-est, jelenleg az számít a legjobbnak :D M3-M5-M1/7 viszonylatban. Délután fél6-kor 38 perc alatt értem Vácra a Duna Plázától, úgy, hogy a Váci út kifelé azért elég szar. Szar emberek mindenhol élnek, ha ez számítana, akkor egy szigetre kéne költöznünk :DDD Sokat jártam Őrbottyánból a Vác-Veresegyház-Budapest vasútvonalon, annál csak jobb lehet a Szob-Vác-Budapest :) A zónázó vonat menetrend szerint 30-40 perc alatt ér be, az elmúlt héten az átlag késés 7-8 perc volt, az nekem abszolút megfelelő. Nagyrészt úgyis kocsival fogunk járni, bárhová költözünk.

Mindenhol kell kompromisszumot kötni, eddig Vác a legkisebb.

(#69930) vodrosjozsi válasza akooos (#69929) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Miért nem biciklivel közlekedsz?????

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69931) akooos válasza vodrosjozsi (#69930) üzenetére


akooos
veterán

Mert nem választottak meg főpolgármesternek.

(#69932) Intruder2k5 válasza akooos (#69929) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, a veresi forgalmi viszonyok ismerősek a reggeli órákban, sokszor járok arra, én is itt lakom a környéken. Mondjuk inkább csak akkor, ha Gödöllőn van dolgom reggel, ha Pestre tartok, akkor inkább M2, mióta működik a kétszer két sáv, az sem olyan rossz. Dunakeszi után szoktunk kicsit lassulni, de szerintem még így is klasszisokkal jobb mint mondjuk az M1/M7 bevezető reggel.

(#69933) vodrosjozsi válasza akooos (#69931) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Örülök, hogy levetted a lapot :DDD
Hatalmas interjú volt

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69934) nrg_52 válasza Intruder2k5 (#69932) üzenetére


nrg_52
addikt

Csak magadon felejtetted a mikulas sapit, vagy meg mindig unnepelsz?:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#69935) akooos válasza nrg_52 (#69934) üzenetére


akooos
veterán

Törölj cachet ;]

(#69936) vodrosjozsi válasza nrg_52 (#69934) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Baszki kacsa ne legyél ilyen balfsz 😂😂😂😂

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69937) Quqesz válasza akooos (#69929) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen, most jó az M2, de amint a Samu gyár fejlesztése befejeződik már nem lesz az.

"De riasztó a Samsung fejlesztése. Mint apósomtól megtudtuk (bazdmegezismérnemszóltelőbb) az M2t is a Samsung miatt újították fel. Hogy elbírja a megháromszorozott forgalmat"
Az após az állatkert gazdasági igazgatója....

Pároméknál bent van a samsung, mert még nincs kész a gödi fejlesztés, és nem csak náluk. Napi 10 konténer csak náluk, ami a gyártáshoz kell forgóban+ 2500nm fix hely. Akiket írtam Gödön most árulják a házat, mert 3-4 év múlva eladhatatlan lesznek. Ha beindul max kapacitáson a samu lesz nemulass.
Verest imádom, gondolkoztunk is rajta, de kijutni onnan....vagy Szada, vagy Fót, de mind2 túlterhelt.

Szob-Vác- Bp..... Szóval nem késnek vonatok, hanem szó szerint kimaradnak. Szintén a gödi ismerős előtte Dunakeszin lakott...az volt a csoda, ha rendben jött a vonat. :W a párja utál vezetni, de rászokott a kocsira.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69938) Intruder2k5 válasza nrg_52 (#69934) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Asszem január harmadikán levettem. :)

(#69939) akooos válasza Quqesz (#69937) üzenetére


akooos
veterán

Ne vedd már el a kedvem bazz :DDD Majd megyek dolgozni a Samsungba, szerintem ott is van olyan jellegű munka mint amit most csinálok ;] Aztán az legalább közelebb van.

Akkor hova kell költözni? Pesten belül másfélszeres áron?

[ Szerkesztve ]

(#69940) Quqesz válasza akooos (#69939) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem el akarom venni a kedved, csak infókat adok. Nézd mi Szszmiklósra megyünk, ami egy szigeten van...na onnan kijutni sem 1xű. De bevállaljuk, mert kell kompromisszumot kötni. Mi a nagyobb ház/telek miatt nem mentünk a 17 kerbe, és ráadásul a nagyobb az olcsóbb(meg szerintem jobb is). Sokan meg pont miklósról menekülnek a közlekedés miatt. Neked kell tudnod mi fér bele nektek és az alapján választani. De az, hogy van infód csak előny. :K

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69941) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#69936) üzenetére


nrg_52
addikt

Mert megviccelt a ph app, mivel nem torolgetem a cache-t hetente? Legalabb kacagtal egy jot.:DDD

Pingvinba: user error volt, mar megkaptam erte a magamet. Legkozelebb, ha csak 2 percem van forumozni akkor inkabb nem irkalok esz nelkul hsz-eket. :D

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#69942) vodrosjozsi válasza nrg_52 (#69941) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Vagy kb egy hónapja ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69943) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#69942) üzenetére


nrg_52
addikt

Tokmindegy. Aruld mar el, te milyen idokozonkent torlod a telefonodon az appok gyorsitotarat? En kb soha, hacsak nincs KOMOLY gond a mukodesukkel.:DDD

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#69945) #30610944 válasza S e t h (#69944) üzenetére


#30610944
törölt tag

Ez jutott eszembe most errol: [link] :DDD

(#69946) vodrosjozsi válasza nrg_52 (#69943) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Csak szopattalak, ne vedd már fel :DDD amúgy 2 naponta öcsém ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69948) vodrosjozsi válasza #30610944 (#69945) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mi a fszm ez :DDD :DDD :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69949) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#69946) üzenetére


nrg_52
addikt

Dehogy vettem fel, el is varom, hamar egyszer en is beszologatok.:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#69950) mentic18 válasza nrg_52 (#69949) üzenetére


mentic18
tag

És te kacsa, az appon keresztül irogatsz?
A huawei-nek nincs jó böngészője? :D

Samsung Galaxy A53 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.