Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69501) Quqesz válasza kali (#69499) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nálam még nem. Múlt héten beteg volt a gyerek, most hozom be a lemaradásokat. Vettem is a zasszonynak egy amazfit gtr 42mm fehér okosórát szülinapjára. Nagyon jól néz ki. Még karira kell vásárolnom pár dolgot.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69502) kali válasza #30610944 (#69500) üzenetére


kali
legenda

5 munkanap a jövő héten (H - P) és annyi az évre. :)
Ja, még egy céges buli is lesz a jövő héten, részben munkával fűszerezve, mert a DJ pultból fogom szórakoztatni a csapatot.

Quqesz: Ezen a héten akarjuk megvásárolni az ajándékokat, a jövő héten meló a fentiek szerint, szombaton Star Wars, aztán vasárnap irány vidék.

(#69503) Aryon87 válasza #30610944 (#69500) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem végre vannak ünnepnapok, mióta kiszakadtam a trafikos életvitelből. Egyszerű karácsonyozás van idén, semmi csinadratta nincs tervben, bár anyám jön haza németből, aztán tőle kitelik minden.. Szilveszter meg még kérdéses, de sztem ezúttal is itthon maradunk.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69504) akooos válasza #30610944 (#69500) üzenetére


akooos
veterán

24,25,26 szabad, az év többi napja meló nekem is. 31-én ráadásul évet zárunk és mivel USA cég, igy valószínűleg nyugati parti idő szerinti este 6-ig kell nyomni. Az hajnali 3 itteni idő szerint :))
Remélem lehet home officeban :)

(#69505) Aryon87


Aryon87
félisten

Srácok, GPS-ben tudna valaki segíteni? Max 25k árig kellene egy megbízható gépezet. Google nem nagyon van a segítségemre, főleg a Homtom márkával kapcsolatban.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69506) trebrona válasza Aryon87 (#69505) üzenetére


trebrona
nagyúr

Te nem MediaMarkt-ban dolgozol? :U :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#69507) Intruder2k5 válasza Aryon87 (#69505) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Milyen GPS? Offline, iGO-s például? Vagy Android-osra gondoltál Waze-hez?

(#69508) nrg_52 válasza Aryon87 (#69505) üzenetére


nrg_52
addikt

Ott van egy rakat telefonod, minek kulon gps?

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#69509) Aryon87 válasza Intruder2k5 (#69507) üzenetére


Aryon87
félisten

+ nrg_52

Offline lenne a legjobb, mert anyámnak venném, aki németben dolgozik, és ott jobban szolgálna az offline a fos hálózat miatt. Oké, ott van neki a P9, de amúgyis technikai analfabéta és a telóját nem tudja GPS-ként használni.

Trebrona. De igen ott, csak az nem az én területem.

Bár eddig a vevőknek a Navon A500-at javasoltam, egyik se jött vissza hozzám vágni hogy xar..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69510) Intruder2k5 válasza Aryon87 (#69509) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

WayteQ x985BT - szoftver nélkül

Az offline kategóriában szerintem a legjobb kütyük ezek a WayteQ-ek. Nekem is van kettő, bár pontosan nem ez a típus, de mindkettő WayteQ, kifogástalanul működnek. Egy a céges autóban, egy a sajátomban.

[ Szerkesztve ]

(#69511) Aryon87 válasza Intruder2k5 (#69510) üzenetére


Aryon87
félisten

Ebből a 995-t néztem épp, az 4x1.3ghz procis és 1gb ram, ami jobbnak tűnik a 985-től.
A Navon A500-ról van esetleg tapasztalat? Valamint a HomTom megszűnt mint navigáció? Mert sehol nem találok.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69512) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Huh, húzós egy hét volt, meg kell hagyni.
Kicsit necces volt, elnézést a kifakadásért.
November 11 óta megy egy közfoglalkoztatott tanfolyam ami informatikával foglalkozik, de krvára nem, én meg beszoptam és jelentkeztem rá.
Oké, adnak 55 ezret a tanfolyam alatt (1 hónap), de szét unom az agyam. Nem ad szakmát, a tanárok 75 felett vannak, nem értik a modern dolgokat, aki elnyerte az eu-s támogatást az nem adta oda a tananyagot és kb mindig én helyesbítek a tanárok mondandójában mert egyszerűen f@szságot hordanak össze.
10 ujjas gépelést gyakoroljuk 5 hete, mikor kurvára nincs haszna, online recepteket nézünk az egyik tanárnő miatt mert az milyen jó, modulzárókat írunk önéletrajzból, robotikából (robotokról nem tanultunk semmit), tervezésről, meg az ügyfélkapuról.
Na már most ez ugye nem ad szakmát szal mi a jóisten krv fsz van tulajdonképpen? Ha meg kimaradok akkor még vissza is kéne fizetnem a támogatást. Ahelyett, hogy elmentem volna egy targonca képzésre.....
Hogy a jó anyámat azt..
Nehéz mert kertfenntartói állás itt nincs, jelentkeztem én lidl-be, digi-be, mosogatónak, szvsz mindennek amit tudnék csinálni mert van ecdl vizsgám, technikusim, dolgoztam a frei-be vendéglátósként, voltam eladói poziba a new gardenbe, szal van tapasztalatom.
De mégse megy, mikor gyerek voltam az 26 évesen ne legyen fix munkám vagy befutott saját vállalkozásom az soha a büdös krva életbe nem fordult meg a fejemben.
Ez dühít. És az is, hogy a közalkalmazottakat nem akarják átképezni ha már ennyi munkaerő hiány van és akkor jövőre a közfoglalkoztatottak számát is csökkenteni fogják..
Viszont most találtam valami érdekeset, hogy van egy lehetőség arra, hogy én is kapjak pénzt eu-s (OFA) támogatáson keresztül, és tudjak másoknak is segíteni felzárkóztatás címen. Csak hát meg kéne nyerni..
Hihetetlen mennyire ki vannak semmizve az emberek és ez ellen semmit se lehet tenni.
Szóval bocs, csak nehéz ez a munkanélküli élet.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69513) Intruder2k5 válasza Aryon87 (#69511) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Te tudod, a döntés a tied, én csak leírtam mit javaslok. Egy kollégám vett nem olyan régen 995-öt, 4.4-es KitKat Droid van rajta. Ráwarezolta valahonnan az iGO-t, de kész kínlódás, folyton bezáródik neki, spontán kilép, stb. Személyes tapasztalatom nincs vele, egyszer volt a kezemben kb. 3 percig.

(#69514) Aryon87 válasza Intruder2k5 (#69513) üzenetére


Aryon87
félisten

Hm, ez hasznos infó, kiesik akkor a körből.
A Waze, IGO ezek netet igényelnek ezek szerint?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69515) Intruder2k5 válasza Aryon87 (#69514) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A Waze-t bevallom őszintén nem tudom megy-e net nélkül (telefonon kipróbálhatod), de ha megy is, annak a nagy előnye, a lényege pont az online mivolta, hogy friss, mások által beküldött közlekedési infók (dugók, balesetek, stb) alapján navigál, és a térkép frissítések is folyamatosak, legkésőbb pár napon órán(?) belül benne van minden változás.

Ezzel szemben az iGO-hoz van félévente térképfrissítés, de ahhoz nem kell netkapcsolat, se SIM kártya, se semmi, az teljesen offline rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#69516) Aryon87 válasza Intruder2k5 (#69515) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszönöm. :R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69517) trebrona válasza Intruder2k5 (#69515) üzenetére


trebrona
nagyúr

Waze online navi, ha előre letöltöd a térképet, akkor megy offline. Persze nem úgy, mint iGO-nál, hanem online megtervezed az útvonalat, majd utána mehet offline.

iGO-hoz van félévente térképfrissítés, de ahhoz nem kell netkapcsolat, se SIM kártya, se semmi, az teljesen offline rendszer

Részben igaz, addig van frissítés, amíg a licence érvényes. Általában 2 év.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#69518) Intruder2k5 válasza vodrosjozsi (#69512) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nincs harag, reméljük előbb-utóbb azért sínre kerülsz mint József Attila. :)

Vcc vót (még ha sz@r is) , nem megsértődni.

De tényleg, ettől már csak jobb lehet, drukkolunk.

[ Szerkesztve ]

(#69519) Intruder2k5 válasza trebrona (#69517) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Na ezt nem tudtam... Köszönöm, a kiegészítést! Én offline navigálok, waze-t csak akkor szoktam elővenni, ha beleszaladok valami dugóba, hogy megnézzem mi van, érdemes-e kerülni, vagy kiálljam a sort, stb., de alapból nem azt használom. De értelemszerűen akkor mindig online indítom.

[ Szerkesztve ]

(#69520) akooos válasza Intruder2k5 (#69518) üzenetére


akooos
veterán

Na! Honnan van spoiler gombod ebben a topikban? ;]
Én is kérek :DDD

(#69521) Intruder2k5 válasza akooos (#69520) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Minek az Neked?

(#69522) akooos válasza Intruder2k5 (#69521) üzenetére


akooos
veterán

Hogy meglepi gifeket rejtsek el a fórumban ;]

(#69523) vodrosjozsi válasza akooos (#69520) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Modinak mindent szabad nem tudtad? :U ;]
Pingvin:
Could be wors.. nem hittem volna, hogy ennyire kiakaszt a munkanélküliség.
De hát na, a horoszkópom is megmondta, hogy jövőre jobb lesz. Hogy kinek azt nem tudom :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69524) Quqesz válasza vodrosjozsi (#69512) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ehh, megértelek. Drukkolok én is, hogy tudjál tovább lépni. Győr közelében bezony a targoncás jogsi nem rossz dolog, jót skubiztál. :K

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69525) vodrosjozsi válasza Quqesz (#69524) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ha az megvan akkor megyek audiba 1 évre, vagy ki ausztriába nyev nélkül csak legyen jogsim és kész. Ott meg lazán rám ragadna a nyelv.. vagy másé :DDD
Kösz.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69526) Intruder2k5 válasza vodrosjozsi (#69525) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Fú, hogy én a német nyelvet, hogy gyűlölöm.... Szerintem 10 év alatt nem tudnám megtanulni, rosszul vagyok ha hallom. :)

(#69527) vodrosjozsi válasza Intruder2k5 (#69526) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Sén is így érzek...
Pláne amikor Siófokon hallom.
Hát na, magyar földön németül? Ejj-ejj ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69528) kali


kali
legenda

Lefelé nem az igazi, biztos lógnak még páran a szálon...

:DD

(#69529) nrg_52 válasza kali (#69528) üzenetére


nrg_52
addikt

Photoshoppal nekem is megy.;]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#69530) kali válasza nrg_52 (#69529) üzenetére


kali
legenda

Ez nem az, hanem a valós sebesség, csak az IP címet és hasonlókat hagytam ki a képről.

(#69531) nrg_52 válasza kali (#69530) üzenetére


nrg_52
addikt

Tudtam en, csak kotexem.:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#69532) akooos válasza Intruder2k5 (#69526) üzenetére


akooos
veterán

A németek is így vannak vele :D

Addig örülj amíg a hochdeutsch-ot kellene megtanulni és nem svájci németet ;] Én attól vagyok ki teljesen.

Amúgy kakas úr, nem találsz olyan céget sógoréknál vagy németben, ahol nincs magyar / román / szlovák, akivel meg tudod értetni magad bármi nyelven, nem kell oda német, csak, hogy Ja Chef :))

(#69533) vodrosjozsi válasza akooos (#69532) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hát gondoltam én :DDD borzasztó mennyi magyar van..
Ez a kakas úr megnevezés nagyon imponál, maradjunk ennél ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69534) mentic18 válasza vodrosjozsi (#69533) üzenetére


mentic18
tag

Senkinek nem áll érdekében a közfoglalkoztatottakat segíteni, főleg a közfoglakoztatottaknak nem. kapnak 55 ezret egy hónapban egy napi 5 órás képzésben, amiben fizetik még a bejárást is, meleg is van, (mondjuk kaja nincs), fizetik a járulékot is utánad (ha igaz..) és a szombat-vasárnap szabad. Többet kapnak, mint a hidegben dolgozó közmunkások.
Jó, nem irigylem őket, biztos van olyan aki azért jelentkezik, hogy legyen szakmája, de a többség sz*rik bele. Sajnos.

Aryon: ha szerinted anyud analfabéta a telefonhoz, akkor miért gondolod, hogy a géps készülékhez nem az? Ne sértődj meg, a saját anyukámból indultam ki. :D

Samsung Galaxy A53 5G

(#69535) Aryon87 válasza mentic18 (#69534) üzenetére


Aryon87
félisten

A volt ferje HomTom GPS-t tudta kezelni. Telojan nagyjabol be tudja allitani mit hogy, csak az nem megy ugy ahogy kell, meg ismerem, nem ert az ilyen tech kutyukhoz ami 4-nelntobb dolgot kell egyszerre csinaljon:D + a telojat hasznalja is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69536) mentic18 válasza Aryon87 (#69535) üzenetére


mentic18
tag

csak azt ne mondd hogy vezetés közben használja ;]
vannak olyan programok androidra, amire ha rámész géps-ként funkcionál, vagy legalábbis úgy néz ki mint egy navi gép. Ha jól emlékszem volt ilyen program régebben, de már a neve nem ugrik be.

Samsung Galaxy A53 5G

(#69538) vodrosjozsi válasza vacs (#69537) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Eleve az iPhone-al lehet készíteni idén a legjobb képeket, meg se lepődtem, hogy ez lett a nyertes.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#69539) aprokaroka87 válasza vacs (#69537) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Reggel néztem meg, hát amennyit én fénykép-ezek, tőlem akármelyik lehet a legjobb:D

(#69540) Intruder2k5 válasza aprokaroka87 (#69539) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én meg sem néztem, nem is fogom, én nyertem. :D

(#69541) #30610944 válasza vacs (#69537) üzenetére


#30610944
törölt tag

Pixel-t frankon kihagyta... :(

(#69542) Helltak válasza #30610944 (#69541) üzenetére


Helltak
őstag

Kérdezték is tőle a Pixel 4-et miért nem tette próbára, azt válaszolta, hogy csak hivatalosan forgalmazott készülékeket tesztelt.

Vivo X100 Pro

(#69543) kali


kali
legenda

Bakker, sikerült úgy kitöltenem az Excel felmérőt, hogy magasabb szintű tanfolyamra soroltak be, mint gondoltam, illetve szerettem volna...

(#69544) Intruder2k5 válasza kali (#69543) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor szólj, hogy elrontottad, módosítanád. Vagy kérdezd meg, hogy bejöttek a tippjeid? :)

(#69545) kali válasza Intruder2k5 (#69544) üzenetére


kali
legenda

Késő, a tegnapi nap volt a leadási határidő, nem lehet már módosítani, meg érdekesen venné ki magát, hogy rontani akarok a teszt eredményén.. :DD
Tippelni annyit, illetve olyanokat nem lehetett volna, összetettebb feladatoknál nem hinnék el, hogy találomra csináltam és jók lettek. :D
Mindegy, januárban indul a tanfolyam, rákészülök majd.

(#69546) Quqesz válasza kali (#69545) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na, milyen tanfolyam?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69547) Aryon87


Aryon87
félisten

Na karácsonyi bevásárlás fele meglett, 60k repült is úgy ahogy illik.. És akkor még a navigáció sehol :W
De legalább végre magamnak meg tudtam venni az SSD-t, így lassan bepakolom a gépbe, remélem felgyorsul majd vele.

Mellesleg egy ilyenbe belefutottam a Logout oldalon:

AKTUÁLIS: ha reklámblokkolót használsz, akkor pillanatnyilag rajtunk kívül álló hiba miatt oldalaink nem működnek megfelelően!
A hiba oka: a "hufilter" nevű szűrőn keresztül valaki tudatosan zavarja az oldalunk alapvető funkcióihoz szükséges szkripteket.
A hufiltert nem mi fejlesztjük, így jelenleg csak akkor működhet helyesen az oldal nálad, ha kikapcsolod a reklámblokkolót vagy annak beállításaiban a hufilter szűrőlistát.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69548) Intruder2k5 válasza Quqesz (#69546) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A hidrogén termonukleáris átalakulása, avagy minden amit a magfúzióról tudni akartál. :D

(#69549) #30610944 válasza Aryon87 (#69547) üzenetére


#30610944
törölt tag

mi ugy vagyunk mar minden nap unneppel, hogy leszarjuk magasrol ajandekot tekintve. ha kell valami megvesszuk akkor amikor kell, nem varunk ki unnepig. egyedul a lanyomnak veszunk ajadnekot egymasnak nem. szulok, tesok nagyon tavol evek ota nem is talalkoztam veluk, anyamekkal raadasul ossze is vesztem par napja szoval nem kall aggodnunk latogatas miatt sem.
:DDD

(#69550) S e t h válasza #30610944 (#69549) üzenetére


S e t h
nagyúr

anyamekkal raadasul ossze is vesztem par napja

Hiába na, közeleg a szeretet ünnepe. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.