Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69451) Aryon87 válasza w333 (#69447) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor bejött a meló. Nekem meg erősen csábító gondolat, hogy januártól váltsak, mert jó az MM meg minden, csak a 09-20-ig (decemberben ráadásul 09-21ig) tartó műszak kezd más sok(k) lenni. Több a szabadnap így, de akkoris sok, és nincs is megfizetve rendesen..
Megpróbálom majd a Huawei témát amit írtam messin, bár összejönne az egyik lehetőség..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69452) w333 válasza Aryon87 (#69451) üzenetére


w333
félisten

A december itt is szívás lesz, ugyan úgy 9:00 -tól este 21:00 -ig most lesz 3 nap meló utána 1 pihi (kedd) majd 5 nap meló ebből az egyik nap rövidebb beosztással ... valahogy csak kibírjuk ezt a hónapot, utána már laza lesz, egyik héten 4 másik héten 3 nap meló, így minden második hétvége szabad lesz :))

Mondjuk semmit nem kell csinálni csak kiszolgálni a vevőket, és óránként cigi ... komolyan mondom gyorsan megy az idő, pedig ettől féltem a legjobban 🤭

Az nagyon kevés pénz amit kapsz ott :B

Jó kis hely ez, itt egy kép (nagy bolt)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#69453) w333 válasza w333 (#69452) üzenetére


w333
félisten

Különben 10 nap betanulás volt de én már 2-3nap után szinte mindent tudtam, nyitás, zárás, kasszagép és saját szerver kezelése, ügyfelek kiszolgálása stb. most 2 napig teljesen egyedül voltam, minden rendben volt, simán helytálltam :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#69454) w333


w333
félisten

Ez de nagy :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#69455) Norbi. válasza w333 (#69452) üzenetére


Norbi.
őstag

Melyik bolt ez? Ismeros ez a butor. :))
Az elejen nekem is hamar elment az ido, 7. eve telefonozok, mar nem erzem olyan gyorsnak. :D

[ Szerkesztve ]

(#69456) Aryon87 válasza w333 (#69454) üzenetére


Aryon87
félisten

Elobb mondanam ezt a videot egy GoPro promonak, mintsem Szifon:))
Igen, valoban keveset keresek itt, bar a Shopmark forgalma amugyis megcsappant a felujitas ota, Soroksarin jobban ment. Viszont ez joval kozelebb is van, nem mindegy, hogy 20 percen belul hazaerek, vagy majdnem 1 ora.
Meg nem tudom mit teszek, csak azt erzem, hogy olyan hely kell nekem, ahol a netto 200k tisztan megvan, es nem is utalom meg a melot (szeretem ezt, de nem is).. nem is ertem az oregeket, hogy birtak 20-40 evig ugyanott...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69457) kali válasza w333 (#69447) üzenetére


kali
legenda

Szegény vásárlók... ;] :DD :DDD
Grat!

(#69458) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Srácok, akkor gondolkodjatok nagyobban. Tényleg ajánlom a sulit. Kell a motiváció, pl mikor olyanok közé mész, akik lazán havi misit hazavisznek rájössz nem lehet megállni. Most pedig van lehetőség feltörni, én se véletlen megyek suliba(és lehet nem is 1be).

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69459) kali válasza Quqesz (#69458) üzenetére


kali
legenda

Van benne valami, én is megyek tanfolyamokra - mondhatni vén fejjel :D - a meló mellett, ha már a munkahely biztosítja a lehetőséget...stb.
Bár engem nem is annyira a pénz motivál, de történjék bármi, amit egyszer magtanul az ember és papírt is szerez róla, azt utána már senki sem veheti el, csak hasznomra válhat.

(#69460) #30610944 válasza Quqesz (#69458) üzenetére


#30610944
törölt tag

Mennék én is ha lenne rá pénzem vagy időm, de gyerek mellett nem megy.

(#69461) Aryon87 válasza #30610944 (#69460) üzenetére


Aryon87
félisten

+1 a penz reszre. Na meg nalam pl a 09-20h-ig tarto melo mellett eselytelen, szabadnapomon meg orulok ha elek..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69462) #30610944 válasza Aryon87 (#69461) üzenetére


#30610944
törölt tag

Ez ilyen mókus kerék amiből lehetetlen kiszabadulni.

(#69463) Aryon87 válasza #30610944 (#69462) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajnos:(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69464) kali válasza #30610944 (#69462) üzenetére


kali
legenda

Semmi sem lehetetlen, még ha olykor nagyon nehéz és sokáig is tarthat, mire jobb megoldást talál az ember.

(#69465) Quqesz válasza kali (#69459) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A vén fejről én is mesélhetnék..... :O ;]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69466) kali válasza Quqesz (#69465) üzenetére


kali
legenda

Nem baj, 40 év felett szép igazán az élet, meg aztán ki is éltem magam fiatalon rendesen a sok buliban. :))
Ja, most meg sok fiatal csajjal dolgozok, szóval fiatalodok rendesen. :C

(#69467) #30610944 válasza kali (#69464) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nalunk jelen pillanatban az.
12 orazok heti harom napot. Mikor otthon vagyok 4-et akkor tud parom dolgozni 3at reszmunkaidoben napi 8 orat es marad egy napunk egyutt. Igy tudjuk megoldani, hogy valaki mindig itthon legyen a keteves lanyommal. En este 7re szoktam hazaerni mikor melozok, asszony felhetre. Szoval ide sohava nem lehet beszurni egy tanfolyamot vagy sulit. Abban az egy napba meg mindent bele kell zsufolni. Takaritas, bevasarlas, kocsimosas, funyiras, doktoridopontok meg egyebb dolgok. Baratokra vagy rokonokra nem szamithatunk, magunk vagyunk csak. Nem igen lehetunk betegek mert a szamlakat fizetni kell.
Az az igazsag penz kell ahhoz is, hogy abbol a vegen meg tobb penz legyen.
Vagy szerencse vagy haver vagy gazdag rokonsag.
Akiknek ez nem adatott meg, mint pl. nekunk az robotol es bizik abban, hogy adatik majd egy lehetoseg neki is.
Szoktak mondani, hogy also hazbol nehez felkerulni.
Ez van.

(#69468) Aryon87 válasza #30610944 (#69467) üzenetére


Aryon87
félisten

De ismeros a sztori, csak a gyerek nincs benne a menetrendben (helyette van 2 kutya). Robotolsz, kapod a fizut, es kifizetes utan meg pislogsz nagyokat... Ahogy tesszuk mi most karacsony elott..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69469) kali válasza #30610944 (#69467) üzenetére


kali
legenda

Nehéz, de akarni kell, meg keresni a lehetőségeket és amennyit csak lehet, tenni érte!
Ha úgy tűnne, hogy könnyen beszélek; Nos, nem!
Alulról indultam és most nem lehet különösebb panaszom.
Nem akarom leírni az egész élettörténetemet, de jó példa lehetek arra, amit korábban leírtam, mert sok nehezítő tényező ellenére is sikerült jobbá alakítani az életemet.

(#69470) mentic18 válasza Aryon87 (#69468) üzenetére


mentic18
tag

Ez nem kell h így legyen. Én is szobroztam sokat meg dolgoztam kemény fizikai munkát a nyár folyamán 12 órákat naponta. Azokat be is fejeztem. Mindig lehet váltani. De azért meg kellene becsülni hogy ilyen helyre felvettek. Én 5 perc sétára lakom a bolttól heti 6 nap napi 8 óra de élvezem. És a próbaidő után nem is keresnék rosszul.

Samsung Galaxy A53 5G

(#69471) Aryon87 válasza mentic18 (#69470) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, en is ezt nezem, hogy az eddigi munkahelyeimhez kepest ez mar kimagaslo hely, csak mikor a belsos dolgok kedved szegik, plane annyiert amennyiert, elgondolkodtato hogy legyen folytatás vagy ne. Dec 17. lesz 1 eve hogy itt vagyok...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69472) nrg_52 válasza Aryon87 (#69471) üzenetére


nrg_52
addikt

Em meg 2012 ota a mostani helyemen vagyok.:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#69473) akooos válasza nrg_52 (#69472) üzenetére


akooos
veterán

Én lassan fél éve vagyok a jelenlegi helyemen, előtte 3 + 1 évet voltam ugyanott 1 év német kitérővel.

Most pedig majdhogynem annyit keresek irodai munkával, mint amit kint kerestem fizikai munkával :DD

Igazat adok Quqesznek, a tanulás nagyon fontos, de az sem árt ha van ismerős jó helyen. Akkor talán helyettes államtitkár is lehet az emberből, akár 22 évesen is :))

(#69474) Intruder2k5 válasza nrg_52 (#69472) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én most, december 4.-én töltöttem a 28. évet ugyanazon a melóhelyen. Előtte még 1 évet dolgoztam máshol. :)

(#69475) nrg_52 válasza Intruder2k5 (#69474) üzenetére


nrg_52
addikt

Te gyoztel.:C

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#69476) kali válasza Intruder2k5 (#69474) üzenetére


kali
legenda

Az már akkor is nagyon(/túl?) sok, ha minden tekintetben jó munkahelyről és munkáról van szó.

(#69477) Quqesz válasza Intruder2k5 (#69474) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen, a mai világban túl sok sajnos. 3-5 év az elfogadott, ha ennél többet maradsz, akkor nehéz felvenni a versenyt, mert beülősnek fognak tartani és nem innovativnak... :( hülye helyzet tudom, de most ez van.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69478) nrg_52 válasza kali (#69476) üzenetére


nrg_52
addikt

Miert? Napjainkban lett divatos ez az ide-oda ugralas. Nagyapaink bezzeg beultek a traktorba a tsz-ben, majd 40 ev mulva kiszalltak.:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#69479) kali válasza nrg_52 (#69478) üzenetére


kali
legenda

Nem csak napjainkban, korábban sem volt egészséges, még ha nem is annyira foglalkoztak ezzel a részével.
Maximum 10 év, utána már több tekintetben is javasolt a váltás, de vannak olyan munkák, illetve munkahelyek, ahol még ennyit sem szabad lehúzni.
Én is bőven túlteljesítettem a rendőrségnél a 15 évvel, azt sem kellett volna még akkor sem, ha több pozícióban telt el adott intervallum.

[ Szerkesztve ]

(#69480) Aryon87 válasza Quqesz (#69477) üzenetére


Aryon87
félisten

Jah, nekem is az 5 év trafikozás már sok(k) volt, örülök is hogy kiszálltam belőle. És jóformán az volt az első munkakör, ahol huzamosabban megmaradtam, előtte mindig ugrálás volt. 1 évet sehol nem húztam ki. Most az Mm az ami hosszútávúnak tűnik, de ez sem olyan, ahonnan nyugdíjba szeretnék menni. Viszont van pár kolléga, aki huszonéve nyomja ott..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69481) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mindenkinek válasz...

Csak az sem jó, ha mindig mindenhol új ember vagy. Itt azért - már amennyire a mai világban lehet - valamennyire stabilnak érzem a helyem, és ez némileg megnyugtató, én szeretem a stabilitást.

[ Szerkesztve ]

(#69482) Quqesz válasza Aryon87 (#69480) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Asszem most volt 20 éves az MM, szal húsznál aki többet mond kamuzik.... ;]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69483) nrg_52 válasza kali (#69479) üzenetére


nrg_52
addikt

Jo, a upc helpdesk-bol nekem is eleg volt 6 ev.:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#69484) Quqesz válasza nrg_52 (#69483) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na, mikor dolgoztál ott?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69485) nrg_52 válasza Quqesz (#69484) üzenetére


nrg_52
addikt

Durvan 2011-ig, mig volt Debrecenben helpdesk.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#69486) Aryon87 válasza Quqesz (#69482) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha 20 nem is, de 15 év az tuti :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#69487) w333 válasza Norbi. (#69455) üzenetére


w333
félisten

Prophone ... még a végén kiderül hogy kollégák vagyunk, mivel az országban több ilyen bolt van :))

Kali

köszi :D :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#69488) Quqesz válasza nrg_52 (#69485) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én meg pesten 2001-2007-ig....front office, majd behajtás (személyes)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69489) nrg_52 válasza Quqesz (#69488) üzenetére


nrg_52
addikt

Meg lehet beszeltunk is akkor valamikor. ;)

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#69490) Norbi. válasza w333 (#69487) üzenetére


Norbi.
őstag

Nem vagyunk, de akár lehetnénk is, vagy 3-4éve, amielőtt a mostani helyemre kerültem, voltam ott állásinterjún, de valamiért nem tetszett a hely. :))

(#69491) mentic18 válasza nrg_52 (#69489) üzenetére


mentic18
tag

hozzánk előbb kopogtatott volna, ha lett volna ilyen, de kacsi-kacsi... nem szabad felvenni hitelt ha nincs keresőképességed. Jól tudom miről beszélek. ;]
Vagy ha szeretsz bankot sz*patni akkor tudom ajánlani.
Én szerettem nem dolgozni pesten. Remek lehetőség volt.
Én is anno jelentkeztem az mm-be, de itt győrben elutasítottak, pedig akkor nagy szükségem lett volna a melóra.

Samsung Galaxy A53 5G

(#69492) nrg_52 válasza mentic18 (#69491) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem nagyon szeretem a hitelt, igy egy minimalis lakashitelunk van, az is csak 3 evig, mig lejar a lakaskassza. Ugy lett k8kalkulalva, hogy azzal tudunk rogton vegtorleszteni es tisztak vagyunk. A kovetkezo koltozesig legalabb is, mert veszett ingatlanarak vannak Debrecenben sajnos.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#69493) kali válasza nrg_52 (#69483) üzenetére


kali
legenda

Én most hasonlót csinálok - bár ez csak egy része a feladataimnak -, de nem olyan jellegű előfizetőket, hanem rendszergazdákat támogatok többek között.
Mondjuk nincs bejövő telefon és társai, megkapom a rendszerben a valamilyen formában eszközölt bejelentésüket, aztán írok nekik, vagy hívom őket.
Mondanám, hogy nem annyira problémásak, mint a te szempontodból voltak/lehettek az előfizetők, de sajnos ez nem teljesen igaz... (Nem általánosítok persze, meg szerencsére sokkal kevesebb a nagyon nem hozzáértő, mint az ellentétje!)

[ Szerkesztve ]

(#69494) Quqesz válasza kali (#69493) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hát a front office-nál nincsen gennyesebb hely. Az első vonal és mindent szart a mi nyakunkba öntöttek. Talán egy rosszabb van, személyes üszi.....főleg mikor celebekkel beszélsz, vagy ismert emberekkel. Ronai jó fej volt, a Marsi meg szőke, de nem csak hajra.. :O :O :O

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69495) kali válasza Quqesz (#69494) üzenetére


kali
legenda

Ismerős, de csak a rendőrségi (személyes, telefonos...stb.) ügyfélszolgálati/panaszfelvételi időkből, ami szerencsére már a múlt.
A jelenlegi munkahelyemen, ritkán kell csak magasabb beosztású és/vagy ismert emberekkel leveleznem és elvétve telefonálnom, meg többségében korrektek is, bár ez szerintem a cégnek, illetve a nevének is köszönhető - legalább részben -, ahonnan kommunikálok velük.

[ Szerkesztve ]

(#69496) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Én meg belejöttem a régi cuccok eladásába...elvitték pár régi bútort, meg a régi hangfalakat(kijött érte a vevő :R ). Kicsit jobb lett a kedvem :K
Lehet aztán a ház lesz a kövi.....váltás beélesítve! :C

W333
Bpmpst lecserélted telefonra...biztos megérte? Persze ha a lóvé ugyan annyi, csak a meló kevesebb megértem..... :F

Kali
Ne is mond a rendőrsztorit. Egyik ismerősöm készenlétis, most az alkotmánybíróságot védi....de olyan sztorik vannak, hogy beszar-behugy! :Y jövőre le akar szerelni(átbaszott csapatot erősíti a 25 év utáni nyugdíjjal kapcsolatban), mellette csőszerelő, nem féltem. Viszont már most kellet kérjen időpontot leszerelésre, olyan hosszú a sor! :Y

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69497) w333 válasza Quqesz (#69496) üzenetére


w333
félisten

Lecserélték a műhelyvezetőt és kb. borult is minden, mindennapi konfliktusok a semmiért, aki dolgozott azt mégjobban széthajtották pl. engem aki pedig nyalt azt megkímélték pl. a kollégámat ... az egész cég egy vicc, nem csak én hanem a raktárból ketten a szervizből pedig hárman felmondtak ... hát nem véletlenül, nem nagyon volt mibe válogatni, egyelőre nem rossz ez de nem akarom elkiabálni :)

Hogy őszinte legyek több mint 12 évig csináltam ezt, és nem könnyű az autókozmetika mert kőkemény fizikai munka ... belefáradtam de komolyan, itt nincs fizikai munka és azon lepődöm meg hogy 3 nap meló után sem vagyok fáradt, arról nem is beszélve hogy melegben vagyok, a mosóban volt hogy -10C fokban dolgoztunk ... na az kegyetlen, nyáron meg a meleg az is kegyetlen, és nem szívom egész nap a vegyszerek szagát :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#69498) Quqesz válasza w333 (#69497) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nincs kérdésem, teljesen megértem. :K

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#69499) kali


kali
legenda

Na, akkor ez volt a hét első és utolsó munkanapja is! :C

Quqesz: Nagyon sokan szerelnek le, egyre több volt munkatársam keres meg különböző csatornákon, hogy miként megy az átállás, mire számítson...stb., mert elege van, lelép...
Én már 8 éve, hogy leléptem a rendőrségtől, de most úgy érzem, attól is sokkal korábban kellett volna!

w333: A Leírtak alapján, jól tetted!

[ Szerkesztve ]

(#69500) #30610944 válasza kali (#69499) üzenetére


#30610944
törölt tag

En dolgozok meg iden eleg sokat. Karacsonykor is meg ujevkor is.
:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.