Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70043) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv!

Érik számomra egy -és első- androidos teló vásárlása. (Remélem ebben az évben már esik valami, ami olyan árban, olyan tudással, olyan design-nal rendelkezik amire bólintanék.) Amiért itt vagyok: Szeretnék érdeklődni, hogy ki mit ajánlana, melyik fiókomat használjam, mert vesztemre/szerencsémre több is van:
1. "fő" fiók, még a csak youtube-os időkből indulva, emailfiók nélkül, minden YT, és G search előzménnyel...
2. Egy mellék fiók. Azért készült, mert egyszer terveztem még régen egy "fúú átállok Gmailre", amiből nem lett semmi. Bár azóta egy két emailes dolognak az lett az alapértelmezettje, nincs YT előzmény, se g-search. (Van még egy hasonló ugyanebben a cipőben, fiatalabb, de elhanyagoltabb is.) 1-2 emulátorban már belépve, mert pár csak appal működő dologhoz kellett
3. Új account 0-ról. Majd app szinten szeparálok...

Melyik megközelítés a legoptimálisabb? Lehet-e hátulütője a vadiújnak, a belakott, napi szinten használthoz képest, vagy fordítva? Alapból tisztában vagyok az "ököszisztematikus" előnyökkel, de a "privacy-panic" oldallal is, De belső felhasználói tapasztalatom nincs.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.