Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78115) alexw801 válasza Lecs@ (#78096) üzenetére


alexw801
senior tag

Azért álltam le a hírekkel a Huawei Honor 3X-ről, mert a kutyát sem érdekelte ezen a fórumon. Talán drága (nektek).

Mint privátban írtam, ez a Honor 3X a legjobban ROM-olható telefon, rendkívül kutúrált, a gyári B611 ROM teljes magyar (is) és kiválóan megy. Egyetlen bug most a Google Maps leállása, de ez is meg fog oldódni, mert 2 hetente frissítik április eleje óta, a hivatalos honlapon. Akit zavar, korábbi Google Maps verzió fut rajta símán.

Ugyanakkor van néhány sajátosság:
1. Nem érdemes főzött vagy bizonytalan ROM-okkal vacakolni. Vigyázat, itt csak a G750 T00 verzióról van szó!
2. Ha kell a root, akkor érdemes a Stock Recovery-t lecserélni pl. rua1 (Tula, Oroszo.) CWM Recovery-jére. Erre sajnos SP Flash Tool a célszerű, kellenek a VCOM driverek, és csak a Recovery-t kell bepipálni a scatter fájlnál.
3. Ezután az UPDATE-SuperSU-v1.99r3 .zip-et bemásolni az SD kártyára, és CWM recovery-ben "install zip from SD card" és kész a root!
4. A Huawei féle update (előtte Stock Recovery visszaállítás és unroot szükséges!!!) kétféle lehet: OTA vagy Local update. Utóbbinál az SD kártyára kell másolni a dload mappát, benne az UPDATE.APP állomány (ez a ROM).
5. Csak a B6xx sorozatú ROM-ok soknyelvűek, igaz "developer" verziók, de nem gond, stabilak.

Akit a részletek érdekelnek:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2620608&page=84
#504, #578, #770 hozzászólásaimban igyekeztem munkafolyamat leírást adni. Legjobban biobio76 fórumtárs ért a dologhoz, de nem jól rendszerezi a mondanivalóját.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.