Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34101) kavics325i válasza xSide (#34085) üzenetére


kavics325i
őstag

Be volt állítva. Előzményekben leírtam, hogy 10 km-re otthonról azt látta, hogy otthon vagyok. Pedig az már a munkahelyem volt.

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#34102) xSide válasza dokee78 (#34098) üzenetére


xSide
őstag

Az AdAway javára a menthető, bővíthető egyéni lista döntött...
Az AdFree nem választja szét a készülékek támogatott funkciót, továbbá a bt filetransfer, origo és sok más appok reklámjait nem tüntette el, ellenben az AdAway igen:)

Kavics, akkor nem jól:)
Pár száz métert is érzékel cella alapján! Az én területem, mint kutya jelölöm ki a megfelelő sugarú körrel... Amelyik cella beleér váltja a profilt!
Sokmindenkinek segítettem privátban, így volt időm szórakozni ezzel is...
Ne a cella döntse el hol vagyok, hanem a hozzá viszonyított helyzetem:)
A köreim wifi 300m, otthon 800m, munkahely 800m és minden más úton!

[ Szerkesztve ]

(#34103) TRob1 válasza xSide (#34102) üzenetére


TRob1
veterán

Origo az ez az [origo]? Mert ha igen, itt 1 darab reklámot se látok (persze lehet hogy ebben nincsenek is, és nem az AdFree érdeme :B )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#34104) xSide válasza TRob1 (#34103) üzenetére


xSide
őstag

Nem tudom melyik, hisz már nincs reklámom:)
Valami piros 7/24 volt benne ennyire emlékszem vele kapcsolatban...

[ Szerkesztve ]

(#34105) TRob1 válasza xSide (#34104) üzenetére


TRob1
veterán

Oké, de azt tudod hogy melyik alkalmazást használod, nem? :U

¤ R'n'R ¤

(#34106) kavics325i válasza TRob1 (#34105) üzenetére


kavics325i
őstag

:)

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#34107) Syl válasza TRob1 (#34103) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez az Origo (volt) az alapértelmezett böngésző a Tabomon (T-Mobile, Galaxy Tab 8.9). Nem lenne rossz, ha képes lenne szinkronizálni a chrome accounttal.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#34108) xSide válasza TRob1 (#34105) üzenetére


xSide
őstag

Persze, hogy tudom...
No comment!
Az, hogy miben volt anno reklám és miben nem ne akard már tudni, mert minderre senki nem emlékezhet :R

[ Szerkesztve ]

(#34109) TRob1 válasza Syl (#34107) üzenetére


TRob1
veterán

Na ezt se értem... amit linkeltem az nem böngésző, hanem egy hírportál. Híreket lehet olvasgatni vele.

(#34108) xSide:
Na jól van, asszem hagyjuk inkább ezt az origo témát... te írtad hogy origo, én meg arra kérdeztem hogy az a linkelt origo-e (mert van origo időjárás is pl.) De ami a lényeg, nincs 1 szál reklám se benne annak ellenére, hogy nincs Adaway-em.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#34110) dokee78 válasza xSide (#34102) üzenetére


dokee78
félisten

Van amit nálam sem szűr az adfee, pl astro

(#34111) Syl válasza TRob1 (#34109) üzenetére


Syl
nagyúr

Opsz, akkor ezt benéztem :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#34112) CoolBoy323 válasza CoolBoy323 (#34034) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

UP :U

(#34113) TRob1 válasza Syl (#34111) üzenetére


TRob1
veterán

Van egy O betűs böngésző, de ez nem az. :))

¤ R'n'R ¤

(#34114) kavics325i válasza TRob1 (#34113) üzenetére


kavics325i
őstag

Oda fantomok járnak.
Más. A battery calibration frissítés miért kér mindenféle engedélyeket újabban??

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#34115) xSide válasza TRob1 (#34109) üzenetére


xSide
őstag

Alapból van benne reklám és most már tuti ez volt csak akkoriban hosszú ideig valami 7/24-es jelent meg!
Most pedig ez az mms-es, és ezt nem látom AdAway-el és AdFree-vel sem...

Az említett Astro upgrade reklámkép (nem az alap reklám) AdFree-vel és AdAway-el is látható:)

[ Szerkesztve ]

(#34116) TRob1 válasza xSide (#34115) üzenetére


TRob1
veterán

Akkor oké. Mert AdFreevel így néz ki:

Akkor nyugodtan maradhatok a kisebb, már bevált AdFree-nél. :DDD

Ahogy pl. a QR kódok olvasására is tökéletes a még telepítve is csak alig 1 megát foglaló Barcode Scanner, ellentétben a telepítés nélkül is 3,7!!! mega méretű QR Droid-dal. :P

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#34117) kymco


kymco
veterán

Én nem használok adfree jellegű programokat. Egyszer egy program telepítéskor problémázott, hogy reklámblokkolóm van, és az neki nem jó, ezért a korábban telepítettet leszedtem, mert kellett a progi. Így most elviselem a nem túlzottan zavaró reklámokat...

www.refujvaros.hu

(#34118) TRob1 válasza kymco (#34117) üzenetére


TRob1
veterán

Én nem használok reklámblokkoló miatt problémázó appokat... :DD Mondjuk valszeg nem is túl gyakoriak, mert eddig még soha nem futottam ilyenbe bele. (Meg különben is, nehogy már egy xaros app mondja meg hogy mit használhatok és mit nem ;] )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#34119) xSide válasza TRob1 (#34118) üzenetére


xSide
őstag

+1

Így vagyok a reklámokkal is, én fizettem a készülékért és nem ingyen kaptam cserébe a reklámok elviseléséért!

(#34120) kymco válasza TRob1 (#34118) üzenetére


kymco
veterán

Én úgy vagyok vele, ha már ingyér használom az app-ot, akkor jobban érzem magam, ha betartom a feltételeket.
Mondjuk van se nem vásárolt, se nem ingyenes app-om is, de gyűjtöm a pénzt a megvásárlására... ( DW Contacts and Phone )

www.refujvaros.hu

(#34121) TRob1 válasza kymco (#34120) üzenetére


TRob1
veterán

Úristen! Képes lennél annyi pénzt kifizetni azért? (Mondjuk én még ingyen sem használom, mert nem tetszik. Maradok a jó öreg GoContacts-nál. Illetve még az exDialer a bejövős, de előbbi jobban, ezért az exDialer kb 2 hetes használata után visszament) :))

(#34119) xSide :
Pontosan. (Nálam a PC-n is müxik AdBlock, már nagyon untam ott is a sok reklámot mindenfelé)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#34122) kymco válasza TRob1 (#34121) üzenetére


kymco
veterán

Megszerettem, és ficsörjei bejönnek... (becenévre keres pld)

www.refujvaros.hu

(#34123) TRob1 válasza kymco (#34122) üzenetére


TRob1
veterán

Jah, az pl. biztos nem rossz. De nálam nincsenek külön becenevek kitöltve, eleve vkit így, vkit úgy írok be telefonkönyvbe (ahogy mindig is). Pl. mutert csak nem írom úgy hogy xy-né, becenévnek meg hogy anyu :DDD Eleve Anyuka-ként van benne.

¤ R'n'R ¤

(#34124) kavics325i válasza TRob1 (#34123) üzenetére


kavics325i
őstag

komolyan??? Azt hittem a fanatikus go-sok mindent kitöltenek... Az összes rublikát :DD

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#34125) TRob1 válasza kavics325i (#34124) üzenetére


TRob1
veterán

Hát azok lehet, de Én nem. ;)

Nem vagyok fanatikus Go-s, ha vki csinál jobbat az ő appjaiknál, akkor azt használom. :K (Lásd. pl naptár widget: Simple Calendar Widget).

De pl. az időjárás appjukat se használom, mert az meg ugyanolyan bullshit, mint az összes többi. ;]

(#34126) kymco :
Jah.
Én inkább megetetem a gyerkőcöket a DW árából. (És talán még nekem is jut belőle) :DD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#34126) kymco válasza TRob1 (#34123) üzenetére


kymco
veterán

Különbözőek vagyunk :)

www.refujvaros.hu

(#34127) fatal` válasza TRob1 (#34118) üzenetére


fatal`
titán

Valamelyik app2sd free verziója rinyál az adfree miatt, de van rá ezer alternatíva. :D

(#34128) TRob1 válasza fatal` (#34127) üzenetére


TRob1
veterán

Na ilyen felesleges progikat eleve nem használok, hisz alapból is át lehet mozgatni sd-re az appokat (De elsődlegesen a telefon memójába tartok mindent, az mégis csak gyorsabb. Csak ha kezd fogyni a hely, akkor átmegy 1-1 az sd-re, de olyankor el is kezdek mindig gondolkodni, hogy kell-e nekem minden ami fel van installálva. :)) )

Egyébként meg, jah, az a jó a Droidban, hogy mindenre van ezer más alternatíva
És aki ezek közül nem találja meg a magának megfelelőt, ott már lehet hogy nem az appokkal van a hiba ;] (Ezt általánosságban írtam, nem konkrétan vkire, mielőtt még jönne a sértődés :K )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#34129) flash- válasza TRob1 (#34091) üzenetére


flash-
veterán

tudod délutános műszak után éjszaka hazafelé a vonaton jó volt néha rápillantani a mobilra és megnézni hol járok.
lehet te még nem ültél vonaton így elárulom hogy éjszaka kúrvára nem látsz semmit abból hogy éppen hol jár a vonat

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#34130) Melack válasza flash- (#34129) üzenetére


Melack
veterán

Megoldás lehet, ha letöltesz egy menetrend appot, amin van térképes kijelzés. Ok, nem annyira jó, mint a cellainfó - azonnali és gyors, de ez lehet még megoldás.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#34131) TRob1 válasza flash- (#34129) üzenetére


TRob1
veterán

Ültem már vonaton éjszaka, csak arrafelé mindig ki voltak írva az állomásokra a nevek, és még ki is voltak világítva. :P De erre pl. tökéletes a Google Maps, vagy bármelyik Navi app, vagy vannak iránytű appok is amik kiírják hol vagy épp... stb. Van sztem erre is ezerféle megoldás.

Vagy pl: TElvira app, GPS pozíció alapján (vagy ha az nincs épp, akkor hálózati hely alapján) legközelebbi állomás keresés... de térkép is van benne ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#34132) xSide válasza fatal` (#34127) üzenetére


xSide
őstag

DroidSail, előnye más ilyen jellegű appokkal szemben csak kijelölöd mit akarsz átmozgatni és "magától" átrakja (azokat is, amik pl nem engedélyezettek alapból tehát a droid alkalmazáskezelője nem engedné átmozgatni)...

"Megoldás lehet, ha letöltesz egy menetrend appot, amin van térképes kijelzés. Ok, nem annyira jó, mint a cellainfó - azonnali és gyors, de ez lehet még megoldás."
- nos az időjárás appom (Fancy) geo lokalizációja is elég rá a GeoCoder-nél a GeoNames-t választva:)

[ Szerkesztve ]

(#34133) fatal` válasza TRob1 (#34128) üzenetére


fatal`
titán

Ha valaki többet át akar helyezni, akkor egyszerűbb, mint a menüben bóklászni. Mondjuk én droidsailt használok (rootolt telóhoz), evvel azt is át lehet pakolászni, amit egyébként nem enged. :) De a legtöbb app nekem is a telefonon van.

(#34132) xSide: Én csak megjegyeztem, hogy az rinyál, de régóta DroidSailt használok, ha jól emlékszem még én ajánlottam itt a topicban először. :)

[ Szerkesztve ]

(#34134) Melack válasza fatal` (#34133) üzenetére


Melack
veterán

Van olyan SDre áthelyező progi, ami nem rootolt telefonnal is működik? Csak azért kérdezem, mert nem szeretném a zsír új telót egyből "barmolni". Köszi a válaszokat!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#34135) xSide válasza fatal` (#34133) üzenetére


xSide
őstag

Lehet Te ajánlottad, köszönet érte:)
Most épp kapóra jött megemlékezni róla, mint egy jó alternatíva a rinyáló és félmegoldást kínáló app2sd alkalmazások helyett...

(#34136) fatal` válasza Melack (#34134) üzenetére


fatal`
titán

Mindegyik megy ezt az egyet kivéve, de csak azokat az appokat tudod velük áthelyezni, amit a beállításokban is (sőt, igazából mindegyik csak abba a menübe dobál, annyit egyszerűsítenek, hogy nem neked kell bóklászni az appok között, meg egyből látod mi az, amit át lehet helyezni).

(#34137) TRob1 válasza Melack (#34134) üzenetére


TRob1
veterán

Szerintem sem érdemes egyből "barmolni"... én is vártam másnap reggelig. :))

¤ R'n'R ¤

(#34138) zeorsdfd válasza xSide (#34132) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

+1 :R

(#34139) Melack válasza fatal` (#34136) üzenetére


Melack
veterán

Ez nekem már épp elegendő lesz. Egy frissítés, amint hazaértem, és már mehet is a pakolgatás ezerrel.
Ehhez kell a memcardon az ext4 partíció, ha jól olvastam.

(#34137) TRob1: én türelmesebb leszek ... eddig még a mostani LGt sem csesztettem :DDD

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#34140) TRob1 válasza Melack (#34139) üzenetére


TRob1
veterán

:D Mondjuk csak azért vártam másnapig, mert a nyomkodásban meg az appok telepítgetésében, ismerkedésbe lemerült az ugye nem teljesen feltöltött akksi, ezért töltőre tettem, és csak reggel szedtem le.
De a win-t ha feltelepítem PC-re, ott rögtön rendszergazda leszek. :DD

¤ R'n'R ¤

(#34141) punky10 válasza medvezsolt (#34099) üzenetére


punky10
addikt

A ROM egy háttértár,amire programokat telepitesz.A RAM a müveleti memoria,amibe az épp futo appokat betölti.A ROM-ot ugy tudod növelni,hogy átraksz pár appot az SD-re,a RAM-ot pedig hagyd,azt a rendszer intézi.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#34142) fatal` válasza Melack (#34139) üzenetére


fatal`
titán

Nem kell ext4 semmihez. Froyo vagy nagyobb verziójú android kell hozzá.

(#34143) Melack válasza fatal` (#34142) üzenetére


Melack
veterán

Akkor formázhatom vissza a memcardot :) Köszi - akkor a leírásban érthettem valamit félre a programmozgatás kapcsán.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#34144) kavics325i válasza kavics325i (#34114) üzenetére


kavics325i
őstag

Szóval? Valaki? :))

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#34145) pockos13


pockos13
aktív tag

Valaki legyen szíves mondja el hogyan kell a VLC playert szóra bírnom,hogy tudom beállítani hogy lejátssza a videókat a telefonomba.Köszönöm.

(#34146) sunahunter válasza Melack (#34134) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nem kell semmit sem telepiteni.... Ezt hasznalom miota ratalaltam.
Mert ugye ha felrakod az app2sd-t, meg nem minden megy at az sd-re, viszont a fenti modszerrel ugyanannyit birsz atrakni mint root alatt, csak ez nem igenyli a rootot.

ennyit az ext particiokrol

[ Szerkesztve ]

(#34147) alexander12 válasza flash- (#34129) üzenetére


alexander12
aktív tag

Keress rá marketen. bus alarm vagy valami ilyesmi. egyszer itt linkeltek egy cikket .

kíváncsi, OP8T

(#34148) fatal` válasza Melack (#34143) üzenetére


fatal`
titán

Froyo előtti androidon nem lehetett appot SDre mozgatni, lehet, hogy olyan leírást olvastál. :)

(#34146) sunahunter: Ez háromszor annyi szarakodás, mint ROOTolni :D

[ Szerkesztve ]

(#34149) pockos13


pockos13
aktív tag

Senki se tudja hogy hogyan kell a VLC -t használni????

(#34150) fatal` válasza pockos13 (#34145) üzenetére


fatal`
titán

Nincs VLC androidra (csak valami beta), a Remote az távoli lejátszáshoz van. Használj BSPlayert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.