Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed olvasd el a Témaösszefoglalót, a Téma tudnivalókat vagy használd a keresőt.
Az esetek nagy többségében megtalálható a válasz!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40145) Petykemano


Petykemano
veterán

Sziasztok!

Van egy RX 580 8GB (i5 650, 500W táp), amit novemberben vettem. Akkor minden rendben is volt.
Elsősorban Fortnite-ra volt használva. És én úgy emlékszem, hogy akkor rányomtam az "auto-set" gombra a grafikai beállításoknál és működött.

Utóbbi pár napban azt tapasztalom, hogy miután elindul a játék, elkezdődik az akció, beakad.
A fortnite logjában olyanokat látok, hogy "Hitch", minden hitch. Ennek nem tudom van-e jelentősége.
Beléptem a grafikai beállítások közé és láttam, hogy minden minimumra van véve. Rányomtam az "Auto-set"-re és szinte azonnal paff leállt a gép. A fortnite logjában annyit látok, hogy így tesztelné, hogy hány mega meg giga háromszögeket tud és valahol megszakad.

mivel hallottam, hogy vannak gondok az AMD új driverével, ezért megpróbáltam a legfrissebbett feltenni. Majd rákerestem, hogy mire lenne érdemes vissavenni és feltelepítettem a 19.5.1-et is. De az "Auto-set" gombra kattintás minden esetben azonnali kikapcsoláshoz vezetett.

A játék egy másik gépen (1700X, RX 470, 600W táp) nem okoz ilyen jelenségeket.

A magam részéről arra gyanakodnék, hogy a tápellátás lehet a gond. Ezt megmondom őszintén még néztem meg, mert tegnap este a többedik driver telepítés után feladtam.

Azt követően, hogy megigazgattam a tápkábeleket, hogyan tudnék meggyőződni arról, hogy ilyesmiről van-e szó?

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.