Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-08 20:59:31

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42101) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Egy furcsa hibára valakinek van ötlete, hogy a VGA haldoklik vagy épp más lehet a ludas.

Történet a következő. Tegnap este kis gépen haverom Witcher 3-azni akart. Elindul betölt szépen, erre az egész mintha lassított felvételben ment volna.
Oké, háttérben mindig fut GPU-Z és Core Temp, akkor látjuk hogy proci szinte használva sincs, VGA meg alapjáraton, de pár értéket, pl. venti fordulatszámot, terhelést nem is mutatta, csak ki volt húzva egy kötőjellel.
Pár pillanatra rá, kép pillanatra szétesik, fekete kép, majd újraindítás után jön a Win hibaüzenet.

Második próba ugyanez. Harmadikra jó volt, de nem hagyott nyugodni a dolog, játékból kilép majd vissza, akkor megint összeomlott. Utána próbáltuk CS:GO-val, az is pár perc alatt összeomlasztja.
3DMark 11 meg futott gond nélkül.

Oké, Win reinstall.

Felment minden szépen, driver sem problémázott. CS:GO teszt, ugyanaz. Mivel OC BIOS volt bekapcsolt állapotban, gondoltam flashelek rá egyet, hát ez úgy sült el, hogy utána a driver sem maradt meg, sebaj, ott az az alap BIOS, átkapcsoltam a kártyán.

Driver szépen felmegy, CS:GO ugyanaz a hiba, a GPU-Z-nek a kis tesztelője ami a PCIE sebességhez kell csak egy szürke képet ad ki.
Viszont 3DMark11 fut szépen, és a Furmark sem küldi padlóra, na meg a WoW is fut gyönyörűen.

Ellenben megpróbáltam Destiny2-t indítani, ott rögtön hibaüzenettel elszállt illetve WRC6 sem volt képes elindulni.

Most ez VGA hiba lehet vagy esetleg alaplap?
Gondoltam tápra is, de akkor az Furmark meg 3DMark alatt gondolom tuti kidőlt volna.

A VGA egy 7950Vapor-X OC, gondoltam hátha valakinek van ötlete így, amíg nem muszáj addig nem akarok ebből a gépből VGA t kivenni, hogy legózással teszteljem.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#42102) Balathruin válasza laceszgamer (#42101) üzenetére


Balathruin
veterán

Ugyan ilyen kártyám van, nálam a hőszenzor döglött meg, így van egy működő de használhatatlan kártyám. Ez mellé még ventilátorokat is cserélni kellett rajta. Nem olyan jó ez a széria.
Szerintem simán lehet hogy haldoklik, de lehet más a hiba is. Tovább kell tesztelni, csak akkor derül ki.

(#42103) laceszgamer válasza Balathruin (#42102) üzenetére


laceszgamer
addikt

Végül is belegondolva háttérben mindig futott GPU Z illetve Core Temp, de 3DMark esetében még úgy sem fektette vállra, meg Furmark esetében sem.

Mindenesetre ilyesmiről sem hallottam még hogy egy VGA t a hőszenzora fektessen meg.
Nem tudod lehet vele valamit kezdeni, vagy a hőszenzor hiba az fizikailag jelentkező hiba nem szoftveres?

Mondjuk ha azt veszem én meg voltam vele elégedve, igaz, igazán aktívan használva másfél évig volt, és csak két zavaró dolog volt, egyrészt oylan 37% körüli fordulaton rezonáltak a ventik, másrészt néha hajlamos volt köztes órajelen ragadni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#42104) Balathruin válasza laceszgamer (#42103) üzenetére


Balathruin
veterán

Sajnos fizikai hiba. Ha működik is, akkor egy idő után többet fog mutatni ami miatt végül lekapcsol.
A hőtermelés és a hang nem hiányzik, az extra 20-30% már igen (bár nem vészes).

(#42105) laceszgamer válasza Balathruin (#42104) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor ennek annyi. Kell kerítenem valami kártyát majd a helyére, de ahogy nézem minimum egy GTX1050Ti lenne vele egálban, Radeont meg úgy sem kapni semmit a bányászat miatt.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#42106) Baryka007


Baryka007
őstag

Noh üdv urak... Úgy néz ki kezd haldokolni a VGA-m nekem is... Legalábbis arra gyanakszom bár ilyet még sosem láttam.

Szóval rendeltem MX-4 es proci pasztát... Újra pasztáztam meg gappedaltem a VGA-mat... Sapphire 7970 Dual X -OC... ( bár oc az csak a moddolt BIOS miatt OC )... Noh és rendeltem hozzá még régebben backplatet is... Noh most összecsavaroztam beraktam a gépbe megy is pöpec minden... Egyszer csak elmegy a kép (NO SIGNAL) ... De a windows fut tovább, mert hangok vannak... Mozgatom a kábeleket semmi... Gép lekapcsol bekapcsol jó.. Megint elmegy a kép... Utána gép újraindításnál sem lett már jó.

Akkor kipróbáltam a TV vel HDMI kábelen, azon se volt kép... Utána meglazítottam a backplate csavarjait, és láss csodát lett kép... Akkor itt most ha jól sejtem, a nyákomon valahol van egy repedés, amit ha ki-egyenesítek a backplattel akkor nem kap jelet a monitorom ?

És az hogy lehet, hogy a Windows tovább fut minden további nélkül, hangok is mennek tovább meg minden... Akkor ez most VGA, vagy nem ? :F

(#42107) Baryka007 válasza Baryka007 (#42106) üzenetére


Baryka007
őstag

Szerk.: Rosszul volt bedugva az egyik 8 pines csatlakozóm a VGA -ba :DDD :DDD (Sajnos levan törve a pöcke a +2 es pinek a tápon és azok jobb oldalon kivoltak húzódva.

[ Szerkesztve ]

(#42108) laceszgamer válasza Balathruin (#42104) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kártyacsere, sajnos ugyanaz a hiba:

Létezik, hogy az alaplap haldoklik?

Csak azt nem értem, akkor valami miért indul el, valami meg nem, például most is, World of Warcraft megy gond nélkül, Furmark is elindul, CS:GO, Witcher 3 összeomlik.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#42109) Baryka007 válasza laceszgamer (#42108) üzenetére


Baryka007
őstag

Ha ez vigasztal, én fölösbe vettem múlthéten R9 290X et... Azt hittem meghalt a HD 7970 esem, de már nem akartam hülyét csinálni magamból hogy írogatom hogy jajj mégsem az volt a baj...

Alaplapom PCI-E csatija elvolt koxolódva... Alkohollal meg fültisztítóval kitakarítottam... És láss csodát azóta hibátlanul megy a VGA ( hozzáteszem amíg ezt nem tettem meg, addig minden VGA valami hibát produkált a gépemben ) Ajánlom, hogy tedd meg ezeket az intézkedéseket te is ;) Nem árt neki

(#42110) laceszgamer válasza Baryka007 (#42109) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azzal próbálkoztam már a VGA csere előtt, amolyan hátha alapon, mert arra gondoltam hátha valahogy por került a csatlakozóba, de nem jött be. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#42111) Speed® válasza laceszgamer (#42110) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Táp? OS?

(#42112) laceszgamer válasza Speed® (#42111) üzenetére


laceszgamer
addikt

Egy 750W-os Thermaltake, illetve Win 7 SP1

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#42113) Joy 444 válasza laceszgamer (#42108) üzenetére


Joy 444
csendes tag

csapjal ra egy "fankos" tesztet.. na az megmelegiti es kihajtjajaszartis ee a karibol!! :D ha akkor nincs hiba, nem a melegedessel van gond hanem soft-tal. alaplap szerintem, sokkal zurosebb dolgokat produkalna.. de furmarkkal az is kiderul.

/amugy javaslatnak, nemtudom neked hany fokon ment altalaban, de ha hajtod jatek alatt, szerintem elegge "egnek" ezek a karik es mar gari az ablakba sincs. en valtottam 1050ti-re es atom durva hogy 4k-ba a gta-t nyugodtan elinditja szinte ultran es meg jatszhato is! garis, 70w!!!. 60 fokig passziv a kari.. szerintem nem nyulsz melle ha esetleg ugy dontesz hogy..../
...de ez csak az en velemenyem!

20 28 44 5 husz

(#42114) McSpy


McSpy
őstag

Sziasztok
olyan problémám volna,hogy feltettem a Windows 10-t,és hozzá az Radeon Software Adrenalin Edition Graphics Driver-t,de nem érzékeli a külső tv-t amikor a kijelzők menü pontba bemegyek hdmi-n keresztül,van valami másik alkalmazás amivel működne?

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#42115) Borisz76 válasza McSpy (#42114) üzenetére


Borisz76
veterán

Szia.

Én közel 4 éve használom a karit HDMI kimeneten keresztül.
Igaz nálam egy házimozi erősítőbe megy a kábel majd egy másik HDMI pedig a Tv-be.

Tehát működik.

Elviekben a csatlakozás pillanatában kikapcsolva kell lennie a gépnek és a televíziónak is.
Ha bekapcsolva dugod be a kábelt az hazavághatja .....mindkét eszközt.

Próbáld csak a tv-t csatlakoztatni.
Bekapcs majd ha van akkor a monitort is kösd rá.
Esetleg egy régebbi verziójú drivert is próbálhatsz.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42116) CirrMee válasza Borisz76 (#42115) üzenetére


CirrMee
addikt

Elviekben a csatlakozás pillanatában kikapcsolva kell lennie a gépnek és a televíziónak is.
Ha bekapcsolva dugod be a kábelt az hazavághatja .....mindkét eszközt.

Kb annyi az esély erre, mint repülőgépen utazva egy cápatámadásnak...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#42117) aty-73 válasza CirrMee (#42116) üzenetére


aty-73
aktív tag

Akkor az én TV-m csak véletlenül lett így hazavágva?!

Audiophile, Euro-Italo Disco

(#42118) CirrMee válasza aty-73 (#42117) üzenetére


CirrMee
addikt

Kb 12 évig javítottam gyártásból kikerülő eszközöket, volt szerencsém a szórakoztató elektronikához is (pl anno SkyHD/Sky+ boxok, stb). Ott a teszterekbe kerülő tévék több tízezer csatlakozástól (!!!) nem szálltak el, pedig kaptak csatlakozóhibás egyedeket is...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#42119) aty-73 válasza CirrMee (#42118) üzenetére


aty-73
aktív tag

Én csaltlakoztattam a HDMI kábelt a a televízió készülékbe, úgy hogy a PC be volt kapcsolva és elszállt a HDMI bemenete vagy ki tudja mi a szar, lényeg azon a bemeneten nincsen kép, sajnos.

Audiophile, Euro-Italo Disco

(#42120) kpityu2 válasza CirrMee (#42118) üzenetére


kpityu2
őstag

Lehet, hogy ott nem lebegett a fázison az egész. :D

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#42121) laceszgamer válasza Joy 444 (#42113) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azóta már másik VGA van a gépben, amúgy nem volt meleg a 7950 sem, a legtöbb amit mértem talán 66 volt, az pont nyáron Furmarkkal, amúgy meg kényelmesen elvolt játékok alatt 56-62 között.

Amúgy pont egy 1050Ti került a helyére, elvileg tudásban azonosak majdnem grammra.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#42122) McSpy válasza Borisz76 (#42115) üzenetére


McSpy
őstag

Egy 5 portos HDMI splitter-be megy bele a pc-s hdmi kábel,és annak a kimenete megy bele a tv-be,a hdmi elosztóba megy még a beltéri hdmi-je is,és néha rákapcsolom a mobil-t,vagy a laptopot is,
Mindig az utoljára kapcsolt eszközt érzékeli,és annak a képét adja be,ha egyszerre több eszköz van rajta akkor tudom egy távirányítóval váltani ha másik eszköz képét akarom nézni
Ha megy a tv,és bekapcsolom a pc-t,érzékeli,akkor be kellene adnia a pc képét windows 7 alatt be is adta mindig,windows 10 alatt is sikerült már egyszer,de akkor pont nem akartam nézni a pct a tv-n,és akkor meg is jelent az eyefinity menü a Radeon beállításoknál,de amikor nem kapcsolódik akkor nem jelenik meg,és nem érzékeli a tv-t

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#42123) Baryka007


Baryka007
őstag

Szerintetek ez a táp:

Elbír két darab Sapphire 7970 Dual X OC-t (2x8 pines verzió)

[ Szerkesztve ]

(#42124) laceszgamer válasza Baryka007 (#42123) üzenetére


laceszgamer
addikt

[link]

Ez alapján 540W-ot kérnek, de azért itt egy eléggé megrángatott I73960 is van mellettük, szóval szerintem bírnia kell még ha kicsit OC-s verziók is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#42125) aty-73 válasza laceszgamer (#42124) üzenetére


aty-73
aktív tag

Nálam, 3DMark11-ben, 930 watt volt a maximális fogyasztás.
Igaz 1200 MH-zen mentek a Lightning-ok és 4.8 GHZ-en az i7-3960X.
:D :)) :D

[ Szerkesztve ]

Audiophile, Euro-Italo Disco

(#42126) Hencso válasza Baryka007 (#42123) üzenetére


Hencso
Ármester

ha jól értelmezem 1 ágas a 12v on 52A tud le adni .. manapság 28A 12v os ágon és min 2 ágon tudná ezt jobb lenne :)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#42127) Speed® válasza Hencso (#42126) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Miért is jobb, ha nem single rail..?

(#42128) aty-73 válasza laceszgamer (#42124) üzenetére


aty-73
aktív tag

Battlefield 1 menü

Battlefield 1 játékmenet

R7970 Lightning CrossFire

Szorry a mobilos képekért...

PSU: Corsair RM Series™ RM850 - 850 Watt 80 PLUS® Gold Certified Fully Modular PSU
(Single rail 12V: 70.8A
Stock órajeleken ketyegett a cucc!

[ Szerkesztve ]

Audiophile, Euro-Italo Disco

(#42129) Baryka007 válasza aty-73 (#42128) üzenetére


Baryka007
őstag

Ezt hosszú távon nagyon neccesen bírná a TX 650 esem.... elméletben 648watt körüli teljesítményre képes 12v os szálon, ennek a 80% át tudja elméletben hosszú távon tartani, az 518....

(#42130) aty-73 válasza Baryka007 (#42129) üzenetére


aty-73
aktív tag

Nem tudom mennyi plusz watt maradna az i7-3770 javára?!

Audiophile, Euro-Italo Disco

(#42131) Baryka007 válasza aty-73 (#42130) üzenetére


Baryka007
őstag

Semmi... 77wattot zabál, de fel van húzva Z-s lappal 4,3 turbo clockra... No meg van Wifi kártya a lapon, három 1tb os HDD meg SSD is.... Inkább nem próbálgatom :DDD Csak egy hónapja azt hittem meghibásodott a VGA-m vettem egy R9 290 et (x nélkülit) 70 ér ( tudom horror ár még szezonban is ) pláne hogy most 50 ér találtam már Tri X 290X et...

De 7970 et is találtam olcsót, és gondoltam CF el szórakozok picit :DDD

(#42132) Speed® válasza Baryka007 (#42131) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nyugodtan rápróbálhatsz, főleg, ha VBE7el ráncbaszeded őket..
~1.1GHz/1.15V mellett maxolja ki az alap 250W TDPt a TahitiXT.
1GHz/1.1V körül már elvan 200W magasságában, nem vészes..
A prociról ha leszeded a boostot, 4.1GHz allcore mellett ~100W,
szóval összességében normál terhelés közben ~500W a konfig.

(#42133) pistu1


pistu1
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy hd 7970 6-os verzió. Ismerősömtől került hozzám.
A kártya nem ad kép jelet. Ventik mennek, led világít, ha rárakom a winyót Windows fut alatta mert hang van. Mi lehet a gond? :D

;)

(#42134) Baryka007 válasza pistu1 (#42133) üzenetére


Baryka007
őstag

Ugyan ez volt velem is 1 hónappal ezelőtt... Pucold ki alkohollal az alaplapod PCI-E slotját, meg a VGA PCI-E csatlakozóját ;) (Nekem ettől teljesen megjavult)

(#42135) orc88 válasza Baryka007 (#42134) üzenetére


orc88
őstag

Nálam is ez volt csak az enyém meghót' :DDD

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#42136) pistu1 válasza Baryka007 (#42134) üzenetére


pistu1
csendes tag

Köszi szépen.
Viszont bármilyen kártyát raktam bele eddig,hibátlanul ment:D

;)

(#42137) Baryka007 válasza pistu1 (#42136) üzenetére


Baryka007
őstag

Akkor úgy érzem te nem voltál olyan "szerencsés" mint én :( :(

(#42138) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

A minap kitakarítottam a gépet és azt követően vettem észre, hogy a Saphire Vapor-X kártyámon csak az egyik venti forog.

Van ötletek , hogy miért ?

A Furmark " szőrös fánkjával" tesztelve kb 71-72 foknál felpörgeti az addig álló ventit is.
Szinte azonnal 100%-n forognak ezután.
A program szerint kb. 75 fok a maximum.

Szerintem ez így nem korrekt.
Emlékeim szerint új korában ( 4 éves vagy kicsit több ) mindkét venti forgott, terheléstől függően.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42139) Speed® válasza Borisz76 (#42138) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Megdeglett, cserés..sajnos típushiba jellegű téma.

(#42140) Borisz76 válasza Speed® (#42139) üzenetére


Borisz76
veterán

Köszönöm.

Sajnos ez nem túl jó hír.

Tudsz webshop-ot , üzletet ahonnan tudnék rendelni?
Vagy vegyek egy döglött kártyát aprópénzért és arról szereljem át?
Feltéve ha működik a venti.....

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42141) Speed® válasza Borisz76 (#42140) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Leginkább Alie/Ebay/stb., itthon nem jellemző, hogy tartanának, de keress rá. Nem feltétlenül kell gyári, lehet ~azonos specifikációjú / kialakítású is, van olcsón. Persze azonnali megoldásnak az is jó, amit írsz, csak ugye kérdés, meddig bírja egy ki tudja miként használt használt venti..

(#42142) Baryka007 válasza Borisz76 (#42138) üzenetére


Baryka007
őstag

Velem is ez volt egy éve. csak 90% fölött indult be a másik. Ugyan olyan vapor x em van. 2x8pines ( tuningosabb verzió )

Én egy R9 280 (x nélküli) komplett hűtőjét vettem meg tőlem 50km-re elmotoroztam érte nyár volt... 2000 Ft ba került, ugyan olyan ventilátora volt annak is. Ráraktam, azóta forognak gond nélkül :K :K

PWM vezérlő szállt el a ventidben valószínűleg. Ezt kétféle képpen lehet megoldani. Fix 12v ot adni neki kis átforrasztással. Vagy azt csinálni amit én csináltam. Esetleg rakni rá idegen ventilátort még.

(#42143) mihellers56


mihellers56
tag

sziasztok! Rég nem követem a technikát meg a drivereket meg minden dolgot, egy 7970 Lightningom van és az órajele beragadt 501 Mhz nél terhelés alatt, na így aztán használhatattlan!

Valami ötlet?

Cseréltem drivert, egyszer 1050 aztán máskori indításnál 501 mhz...................................... :W :W :W

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#42144) Baryka007 válasza mihellers56 (#42143) üzenetére


Baryka007
őstag

Első körben a bios kapcsolót kapcsold át, hátha azzal lett valami. Cfx híd csatlakozója mellett található ez.

(#42145) mihellers56 válasza Baryka007 (#42144) üzenetére


mihellers56
tag

Szia! Már csináltam, feldobja 1050re aztán 501, 60 fokos a vga ....szerintem megadta magát a hőmérségletérzékelője

(#42146) CirrMee válasza mihellers56 (#42145) üzenetére


CirrMee
addikt

Szerintem meg nem. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#42147) Speed® válasza CirrMee (#42146) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Szerintem se..siman driverpara vagy 3rd party soft gond. 15.7.1el és MSI AB 4.3al ránéznék.

(#42148) Gróf... válasza mihellers56 (#42143) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Nálam is voltak órajel gondok. De az magától a driver-től lett. Nálam az utolsó használható a 17.7.1-es volt. Mindenképp "DDU-zd" meg!
Hogyan keletkezett a gond? Netán tavaszi frissítés? Vagy magától?

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#42149) mihellers56 válasza Gróf... (#42148) üzenetére


mihellers56
tag

Magától jött, gyenge lett a teljesítménye, mit hogyan nézzek meg, nem követem már az informatikát jó idelye, köszönöm a segítségeteket! :R

(#42150) Baryka007 válasza Speed® (#42132) üzenetére


Baryka007
őstag

Hamarosan beszerzem a második 7970 Sapphire DUAL X-et :DDD :DDD És majd akkor jöhet a móka ! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.